Opinie o Delima (Stokrotka Sp. z o.o.) w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Stokrotka Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka Sp. z o.o. w Lublin

Leila1978

Pracuje na nowo otwartym sklepie pod Warszawą kierownik sam sobie dysponuje urlopem pracowników,do klientów wogole nie umie się odzywać a z-cy który jako jedyny jest w porządku dal naganę bo dwa dni było nie posprzątane SZOK?

Osoba

Halo halo czy jest tu ktoś z okolic Włocławek,Płock,Krośniewice jak radzicie sobie z Kierownikiem Regionalnym ta kobieta to jakiś obłęd to co wyprawia z pracownikami nadaje się tylko i wyłącznie pod paragraf .

rudy
@Osoba

W Krakowie nie lepiej a nawet bardzo źle. Czasami myślę sobie,że to tylko zły sen ale niestety......

Halina
@Osoba

Tak znamy tą Panią współpraca polega na presji i tyrani nikt nie dzwoni kiedy ma problem ponieważ boi się opinii i niewybrednych komentarzy zmienność zdania zależy u tej Pani od nastroju

Edyta
@Osoba

Witaj jestem z Włocławka,też mamy ten problem z regionalna porażka jakiś kontakt do was ?

Edzia
@Osoba

Chciałabym się z wami skontaktować Włocławek z tej strony

@Edyta

Może czas coś z tym zrobić bo każda każdy żyje z dnia na dzień w nerwach i stresie mi jak sprawiało radość przychodzenie do pracy to teraz od kąd ta pani jest Regionalnym to na samo te słowo mam odruchy wymiotne A już nie mówiąc jak ją widzę. Może czas zebrać się i napisać do góry i poprosić o spotkanie bo tak żyć się nie da ????????

@Edzia

Edzia odezwij się do dziewczyn od Was Krośniewic bo chyba tu leży największy problem trzeba z Płockiem się też skontaktować bo z tego co słyszałam to takiego głębszego problemu tam nie mają może dziewczyny od samego początku pokazały że z nimi się jej nie uda

rudy

Jesteście kierowniczkami i zastępcami. Współczuję

@rudy

Tak tylko szkoda że nikt nie chce nam pomóc w tej sprawie bo Góra dostała nie jedno pismo odnośnie tej pani i nadal nic ludzi za śmieci ma i za (usunięte przez administratora) którzy nic nie potrafią

Xdl
@Osoba

Chodzi wam o panią B.K. ?

@Xdl

Tak dokładnie

Osoba

Oni klapki na oczach tam mają dyrektorka nie jedno pismo już dostała i co nic z tym nie Zrobiła

Stokrotka
@Osoba

To prawda ta pani nie nadaje się na KR, stawia wymagania nie do zrobienia przy ograniczonej liczbie personelu, wywiera presję i stres a góra nic z tym nie robi

Vcx
@Stokrotka

Zawsze mobbingowała pracowników, nawet jak była kierownikiem sklepu, ale widocznie to standard w tej firmie

Merkury
@Osoba

To zgłoś to a nie czekasz na wodę po ogórkach

Stokrotka
@Merkury

Nie umiesz czytać? Góra nic nie robi.

Opinia54367

Witam chce ostrzec wszytskich przed stokrotka na ul.Sybirakow. Wczoraj popołudniu robilam zakupy i jak zwykle wiecznie promocje nie działają... Ceny są nie zgodne z cenami na kasie a jak wczoraj zwróciłam uwagę to kierowniczka z wielką pretensjami się do mnie odzywała jakbym to moja wina była że chce kupić towary w promocyjnej cenie. Była opryskliwa chamska i wielce oburzona jak ktoś może upomnieć się o swoje pieniadze.

Kf
@Opinia54367

To jest forum o pracy, jak jesteś niezadowolona z obsługi to nie na tym forum

@Kf

Dobrze napisane to nie jest stroną na której się ocenia kadrę kierowniczą tylko na firme i pracę w niej.

Jojo
@Opinia54367

Pani chciała jabłka kupić po starej cenie bo gdzieś w ciemnym kącie zauważyła starą cenę, po prostu dziewczyny nie zmieniły czy zapomniały ściągnąć, Pani się awanturowała bo chciała cenę promocyjną, a nie zwrot gotówki. Taka to klientela.

Nioska

Państwowa Inspekcja Sanitarna w wyniku urzędowej kontroli i badania laboratoryjnego wykryła bakterię Salmonella w jednej partii jaj firmy Polskie Fermy, dostępnych w sklepach Stokrotki – wynika z ostrzeżenia publicznego GIS. To jaja kurze ściółkowe, oznaczone na skorupce kodem – 2PL 14131317 z terminem przydatności do spożycia 21 grudnia 2020 r., o numerze zakładu pakowania – PL 16075903. Producentem są Polskie Fermy Grupa Producentów z Korfantowa. Fermą, z której pozyskano jaja, jest Ferma Niosek Ząbkiewicz z Radzanowa.

Kinga Duda
@Nioska

No i co z tego, skoro są zdjęte z półek i brak ich w sprzedaży?

kurka
@Kinga Duda

Kinga to inteligentna dziewczyna. Marzenie każdego rodzica.

Sowa
@Nioska

I co w związku z tym?

Anżej Duka - fan stoków
@kurka

No, taka na raz akurat.

Żenujący! Kpina w biały dzień! Pani rekruterka zadzwoniła z pytaniem aplikowałem na takie a takie stanowisko, czy w dalszym ciągu jestem zainteresowany pracą, umówiła się na kolejny dzień i konkretną godzinę. Odbyły się dwie rozmowy, w tym z przyszłym szefem. Przedstawione zostały warunki zatrudnienia itd itp. Odp za dwa tyg. Odpowiedz była za miesiąc ale warunki zatrudnienia zupełnie inne niż te przedstawiane na rozmowie. Na rozmowie ściema jak to u nas dobrze a jak przychodzi co do czego to kpina z ludzi. Zmarnowany tylko czas. Ofertę odrzuciłem bo w aktualnym miejscu dostałem lepsze warunki. Stokrotka oczekiwania ma z kosmosu ale płaci najniższa, ściemniają o premii ale nie dodają kiedy ma być ona wypłacona (po okresie próbnym, po pol roku, od widzimi się szefa albo wcale) i oczywiście nie dodają ze ta premia to 100 zł brutto, Kpina z ludzi i tyle!!!!

Kpina!!!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Gabi

Witajcie. Czy ktoś coś wie kiedy dadzą karty Sodexo osobom które nie otrzymały do 4 grudnia?

Dominika
@Gabi

Dzwoniłam do księgowej i może te karty dostaniemy pod koniec stycznia lub początek lutego. Szkoda że nie dopiero na Wielkanoc.

Bony

Jakie kwoty kart na święta dla pracowników?

Jagosza
@Bony

Wszystko zalezy od stanowiska i kwoty zarobku jaka podawalo sie za zeszly rok na osobe

Nieznajoma

Podczas rozmowy z kierownikiem regionalnym otrzymałam informację , że w ciągu 3 dni otrzymam wiadomość zostaje zatrudniona czy nie .. myślałam, że po osobie która jest kierownikiem :) można się spodziewać osoby kompetentej i uczciwej. Otóż odpowiedzi nie otrzymałam . Nigdy nie spotkałam się z taką sytuacją bo inni pracodawcy byli słowni .Dziekuje za takiego pracodawcę który już na samym początku ma człowieka za nic. NIE POLECAM!! Firma tylko traci na opinii przez takich kierowników!

Assia
@Nieznajoma

Też miałam taką sytuację, byłam na rozmowie końcem listopada zeszłego roku odpowiedź czy mnie przyjęto miała być do tygodnia, a tel. Od regionalnej dostałam w sylwestra! I to nie z pytaniem czy dalej jestem zainteresowana, tylko kiedy mam się stawić na szkolenie!

Marta*l

Mają u nas instalować samoobsługową kasę. Ma ktoś u siebie? Jak to działa i czy zmniejszyli wam etaty z tego powodu?

Zebra
@Marta*l

Mamy. Niby wszystko fajnie, szybko:) non stop ktoś musi schodzić z kasy i "naprawiać" błędy :) wkurzające to. Jak ktoś ma małe zakupy np drożdżówkę i serek to te kasy się sprawdzają super:) a piwo itp trzeba potwierdzać pikaczem :) dacie radę :) powodzenia!

quinlan vos
@Zebra

Wy potwierdzacie pikaczem?ja przy kasie mam monitorek i mogę klepnąć u siebie,niestety jak są fajki to trza podejść,gorzej jak dotyk się zepsuje to wtedy tuptasz,jak wyjmiesz produkt za szybko to wyje i się zawiesza i trza resetować,na małe zakupy to ok,ale na większe to masakra,kasy są zbyt czułe i jak waga minimalnie się nie zgadza to też trzeba tuptać....

Zebra
@quinlan vos

Mamy monitorek, ale coś ostatnio zepsuty. A druga sprawa, zalezy kto siedzi na kasie z monitorkiem:))))) pozdrawiam

Mima
@Marta*l

No chyba jasne ze będą zwalniać

@Marta*l

Niedopracowane są te kasy samoobsługowe. Co 3 produkt lecisz bo waga się nie zgadza. Często ktoś zrobi zakupy przyłoży kartę , pinu nie wbije i sobie odchodzi bo myśli że już może. Tak klienci nas okradają

quinlan vos
@Zebra

i tłumaczyć klientom,że nie wolno wyjmować produktów,że czytać komunikaty,a oni i tak swoje....

Wschod

2 kasy 4 pracowników

Aaaa

Pytanie nam odnośnie kart Sodexo na święta czy dostają je też osoby na okresie próbnym 3 miesięcznym??

Aga

Nie dostałam karty Sodexo bo zgubili moje dokumenty, kierowniczka napisała e-mail do nich i łaskawie odpisali że w piątek dadzą znać, jak nie znajdą to będzie trzeba na nowo wypełnić wniosek. Jaki oni muszą mieć tam bajzel. Na pocieszenie usłyszałem że w styczniu mogę ją dopiero otrzymać. Czy to jest prawdą? Co mogę zrobić teraz? Czemu przez ich błąd ja mam czekać

Kasieńka
@Aga

Hej musisz to szybko załatwić. Najlepiej dzwon do kadr i tak dalej. Mi raz nie dali. A raz dostałam po 2 miesiącach dopiero przez ich pomylki -,-'

Aga
@Kasieńka

Dziękuję za odpowiedź, to nieźle traktują pracowników na święta. Jutro zadzwonię, jestem ciekawa co wymyśli kadrowa. Na tej karcie miało być też na Mikołaja dla dzieci.

Anitaa

Macie już karty sodexo ?? Ile na nich można się spodziewać plus ten dodatek paczka dla dziecka ? Stokrotka Koszalin :)

Anitaa

Witam te karty podarunkowe kiedy będą rozdawane i paczki na Mikołaja dla dzieci ? Stokrotka zachodniopomorskie

@Anitaa

Z tego co było w e mail ostatnio miały przyjść dziś kurierem i 4 mają być na niej pieniądze

@Sylwia

Ale to we wszystkich stokrotkach czy w jakiejś kolejności ?

paula
@Anitaa

A czy ktoś się orientuje, czy osoba będąca na L4 (zw. z ciążą) dostaje normalnie kartę sodexo jak wszyscy pracownicy ?

@Anitaa

U nas karty podarunkowe rozwoził RKO a paczek nie bedzie fizycznie bo jest jakaś kwota pieniędzy na karci Sodexso ( podarunkowej)na dziecko to sa ich paczki:)

@Anitaa

Miało być na wszystkich sklepach jednakowo meila z piątku zobaczcie

@paula

Tak bo jesteś nadal pracownikiem jeżeli masz umowę ma stale albo do dnia porodu jeżeli masz przedłużona powinnaś w sumie mieć to dostaniesz napewno

Amanda
@paula

Tak, wszyscy zatrudnieni pracownicy :)

Nati

Czy na Mikołaja dostaniemy paczki dla dzieci? Jak tak to kiedy?

@Nati

Nie ma paczek, jest więcej w talonach chyna o 100zl

Ktoś
@0987

Wiemy jakiej wartości są talony na święta czy nie bardzo?

@Ktoś

Talonów nie ma od zeszłych świat BN

Bony

Witam. Jak długo trzeba być pracownikiem aby dostać bony świateczne?

@Bony

Nie ma już bonów. Teraz są karty Sodexo

Witajcie. Pracuję w Stokrotce jako zastępca kierownika 3 miesiące i nie mam premi do wypłaty. Po jakim czasie dostaje się premię?

8462721955
@246786

Od razu powinnaś dostać premię, ja tak miałam ale uciekłam z tamtad i tobie też radzę

Była pracownica

Po żadnym????

Lila
@Była pracownica

Dokładnie po źadnym,pracownik nie ma to i kierownik też nie .

@246786

Dostajesz premie za wyrobienie sprzedaży, audyt i inwentaryzację. Jesli nic nie macie wyrobione, to premii nie ma

@Lila

Pracownicy mają premie abesnycjna...

Mima
@246786

Premia jest uzależniona od wyników sklepu. By dostać premie w 100% jej wysokości musi być spełnione 3 warunki. 1 wyrobiony budżet miesięczny. 2 Wyrobić sie w założonym % strat. 3 audyt zrobiony na wymaganym poziomie. Wszystkie te wymagane progi są różne dla sklepów. Zapytaj kierownika lub RKO. Jeżeli sklep nie będzie wyrabiał tych norm to prawda jest taka że tej premii nigdy nie dostaniesz.

Anitaa

Może ktoś posiada dobry numer do kadr stokrotki chcę podpytac o bony na święta

Dostaniecie początkiem grudnia.

Elik

Pracuję na markecie i mam tylko 100 zł brutto więcej od osoby która pracuje na stoisku mięsnym. Czy tak wszędzie jest?

Anitaa

Witam pracuję w Stokrotce od 10 miesięcy obecnie od miesiąca przebywam na zasiłku opiekuńczym z powodu covid na dziecko do 8 lat zasiłek bedzie przedłużony. Czy w grudniu dostanę bony jeśli jestem na tym zwolnieniu ? Nie z mojej winy

Narcyzik
@Anitaa

Powinnaś dostać, w końcu ciągle jesteś pracownikiem. U mnie w sklepie osoby pozostające nawet przez bardzo długi czas na zwolnieniu ( z różnych powodów) normalnie dostały.

Stokroteczka

Hejka czy były już jakieś informacji na temat bonow lub kart na święta?

@Stokroteczka

Będą 4 grudnia

@123457

Skąd takie informacje?

@Mała Mi

Przyszło w wiadomościach.

mala

mam pytanie odnośnie jak ktoś wraca ze zwolnienia czy zgodne z prawem zeby pracownikowi dopisywać godz pracy ,niby ze zwolnienie jest 8 godz i muszą godz wyrównać proszę jak ktoś coś wie o opinie

PIP
@mala

Jeśli w okresie choroby w grafiku miałaś np 36 h to o tyle ma być zmniejszony wymiar czasu pracy. Jeśli chorujesz np dwa dni i w grafiku miałaś jeden dzień 8 h a drugi 12h to wymiar czasu pracy zmniejsza się o 20 h a nie o 16 h. Nic dopisywać nie wolno ani też zmieniać grafiku w okresie choroby pracownika.

mala
@PIP

Super dziekuje bardzo za podpowiedź, dzwonilam

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Stokrotka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 550.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 476, z czego 35 to opinie pozytywne, 181 to opinie negatywne, a 260 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 896 ocen.

Stokrotka Sp. z o.o.