Opinie o Delima (Stokrotka Sp. z o.o.) w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Stokrotka Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka Sp. z o.o. w Lublin

Nika

Witajcie ile dostaliście wypłaty za listopad?

@Nika

U mnie jak narazie to 0zł.

Ons

U mnie też brak :/

Lila
@Ons

Jest

Nika
@Lila

Pochwal się

Ktoś wie coś na temat podwyżek?

Jacek

Pracuje ktoś z was na masarni?

Iwona

Czy nie uważacie że dostaliśmy za mało na święta na kartach? Biorąc pod uwagę, że wszystko podrożało od zeszłego roku, no i oczywiście spora część i tak wraca do stokrotki w postaci zysku że sprzedaży? A przed świętami mamy o wiele więcej pracy. Szkoda, że tak nie doceniają pracowników.

Kart
@Iwona

U nas jeszcze nawet nie dostałyśmy żadnych kart.

Sonia
@Iwona

Tak uważam.Wszystko podrożało.nas mało.nie zatrudniają.rypiesz za 5 .za te same pieniądze.klientow coraz więcej.czyli kasy mają więcej.do tego dostali od rządu .mogliby się podzielic z tymi co zostali z nimi.ale troszczą się o siebie.a ty rób i nie komentuj albo się zwolnij.

Eryk
@Sonia

Dostali od rządu? A to od kiedy rząd ma jakiekolwiek swoje pieniądze?

Darek
@Eryk

Co się czepiasz.wiafomo,że to nasze pieniądze.polakow pracujących.ale dostali.a tobie ile z tego dali?

Żenujący! Kpina w biały dzień! Pani rekruterka zadzwoniła z pytaniem aplikowałem na takie a takie stanowisko, czy w dalszym ciągu jestem zainteresowany pracą, umówiła się na kolejny dzień i konkretną godzinę. Odbyły się dwie rozmowy, w tym z przyszłym szefem. Przedstawione zostały warunki zatrudnienia itd itp. Odp za dwa tyg. Odpowiedz była za miesiąc ale warunki zatrudnienia zupełnie inne niż te przedstawiane na rozmowie. Na rozmowie ściema jak to u nas dobrze a jak przychodzi co do czego to kpina z ludzi. Zmarnowany tylko czas. Ofertę odrzuciłem bo w aktualnym miejscu dostałem lepsze warunki. Stokrotka oczekiwania ma z kosmosu ale płaci najniższa, ściemniają o premii ale nie dodają kiedy ma być ona wypłacona (po okresie próbnym, po pol roku, od widzimi się szefa albo wcale) i oczywiście nie dodają ze ta premia to 100 zł brutto, Kpina z ludzi i tyle!!!!

Kpina!!!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
Maria

Ile zarabia kierownik sklepu w stokrotce?

@Maria

4250-4450 brutto, zależy od RKO. Na rękę ok. 3000zl, bo wyższy podatek.

Mihal

A kasjer ile ma?

Aga
@Kopcyrek

Pracuje w tej firmie i mam pytanie w której stokrotce tak zarabiają, żart.

@Mihal

Kasjer- 2800, + premia ABS 170 zł, sprzedawca (lada) ma 2900 zł podstawy + przemian ABS.

Anka

@Ktoś

Tak, brutto. Kierownik na rękę ok 3000zl

Askier
@Kopcyrek

Ludzie zarabiacie jakieś 2 tys na rękę.. Jak Wy się za taką kwotę utrzymujecie? Czynsz, gaz, prąd, jedzenie jakiś ciuch trzeba kupić.. Przecież to jest wegetacja.. I jeszcze traktują Was jak zbędny koszt.

A co że niby więcej?

Kamil
@Askier

Na skromne życie wystarczy, trzeba umieć oszczędzać. Ja np nie pale papierosów nie pije alkoholu

@Askier

Właśnie traktują jak zbędny koszt! Nie potrafią docenić pracownika, wymagań tysiące i jeszcze żeby to wynagrodzone było... Gdyby nie to że, druga połowa lepiej zarabia to na opłaty by dobrze nie starczyło! I bądź zadowolonym pracownikiem, mów dzień dobry, do widzenia, dziękuję, i się szczerz. Bo przyjdzie tajemniczy klient i lipnie kontrola wyjdzie... A z czego się cieszyć?

@Kamil

Tak, zawsze można kupować wszystko przed końcem daty bo wtedy połowa ceny. I można się dobrze obłowić, a nawet trzeba żeby takich strat na PS12 nie było.

Kinia
@Kopcyrek

Sama prawda.Ludzi nie zatrudniają robisz wszystko + sprzątanie do którego powinni zatrudnić jakieś emerytki. Aktywna pasywna palety planogramy zakupy internetowe koszyki wózki kasa bułki piszczą warzywa nabiał ...i z czego człowiek ma się uśmiechać i być miłym?(usunięte przez administratora)

@Kinia

Patrzą żeby ukrócić etaty, otwierają sklepy masz załogę 12-14 osób, później tną etaty, zostaje 10... Nie wezmą pod uwagę że ktoś zachoruje, ktoś inny ma urlop. Obstaw zmianę 3 osobami, lada, kasa, biuro... Rozłóż palety, sprawdź daty zrób przeceny, kierownikowi dochodzą dziwaczne ezadania, planogramy(jeśli nie ma pracowników), nieraz i kasa, listy kontrolne, tysiące meila z zapytaniem o to, o tamto, panuj nad papierami - bo zaraz audyt, listy przerw, lista obecności, listy kontrolne, naszykuj zwroty - bo centralna chce - a za dwa tygodnie ten sam towar przychodzi, załóż promocje na mięso - bo nadają towaru jak dla wysokoobrotowego sklepu a zejdzie Ci np. 2kg... tłumaczenia że strat, bo limit przekroczony a dlaczego jak po co, kierownik musi tłumaczyć straty a paradoks że nie on robi zamówienia a generuje system.. niech system tłumaczy. Sprzątanie, mycie, nie jest obce - dobrze jak mały metraż i nie ma na sklepie WC dla klientów.

Radek
@Kopcyrek

świetne zarobki maja kierownic Praca lekka łatwa.

@Radek

Taa, zależy kto co rozumie pod pojęciem "świetne".

Stokrotka
@Kopcyrek

Cała prawda ! Zmiana 1 na jednego od otwarcia , etatów 10 na cały sklep. Człowiek robi za dwóch, biega , nie chodzi . A pieniądze? Wstyd się przyznać.

Ziva
@Aga

W Stokrotkach w Gdynie kasjer ma na rękę 2400 a pracownik działu mięsnego 2500.

Ziva
@Kopcyrek

A gdzie ? w jakich stokrotkach takie kosmiczne zarobki, pewnie w Warszawie? Bo w Stokrotkach w Gdynie Gdańsku na pewno tyle nie zarabiają pracownicy.

@Ziva

Pisząc, miałem na myśli brutto. Na rękę wychodzi tak jak piszesz...

Były Kierownik
@Kopcyrek

No i to są śmieszne stawki. Ja pracowałem 2 lata temu na stanowisku kierownika i miałem na próbnej umowie 4 tys. brutto, po umowie próbnej pani (nie zasługuje na panią przez duże P) Marzena - Dyrektor, dała mi 100zł podwyżki oraz umowę na rok! No klękajcie narody - trzeba być wdzięcznym firmie. I w chwili obecnej jak rozmawiam z obecnym kierownikiem to gdy słyszę 4200zł brutto to zastanawiam się kiedy to w końcu je....nie. W Stokrotce nie ma wzrostu pensji, nie ma nagród dodatkowych - które chciałbym wręczyć kierownik (od razu RKO blokuje, Pani Marzena nie przyzna). W moim przypadku starałem się, próbowałem ogarnąć sklep (zostając oczywiście po godzinach) - bo mi zależało....do czasu gdy poprosili mnie abym przyszedł na nadgodziny - zgodziłem się. Niestety potem żałowałem tego gdyż, według wszystkiego i wszystkich obliczeń sklep spełnił wszystkie cele do wypłaty nagrody dla kierownika i zastępców. Dostałem nagrodę niestety pomniejszoną o nadgodziny - firmie się zgadzało, mi jednak nie - oczywiście nikt nie umiał odpowiedzieć na moje pytanie dlaczego tak zrobiono - zaznaczę iż zastępcy otrzymali 100% premii a ja nie. Dlatego, zastanówcie się czy chcecie tam pracować. Każdy ma szansę, ja spróbowałem i byłem zadowolony z zespołu - super mi się z nimi pracowało i zawsze próbowałem robić tak aby było dobrze dla obu stron, ale jak forma Cię wyr...cha to sorry, czas na zmiany.

@Były Kierownik

Dokładnie, podstawą na kierownika 4250 brutto, bez premii to na rękę ok. 2900-3100 motywacja do pracy jak... (usunięte przez administratora) jak tylko Stokrotka otowrzy nd.

quinlan vos
@Ziva

w poznaniu na pewno są takie zarobki

Mimik

Czy tymi kartami to tylko w stokrotce można płacić czy we wszystkich sklepach?

Pracownik.
@Mimik

Tylko w Stokrotce. Taką informację powinien udzielic Wam kierownik. Dodatkowo w pokoju socjalnym powinien być wywieszony regulamin tej karty. Milion pytań które tutaj są zadawane, znajdziecie w tym regulaminie.

@Pracownik.

Kiedy masz czas zagłębić się w ten regulamin?? (usunięte przez administratora) taki że brak czasu iść na przerwę, ale wypisać trzeba. Puknij się w głowę ????.

@Karolinkaaaa

Bez przesady u nas każdy chodzi, czy jest kupe roboty czy też nie

Pracownik.
@Mima

Dokładnie. Każdemu się ta przerwa należy. Skoro Karolinkaaaaa u Was nie ma na to czasu to jest to tylko i wyłącznie Wasza wina, że na takie coś sobie pozwoliliście.

@Pracownik.

W Stokrotce to sobie na dużo możesz pozwolić, jak ktoś nie raczy Cię na przerwę zmienić a stoisz na jedynce to możesz iść na przerwę, faktycznie. wszystko zależy od kierownika i ludzi z jakim pracujesz.

A jak się państwo zapatrują na to, że stokrotki będą czynne we wszystkie niedziele i obsługi przesyłek?

Lila
@ja

Tylko do lutego,potem trzeba wykazać bodajże 40 procent utargu z przesyłek ,

Benia
@ja

Skąd te wiadomości?

@Lila

Miało być chyba do końca roku? 3 miesiące. Ale spokojnie, nie ma nawet 4 % ;)

Saba

Hej wszystkim! Mam pytanko: dałam wypowiedzenie po 13-tu m-cach pracy. Okres wypowiedzenia kończy się 1.12.2021, Czy otrzymam doładowanie karty Sodexo na święta? Dziewczyny bardzo proszę o odpowiedź!!!

Wiciu

Niestety nie dostaniesz

@Wiciu

Witam z błędu kierownika który nie wysłał poprawnie wniosków pracowników o zarobkach polowa pracowników nie dostała bonów !!!! Co robić pracujemy 3 lata i nie mamy kart a nowi dostali gdzie pisać zażalenie ??? Mam ochotę dać wypowiedzenie !!!! Co za świństwo żeby nie dać bonów nie z naszej winy!!! Rko umywa ręce

@Saba

U mnie pracownik którego okres wypowiedzenia kończy się 4 grudnia otrzymał kartę. Jeśli została przysłana do sklepu powinnaś ją dostać ;)

@Kasia

Odpowiedziałaś sobie sama że z błędu kierownika. To teraz niech kierownik da wam ze swojej wypłaty. Kto wysłał to dostał. Fakt nie jest to winą pracownika że się ma kierownika jełopa. No co zrobić ? Nic nie zrobisz ... napisz na zieloną skrzynkę.

Mariola
@Kasia

Kadra kierownicza dba o personel. Kierownik sklepu powinien sprawdzać swój zespół kadrowy. Kierownika sprawdza RKO czy wszystko jest dopięte. Pierwszy raz się z takim czymś spotykam jak można źle wnioski wysłać. To trzeba być mistrzem. RKO powinien dać naganę kierowniki. I jakoś to rozwiązać.

Niestety nie

Wiciu
@Kasia

Osoba która nie pracuje nie może otrzymać karty, a jeśli takowa przyjdzie poprostu nie zostanie zasilona. Jeden z byłych pracowników u nas tak miał w tamtym roku

iza

zabrakło 2 dni, trzeba być zatrudnionym na dzień 3.12.2021

Lidiaszczakowska5@gmail.com
@Wiciu

Hej miał już ktoś doładowana kartę sodexo?

Ona macierzyński
@Saba

Powiecie mi czy mi się należy karta sodexo? Pracowałam dwa lata w stokrotce. Moja umowa ustala 2 miesiące temu na macierzyńskim. Czy coś mi się należy czy już nie?

@Lidiaszczakowska5@gmail.com

Do nas informacja przyszła że jutro będzie doładowanie

Mimik
@Lidiaszczakowska5@gmail.com

Tak dziś są do ładowane a czy ktoś może mi powiedzieć czy tylko w stokrotce można płacić ta karta czy w innych sklepach też moge

Ona macierzynski
@Ona macierzyński

Nikt mi nie odpowie?

@Ona macierzynski

Musi byś stosunek pracy, skoro umowa wygasła to logiczne ze nie dostaniesz

Upss

A co to w krainie Stokrotki takie roszady? Zmiany RKO, Pełno ogłoszeń na stanowisko kierownika, zastępcy, lada... Podnieście ludziom czy jak to szanowna Stokrotka określa pracownikom podstawowym wynagrodzenia to i chętnych do pracy przybędzie, kierownik - wynagrodzenie jak ...- starszy kasjer w konkurencyjnej sieciowce bierze tyle co u Was kierownik... Pensja na rękę kierownika bez premii to niecałe 3000 zł. A obowiązków (nieraz kasjer, pracownik lady, kasjer, piekarz, sprzątacz, magazynier + wszystkie świstki, meile, ezadania, ankiety, przeceny mięsa - ankiety, przeceny suchego, 268, listy kontrolne ) ja się pytam kto normalny by się chciał tego podjąć?

Betka
@Upss

Ja jako zastępca z premią jeszcze nigdy nie miałam 3000.Ba-raz jedynie przekroczyłam 2900.Raz.A u mnie kierownicy nie siedzą w biurze, nie palą i nie gonią ludzi, tylko na równi z nimi albo i ciężej harujemy na sklepie, na magazynie i w międzyczasie ogarniamy papierologie. Wolałabym robić co innego i gdzie indziej, bądź chociaż tak samo ciężko ale za większe pieniądze, niestety sytuacja rodzinna nie pozwala mi na niepewną zmianę pracy.

Miro
@Upss

Kasjerom podnieście pensje. Kierownicy więcej czasu spędzają na papierosku przed sklepem albo na poganianiu i obgadywaniu nielubianych pracowników. Wiedza równa zeru a wymagania wygórowane.

Pablo
@Betka

bzdura

Karol
@Miro

Podniesie ci pensje... (usunięte przez administratora) od nowego roku:))))))))))) bo stokrotka sama z siebie ci nic nie da .teraz będzie kombinować jak na tym nie stracić .nie mają z czego uciąć to chyba nie będą płacić za absencję:)

Oni ona
@Upss

Dokładnie ja jako zastępca opierdzielam jak się da .Zmądrzałem dopiero po2latach pracy w tym burdelu...wyzyskiwaczu siły ponadludzkiej .Za te obowiązki ,są które jestem odpowiedzialna chciała bym.miec co najmniej 3300netto do3500.... A tak ..to ledwo 2600 ,cyrk i kpina :(

@Miro

Dokładnie tak! Bo co taki kierownik zrobi bez pracownika podstawowego?? Pracownicy niższego szczebla nic nie otrzymują oprócz premii absencyjnej (a tak naprawdę różne wypadki się zdarzają, nie ma Cię raz i bez premii zostaniesz) a są w ogóle nie doceniani :) Dzięki nim Stokrotka funkcjonuje!!

@Upss

Roszady bo za takie pieniędze (usunięte przez administratora) nie znajdą.

Z
@Karolinkaaaa

Sama prawda a wymagania jakby płacili kasjerce 3 koła

Wiola

@Marta słyszałaś o czymś takim jak "ciąg chłodniczy" Jak przyjedzie dostawa pójdź i zobacz co robi dziewczyna z mięsnego. ( U nas pracują pojedynczo) Ona dosłownie biegiem sama rozładowuje paletę towaru . Skrzynek pelnych ciężkiego towaru. Co chwilę zaglądając czy klienta przy ladzie nie ma , bo jak jest idzie go obsłużyć w miedzy czasie piec daje znak że bułki się upiekły i kurczak na różnie też dzwoni że się upiekł a ona tam jedna i jeszcze te skrzynki zostały na palecie to leci dalej. Weź od niej pmm i kalkulatorem zlicz ile kg rozładowała z palety na rolki i zaciągnęła do chłodni. Nie wspominam , ze na chłodni sprawdzic musi czy się zgadza wszystko i układa według daty ważności . I ciągle musi zaglądać czy klient na nią nie czeka . Fizycznie jest ciężej niż na kasie. U nas kasjerki pracują na spokojnie bo "zarabiają najmniej" i takim sposobem kierownik jako ten który zarabia najwięcej według kasjerek powinien roib najwięcej i dziewczyny z mięsnego muszą pomagać bo biedne kasjerki tak mało zarabiają. Tylko i m więcej ludzi tym więcej dziewczyny z mięsnego ganiają a kasjerki tym więcej siedzą . Kto ma ciężej ?? Ja wiem że kierownik bo oni jeszcze papiery ogarniają . Ale kasjerzy napewno nie

Benia
@Wiola

Na mięsie wypiekają bułki???? Ja p.co jeszcze robicie .sama na lądzie to gdzie ty pracujesz? Chyba w malutenkiej stokrotce.takze się nie wypowiadaj jak mają kasjerki na duuuuzych sklepach.ktorych też jest za mało.a idą święta

@Benia

Po co się licytować kto ma ciężej, zamieńcie się i wtedy będziecie mogły cokolwiek powiedzieć. Ja za nic w świecie i za żadne pieniądze nie chciałabym pracować mięsie i u mnie w sklepie żadna kasjerka nawet nie chce stanąć na chwilę.

Franek

Bo wypłata powinna być uzależniona od lokalizacji sklepu ilości klientów utargów jak w lidlach i biedronkach a u nas ? (usunięte przez administratora).na dużych sklepach robisz kilometry latasz jak smród po gaciach i dostajesz taka sama wypłatę jak pani spod Lublina czy innej zapyziałej wioski.to niesprawiedliwe chyba

anna
@Wiola

"U nas kasjerki pracują na spokojnie bo "zarabiają najmniej" " - pozazdrościć. Ja, jako kasjerka, będąc na "jedynce" "przewalam" spore kilogramy. Nie pracuję na spokojnie. Zapraszam sprawdzić osobiście i dopiero oceniać.

Klaudia
@Wiola

U nas po 3 na miesie i więcej, nic więcej nie robią, nawet sztukówki muszą za nie robić kasjerki, których jest 3 na sklepie gdzie są 4 kasy zwykłe i 3 samoobsługowe, oprócz kas mają piekarnie/cukiernie, warzywa, nabiał i resztę palet a panie z mięsnego nawet nie raczą podejść wyłączyć bułek na piekarni jak kasjerka siedzi na kasie. Więcej pań na samym mięsnym niż pracowników na cały sklep! Bywa że jedna osoba ma piekarnię, kasę i sama rozkłada wszystkie palety na warzywach, bo druga ma kasę i sama robi nabiał.Więcej biegania niż to wszystko warte te z mięsa przynajmniej w miejscu są a nie biegają z językiem na brodzie i nie muszą być w 3 miejscach na raz.

Zasiłek

Czy któraś z dziewczyn starała się o zasiłek opiekuńczy gdy miała dziecko na kwaranntannie? Stokrotka stwierdziła że mi się nie należy i moja kwarantanna jest traktowana jako zwolnienie lekarskie. Czy ktoś z was miał podobną sytuację?

quinlan vos
@Zasiłek

bo nie wiedzą jak w kadrach to ugryźć,zadzwon do zusu najlepiej i wyjaśnią Ci wszystko,to jest najlepsza opcja,w zusie znają się na tych wszystkich drukach i procedurach

Mam pytanko jeżeli jestem na L4 a umowę mam do końca Grudnia należą mi się talony ?

@Gość

Tak

@Kasia

Kasia z tym że ja żadnej karty nie dostałam

Automat
@Gość

Karty zostały wysłane do kierowników sklepów, więc jeśli jesteś na L4 to musisz udać się na swój sklep po odbiór karty.

Lidiaszczakowska5@gmail.com

Cześć czy karty sodexo na te święta Bożego Narodzenia były już rozdawane?

Tak

LIDIASZCZAKOWSKA5@GMAIL.COM
@Lidiaszczakowska5@gmail.com

Hej a czy wiecie w jakim czasie doładują nam karty?

Oni ona
@LIDIASZCZAKOWSKA5@GMAIL.COM

Do piątku bodajże

Eeee

Witam jestem na macierzyńskim os czerwca,umowę mam bo sierpnia przyszłego roku to czy talony się należą? Wogole dostarczali już?

@Eeee

Tak należą ci się. I są już rozdawane

Ciekawa

Czy ktoś potrafi odpowiedzieć na pytanie dotyczące zakazu konkurencji w Stokrotce? Czy obowiązuje? Bo też jestem ciekawa.

Izka
@Ciekawa

W aneksie do umowy jest o zakazie konkurencji, ale tylko na stanowiskach kierowniczych, kasjer i sprzedawcy na mięsnym tego nie podpisują.

Ciekawa

Czy wie ktoś może, kiedy w tym roku dostaniemy bony na święta ?

Stały klient

Chodzi dokładnie o stokrotke która mieści się na ulicy chabrow 117 Opole !!! Jeśli z tym nikt nic nie zrobi pójdę do inspekcji pracy ponieważ innego wyjścia niema te dobijanie produktów zdarza się bardzo często

Stały klient

Dlaczego w stokrotce w opolu kasjerze dobijają produkty i na paragonie są istne cyrki wiecNi więcej się palki a jak przyjdzie się z reklamacją to niechca.przyjac skoro są kamery główna kierowniczka zamiast wyjaśniać pomyłki mowi ze musiałaby sprawd,ic kamery czego nie robi i nikt nie zwraca pieniędzy istny skandal a tak nawiasem mówiąc główna kierowniczka wiecznie pali papierosy pr,y bramie Gdzie przyjmuje się towar zamiast reagować na dzwonek kiedy jest odwieczna kolejka albo kasjer potrzebujerozmienic kasę masakra ta kierowniczka to istne (usunięte przez administratora)!!!!!!

Joanna

Czy jest zakaz obsługi rodziny przez pracowników stokrotki? Jestem oburzona tym że traktuje się klientów jak podejrzanych o machloje z pracownikami.gdzie zaufanie do pracownika?są kamery,na zmianie więcej kierowników niż pracowników.i stosuje się takie metody?wchodzę do stokrotki,mój syn mowi do mojej bratowej kasjerki cześć ciociu a kierowniczka słysząc to karze jej zejść z kasy i wola drugą kasjerkę żeby nas skasowała. Jestem stałą klientką,znają mnie tam.przychodze codziennie, nie tylko jak jest moja bratowa. Konkurencji jest dużo i chyba pora zmienić sklep bo to jest wręcz upokarzające dla mnie jako klienta.

Marines
@Joanna

Tak, jest zakaz obsługi rodziny. I jest to klasyczny regulamin w każdej firmie handlowej albo usługowej.

meri
@Marines

to znaczy jeśli moja rodzina podejdzie do kasy, to mam zawołać kogoś innego żeby obsłużył bo ja nie mogę? co za głupota wgl, pierwszy raz się z czymś takim spotykam

Kolo
@meri

O to chodzi,że mają do Cb nie podchodzić.Dziala to już odkąd pamiętam i pracuję w handlu czyli ok 20 lat

Joanna
@meri

Tak muszą wołać kogoś innego bo one nie mogą obsłużyć rodziny ani nikogo bliskiego. Tak jest u nas w stokrotce.nie wiem jak w innych. A weź się tylko przyznaj ze się jest rodziną to odrazu czają na ciebie jak na złodzieja. Oczywiście kasjerka musi zejść z kasy bo ma zakaz obsługi.

Magda
@Joanna

Absolutnie nie ma takiego zakazu wymyśl kierownika więc proszę pisać skargę

Wieśka
@Magda

Kłamiesz.

@Joanna

Ta, jasne.......Jakaś bujda!! Lepiej napisz że jesteś z konkurencji i nam opinie chcesz zniszczyć:-[

Dlaczego na mięsnym zarabiają więcej od kasjerek które siedzą na kasie wykładają nabiał warzywa pieką bułki robia zakupy internetowe aktywne pasywne planogramy latają z paletami.do tego biegnij na dzwonek.niezrozumiałe dla mnie bardzo.kto mi to wytlumaczy

@Marta

Właśnie to jest ciekawostka:) potrafi ktoś wyjaśnić?

@anita
@Marta

Dokładnie jestem tego samego zdania . Osoby pracujące na mięsie są dni że prawie całą zmianę przestoja nie mając klientów . Kasjerka na pełnych obrotach od początku zmiany do końca Rano nabiał ,warzywa,pieczywo , towar, kasa i tak na okrągło .Drugą zmiana towar ,kasa fejsowanien, zdjęcie pieczywa , sprzątnięcie sklepu ,zaplecza.Do tego non stop klienci którzy potrafią przyjść na zakupy cała rodzina 21:53 Zamknięcie sklepu 22. Mięso stoi od 18 co pół godziny jeden klient nieraz bywa że wcale .

????Miły pan
@Marta

Mi ktoś kiedyś powiedział, że gdyby nie mięsny to sklep nie miał by takiego obrotu i to dzięki nim my mamy pracę. Żal... A jak są osoby, które zasuwają między kasą, towarem na sklepie i mięsnym po przez wypiek to nikt do pensji im nie dołoży i niestety sprawiedliwości w tym nie ma ☹️

Evita
@@anita

Nie wiem o jakiej stokrocie i gdzie mówicie ze stoją i nic nie robią bo osobiście u nas to za żadne pieniądze bym się nie zamieniła na stoisko mięsne nie porównujmy supermarketu w centrum do marketu na uboczu

Magda
@????Miły pan

Na mięsny szukają w co drugiej stokrotce więc zapraszam po większą wypłatę

Jula
@Marta

Ty (usunięte przez administratora) babo idz5na mięsny popracuj trochę to zobaczysz a poza tym jak to bułki kasjer piecze u nas kierownik lub panie z mięsnego właśnie a Ty nie kłam bo gdzie kasa a gdzie piec

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Stokrotka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 550.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 476, z czego 35 to opinie pozytywne, 181 to opinie negatywne, a 260 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 896 ocen.

Stokrotka Sp. z o.o.