Opinie o Europart Polska S.A w Wieluń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Europart Polska S.A. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Europart Polska S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europart Polska S.A w Wieluń

Bartek

Chce z konkurencji przenieść sie do Europart i zastanawiam sie jak wyglada kwestia wynagrodzeń sprzedawców i przedstawicieli na oddziałach. Chyba jest jakiś system premiowy, ale ile wynosi podstawa wynagrodzenia.

Koziotozec1
@Bartek

Zapraszamy do splikowsnia. System wynagrodzen oraz system premiowy moze zostac omowiony podczas rozmowy o prace a nie na portalu internetoeym. Placimy podobnie jak konkurencja, ale co najwazniejsze - zawsze na czas. Najlepsi handlowcy nie beda rozczaroani poziomem wynagrodzenia…

Boguśka Nowy wpis

Witam. widziałam, że jest teraz dostępna oferta dla przedstawiciela handlowego. Piszą w niej o opcji na umowę o pracę oraz B2B. wstępnie interesuje mnie ten drugi wariant. Proszę mi powiedzieć czy na spokojnie można sobie ustalić płatnie dni urlopowe?

Były pracownik Nowy wpis

Firma kiepska, mimo starań i pozotywnych działań żadnej podwyżki,obiecanki i nic więcej, samochód dzielony na parę osób, towaru bardzo mało, większość podkupywanie z innych firma pod klienta (żenada) najdrożsi na rynku, to nie tylko moja opinia, to opinia wielu pracowników

Najlepsi handlowcy nie będą rozczarowani poziomem wynagrodzenia? Wiecie może co z tymi poczatkującymi lub przeciętnymi? Na jakie finanse oraz satysfakcję mogą się nastawiać? Wcześniej pojawiło się pytanie dotyczące szkoleń ale było sprzed lat i w sumie po odpowiedziach dalej nie wiem na czym się stoi, napiszecie? Po jakim czasie pracy mogę liczyć na dobre zarobki?

Bartek

Sucirac
@Bartek

Hej, jak w kazdej dobrej firmie handlowej 70% to pensja stala a kolejne 30% i wiecej to premia zalezna od wynikow. Fajne jest to, ze Europart rosnie rok do roku wiec mozliwosci zarabiania sa wymierne a dyrektor handlowy daje kazdemu szanse...

Małgorzata
@Sucirac

Cześć, czy wspomniana przez Ciebie premia trudna jest do uzyskania? Jakie trzeba osiągać wyniki aby ją mieć zapewnioną? Czy w Europarcie obowiązują tylko premie miesięczne, czy także kwartalne/roczne?

Moser
@Sucirac

Ile ci płacą za te brednie?

Koziotozec1 Nowy wpis
@Bartek

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Europart Polska S.A po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Sprzedawca Części Samochodowych. Jaki był jej rezultat?

Był w lutym wątek odnośnie naborów na handlowca do Poznania a teraz tez widzę, że jest oferta. Czym spowodowana może być rotacja? Chyba, że to jednak rozwój? jeśli tak to określicie perspektywy zarobkowe na przyszły rok? Jakich można docelowo się spodziewać? Jest też oferta na inny rejon, czy zarobki różnią się bardzo ze względu na lokalizacje?

Niedawno zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Analityk w firmie Europart Polska S.A. Czy wie ktoś, jakie mają oczekiwania wobec kandydata?

Firma z brakiem kultury biznesowej. Brałem udział w styczniu 2023 w rekrutacji na stanowisko Przedstawiciela handlowego w Poznaniu. Rozmowa ok, przebiegła w miłej atmosferze. 10 lutego otrzymałem decyzję pozytywną w temacie zatrudnienia i rozpoczęciu pracy od marca . Dziś tj 21 lutego otrzymałem informację że firma może mnie zatrudni ale nie wiadomo od kiedy. W międzyczasie podziękowałem dwóm innym Firmom z branży technicznej które były chętne by mnie zatrudnić.

Jerzy
@Andrzej

Próbowałeś rozmawiać o tym z kimś z firmy i wyjaśnić sytuacje? Bo to zachowanie bardzo nie porządku. Przecież równie dobrze mogą cie w ogóle nie zatrudnić. Powiesz czego się dowiedziałeś na rozmowie? Np. jakie są targety do wyrobienia alba jakimi samochodami jeżdżą?

@Andrzej

Panie Andrzeju, jak rozumiem firma nie wycofala sie ze swojej decyzji a jedynie ją przelozyla w czasie na polowe marca. Proponuje docenic fakt dobrej, fachowej rozmowy rekrutacyjnej i rzeczowego podejscia pracodawcy. Najczesciej pracodawcy wogole sie nie odzywaja a same rozmowy bywaja bardzo rozne, rzadko profesjonalne. W firmie jest jak w zyciu: duzo sie zmienia, w tym terminy. Wazne zeby ze soba rozmawiac i chocby probowac osiagnac kompromis. Tego wlasnie Panu zycze, glowa do gory!

@Jerzy

Na auto miałem czekać bo nie kupili . Do tego czasu miałem korzystać z innego wspólnie z innym handlowcem :-). Dostałem info na maila ze może mnie zatrudnia za dwa lub trzy tygodnie, bo mają wstrzymane etaty....pewnie brak kasy i narzędzi do pracy. Podziękowałem bo to żałosne gdy jeszcze w ubiegły piątek mówili że mam jechać do Wielunia robić badania lekarskie. Też chore jakby w Poznaniu nie było medycyny pracy.

@Sucurac

Jeszcze w piątek słyszałem że mam przyjechać do Wielunia by zrobić badania wstępne. Dziś już okazało się że może mnie zatrudnia ale terminu nie znają bo nagle wynikły jakieś komplikacje ..... jakieś.

Czy w Europart Polska S.A są szkolenia zewnętrzne?

konkurencja

Europart to cienias,gdyby nie kupowanie od konkurencji to nie mieli by czym handlowac

Konkurencja
@konkurencja

Zgadzam się z tobą,w Kielcach są jednym z najlepszych kl Martexu.Gdyby nie mogliby kupować to nie mieli by czym handlować a jarają się do klientów ze mają wszystko,no maja za ścianą...

Wąski
@konkurencja

Kolego a czy masz pojęcie ile konkurencja kupuje od Europart ? A może zazdrościsz , że można u nich wszystko ogarnąć i starają się żeby klienta nie odesłać z kwitkiem ?

Kornel

Cześć, chciałbym się zapytać jak wyglądają zarobki magazyniera w europart wielun. Widziałem ogłoszenie Umowa zlecenie, ale nie ma podanej stawki godzinowe. Czy możecie powiedzieć ile się zarabia miesięcznie?

@Kornel

płacą jak wszyscy na rynku, normalnie, tyle, że zawsze na czas, bez niespodzianek :) Najlepiej zadzwoń do kadr i zapytaj, nie będę z wrażliwymi danymi wyskakiwał w necie....

Kornel
@Sucurac

Dzwoniłem i nie otrzymałem informacji. 3k się zarobi czy raczej nie? Bo teraz zarabiam 3k wiec nie chce zmieniać pracy na gorzej płatna.????

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Europart Polska S.A?

Sucurac

Cala pensja wplywa na konto, 10-go kadego miesiaca, jak w szwajcarskim zegarku, inni moga tylko pozazdroscic...

Wojtek

Czy firma prowadzi teraz rekrutacje?

Czy pracownicy w Europart Polska S.A dogadują się między sobą?

Sucurac

Eee, jak w kazdej firmie: co do zasady wszyscy sa pozytywnie nastawieni i zalezy im na wypracowaniu kompromisowych rozwiazan. Ale jak to w zyciu - zdarzaja sie spiecia. Sporadycznie. Jednak ludzie sa dorosli, wiedza ze komunikacja to podstawa...

Natalia

Czy są rozmowy indywidualne z kierownikiem?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Europart Polska S.A?

Sucuraac

Jak wszedzie, to zalezy od sytuacji. Jak sa oszczednosci kryzysowe to nie jest wesolo, nikomu. Ale ogolnie - dobra. Ludzie fajni, jest wola walki u pracownikow i kierownictwa....

Ciekawy

Praca w firmie Euro Part jak praca wszędzie trzeba pracować aby otrzymać wynagrodzenie. Choć powiem szczerze zarząd firmy a właściwie jego brak wprowadza wiele komentarzy w śród pracowników chodzą pogłoski że firma upada (traci płynność finansową a może już straciła} w połowie roku do zarządu została powołana p.Kasia ale niestety do tej pory w tym zarządzie nie jest i znowu komentarze (że się nie nadaje ,że podobno została zwolniona przez brak kompetencji ) Jeśli ktoś posiada informacje proszę napisz.

Iwona

@Były skoro nie rozumiesz wypowiedzi, że w firmie Europart Polska S.A jest ok to powiedz co dla Ciebie nie jest ok w tej firmie i dlaczego ją odradzasz innym użytkownikom?

Były

Drodzy przyjaciele niestety miałem okazje pracować w EP totalna porażka nie rozumie wypowiedzi jest ok. Firmę omijać dalekim łukiem

Iwona

@Mix a mógłbyś coś więcej powiedzieć? Dlaczego jest ok? Czy są jakieś benefity, które powodują plusy pracy w Europart Polska? Na forum powinno być uzasadnienie do swojej opinii, żeby użytkownicy wiedzieli czy jest wiarygodna i czym podyktowana.

Mix

jest ok.

Iwona

@Wuja czemu nie polecasz pracy w franczyzach? Czy aż tak różnią się warunki pracy?

Iwona

Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. popytu i zarządzania zapasami. Praca w miejscowości Modlniczka k. Krakowa. Jak wygląda praca w Europart Polska S.A w tym charakterze? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Europart Polska S.A - Wieluń

• Jak się pracuje w Europart Polska S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Europart Polska S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Europart Polska S.A