J&P - AVAX S.A. ODDZIAŁ W POLSCE

Toruń

Opinie o J&P - AVAX S.A. ODDZIAŁ W POLSCE

Zawiedziony 2010-02-08 15:01:54
Nie opowiadają na przesłane podania o pracę.
anonim 2010-04-26 16:33:12
witam chcia�em zapytac sie czy dobre sa zarobki w AVAX?
mmm 2011-02-23 13:14:42
kiedy tam pracowałam, zarobki jak i warunki socjalne były bardzo dobre, jednak systematycznie z roku na rok się to zmienia na gorsze. Ponoć teraz jest już coraz gorzej. Jednak atmosfera biurowa jest naprawdę fajna-jednak należy pamiętać, że tą atmosferę tworzą głównie pracownicy, a powiedzmy sobie szczerze, jest to praca kontraktowa, więc ludzie się zmieniają, trzeba się liczyć również z wyprowadzką jeśli chce się dłużej zostać lub po prostu zwolnieniem.Mnie osobiście pracowało się tam bardzo dobrze, jednak nie byłam w stanie iść w Polskę za firmą.
lukasz 2014-10-31 08:40:32
ja pracoałem tam 4,5 roku takiej firmy jak ta to juz w polsce nie bedzie.bałagan jak wszedzie ale!!! pracownika nigdy nikt nie skrzywdził.
Zainteresowany 2015-09-26 23:47:56
Jest ktoś zorientowany odnośnie aktualnie realizowanych kontraktów oraz aktualnych ofert pracy?
Mile widziana również ogólna informacja na temat warunków oferowanych na stanowisku Inż.
KAROLINA 2016-04-04 12:16:16
Czy J&P AVAX S.A. wykonuje jakieś prace na terenie Polski? Jeżeli tak to pod jakimi firmami pracuje?
Zainteresowany 2016-06-06 19:19:19
Gdzie można znaleźć oferty pracy?
Zostaw swoją opinię o J&P - AVAX S.A. ODDZIAŁ W POLSCE - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie J&P - AVAX S.A. ODDZIAŁ W POLSCE