Opinie o PMT Marketing System w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PMT Marketing System. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie PMT Marketing System na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PMT Marketing System w Toruń

Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Czy PMT Marketing System zatrudnia studentów?

Paweł Nowy wpis

odradzam podejmowania pracy u tych ludzi czekam drugi miesiąc na przelew Pan Darek żeby było wygodnie nie przygotował umowy umawial się na 17 zł za godzinę. Nie odbiera telefonu A na końcu wysyla smsa jak gdyby nigdy nic ze że on płaci 12 zł na godzine. Dla mnie to zwyczajne (usunięte przez administratora)

nugat Nowy wpis

A ja polecam promocje. Babeczka może i wymagająca ale kasa dobra. Jak ktoś nie ściemnia, da się dobrze dorobić do studenckiego portfela :)

oszukana

Aż nie wiadomo od czego zaczac.. moze po pierwsze OSZUKUJA LUDZI NA PIENIADZE!! I to na bardzo duze kwoty. Oszukali mnie i 4 osoby ktore pracowaly przede mna. Wielka 'koordynatorka' Karolina, która pojecia zielonego nie ma o byciu koordynatorka przepisuje twoje serwisy na swoje konto i tym samym zgarnia twoja kase. nie prowadzi kart wykonanych serwisow a raczej dziwnym trafem codziennie przez 3 msce ich zapomina bo niby nie sa wazne a potem jak chcesz odzyskac pieniadze nie masz zadnego dowodu jakie serwisy robiles i ile godz bo przeciez nie wypelniales kart bo 'nie byly wazne'. wymagaja 2 tygodniowego wypowiedzenia na UZ w tym czasie trafi sie jakis nowy naiwny szkoli sie kiedy ty robisz ostatnie dni swoje serwisy a na koniec kase dostaje nowy a ty NIC! i tak w kółko. potem jak dopominasz sie o pieniadze to koordynatorka karolinka w twarz ci powie ze nie robilas tych serwisow i koniec. regionalna nic nie lepsza nagaduje na koordynatorke a tak naprawde obie kryja swoje tylki. sprawa o odzyskanie kasy ciagnie sie tak dlugo ze w sumie juz ci sie odechciewa walczyc z tymi idiotkami i odpuszczasz. tak odpuscilam ja i dwie inne osoby. dzus wiem ze oszukali wiecej osob. jednym slowem OSZUSCI! NIE POLECAM! lepiej juz isc na kase chociaz posiedzisz bo tu sie narobisz i jeszcze za darmo.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek

Zostaw merytoryczną opinię o PMT Marketing System - Toruń

• Jak się pracuje w PMT Marketing System?

Zobacz opinie na temat firmy PMT Marketing System tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042