Opinie o Delima (Stokrotka Sp. z o.o.) w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Stokrotka Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka Sp. z o.o. w Lublin

Kierownicy nie znają norm dźwigania ciężarów. I nie jest to żart ale prawda. W dniu dzisiejszym dwie kierowniczki i Kierownik Regionalna wmawialy mi, że mam dźwigać 30 kg bo takie są przepisy. Jestem kobietą. Szkoda nawet komentować. Porażka,że ludzie tak nieprzygotowani do funkcji kierowniczej zajmują te stanowiska. Pracownicy tylko cierpią. Wstyd

Kierownicy nie znają norm dźwigania ciężarów. I nie jest to żart ale prawda. W dniu dzisiejszym dwie kierowniczki i Kierownik Regionalna pastwily się nade mną, że mam dźwigać 30 kg bo takie są przepisy. Szkoda nawet komentować. Porażka,że ludzie tak nieprzygotowani do funkcji kierowniczej zajmują te stanowiska. Pracownicy tylko cierpią. Wstyd

jakaś

Lublin jak u Was z systemem rozliczeniowym trzymiesięcznym ? ? Od kiedy macie teraz liczone ? W kodeksie pracy i w dz.ust. jest napisane, że w 2020 roku, okres 3miesięczny liczony jest tak : styczeń-marzec, kwiecień-czerwiec, lipiec-wrzesień itd. Jak to u Was wygląda i co wmawiają Wam kierownicy ? Dodatkowo, czy u Was bez waszej wiedzy zmieniany jest grafik, nawet pod koniec miesiąca ? Dopisywane są godziny ? Wy nic nie wiecie, że macie przyjść do pracy ?

@jakaś

grafik jest notorycznie zmieniany, bez uprzedzeń, bez powiadomienia i w sumie gdybym chciała sprawdzać godziny to chyba trzeba by było pisać samemu godziny bo i tak nie wiadomo jaki grafik w końcu idzie do kadr. Niby kierownik przynosi do podpisu na koniec miesiąca listy w którym jest napisane ile godzin było przepracowanych ale zawsze robi to znienacka przy kolejce że nie ma kiedy spojrzeć co się podpisuje, bo tylko popędza

Grzegorz
@ziuta

Celnie napisane." NIE WIADOMO JAKI GRAFIK IDZIE DO KADR" Powinniśmy zapoznać się z tym grafikiem i go podpisać przed oddaniem do kadr. Protestujemy przeciwko łamaniu praw pracowniczych.

@Grzegorz

W Stokrotce łamanie prawa pracy to norma.Tą firemką już dawno powinna zająć się prokuratura.

@ziuta

Masz prawo przecież go nie podpisać.Nikt nigdzie nie może Cię zmusić do podpisania czegokolwiek,bo to podlega już pod paragraf.Dlatego są robione 2 grafii.Jeden dla kadr,a drugi rcp,bo ten nie przepuszcza niektórych zmian.Jak jest tylko grafik rcp to jest gorzej dla pracownika,bo teoretycznie z nikim się nie możesz nawet zamienić,bo później wszystko się sypie.

@quinlan vos

zgadza się , i od nowego okresu rozliczeniowego będę sama spisywać godziny i porównam z rozliczeniem miesiecznym

@jakaś

Liczy się: I kwartał od grudnia: czyli grudzień -styczeń -luty II kwartał -marzec-kwiecień maj i tak dalej. Jeżeli masz dopisywane godziny to zgłaszaj to na zieloną skrzynkę lub do związków ja tak zrobiłam i skutek był natychmiast grafik został zweryfikowany

Kasieńka

Ile łącznie godzin ma być przepracowane w ciągu 3-miesięcznego okresu rozliczeniowego? I jak wychodzi to teraz? Sierpień jest ostatnim, a potem zostaje 4 miesiące. Jak oni to wyliczą?

Www
@Kasieńka

Godziny wynikaja z kalendarza. Liczba dni roboczych w miesiacu razy 8 godzin. Okres rozliczeniowy konczy sie w sierpniu, nastepny jest wrzesien - listopad, grudzień - luty itd

@Kasieńka

czerwiec-168 lipiec -184 sierpień 160 . Czwarty to wrzesień -pażdziernik - listopad

Żenujący! Kpina w biały dzień! Pani rekruterka zadzwoniła z pytaniem aplikowałem na takie a takie stanowisko, czy w dalszym ciągu jestem zainteresowany pracą, umówiła się na kolejny dzień i konkretną godzinę. Odbyły się dwie rozmowy, w tym z przyszłym szefem. Przedstawione zostały warunki zatrudnienia itd itp. Odp za dwa tyg. Odpowiedz była za miesiąc ale warunki zatrudnienia zupełnie inne niż te przedstawiane na rozmowie. Na rozmowie ściema jak to u nas dobrze a jak przychodzi co do czego to kpina z ludzi. Zmarnowany tylko czas. Ofertę odrzuciłem bo w aktualnym miejscu dostałem lepsze warunki. Stokrotka oczekiwania ma z kosmosu ale płaci najniższa, ściemniają o premii ale nie dodają kiedy ma być ona wypłacona (po okresie próbnym, po pol roku, od widzimi się szefa albo wcale) i oczywiście nie dodają ze ta premia to 100 zł brutto, Kpina z ludzi i tyle!!!!

Kpina!!!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
Zenek

Ruszają kontrole PIP odnośnie zabezpieczenia pracowników przed koronawirusem. Nawet maski jednorazowe się pojawiły(usunięte przez administratora)

KLAUDIA
@Zenek

Weź proszę nie nie mów ,ze pojawiły się maski.Oczerniacie firmę,w której pracujecie,przecież maski,przyłbice i płyn do dezynfekcji są na sklepach od kwietnia.

@KLAUDIA

Dokładnie tak. Owszem były dostarczone płyny, maski, rękawiczki, przebice. Teraz gdy brakuje np. płynów czy masek można ściągnąć ze stanu w typie RW za zgodą RKO.

bara
@KLAUDIA

mowa o maskach jednorazowych. czytać nie umiesz?

@bara

U nas były jednorazowe i wielokrotnego użytku. Jednodniowe się skończyły to można było wziąć ze sklepu dla pracowników.

Praca w tragicznych warunkach w temperaturze około 29 st przy zepsutej klimatyzacji od kilku tygodni. Kierownicy nie sprawdzają temperatury na sklepie pomimo,że są upały na zewnątrz a pracownicy skarżą się na złe samopoczucie z powodu przegrzania i niedotlenienia. Temperaturę na sklepie sprawdziłam termometrem zakupionym przez siebie . Upały są od kilku dni. Wody nie dostawaliśmy do momentu kiedy temperatura została zmierzona przeze mnie a termometr wykazał około 29 st C. Dopiero wtedy pojawiła się woda i to na moje żądanie wydania takiej wody pracownikom. Ja otrzymałam tylko informację od zastępcy sklepu,że nikt mnie nie zmusza do pracy w tym sklepie. Zastanawiam się, czy towar na półkach przy takiej temperaturze jest jeszcze zdatny do użytku. Jajka poza chłodnią pewnie są już na pół miękko. Nie mówię o warzywach i rzeczach na których jest informacja o przechowywaniu w chłodnym miejscu czy do 25 st C. Niekompetencja kierowników i zupełne łamanie kodeksu pracy.

ziuta

a jak u Was z urlopami dwutygodniowymi? Bo u mnie w tym roku na nasz dwutygodniowy urlop składa się np. 8 dni urlopu a reszta są to DW dni wolne. Czy moze tak być ? Bo okazuje się że dni wolne mam wlepione w urlop czyli resztę miesiąca muszę (usunięte przez administratora) bez dni wolnych. Czy jest to zgodne z prawem?

@ziuta

Ja tam bym się cieszyła gdyby było tak , że 8 dni urlopu a reszta dni wolne gdzie w sumie bym była 14 dni ciągiem na wolnym.

@Wściekła

Co za bzdura! Pracownika prawo do zaplanowania 2 tyg w ciągu roku, czyli 10dni urlopu +4 dni wolnego przerwanie pracownikowi urlopu wiąże się naliczaniem go od początku. Proszę nie pisać że ktoś ma wolne, które mu się należy i ma się cieszyć, jeżeli stokrotka będzie miała takich pracowników, to może zrobi pracę w ramach wolontariatu? ŻENADA

@Ask30

Gdyby pracownik miał ciągiem 2 tyg urlopu to w ciągu pozostałego miesiąca czyli np dwa tygodnie miał by tyle wolnego że w sumie tylko by był w pracy tydzień w ciągu miesiąca. To jest chore !

ale to nie tak. ciagiem należy się 10 dni urolopu, a tu jest np. 7dni ur i 3 DW

@Wściekła

mam się cieszyć że należy mi się nieprzerwany urlop dwutygodniowy? że łaskawie ktoś mi tego udzieli?no faktycznie jest z czego

@Wściekła

Tak to jest chore że łamany jest kodeks pracy, że pracownicy nie znają swoich praw, że ktoś wciska im taki kit jak wściekła.. 10 dni urlopu + 4 dni wolne od pracy, reszta dni wolnych wydana w ciągu miesiąca, lub jeżeli brak jest pracowników, wtedy taka osoba przychodzi do pracy i ma naliczane nadgodziny. Stokrotka ma rozliczenie kwartalne więc zaległe godz. Można wydać w następnym miesiącu.

Grzegorz
@Ask30

Masz mieć przynajmniej 14 dni nieprzerwanego wypoczynku. 0 dni urlopu i 4 dniu wolne to jest ok bo tydzień ma 5 dni roboczych. Urlopu w niedzielę się nie planuje,

@Grzegorz

Urlop w dni robocze sobota niedziela dni wolne to chyba nawet nowy młody pracownik wie? W niektórych sklepach urlop na żądanie w soboty nie wchodzi w grę bo system grafików go wyrzuca

@Ask30

no w moim właśnie jest pierwszy tydzień ok a w drugim: poniedziałek wtorek środa UR a czwartek piątek DW

Jola

Mam pytanie,jak u Was jest z przerwami,pytam dlatego że u nas na dziale mięsnym jesteś Sama od 16 lub 17 do 22 i nie masz możliwości skorzystać z przerwy bo nikt za ciebie nie stanie,żadna z kierowniczek nie ma uprawnień na to stanowisko i jesteś przez całe 8 godzin o suchym pysku,do toalety idziesz biegiem,podzielcie się swoimi doświadczeniami,pozdrawiam

Była pracownica
@Jola

Pracowałam na dziale mięsnym ,sytuacja dokładnie taka sama żadnych przerw a jeśli już były to po 20 jak spadał ruch wtedy przychodziła za mnie jedyna w sklepie kasjerka i gdy tworzyła się jej kolejka szybko biegła na kasę a luźniej zpowrotem na mięso . WSTYD

@Jola

u nas jest w tej sprawie ok., staje za nas kasjerka lub kierowniczka i nie ma z tym nigdy problemu

była pracownica

Potwierdzam było to samo

tori

Czy ktoś z Was kasjerów ma wrażenie że jest śledzony przez kierownika? Ja mam takie wrażenie. Nawet jak zbieram paragony z podłogi do kosza to kierownik przychodzi i zagląda pod kasę. Zastanawiam się czego się spodziewa. Dziwne zachowanie. Totalny brak zaufania ....

Róża
@tori

U mnie w sklepie też kierowniczka śledzi i widzi każdy ruch pracownika. Niby ona robi swoją robotę, ale obserwuje, co robią pracownicy. I jeżeli coś jest dobrze zrobione to nie pochwali, ale jak jest coś nie tak to od razu (usunięte przez administratora)...

mixx

Pracował ktoś jako kontroler jakości w Lublinie i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Zainteresowana pracą

Powiedzcie ile dostaje średnio na ręke kasjer-sprzedawca na umowie o pracę?

@Zainteresowana pracą

Co wy się uparliscie na pytania o kasę ?!?! Przyjdźcie do pracy to zobaczycie. Co miasto to inna stawka. Inna będzie w Warszawie a inna w Świnoujściu.

@Zainteresowana pracą

Najniższa krajowa, plus premia absencyjna jak nie chorujesz ,to wszystko chyba że gdzieś jest więcej nie wiem ,ja tak mam.

@Mika

Oczywiście jest to kwota brutto ,na rękę ok 2000.

Supalonely
@Wściekła

Być może dlatego się pyta o kasę, bo do pracy się chodzi po to, żeby zarabiać? ¯\_(ツ)_/¯ Odpowiadając na pytanie, przy wszystkich możliwych premiach, absencyjnej, stałej, uznaniowej możesz wyciągnąć max 2400 zł a to bez nadgodzin, godzin nocnych jest trudne do osiągnięcia. W rzeczywistości ok. 2100-2200.

zdrowy

Hejka, dostaliscie ju,ż forsę z socjalnego?

@zdrowy

Tak przy wypłacie za czerwiec.

Proszę o opinię pracy w centrali na ul. Projektowej w Lublinie.

Ktoś
@11111

Zależy w którym dziale... jak wszędzie są normalni przełożeni i popaprańcy

Pytanie - Dlaczego wszyscy mają karty lojalnościowe a my nie? Klikęci regularnie "nam wiercą o to dziurę" no i jeszczę o kartę dużej rodziny.

Sara

Pewnie, niech "klikęci" rozdają swoje numery na lewo i prawo a firma niech je zbiera, nie ma co. A co do karty dużej rodziny to dlaczego ma to być? W czym małżeństwo z jednym czy dwójką dzieci jest gorsze od rodziny z 3+ dziećmi, że ma płacić więcej? Jeżeli ktoś sobie tworzy gromadę dzieciaków to powinien chyba mieć środki, żeby je utrzymać?

Wściekła

A wiesz , że nawet ci co pracują w centrali mają karty rabatowe do stokrotek ?! A dlaczego nie dadzą takich dla pracowników sklepu?! Tego lepiej się upominajcie bo nam też się coś należy a nie tylko tym co siedzą (usunięte przez administratora)

@Wściekła

Zawsze możesz się przenieść do centrali?Kto Ci broni?

Aaa

Naprawdę?? Pierwsze słyszę a pracuję w Centrali

Przyszły mąż

W imieniu mojej narzeczonej chciałbym dodać kilka zdań na temat tej pseudo firmy. Stara elita razem z kierownikami na czele wykorzystuje, obgaduje, wyzywa, poniża każdego nowego pracownika na okresie próbnym tylko po to aby jak najszybciej się go pozbyć a potem następne osoby. Kiedy wyczują czyjąś słabość to wciskają cały czas tylko na mięsny i same popołudniówki. Broń boże weź urlop na żądanie albo na L4 to pseudo koleżaneczki będą nękały cię wiadomościami, wmawiając że nie chce ci się pracować i symulujesz a to już idzie pod mobbing. Elastyczny grafik i wysokie wynagrodzenie to jedno wielkie kłamstwo, grafik jest zmieniany codziennie bez konsultacji z pracownikiem i nie obchodzi ich to że nie możesz tego dnia przyjść do pracy bo masz wizytę u lekarza albo nie masz kim zostawić dziecka czy zwierzaka pod opiekę. Moja narzeczona bez przerwy wracała z pracy z płaczem bo już nie wytrzymała psychicznie i fizycznie ale na całe szczęście była tylko na okresie próbnym i kierowniczka nie chciała jej umowy przedłużyć a dlaczego> bo walczyła o swoje prawa. Teraz pracuję w kawiarni i jest bardzo zadowolona

PissOnChrist
@Przyszły mąż

Sama prawda, bardzo dobry wpis.

Jaja
@PissOnChrist

Niestety ta firma to porażka. Jestem byłym pracownikiem i się cieszę, że się uwolniłam od tego miejsca. Mobbing na każdym kroku, zero poszanowania człowieka, brak przerw, ciągle tylko mało i malo. Dźwiganie setek kilogramów dziennie, tragedis. Inspekcja pracy powinna się tą firmą zająć

dziewczyna ratownika
@Przyszły mąż

To prawda, mogłeś jeszcze dopisać że wręczają pracownikom wypowiedzenia zaraz po powrocie z L4

Sama-rha

Heh, składaliście kiedyś wnioski o wczasy pod grusza? Jak to wyglada?

Raduk
@Sama-rha

Jak kiedyś pracowałem to nie było czegoś takiego jak wczasy pod grusza. Chyba że po 2 latach coś się zmieniło. Ale z tego co mi wiadomo od znajomych którzy tam jeszcze pracują to nie ma czegoś takiego. Chyba że jestem w błędzie

@Raduk

w budżetówce jest coś takiego.W firmach prywatnych to zależy już od dobrej woli pracodawcy.

Pryszcz
@Sama-rha

Zapamiętaj skarbie w tej firmie nie ma płatych w "czasów pod gruszą". A jak jakieś chcesz to w grudniu sobie je zaklepujesz a potem miesiąc wcześnie (przed nowym grafikiem) wpisujesz się na listę życzeń, jeśli takie cuś u was jest lub zgłaszasz głównemu kierownikowi

@Sama-rha

A było coś takiego bo ja tyle lat pracuję i nigdy nie słyszałam o wczasach pod gruszą w Stokrotce

Była pracownik

Jestem naprawdę szczęśliwy, że umowy mi nie przedłużono bo co tam się dzieje to przechodzi wszelkie granicę. Kierownictwo na dzień dobry klamie w żywe oczy, że są wysokie premie , elastyczne godziny pracy, grafik dostosowany do twoich potrzeb a tak naprawdę wszystko jest odwrotnie. Bierzesz urlop na żądanie to licz się z tym że będziesz musiał to odrobić pod groźbą dyscyplinarki. Wyśmiewane się, wyzwiska, zastraszanie i obgadywanie i wieczne poganianie pracowników przez starą ekipę jest codziennością. Nie polecam nikomu a nawet największemu wrogowi pracy w tej firmie!

Żołnierz z boju

pisze jako były pracownik tej firmy. Jeżeli zastanawiasz się nad negatywnymi komentarzami, to w większości to prawda. Premie pracownicze i wynagrodzenia to jest śmiech na sali. Kierownictwo na sklepach porobi sobie jakieś bzdety i idzie pić kawę do kierowniczego, albo sobie gada przez telefon. Kasjerzy są traktowani za przeproszeniem jak (usunięte przez administratora) do podłogi. Regionalni zwalniają pracowników, bo firma zaczyna nie mieć pieniążków w tym trudnym czasie. Albo się godzisz na przeniesienie na drugi Koniec miasta bez jakiejkolwiek dobrej drogi transportu, albo nara. Pracowałem jako ten durny kasjer-sprzedawca, byłem jako jeden z dobrych pracowników. Nigdy nie zaczynałem konfliktów z innymi pracownikami. Ba, nadal utrzymuje dobre kontakty ze swoimi byłymi współpracownikami, oprócz kierownictwa które pomawia pracowników. Pionki głównej specjalnie prowokowały do tego, żeby część osób albo prosiła o przeniesienie na inny sklep, albo o wypowiedzenie umowy. Główna wprost powiedziała że albo się przenoszę, albo do widzenia. Musiałem się zwolnić, bo niestety nie wytrzymywałem psychicznie. Nawet stali klienci przestali przychodzić na sklep gdzie pracowałem, bo sklep zmienił się na gorsze. Jeżeli jesteś człowiekiem o zdrowych zmysłach, to radzę ci znaleźć inną pracę niż w tej firmie, nawet na start. Jeżeli chcesz tracić zdrowie psychiczne i fizyczne, to śmiało zapraszam. Jeżeli oczywiście cię przyjmą podczas pandemii. A, i pozdrawiam osoby które mydlą oczy jaką to stokrotka nie jest wspaniałą firmą. Oczywiście lepiej przekonać się na własnej skórze, ale czy warto tracić zdrowie?

Ona

Co jest nie tak w firmie Stokrotka .Mamy problem z kierowniczka marketu. Nie tylko nie umie się zachować do pracowników ale i do klientów. Zastraszane są dzieci przy kasie kiedy nie mają wystarczającej sumy pieniążków. Pracownicy wyzywani na sklepie zwłaszcza Ci z grupą. Zgłaszane było to do przedstawiciela Stokrotki RKO już nie raz a ten choć sam był wyzywany przez kierownika sklepu udaje że nic się nie dzieje. Coś z tą firmą jest nie tak że czekają aż ktoś do sądu ich poda zamiast sprawdzić co jest nie tak z tymi ludźmi.

Raduk
@Ona

Nie bardzo chce mi się wierzyć, że RKO nic by nie zrobił gdyba ona(kierowniczka) go wyzywała. A co do ludzi z orzeczeniem to są różni, tam gdzie pracowałem jedni się obijali przez ten czas i robili wszystko żeby się nie przepracować a był taki chłopak co pracował za dwóch

Mam pytanie, otrzymałam propozycje pracy na stanowisku zastępca kierownika, rozmowę mam w przyszłym tygodniu czy ktoś pomoże jaka jest stawka na tym bądź podobnym stanowisku?

Aska30

Na tym stanowisku przychodzisz wcześniej do pracy i zostajesz po godzinach, oczywiście za darmo, jesteś sprzątaczką, kasjerem, na stanowisku mięsnym, swiecisz oczkami przed Kr, a zarabiasz 300zl więcej od kasjera ???? super

Samanta

3500 zł brutto Ale pamiętaj, ze będziesz robić wszystko to co zwykły pracownik na sklepie a nawet więcej. Ogólnie nie polecam. Każda inna firma ma lepsze standardy.

zła
@Samanta

więcej ???? chyba masz wyjątkowo pracowitego zastępce kierownika. U nas udają wszystkie, że coś robią, a wyręczają się pracownikiem. Nie rozumiem jeszcze jednej kwestii dlaczego zastępcy.(a ciekawe ile kierownicy) dostają po 300 zł premii za pracępodczas koronawirusa, gdy praktycznie nie mają styczności z klientem. A co ze zwykłą kasjerką 100 zł brutto ? No ludzie bez jaj.. czemu większą grupą się nie zmobilizujemy i odmówiny pracy w takich warunkach ????

MMM
@zła

Popieram. Te premie to jakaś żenada. W innych marketach 1000 zł albo więcej a w Stokrotce 100zł.

Gocha
@Samanta

Trudno żeby było 8 pracowników i 4 nic nie robiących kierowników!!!! Ta firma to kabaret!!!

miiu

nie powinno być zastępców kierownika!!!! Sklepy są małe, załoga znikoma. Po co tytułować zastępcami zwykłych pracowników,którzy robią to samo co wszyscy, Kasjer mógłby się sam rozliczyć, A sklep powinna zamykać ochrona.

Xxx
@zła

Skąd takie informacje ze tyle zastępcy mają premii?

Najlepsza załoga
@miiu

Nie powinno być tam gdzie zastępcy nic nie robią prócz siedzenia i picia kawy. U nas w STOKROTCE gdyby nie zastępcy to byśmy słabo stali z pracą ponieważ zawsze możemy na nich liczyć. Pomogą nam w wykładaniu towaru, sprzątaniu i innych obowiązkach. A gdy brakuje ludzi to logują się sami na kasę i obsługują lub stawają za ladę mięsną.

@miiu

kierowników przywrócić na ich poprzednie stanowiska! Za dużo jest osób, które działają na szkodę firmy poprzez swoją niekompetencję.

quinlan vos

kolego znajdź sobie innego nicka,bo ten jest już w użyciu przez kogoś innego,a Ty tą osobą nie jesteś.

Ha ha taa jasne..
@miiu

Ochrony już nie ma - cięcia!

Samanta
@zła

Zastępcy kierownika i kierownik również dostają 100zł premii brutto za prace podczas epidemii.

Xxx
@zła

To chyba tak u Was jest. U nas właśnie pracujemy razem z pracownikami. A oprócz tego mamy inne obowiązki i jakąś odpowiedzialność. Pracownicy co miesiąc otrzymują premię absencyjną A kadra kierownicza niestety nie.

Berti

Dostają 300 zł. Był e-mail na ten temat

Ola
@zła

Dlaczego Wkładasz wszystkich zastępców do jednego wora ?! Nie w każdym sklepie tak jest i Twoja ocena jest bardzo niesprawiedliwa .....Taka odważna tylko na forum? Podaj nr sklepu i wystarczy .O to że kierownicy dostanà więcej Musisz troszkę wyżej pisać bo to nie oni ustalili premię i zapewniam Cię że mają dużo więcej na głowie niż Ty ! NA Twoje miejsce jest masa osób ,które w tym okresie zostały bez pracy ...ogarnij się

Stokrotka
@zła

Myślących jak ty jest bardzo dużo ale każdy sie boi albo często jest tak że mowia że idą za Tobą a potem odwracają się i zmieniają zdanie

Wsciekla
@Ola

Dokladnie jako zastepca zasow na rowni z pracownikami i jeszcze mam swoja robote do zrobienia

rudy
@Ola

Tyle wakatów. Przyjmijcie to grono chętnych.

Ger
@rudy

Zobaczymy, co powiecie jak dzięki nieudolności naszego rządu w walce z wirusem będzie załamanie gospodarki i masowe zwolnienia. Wrócą niestety czasy "nieważne jaka praca, ważne, że jest" i będziecie się zabijali o pracę w głupiej stokrotce.

XD

Około 350 zł brutto od szarego szeregowego więcej czyli minimalna i +- premie około 500 zł brutto oczywiście....

Ludmilła
@Wsciekla

To się zwolnij jak masz za dużo pracy. Widocznie jesteś beznadziejna.

Gosia

Nie wiecie dlaczego jest tylu kierowników na tak małą załogę? Wystarczyłby jeden kierownik i koordynatorzy.

Sebek
@miiu

Ja bym poszedł o krok dalej. Niech zrobią same kasy samoobsługowe, towar niech klienci biorą bezpośrednio z palet, sprzątać sklep w nocy będzie 2-3 osoby z firmy sprzątającej. W ten sposób to nawet pracownicy nie będą potrzebni. I każdy narzekacz w końcu będzie mógł zając się własnym hobby.

Irek
@Gosia

U Nas nie ma koordynatorów,za to jedna z-ca kierownika ciągle siedzi na L4 , kilka dni w pracy , i Ciach zwolnienie na 2-3 tyg.! Tak to sobie wykalkulowała...kasę dostaje ?dostaje ! Kilka dni w miesiącu popracuje i ma wylane .....Takich ludzi powinno się od razu zwalniać bez podawania przyczyny ! Jak jest tak obłożnie chora to niech idzie na rentę chorobową ,a nie przychodzi zdrowa na ,,3 do 8 "dni i nagle prawie ,,umierająca" się robi ....kolejne L4 i tak miesiąc w miesiąc!

Baron
@Ger

Dziecinko nie zajmuj się propagandą. Interesuj się swoją miską. Doceniaj to co masz i nie musisz pracować za 5 zł/h na śmieciówce! Te wspaniałe czasy jakie były za PO już nie wrócą??? Wiem że marzysz o bezrobociu, pracy do śmierci na umowach śmieciowych, żenującym wynagrodzeniu, głodujących dzieciach i ukłonach dla Putina.

@Gocha

To widocznie masz wyjątkowo leniwą kadrę Bo na naszym sklepie zasuwa każdy Kasjerki ,dziewczyny na mięsie ,zastępcy kierownika a przede wszystkim sama pani kierownik ! I wzajemnie sobie pomagamy - inaczej sobie tego nie wyobrażamy bo przy takiej ciężkiej pracy i 10 paletach co drugi dzień nie da się inaczej!

@Najlepsza załoga

U nas na sklepie to samo ! Zastępcy i Kierownik są prawie non stop na sklepie - każdy pomaga rozładować palety . Mamy czas w tej gonitwie i na przerwę i na pośmianie się. Bywa czasem ciężko ale wspólnymi siłami dajemy radę :) Pozdrawiam swoją ekipę ze Śląska :)

Daro
@Sebek

Bardzo chciałbym widzieć jak klienci biorą sobie towar prosto z palet. Pomysł ciekawy.

Donald
@Ger

Masz jakiś ciekawy pomysł dla rządu?

Mówisz o czasach za PO?

Benek
@Irek

Takich ludzi przenosi się na inny odległy sklep ,wystarczy rozmowa z RKO ...I sami się zwalniają ,albo nagle zdrowieją, ;)

marek
@Ona

to jakis malutki sklepik jak 10 palet co drugi dzień, u nas codziennie po 15 w zwykłe dni.

Betunia
@XD

????????Premia 500 zł? Jestem zastępcą od wielu lat i nigdy nie dostałam premii wyższej niż 300zl. Poza tym nie-nie leżę i nie piję kawy Nie, nie obijam się. (usunięte przez administratora) Piekę, kroję, myję, sprzątam na kolanach, bywam KAŻDYM.Kasuję, przyjmuję towar, a kierownikiem jestem po pracy, bo niestety w godzinach nie jestem w stanie ogarnąć biura.. A regio tylko wytyka, przytyka, jedno upomnienie, drugie.. Zaniedbuję swoje obowiązki-tak ma rację, bo muszę być tu, muszę być tam i tam. Także nie wrzucajcie każdego kierownika do jednego wora.. Bo się załamuję.

Aska30
@Betunia

I czym się tu chwalić? Że po godzinach zostajesz za darmo, bo z robotą się nie da wyrobić? Gdyby było tyle etatów ile się należy każdy by robił swoje, a że stokrotka wciąż znajduje frajerów co pracują na chwałę firmy to co innego, nikomu nawet najgorszym wrogom nie polecam pracy w stokrotce!!!

Ona

Zależy w jakim mieście. Ale w porównaniu z sieciami takimi jak L i B to marna kasa na Warmii i Mazurach. Jest najniższa stawka porównując nawet innymi Stokrotkami w Polsce.

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Stokrotka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 550.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 476, z czego 35 to opinie pozytywne, 181 to opinie negatywne, a 260 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 896 ocen.

Stokrotka Sp. z o.o.