Opinie o Interkobo Property Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Interkobo Property Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Interkobo Property Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interkobo Property Sp. z o.o. w Łódź

Aneta Nowy wpis

Jak oceniacie zarządzanie firmą?

ila Nowy wpis

a ciekawi mnie to czy nie szukaja pracownikow do pracy zdalnej, bo jednka maja sklep internetowy i moze poszukuja kogos kto bedzie operowal w necie ich strona internetowa i zamieszczanymi ofertami>

lala Nowy wpis

Ja pracowałam w interkobo w czasach studenckich i muszę przyznać że miło wspominam ten czas. Płaca solidna i na czas. Współpraca też na wysokim poziomie. Szkoda że mają problemy.

BRANZYSTA Nowy wpis

Może po prostu mieli dość, problemów, pracowników, kontroli, rosnącej konkurencji zmierzającej do niewiadomego miejsca. To była dobra firma, kiedyś pracowali tam fachowcy - obecnie nie miałem kontaktu.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Interkobo Property Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
sad

Firma jest już zamknięta a majątkiem zarządza syndyk.

na niebie

Dwa lata temu ktoś pisał, że firma jest na skraju bankructwa a jednak firma nadal funkcjonuje. O czym może świadczyć wciąż działająca strona internetowa. Niestety nie mają oni dużego wyboru artykułów i może to jest głównym powodem słabych wyników. Ja chętnie bym się podjął współpracy z firmą i może jakoś bym mógł jej pomóc. Ale czy firma może być zainteresowana taką pomocą ?

sokół

firma interkobo zajmuje się głównie importem i dystrybucją zabawek oraz artykułów sportowych. Zresztą chyba większość z osób tutaj obecnych przynajmniej o nich słyszała i nie raz kupowała ich zabawki dla sowich pociech. Profil i to czym zajmuje się firma oczywiście ciekawe - ale jak to przekłada się na pracowników i i ch sytuacje tutaj?

BBB

Interkobo od roku jest w upadłości i nie widać szansy aby coś się miało zmienić.

big mistake

Raczej się nie podniesie. Od niemal roku prawie każdego ostatniego dnia miesiąca pracownicy dostają wypowiedzenia (czasem jedna czasem kilka osób). Firma wyprzedaje stoki magazynowe, nic nie importuje. Zarobki obcięte do minimum. W Biedronce lepiej płacą. Atmosfera fatalna. Szkoda czasu i nerwów.

AAA

Nie polecam pracy w tej firmie, jest na skraju bankructwa.

juliusz

Poszukuje informacji odnośnie zarobków jakie są w Interkobo. Jeśli ktoś może to niech poda kwotę orientacyjną

ph

Czy ktoś ma informację ilu PH zatrudnia firma w Polsce? Jakie regiony obsługują? Jaka jest struktura organizacyjna?

wowo

Koko a może to ty za bardzo się [usunięte przez moderatora] zamiast pracować? Gdybyś było w porządku to ie brali by cię na języki.

jeszua

Na pieniądze za nadgodziny nie licz, a o premie musisz się upominać.

Luiza

A co z nadgodzinami?

W TAKIM RAZIE NIE WIEM CZY MA SENS ISC NA ROZMOWE SKORO JEST TAK NAPIETA NIEILA ATMOSFERA I SZEFOWIE NARWANI:/

młody

w zadnej pracy nie ma luksusów,pensje są uzaleznione od stanowiska pracy,jak ktoś jest oszczędny to nawet za marną pensję przeżyje,szefowie nie są rozrzutni jeśli chodzi o zarobki,ale kazdy na ich miejscu by myślał głównie o sobie i swojej rodzinie,takie czasy,w każdej firmie jest sie ,,nikim",chyba że w swojej

zainteresowany

a jeśli można wiedzieć, to jak wygląda sprawa awansów? jak wygląda też sprawa wynagrodzenia? da się przeżyć czy wystarcza na minimum potrzeb?

ktos

Szefowie mogą być, tylko troche mało normalnych pracowników mają, już nie mówiąc o kierownictwie,zupełna porażka i niezorganizowanie.współczuje sobie że tyle tam wytrzymałem

ex

witam, odradzam pracę w tej firmie. Dwoch szefów, ktorzy decyduja o wszystkim [usunięte przez moderatora]! zero profesjonalizmu w zarządzaniu. zero samodzielności dla pracowników, ogólnie porażka, [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Interkobo Property Sp. z o.o. - Łódź

Interkobo Property Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Zbąszyńska 3
    91-342 Łódź
  • NIP: 9471947689 REGON: 100415353 KRS: 0000288921

Interkobo Property Sp. z o.o.