Opinie o Delima (Stokrotka Sp. z o.o.) w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Stokrotka Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka Sp. z o.o. w Lublin

Askier

Z innej bajki. Może w końcu ogarniecie asortyment oferowanych u Was win? Naprawdę ciężko wstawić wino które się nadaje do picia? W wybranych sklepach jest literalnie 1.półka a reszta to wynalazki typu Carlo Rossi, Imglikos czy Tokaj za na#cie złotych. Ekslusiw to primitivo za. 20 zł. Kto to kupuje?

Ciekawa

Jaka postawa i dodatki dla z-cy kierownika sklepu?

@Ciekawa

4000 brutto + premia za cel około 350 zł

4000 brutto ciekawe gdzie, raczej 3600 brutto

No ja mam 4000 brutto plus premie a jestem zastepca kierownika 2

@Ona

W jakich okolicach Polski tak płacą?

Zastępca
@Bibuła

Dziwne że masz 4000 brutto . U mnie ma tyle kierownik sklepu . Ja jako zastępca kierownika 2 mam 3440 brutto na umowie

@Zastępca

No to jestem w totalnym szoku... Ja mam 4150 i 15% premii.

@Zastępca

A ile obrotu macie miesięcznie do zrobienia? My 1,7 miliona

Tastas
@Bibuła

To jaki macie dzienny obrót? I czy wyrabiacie tyle? Po ile osób na zmianie?

Paka
@Tastas

Obrót mnie nie interesuje ale pracowników zdecydowanie za mało czy daiemy radę ? (usunięte przez administratora) Śmieszne a premie kto dostaje? My rypiemy a oni spijają śmietankę

@Paka

Kto spija śmietankę? Wy macie jako kasjerzy 3 dodatki. my jedną premie to jeszcze jak jest obrót zrobiony.

Basia
@Bibuła

Jakie dodatki??? Oprócz absencji nie ma innego nie znam nie mam

Blala
@Bibuła

Też jestem ciekawa jakie dodatki ????‍♀️

@Ciekawa

3250 brutto i premia zależna od dobrego audytu, inwentaryzacji rocznej

Stokrotnik

Praca w tej firmie nie jets zła ale ma swoje minusy Przede Wszystkim brak kompletnej załogi na sklepach i pensja no niestety Stokrotka jako pracodawca nie może pochwalić się rewelacyjnymi stawkami które powinny przyciągać nową załogę do sklepu a nie odstraszać!!!!

Krzysiek

Ta praca bardzo na glowe wchodzi, psychicznie wykancza. Każdy dzień coś nowego! Jakąś afera codzień. Zamieszanie. Ile byś nie zrobil to mało.

K
@Krzysiek

Sama prawda.gonią dla swoich premii .a ty nie próbuj się madrowac

Żenujący! Kpina w biały dzień! Pani rekruterka zadzwoniła z pytaniem aplikowałem na takie a takie stanowisko, czy w dalszym ciągu jestem zainteresowany pracą, umówiła się na kolejny dzień i konkretną godzinę. Odbyły się dwie rozmowy, w tym z przyszłym szefem. Przedstawione zostały warunki zatrudnienia itd itp. Odp za dwa tyg. Odpowiedz była za miesiąc ale warunki zatrudnienia zupełnie inne niż te przedstawiane na rozmowie. Na rozmowie ściema jak to u nas dobrze a jak przychodzi co do czego to kpina z ludzi. Zmarnowany tylko czas. Ofertę odrzuciłem bo w aktualnym miejscu dostałem lepsze warunki. Stokrotka oczekiwania ma z kosmosu ale płaci najniższa, ściemniają o premii ale nie dodają kiedy ma być ona wypłacona (po okresie próbnym, po pol roku, od widzimi się szefa albo wcale) i oczywiście nie dodają ze ta premia to 100 zł brutto, Kpina z ludzi i tyle!!!!

Kpina!!!

logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.

Wam też wydlużyli do 23?

,,,,

tak

@On

Nie. Bo sklep jest w galerii.

Sprzedawca
@,,,,

Tak popaprańcy je.. Nie liczą się z naszym zdaniem nic byle siedzieć do 23 i sprzątać

Koordynator
@On

Tak ciekawe jak to zrobić jak ma się na ladzie panią z grupą i kasjera też z grupą którzy mogą pracować do 22 paranoja jakaś

Mikołaj

Cześć nie zapomnijcie tylko pofejsowac sklepu bo a nuz ktoś wpadnie i zobaczy dziury.czas świąteczny ludzi coraz mniej ,nie zatrudniają, roboty pełno latasz jak pop tu chodzi chyba o lizostwo dajemy radę choćby i dwoma osobami dajemy za te gow .pieniądze po co oni otwierają nowe sklepy.(usunięte przez administratora) .I tak nas powoli wykańczają.i się doczekają.kasa kasa i jeszcze raz kasa.gdzie SZACUNEK ?

quinlan vos
@Mikołaj

lublina nie interesuje,czy ktoś Cię na sklepie traktuje z szacunkiem,dla nich liczą się tylko słupki,a to jak wygląda sklep to bardziej zależy od kierownictwa i czy sobie radzą,gorzej jak sobie nie radzą,wtedy są 2 wyjścia,albo przychodzisz do pracy i masz wszystko gdzieś,albo składasz wypowiedzenie,idziesz do biedry i zarabiasz jako kasjer sprzedawca 2700 na rękę

Benia
@quinlan vos

To chyba od nowego roku trzeba mieć wszystko gdzieś i tyle a nie ciągle wykorzystywanie tych oblatanych .tyle w temacie.niech się stanie

Mango

Wiadomo już coś o zmianach dot. RKO ?

Sprzedawca
@Mango

O nic nie wiem oby pozmieniali im regiony bo człowiek może się wykończyć nerwowo

Klient

Pracownicy stokrotki, nie podpisujcie nagan i wypowiedzeń dyscyplinarnych, w taki sposób przyznajecie się do celowego działania na niekorzyść Stokrotki w ramach akcji z napojami i papierosami. Trochę dziwne, że w całym kraju wszyscy kasjerzy popełnili ten sam błąd. Czas podać sprawę do sądu pracy.

Mazia
@Klient

Oczywiście kto mądry pójdzie do sądu pracy w naszym sklepie nikt nie odpuści i za dyscyplinarne zwolnienie już pozwy są pisane. Zrobili z nas złodzieji zmieszali z błotem człowiek cały okres pandemii pracował nie skarżył się a teraz takie DZIĘKUJĘ!!!!

Rejczel
@Mazia

Podobno nagany pieniężne wycofali. Tak przekazał u nas kierownik. Zostały tylko te nagany pisemne. Czyżby się wystraszyli. Ktoś im już coś zagroził.

@Klient

Jaka miejscowosc i ktory sklep stokrotka?

@Mazia

Czy złożyliście juz pozwy do sądu?

@Mazia

Czekamy na sprawę, czy wasza już się odbyła?

Osoba która dała tak jak zakończyła się sprawą?

Mazia

Czekamy na wezwania cisza jak na razie

Hej, czy już odbyła się sprawą, ? My nadal czekamy

Gibi
@Klient

Nie wszyscy tylko ci co (usunięte przez administratora)sklepy na każdym kroku. Wstyd

@Mazia

My już po pierwszej rozprawie , a jak u was?

@Klient

My już po pierwszej rozprawie , a jak u was?

Mila

My jeszcze czekamy ???? jestem ciekawa jak wam poszło

@Mila

Będą wzywani swiadkowie

Smiglo

A w jakiej Stoktotce jest ta afera??w jakim mieście??

@Smiglo

Prawie w każdym

Bibuła

Nie w każdym. U nas kierownicy wiedzieli że napoje wychodzą na kasie po1 zł i zabronili kupować w hurtowych ilościach. Domyślili się że pazerni będą chcieli skorzystać

Mela

Kiedy ta firma zrozumie, że za takie pieniądze za jakie zatrudniają nikt nie przyjdzie do nich pracować? Otwierają nowe sklepy na które nie ma kadry począwszy od kasjera poprzez pracowników lady na kierownikach konczac. Przerzucają ludzi z innych sklepów jak (usunięte przez administratora) wymagając żeby ta garstka która zostanie robiła im obroty kosztem własnego życia prywatnego i zdrowia. Chcecie pracować w (usunięte przez administratora)? Zatrudnijcie się w stokrotce.

OnIOna

Okres przedświąteczny ,każdy lubi ten czas w pracy wykorzystywać i nieszczęśliwie chorować ... Regionalny ma to w (usunięte przez administratora) .zmiana często obsadzona na dwie /trzy osoby . Zmywam się z tego (usunięte przez administratora) tuż po nowym roku . A regionalnej nienawidzę, Ang*** B.- o tobie mowa . Powinni dać Ci Nobla za ciagniecie pały dyrektorom .

magda

byłam kiedyś na rozmowie na Projektowej kierowniczka bardzo miła I rzeczowo odpowiada na pytania.

@magda

I na tym rzeczliwosc w stokrotkach się kończy

ghagh
@Gość

rzeczowość jak już

Nowa

Dzień dobry. Jakie zarobki brutto na stanowisku zastępcy kierownika sklepu okolice Poznania. Jaka umowa czy jest premia i jakie godziny pracy.? Dziękuję za wiadomość zwrotną.

Automat

Karty Sodexo są już wysłane. 3 grudnia będą zasilone.

Lidiaszczakowska5@gmail.com
@Automat

A wiadomo jaką kwotą

@Lidiaszczakowska5@gmail.com

Kwota maksymalna to 500 zł a minimalna to 360 zł. Wszystko zależy od tego jakie masz zarobki, i co wpisujesz we wniosku o przychodach.

Izka
@Lidiaszczakowska5@gmail.com

Do 2350zł dochodu jest 500 zł +60 na dziecko

Święta
@Izka

U nas jeszcze żadna nie dostała karty.

Izka
@Święta

Dziwne, bo my już mamy doładowaną

@Izka

U nas 500 ale 60zl na dziecko nie było

America11

Od kilku lat jest ogromny problem z zatrudnieniem pracowników. Nie dość, że na sklepy przypada smiesznie mała liczba etatów, to jeszcze jest problem z zapełnieniem ich. Nikomu nie chce się starać za takie pieniądze i w takich warunkach. Zastępca kierownika zarabia tyle co szeregowy kasjer w lidlu i ma uboższy pakiet socjalny. Dodatek 100/200 zł na święta do wydania w stokrotce brzmi jak ponury zart. Na kasę i mięso zatrudniamy najgorszy sort pracowników, którym nie udało się znaleźć pracy w konkurencyjnych markach. Wymaga się od nich profesjonalizmu i zaangażowania, a to ludzie z zajęciami komorniczymi, zdemotywowani i którym wszystko jedno. Dla porównania, szeregowy kasjerzy w konkurencyjnych sklepach maja o wiele lepsze zarobki i pakiet socjalny. Wysokość zarobków widać chociażby po tym, ze w tych sklepach pracuje więcej mężczyzn, którzy sa w stanie utrzymać rodziny… pracownicy są zmotywowani i dobrze traktowani. U Nas wiecznie brak ludzi. Na każdym sklepie są trzy osoby w biurze. Co jeśli jedna zachoruje albo ma 2tyg urlopu? Pozostałe dwie pracują dwa tygodnie po 6 dni. A jak wypadnie niedziele to 13dni. Jak nie przejdzie w grafiku, to każą tak kombinować, żeby przeszło. Osoba prowadząca zmianę biega jak wariat między kasą - mięsem, bo na zmianie sa trzy osoby. Czasami dwie: kasjerka i kierownik. Sprawy biurowe ogarnia się dopiero po godzinach pracy, bo wcześniej nie ma na to szans. Kierownicy przychodzą w dniu wolnym albo na urlopach do pracy, grafiki robią po godzinach i nikt tego nie kontroluje. Nasi przełożeni są tego świadomi i to popierają. Osoba która prowadzi zmianę nie ma możliwości skorzystania z Kodeksowych 15 minut nieprzerwanej przerwy i zjedzenia w normalnych warunkach. Jemy przy komputerach, w kącie magazynu, bo nie ma możliwości zejść do pokoju socjalnego. Najgorsze, co się tu dzieje to hejt związany ze zwolnieniami lekarskimi i urlopami na żądanie, opieką na dziecko. Każdy, kto z przyczyn wyższych zachoruje albo się przeziebi - jeśli nie weźmie urlopu, tylko l4, to od razu zostaje nieoficjalnie karany. Nie przedłuża mu się umowy, zarzuca złośliwość. Dzieje się tak, bo jest nas za mało. L4 jednej osoby oznacza przeciążenie reszty zespołu, bo nigdy nie ma żadnego „zapasu”. Budżet godzin starcza na styk i funkcjonuje tylko wtedy, kiedy nikomu nic się nie wydarzy, a przecież mamy swoje rodziny i sytuacje losowe z tym związane. Jako wsparcie mamy pracownikow APT, którzy nie są zobowiązani do niczego. Nie przychodzą do pracy albo nagle informują o braku obiecanej dyspozycyjności. W takich warunkach, każdy z nas psychicznie wysiada, bo nie da się udźwignąć tego stresu. Pracownicy są zmęczeni zmianami grafików. Pracownicy biura nie mogą sobie nic zaplanować w życiu prywatnym, bo zawsze trzeba być gotowym do przyjścia do pracy, non stop trzeba być pod telefonem, jak się wyjdzie z pracy. Zdaża się, że pracujemy bez wolnych weekendów, a dla większości z Nas to jedyne dni na spędzenie czasu z naszymi dziećmi. Każdy z Nas zabiera prace do domu. Namawia się nas do robienia szkoleń online w domu, bo w pracy nie ma na to czasu. Oficjalnie nie można, ale jak się okazuje -Nasi przełożeni są świadomi tego, że w pracy nie ma na to czasu, dlatego informują o „możliwości” zrobienia szkoleń w domu. Wszyscy wiedzą o problemie, a nikt nie reaguje, stąd Nasza wiadomość. Większość z nas przyszła tu do pracy z motywacja, która właśnie leży na dnie. Prosimy o poważne potraktowanie problemu, zapewnienie wsparcia kierownikom, prowadzenie skutecznej rekrutacji i poprawę warunków pracy, póki Nasi najlepsi pracownicy nie porezygnowali. Czekamy na Państwa odzew na naszych pracowniczych mailach.

Piotrek
@America11

Sama prawda.A o kasach samoobsługowych nie wspomniałaś.Dzis wylali hejt na biedrę.U nas jest to samo.non stop się zacinają.kasjer z kasy zostawia klienta i biega jak ten d . A klient czeka. W Lidlu mają specjalnie wyznaczonego człowieka do pomocy przy kasie.a u nas ? Zakupy internetowe to porażka . szczególnie pod koniec tyg.2/3osoby na zmianie.rzuc wszystko i składaj zakupy.a co będzie przed świętami? Ale to stokrotkę w ogóle nie obchodzi. Konkurs .jak usprawnić pracę:)))) oni nas mają za idiotów chyba. Zatrudnijcie odpowiednią ilość ludzi.normalnych.nie jakiś starych emerytów.co mają gdzieś robotę.bo emeryturka wpływa na konto.i jak zakaszlnie to już na zwolnienie.a ty rob za nich.zadnej motywacji.zadnej premii.kazdy się ślizga.porazka.a wymagania kosmiczne.ale pytam stokrotko KIM chcesz to wszystko ogarnąć?????znerwicowanym pracownikiem? Zmęczonym pracownikiem?wykorzystywanym pracownikiem? Nie da rady.to się sypnie.a wtedy będzie za późno.

Omo
@America11

Kurcze super napisane. Cała prawda ! Jak to rozwiązać z kim pogadać by to wszystko zaczęło mieć ręce i nogi...??

Askier
@Omo

Najlepsze i najprostsze rozwiązanie to zmienić pracę. Skoro America pisze że w innych sieciówkach jest lepiej to co Was pracownicy trzyma w tej (usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora)firmie?

@Askier

A dlaczego tu nie może być tak jak tam?

Martin
@America11

A w jakiej stokrotce tak się dzieje? W każdej w Polsce?

Henio
@America11

W jakim to jest sklepie konkretnie?

Ziva

Bo napisana prawda.

Ziva
@Piotrek

Opisałeś moi myśli.

@America11

Cała prawda pracy w Stokrotce.

Jan

W której konkretnie?

popek
@Jan

We wszystkich, we wszystkich jest tak samo, w całej polsce. Wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk. Niewolnictwo, a nie zatrudnienie.

In
@Jan

We wszystkich.

Ola
@In

Prawda.za śmieszne pieniądze wymagania jak w ekskluzywnym butiku.a tu syf.ludzi nie ma.palety na magazynie.zero motywacji.po co się przemęczać.zrobi inna. co zrobi stokrotka żeby wyrównać sobie podwyżke od nowego roku? Już pewnie myślą jak wyjsc na swoje a nam nie dać zarobić.a to my robimy na nich.

@popek

To zapraszam do Pruszcza Gdańskiego.

quinlan vos

to co koleżanka napisała w monologu pokazuje w skrócie problem stokrotki jako firmy,a nie pojedynczego sklepu.Pewnie jak dostaniemy podwyżki to coś mogą nam obciąć.Chciałbym,żeby u nas było jak w innych sieciach,ale firma powie,że jej nie stać.Atmosfera w sklepie może byc fajna,ale jeśli między nami a biedrą jest różnica około 400 pln to dla mnie to jest dużo.A kasy samoobsługowa to już temat rzeka.Nie zgodzę się tylko z jednym stwierdzeniem,że na kasie pracują ludzie gorszego sortu.Pracuje na kasie,więc prosił bym tak dalikatniej,choć podejrzewam,że to chodziło ogolnie było.

Kinga11
@America11

Popieram to co napisałaś, tak właśnie się dzieje tak tylko się zastanawiam gdzie są związki zawodowe i dlaczego nie walczą o pracownika u nas wszystko spada na kierowników z małą obsada osób na zmianie nie da się tego wszystkiego ogarnąć więcej zatrudnionych osób rozwiązało by problem a nie 3 osoby na zmianie z kierownikiem to porażka i dlatego pracownicy nowi nie chcą pracować w Stokrotce

Radio
@Kinga11

A należysz do związków, że oczekujesz reakcji związku ?? Związki w stokrotce funkcjonują i pomagają i uwierz walczą. Gdyby każdy pracownik stokrotki zapisał się do związków byłoby może inaczej...

Polon
@America11

Trudno się nie zgodzić z tą wypowiedzią, wszystkie problemy zostały firmy zostały zawarte w tej jednej wypowiedzi, co jest bardzo przykre.

@Kinga11

No trzeba należeć do związków, w kupie siła

Ufff
@America11

Kurde, nic dodać nic ująć America11 świetnie ujelas problem i opisałaś jak naprawdę jest, jak wygląda praca w tej pseudofirmie.

Ufff
@Askier

Może jakiś sentyment, że kiedyś było ok???A teraz co roku coraz gorzej

Smiglo

Witam co powiecie o Stokrotka Wejherowo??

Hej, kasjerzy i kasjerki zwolnieni prz z akcję z napojami którzy wystąpili do sądu pracy, czy już wyjaśniło się kto tak napra dr zawinił?

Wiesia

Mam propozycję dla zarządu.w okresie przedświątecznym proszę wysłać tych co robią planogramy do pracy na sklepach.nie wiadomo w co ręce wlozyc.malo personelu magazyny zawalone paletami zakupy internetowe bułki srułki gazetki itd i tu w najgorętszym okresie planogramy.i odrywasz się od roboty i przekladasz z góry na dół z lewa w prawo. Czy na tym polega handel przedświąteczny??????

Czy jeśli świeto (25.12.21) wypada w sobotę i jest to dzień ustawowo wolny od pracy to Stokrotka oddaje dodatkowo dzien wolny w tygodniu za ten dzień gdyż wypada on w sobote? Słyszałam, że ponoć nie oddaje, a jest to obowiazek pracodawcy. Wiecie może jak to jest?

@Kasia

Oddaje, grudzień ma 23 dni robocze, a norma wynosi 22 właśnie za te sobotę świąteczną.

Mirka

Ja pracuje od 2 listopada i nie dostałam bonów na świeta????

@Mirka

Bo musisz przepracować 3 miesiące

Aaa
@Mirka

Aby dostać Sodexo trzeba być zatrudnionym na dzień 31.10 oraz na dzień doładowania karty Sodexo

Czesc

Czesc moglby mi ktos napisać jakie są warunki dostania karty? pracuje od 14 wrzesnia i chcialabym dostac kartę ale z tego co mi wiadomo to nie należy mi sie mimo wypełnienia wniosku, ktoś wytlumaczy mi warunki otrzymania jej na swieta i co moglabym zrobic by ją dostać?

@Czesc

14 grudnia mija Ci dopiero 3 miesiące pracy. A zgodnie z zasadami musisz mieć przepracowane 3 miesiące aby otrzymać kartę z talonami. A wniosek był Ci po to aby dostać talony na Wielkanoc.

Aaa
@Czesc

Karta się należy, proszę zgłosić się do opiekuna płacowego

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Stokrotka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 550.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 476, z czego 35 to opinie pozytywne, 181 to opinie negatywne, a 260 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 896 ocen.

Stokrotka Sp. z o.o.