Opinie o Delima (Stokrotka Sp. z o.o.) w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Stokrotka Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka Sp. z o.o. w Lublin

Gosia

Mazowieckie jesteście czy też macie problem z regionalną

(usunięte przez administratora) Sieć słaba. Słabo płaci. Nie dba o pracowników. Słabiutcy koorydnatorzy, którzy jedynie potrafią zastraszać pracowników, dbając o własne posady, dyrektorki które jedyne co potrafią to krytykować, bez propozycji, podpowiedzi zmian. Brak wiedzy lub celowe - umyślne działanie na niekorzyść pracowników. Kierownicy w dużej części słabi, łykający wszystko co mówi koordynator (to że tylko oni mają takie problemy). Mała ilość personelu, ciągłe pretensje. Podsumowują, nie polecam.

klijent

sklep jak sklep przeterminowane produkty sa na sprzedasz zamiast odac lepiej utylizowac poraszka te sklepy stokrotki

mała
@klijent

Słownik w domu masz?

Dorota

Czytam wasze komentarze i jestem czasem w szoku. Prace zaczęłam jako kasjer po niecałym roku awansowałam na kordynatora sali sprzedaży, podwyżka fakt faktem marną ale zawsze coś. Wiadomo mój zakres obowiązków się zwiększył i to diametralnie. Nie powiem, lekko nie jest to fakt. Zmniejszona kadra do minimum, palet od (usunięte przez administratora) że nie wiesz gdzie ręce włożyć. Do tego poprzednie kierownictwo to była totalna porażka, ciągły opierdziel o coś co oni źle robili obrywalam ja. O jakim kolewiek szkoleniu mogłam pomarzyć, o wszytko musiała pytać kierownika, żeby coś wiedzieć i to też był problem bo po co pytam i skoro pracuje rok to powinnam wszytko już wiedzieć( chodzi o sprawy biurowe z którymi nie miałam wcześniej styczności). Poprzednie kierownictwo i parę pracowników to były dobre znajome więc siłą rzeczy miały ciągle pierwsze zmiany gdzie ja prawie 7 miesiecy miałam same 2 zmiany, wykańczało mnie to fizycznie i psychicznie. Fakt kierowniczki jeżeli chodzi o pracę zapiepszały równo z pracownikami a nawet więcej, niestety atmosfera byla okropna. Jeżeli chodziło o dni wolne nie było problemu, kiedy chciałaś mieć wolne to miałaś, oczywiście zdarzało się też ściągnie pracownika z wolnego. Od niedawna awansowałam na zastępcę, cała stara kadra kierownicza się zmieniła, a co za tym idzie odeszły też ich koleżanki bo grafik jest układamy po równo. Nowa kierowniczka jest (usunięte przez administratora) Nie robi żadnych problemów, na sklepie pomaga ile może, jeżeli masz problem pomoże zawsze. Dni wolne masz wtedy kiedy tobie jest potrzebne, a nie jak jej pasuje. Atmosfera na sklepie zmienia się diametralnie. Fakt jest ciężko bo 1 kasier odszedł a 2 jest na L4. Jak trzeba to kierownik siada na kasę czy idzie pomagać na mięsie i nie jest to dla nas nic dziwnego. Staramy się się je wspierać jak się da. Tak samo dziewczyny z mięsa.pomagaja przy towarze czy wywieszeniu magazynu. Jest ciężko nie powiem, płacą to trochę żart przy takiej zapiepszaniu ale tragedii niby nie ma. Jeżeli chodzi o wymagania góry to jest trochę chore, rozumiem że chcą żeby wszytko na sklepie było tip top ale przy 10 pracownikach nie ogarnie się wszystkiego nawet jak by się chciało. Do tego klienci są bardzo różni i czasem na się ochotę (usunięte przez administratora) to wszytko właśnie przez nich. Dyrekcja co raz coś zmienia w swoich ustaleniach aż ciężko się połapać co i jak mamy robić żeby im pasowalo... Ogółem nie wiem czy bym drogi raz przyszla pracować do strokrotki...Życzę wam wytrwałości bo chyba to jest najważniejsze. I dobrej atmosfery w pracy

Żenujący! Kpina w biały dzień! Pani rekruterka zadzwoniła z pytaniem aplikowałem na takie a takie stanowisko, czy w dalszym ciągu jestem zainteresowany pracą, umówiła się na kolejny dzień i konkretną godzinę. Odbyły się dwie rozmowy, w tym z przyszłym szefem. Przedstawione zostały warunki zatrudnienia itd itp. Odp za dwa tyg. Odpowiedz była za miesiąc ale warunki zatrudnienia zupełnie inne niż te przedstawiane na rozmowie. Na rozmowie ściema jak to u nas dobrze a jak przychodzi co do czego to kpina z ludzi. Zmarnowany tylko czas. Ofertę odrzuciłem bo w aktualnym miejscu dostałem lepsze warunki. Stokrotka oczekiwania ma z kosmosu ale płaci najniższa, ściemniają o premii ale nie dodają kiedy ma być ona wypłacona (po okresie próbnym, po pol roku, od widzimi się szefa albo wcale) i oczywiście nie dodają ze ta premia to 100 zł brutto, Kpina z ludzi i tyle!!!!

Kpina!!!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Lidka

Asystent ds. Rekrutacji, jakieś opinie, jaka atmosfera, godziny pracy, zarobki?

Hajdi1978
@Lidka

Proszę sobie dać spokój z firmą "Stokroyka"w większości fili notorycznie są łamane prawa pracowników,, atmosfera tragiczna,kumoterstwo....a za tę stawkę jaka daje Stokrotka mozna znaleźć pracę w innej firmie i proszę mi wierzyć wyjdzie to Pani na dobre.pozdrawiam

Lidka
@Hajdi1978

Dziękuję za odpowiedź

@Lidka

Nie polecam pracy w Stokrotce,dla mnie to jeden wielki syf,kiedy na miesnym sprzedaje się towar po terminie,kiedy pracownik mięsnego wynosi mieso w smieciach,kiedy nie są maszyny doczyszczone ani umyte.Kierownictwo wie ale desperacja braku pracowników zezwala na takie taktyki.Kiedu pracownik opisuje wszystko do znajomych o koleżanką które zostawiają (usunięte przez administratora) o małych zarobkach.Nie polecamy mięsnego od tego trzymać sie z daleka,żeby się nie zatruć.Porażka goni porażkę Zwolniłam się gdyż w tym kołchozie jak to kolezanka mowi nie d się pracować o jeszcze odpowiadać za to że sprzedawca mięsnego sprzedaje po terminie produkty.żenada

Renata
@Lidka

A mógłby ktoś się wypowiedzieć kto pracował na tym stanowisku tj. Asystenta ds. Rekrutacji ?

nicki

Odnośnie pracy w centrali Stokrotki w Lublinie. Firma jest duża więc różnie można trafić, ale nikomu nie polecam pracy w dziale zakupów z Magdaleną O. Stosuje (usunięte przez administratora) krzyczy, jest niezrównoważona emocjonalnie, raz jest uśmiechnięta, a za 5 sekund na Tobie się wyżywa, do tego zrzuca wszystkie obowiązki na innych, a sama kombinuje tylko jak się wyślizgnąć i skrócić swoje godziny pracy.

niki minasz

masakra w tym sklepie . wszystko przeterminowane

W jakich miejscowosciach i ktorych sklepach Stokrotka posypaly się zeolnienia , przez akcje z napojam

Pracownik z 255

Nie w Pruszczu Gdańskim. CHYBA TO JAKIŚ FAKENEWS -Kierownictwo o niczym nie plotkuje!. LOL u nas bez wyjątku musieli by wywalić wszystkich zacząwszy od kierownictwa , bo wielokrotnie korzystali z akcj. Pani Dyrektor bardzo zadowolona po ostatniej kontroli :-))))) .U nas ta akcja była dwa razy, paragon -5zł) obowiązywał jako rabat do wybranych zakópów następnym razem! Oczywiście za wybrane papierosy były wybrane napije w tej promocji. Ta druga akcja była owiele krótsza, paragony się nadal drukowały ale kodu system już nie przyjmował. Z resztą na paragonie z nowym kodem była dodaną dodatkową informacja że do końca trwania lub wykorzystania puli kodów będzie trwać ta akcja z kuponami.

Kwidzyn u nas wszyscy kasjerzy nagany i dwie dyscyplinarki.

Wlasnie dlaczego dwie osoby dyscyplinarki, a reszta nagany, dyskryminacjia pracowników? U nas najstarsze osoby polecialy, czyu was tez?

U nas dyscyplinarki najstarsze osoby, czy u was tez tak bylo?

Dlaczego dwie osoby dostały dyscyplinarki? A reszta nagany? Czu te dwie osoby pracowaly wiecej na kasach niz inni?

Osoby które najczęściej były na kasie miały najwiecej tranzakcji

Klient

Winnych szukajcie wyżej typu informatycy a nie kasjerki które o niczym nie wiedziały.

????Miły pan

No właśnie, z tego co widziałem i obserwowałem to niestety tak ☹️szkoda, bo bardzo sympatyczne i zawsze służyły pomocą

Pracownik stokrotki Kwidzyn

Nasz Kierownik najlepiej skorzystał na akcji napojowej nigdy nie palił i żona jego też nie a wywiózł jednego dnia pół samochodu napoji że ledwo co wyjechał, a dziewczyny niewinnie zostały zwolnione. U nas klienci nie korzystali z tego gdyż kasierka nawet nie informowała klienta o takiej promocji.

klijent

Witam z tego co widac w naszym sklepie to po akcji tylko wywalil kasjerów tych co umowa miala dostac normalne kierownictwo wywoziło napoje wuzkami inic pracuja dalej niezyłe przekrety

Olga

Dzień dobry, we wcześniejszych wpisach czytałam różne wersje dotyczące grafiku pracy. Tak więc, czy ktoś mógłby rozwiać moje wątpliwości i napisać mi na ten temat aktualne i przede wszystkim sprawdzone informacje? W jakich godzinach się pracuje w Stokrotce? Ile trwa jedna zmiana? Ile pracuje się dni w tygodniu? I czy są nadgodziny? Jeśli tak, to jak rozliczane??

Tosia
@Olga

To wszystko zależy od tego czy to market, supermarket, optima itd. I od godzin otwarcia. Mój market 6-22(dwie zmiany) Trzeba mieć na uwadze gazetki i wtedy często 14- 00.30 lub 14-1.30. Niedziela pracująca 8.30-20.30

Luna
@Olga

Zmiany po 9,5 h ranna, 8,5h popołudniowa, środek 8h, gazetka 10 godzin, równoważny system pracy, urlopy kierownik wpisuje kiedy mu pasuje, żeby sie godziny zgadzały po 3 miesiacach, ale zawsze daje wolne jak napisze sie prośbę o to.

Falkon

No mam pytanie do pracowników sieci Stokroka mam nadzieję że ktoś uczciwie odpowie czy na waszych sklepach kierownik sam udziela urlopów kiedy chce6i jak chce i odmawia udzielenia urlopu dwutygodniowego mówiąc że nie ma obowiązku

Iwona
@Falkon

Jak może tak robić u nas w grudniu dostajemy kartkę wpisujemy urlopy i tego się kierownik trzyma nie może zrobić inaczej.Jak nie ma obowiązku to co to za kierownik,urlop dwutygodniowy należy się każdemu

Tosia
@Falkon

Lubelskie. U nas jest system gdzie się logujemy z pomocą kierownika i potwierdzamy każdy dzień urlopu. Przy czym jest obowiązek ustawowy 14 dni nieprzerwanego urlopu w wybranym przez pracownika czasie i pozostałe dni też możemy w ciągu roku rozplanowac dowolnie. Brak zgody na urlop musi być dobrze uzasadniony i ewentualnie wtedy można przesunąć termin urlopu. Nie dawajcie się tam! :)

Jazda

No maskara !!! Tyle tyle ile styrppiano zjadł to nikt tyle nie zjadł ;) cza plotkować ?

@Falkon

Masz prawo zaplanować sobie 2 tygodnie urlopu.

Kasia sid
@Falkon

Właśnie spotkałam.sie z tym że kierowniczka wpisała wszystkim.pracownikom przymusowe 2 dni urlopu w czerwcu tłumacząc że miała taki nakaz z gory..bez sensu..

Hajdi1978
@Falkon

Właśnie z tego powodu zostałam zwolniona!stanowczo zareagowałam na identyczną sytuacje-kierownik sam nam ustalał i wpisywał do grafiku dni urlopu,a NIE MOZNA TAK ROBIC!!kierownik nie może dysponowac dniami urlopu pracownika,łamie wtedy kodeks pracy.A to ze otrzymał taki nakaz z góry to jest prawda,pracowałam w noeootwartej stokrotce w Kobyłce pod kierownictwem p.Adama W.tak samo się tłumaczył.Pros,e ich podać do sądu pracy...już i tak toczy się kilka postępowań przeciwko Stokrotce-madakra firma!!!

SZAMKOWSKA, Ewa

Uwaga omijać Stokrotki w Katowicach szerokim łukiem! Dają 13,80 zł netto na zleceniu! Masz mózg to pomnóż to przez 168 h i nie da Ci to najniższej krajowej na umowę o pracę a nie powinno tak być! A czemu? Masz mieć około 3 tys. ale wiadomo mniej godzin, brak premii, brak urlopu, jesteś obwarowany karami - wiesz o co kamon :) Chodzisz do pracy nawet na 12 h za Hanyskich bumelantów, którym robić się nie chce a tobie ma się chcieć? HA, Ha , ha ... i jeszcze to nie tak i za wolno towar wyłożyłeś, klienci nie tak i za wolno obsłużeni, bo cofki nie masz na kasie ino w biurze leży a mylić za klientów przecież nie możesz się :( ŻAL Tam liczy się kto pierwszy dopadnie kierownika po kawce biegnącego zakopcić a nie twój trud i pot, aby klient wyszedł z tego sklepu z uśmiechem na ustach. PORAŻKA !

pracownica

Firma ok

Miki

Witam. Może wiecie jak się składa skargę na swojego RKO skargę na zielono skrzynkę. Chce to zrobić anonimową ponieważ koleżanka zrobiła oficjalnie i niestety musiała się zwolnić bo już nie wytrzymyała psychicznie jechał po nie równo i powiwdział że jest ona i tak mu nic nie zrobi. Jakiś psychol nie kulturalny, krzyczy na peacowników, kierowników i jeszcze głupio się śmieje

on
@Miki

jak jestes w ziwązkach zawodowych to zgłos im to

on

haha weszłem w link,skopiowałem i nie widac

klijent

Sprawdzimy jak to jest moze jak zapytam czy dostali kase w kowodzie to inaczej taka Teresa bedzie pisac bo ja sobie nie pozwole obrarzac zony moze tez maczala w tym rece

Roman

taki pracodawca powinien zapłacić karę za taki wyzysk pracowników a nie dofinansowanie

NN

Dostaliscie z tego chociaż złotóweczkę? Jeszcze chcieli od was wyrwać kasę za błedy informatyków,,,Żenujące!!!

Byly pracownik

Ktopotrzebuje porady radcy prawnego, podam numer telefonu, pozwolil na to i czeka na kontakt zwolnionych osob z powodu akcji z napojami.

Czy ktos jyz skierował sprawe do sądu pracy? Bo tez chcemy złożyć.

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Stokrotka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 549.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 475, z czego 35 to opinie pozytywne, 180 to opinie negatywne, a 260 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 896 ocen.

Stokrotka Sp. z o.o.