Opinie o Delima (Stokrotka Sp. z o.o.) w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Stokrotka Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka Sp. z o.o. w Lublin

Ja23

Jest 9 marca A ja jeszcze nie mam pitu.Ile jeszcze będę czekac?

Fiona
@Ja23

Pit jest na stronie rządowej z podatkami i gov w adresie (bo oczywiście gowork by zablokował link, mimo że to nie jest konkurencja) jeżeli zależy Ci na papierze skontaktuj się ze stokrotką, w której pracowałaś. Może wysłali i zaginął, więc wtedy pretensje do poczty, nie firmy. Ja dostałam w tamtym tyogdniu w środę z datą na stęplu 22.02...

Ja233
@Fiona

Dalej nie mam

Chciałabym spytać się jak działa nowa aplikacja dziś kupiłam towar za płatki miałam zapłacić za towar 1grosz zapłaciłam normalna cenę a płatki zabrano mi z mojej aplikacji chcecie dorównać biedronce daleko wam do nich ta wasza aplikacja to ściema nie dość że macie wysokie ceny to oszukujecie klientów a napewno konsekwencje poniosą pracownicy ba tak zawsze jest może niech wreszcie odpowiedzą za błędy też regionalni którzy są zadufani i nie szanują ludzi chociaż też zaczynali jako zwykli pracownicy chwycili Boga za nogi i są ważni brak slow????

@Kasia

Kliknij w to co brałaś za grosz i będziesz, mieć tam zapisz i kliknij to zapisz i dezaktywuj kupon i płatki ci wrócą widocznie aplikacja ci nie zadziałała i dlatego weszło ci po normalnej cenie

Klient

Witam serdecznie, chciałem złożyć skargę na pracownice sklepu stokrotka Nałkowskich 230 w Lublinie. Jestem po swiezej amputacji palców prawej ręki, nie mogę zdzierżyć zachowania młodej dziewczyny o czarnych włosach i białej cery, jest wulgarna, chamska, dzisiaj tak mnie gówniarą Mieszała z błotem aż łzy Pociekły. Szlag niech trafi taka pracownice. Mam blisko do tego sklepu ale to już jest mit, wolę pójść do dalszego. W Niemczech nie miałem, takiego problemu a tutaj masakra

Chirurg
@Klient

O ile dobrze zrozumiałem, to na terenie placówki handlowej prawdopodobnie został przeprowadzony przez młodą pracownicę zabieg amputacji palców, która zamiast znieczulenia zaserwowała klientowi stek wulgaryzmów i zabieg leczniczy w postaci kąpieli błotnej oraz że w innych krajach, np. w Niemczech, takie zabiegi wyglądają nieco inaczej, zarówno pod względem technicznym, jak i farmakoterapeutycznym.

Jacek

Jak u was zatwierdza się pójście na urlop? Przez komputer i kierownika?

@Jacek

Kierownik sam wystawia wniosek sam zatwierdza bez zgody pracownika. Urlop nie jest uzgadniany z pracownikiem... pracownik nawet nie ma pojęcia, że powinien go sam złożyć i zatwierdzić albo przynajmniej być przy tym w chwili potwierdzania urlopu przez kierownika sklepu. Urlopy są wydawane wbrew woli pracownika ... tak by kierownikowi pasowało a nie pracownikowi. Pracownicy mają już dosyć karnych urlopów...

U nas każdy pracownik sam zatwierdza urlop.

Ola

A to jest nie zgodne z prawem. Można to zgłosić??

Jacek

Przez komputer czy na papierze ?

Przez komputer w biurze

Jacek

I tak zatwierdzony urlop nie może być cofnięty?

@Ola

Masz rację nie jest zgodne z prawem. A zgłosić to np gdzie to można ?

@Jacek

Oczywiście że może być cofnięty tyle że kierownicy bajki opowiadają pracownikom u nas potwierdza sam kierownik loginy i hasła ma w zeszycie wątpię że ktoś zna swoje hasło

Jacek

Co masz na myśli bajki opowiadają?

Żenujący! Kpina w biały dzień! Pani rekruterka zadzwoniła z pytaniem aplikowałem na takie a takie stanowisko, czy w dalszym ciągu jestem zainteresowany pracą, umówiła się na kolejny dzień i konkretną godzinę. Odbyły się dwie rozmowy, w tym z przyszłym szefem. Przedstawione zostały warunki zatrudnienia itd itp. Odp za dwa tyg. Odpowiedz była za miesiąc ale warunki zatrudnienia zupełnie inne niż te przedstawiane na rozmowie. Na rozmowie ściema jak to u nas dobrze a jak przychodzi co do czego to kpina z ludzi. Zmarnowany tylko czas. Ofertę odrzuciłem bo w aktualnym miejscu dostałem lepsze warunki. Stokrotka oczekiwania ma z kosmosu ale płaci najniższa, ściemniają o premii ale nie dodają kiedy ma być ona wypłacona (po okresie próbnym, po pol roku, od widzimi się szefa albo wcale) i oczywiście nie dodają ze ta premia to 100 zł brutto, Kpina z ludzi i tyle!!!!

Kpina!!!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pracownik działu handlowego elektroniki
Wrocław
ELTRON Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.

Specjalista ds ekspansji stokrotka express Na jakie warunki można liczyć? Praca jest w formie zadaniowej np ilość pozyskanych lokalizacji itp? Jakie wynagrodzenie? Jaki samochód służbowy?

No i stało się ilość etatów zmniejszyła , robimy 1/1 na kasie ,zastępcy umowy nie przedłużyła (fakt że to przez kierownika) i zawinela się taka to jest Baśka RKO. Zobaczymy teraz jakie cyrki będą się działy.

Miśka

Tragedia.grafik zmieniany 15 razy w miesiącu nawet nie raczą poinformować dowiadujesz się w dniu przyjścia ze masz dzisiaj godzine dłużej. Przerwy brak bo nie ma kto zmienic. Kasjerka 1 na 1 A ty musisz wszystko zrobić sama rozerwać się... polecanie głupiej aktywnej sprzedaży np prezerwatywy zdążyło się to nie raz No istna głupota ze klientowi polecę prezerwatywy.... towaru od (usunięte przez administratora). Wykładać nie ma kto ... urlop wywalany na chama bo regionalna karze i koniec A jak pozniej ci urlop potrzebny w nagłym wypadku to już go nie masz. Mi brakło urlopu na urlop 2 tygodniowy we wakacje... magazyn tragedia na nic miejsca wszystko zawalone towar jak psu z gardła wyjęty. Socjal i toaleta to tragedia dosyx ze syf wszystko się sypie to nawet się okręcic nie idzie wyplata tez szalu nie robi. Regionalna wymaga cuda A niech przyjdzie sama zasuwać.... etaty zabierane ciągle. Ja osobiście odeszłam mialam dosyć tego syfu. Nie zaluje

@Miśka

Szczęśliwa Ty .jest tak jak piszesz.przyszlaby jedna z drugą na dzień do pracy .najlepiej po gazetce w czwartek. Od razu przeszłyby im te śmieszne wymagania zadania ....jest źle będzie jeszcze gorzej. Oszczędzają na etatach to mają.a nowe sklepy otwierają.po co? Dla liczby chyba .chcą się ścigać z kim? Czym??? Nie bądź śmieszna stokrotko.jestes ostatnia z wszystkich sieci.pod każdym względem.a siedzimy u ciebie z przyzwyczajenia i tak nas nie wywalą bo nikt nie przyjdzie .może zmien nazwę na stokrotka senior+? Bo taka jest średnia wieku kobiet

Loma
@Miśka

Cała prawda. jak wspomnę socjalny i toaletę w tej firmie to wymiotuję

Miśka

Nie doceniają to tak mają. Teraz wszystkie będą odchodziły. Ja odeszłam mialam już dosyć to teraz wszystkie dziewczyny zwijają się za mną. Naprawdę chyba w żadnym sklepie się takie cyrki nie dzieje jak tu... A najgorszy kierownik regionalny to pani Basia. Wszystkie inne które były u nas były spoko A ta dosyć że wiecznie nie ma humoru to wymagania takie jakby to był jakiś luksusowy sklep w Paryżu A to malutki zwykly wiejski rozwalający się z każdej strony sklepik.

@Loma

No toaleta taka mala że miałyśmy grubsza koleżankę to się tam okręcic nie mogła masakra.. kibelek to ledwo stal jak się usiadło to się latało na nim. Płytki odpadały wszedzie.mydla często brak... socjal tragedia No mini kącik jak dla małego dziecka . Naczyn praktycznie wcale każde sztućce z innej parafia. Czajnik wiecznie się spalał.

@Miśka

Ale gdyby każdy pracownik przychodził jak trzeba i nie kombinował na każdym kroku jak tu wziąć l,4 chociażby bo gardło mnie boli to grafik nie musiał by być zmieniany z dnia na dzień , 15 razy w miesiącu. Myślisz że kierownikowi chce się tyle razy go zmieniać?! Jesteś w błędzie.

@Bibuła

U nas były zmieniany bo kierowniczka jak robila go za pierwszym razem nie dopatrzyła się ze jest kasjerka na popoludniu A na rano juz nie ma dopiero dzień przed to zauważyła bo jej ktoś zgłosił... I np jak ktoś poszedl na l4 nagle miał zmienione godziny w tym dniu w którym miał chorobowe.... cyrki się działy.. może nie u ciebie ale uwierz u mnie były grube przekręty nie tylko z grafikiem

@Bibuła

W miejscu gdzie pracuję rzadko kiedy są L4 a i tak jest grafik zmieniany po kilkanaście razy na miesiąc, czasami jest zrobiony na dwa dni!

Nowa
@Miśka

Z tymi grafikami to prawda zmieniają non stop ze codziennie trzeba sprawdzać, ludzie to tak być nie mize ccliwiek nic nie może zaplanować a chyba każdy ma zycie poza stokrotka niech ktoś się za to wezmie

Mika
@Miśka

Bo sama pracuje w stokrotce

@Nowa

Może I by nie zmieniali jakby nikt nie chodził na zwolnienia lub nie wprowadzili niedziel handlowych w lubelskim albo jakby nikt rano nie zadzwonił, że nie przyjdzie do pracy. Ja ich nie bronię ale sami się zastanówcie czy tak kazdy jest w porządku wobec innych.

Emi

Zgodzę się z Tobą są właśnie różne sytuację nie od nas zależne.

Ciekawa

Czy u was w pracy też kasjerki muszą pracować na dziale mięsnym całą zmianę?

@Ciekawa

Tak,też . Dla nikogo z nas nie jest to problemem

Re rek

No cóż tylko pogratulować podejścia - zatrudniasz się jako kasjer a robisz na ladzie. I co z tego masz? Pracownik lady zarabia więcej niż kasjer więc rozumiem że za dni przepracowane na ladzie dostajesz wyrównanie? Oraz że u was pracownicy lady również siadają na kasę.

@anita
@Re rek

Zgadzam się to nie sprawiedliwe ,osoby zatrudnione na stanowisko kasjer ,muszą stać na ladzie, pomagać gdy jest duża kolejka , zastępować na przerwie .Natomias osoby z mięsa nawet palcem nie rusza nic na sklepie.(tak jest w miejscu gdzie ja pracuję,) Nie wspomnę już o tym że nie ma takiej możliwości żeby zastąpić kasjerkę która chce zejść na przerwę .Nie masz zmienniczki nie idziesz na przerwę . Jeśli choruje ktoś z mięsa ,kasjerka idzie na ladę oczywiście żadnego wyrównania nie dostanie.Choruje któraś z kasjerek reszta robi za dwie .Bo mięsna na kasę nie stanie w towar też nie pójdzie bo gdzie ona napracowana.Choć często bywa tak że na zmianie popołudniowej mają kilku klientów na całą zmianę, gdzie do kasy non stop ktoś przychodzi

@@anita

Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego na mięsnym mają więcej? To my kasjerki nie dosyć że jesteśmy odpowiedzialne za kasę dokladasz jak masz manko a kasowego nie dostajesz robisz nabiał warzywa pieczesz wykładasz towar robisz zakupy internetowe zbierasz kosze wózki sprzątasz cały sklep biegasz na każdy dzwonek z końca magazynu aktywna pasywna stop hity gazetka ...kto mi wytłumaczy gdzie tu sprawiedliwość. Ze dźwigną se trochę skrzynek? Zapraszam na warzywa .niezrozumiała polityka tej śmiesznej firmy

Ty
@@anita

U nas każdy sobie pomaga , panie z mięsa chodzą na kasę i panie z kasy chodzą na ladę. Nikt z tym nie ma problemu . Naprawdę przestańcie ludzie się nakręcać ,nie pasuje to zmieńcie pracę . A nie tylko narzekacie. Pomyście trochę , zobaczcie co się dzieje na świecie ,trochę ogłady . Nasze problemy są niczym z porównaniem państwa Ukraińskiego. Trochę empatii

Ty

Zapraszamy na stoisko mięsne to się dowiesz ????

Antonio Banderas

To zapraszam na dział mięsny. Upie. lisz sobie palucha inaczej będziesz śpiewał. Ogólnie dla kasjerów o co Wam chodzi? Popierdol. o. się wam jeśli chodzi a adres waszych frustracji życiowo pracowniczych. Są jeszcze kierownicy, dyrektorzy.. Do nich zapierd.. lać że swoimi fochami i pretensjami...

quinlan vos

Zawsze przecież możesz poprosić,żeby Cię dali na ladę.Żaden problem.

Lidiaszczakowska5@gmail.com
@Ciekawa

Jeżeli brakuje kasjerek Bo są na urlopie albo chore to tak pracują ale niemaja jakiegoś problemu z tym

Antonio Banderas
@Lidiaszczakowska5@gmail.com

Czytam że w związku napływem Ukraińców do Polski biznes chce uproszczenia warunków do ich zatrudniania. Rozumiecie płaczki z kas co to oznacza? Już niedługo będzie wymiana pracowników na tańszy i młodszy do tego bardziej zdeterminowany zza wschodniej granicy. A teraz idę kroić swiniaka w ulubionej firmie póki jeszcze jest robota

@Antonio Banderas

oni tam nie pojdą. wiedzą czyje to jest. niby Litwa a rzeczywiście

Benia

Nie mogę się doczekać.

To jest 60 zł netto ( na rękę) taka jest różnica między twoją wypłatą a działem mięsno wędliniarskim, przenieś się to zobaczysz jak jest. Tam gdzie pracuję że stoiska idzie się na sklep ( jest tylko zrobiłaś ladę? To na sklep) a to niestety nie jest tylko lada. A wiecie że kierownik, zastępcy i kasjerzy będą mieli extra płatki w aplikacji jeśli kliknięć aplikacji będzie 300+, a reszta pracowników będzie miała figę z makiem

Tygryski.
@Antonio Banderas

Taka prawda. I Tak w większości to pracownicy z Ukrainy, Polakom nie chce się pracować! Albo maja większe ambicje np. rodzicielstwo. Przedewszystkim ludzie są nieodpowiedzialni jak już dama/kawaler raczy dotrzeć do pracy to by posiedziała/ał pogwizdala w sufit, jak już za coś się weźmie to zpiepsxy temat, narzuca byle gdzie a później pierdolni Jestem pracownikiem obecnie stokrotek (z firmy leasing-owej)sama z wyboru zebrałam swoją ekipę i jeżdżę po obzezach swojego miasta i ratuje to co ci wybitni pracownicy zpieprzyl. Jedno co mogę powiedziec każda która odwiedziłam ma ten sam problem Brak Pracowników. A jak już się znajdzie to jaka niedojda, ja na miejscu kierowników to bym wywalała na zbity pysk. Żebym miała tam pracować sama. z samymi Ukraińcami, bez jezyka (Mniej nerwów,robota zrobiona DOBRZE,bo takiemu to zależy na pracy i chce się uczyć. A nie chodzi i ściemnia pół dnia. A jak już ma gdzieś pomóc to widać efekty lecą się skarżyć bo czerwonego dywanu nie rozłożono (bez urazy dla pracowników pracujących) Przeleserujecie całe życie z uklejonymi włosami na tej kasie .Pozdrawiam Stokrotkowiczow. Tygryski.

Gigi
@Tygryski.

To teraz po polsku. Taki bełkot, że bardziej można zrozumieć gaworzącego niemowlaka niż ciebie.

@Tygryski.

Ty jesteś chyba kierownikiem kochajacy swoją pracę a do tego pewnie nie szanujesz swoich pracowników.

Gigi
@Gigi

To trzeba zacząć wszystko od początku najlepiej od raczkowania później już z górki.

Tygryski.
@Ola

Po pierwsze to jestem pracownikiem a nie kierownikiem. Moi współpracownicy nie narzekają na prace że mną wręcz przeciwnie jest zabawnie. Po drugie to praca w stokrotce nie jest moja wymazona kariera. Ale siedzieć na (usunięte przez administratora) i czekać na drapane . I uważam że to nie wina marki sklepu tylko kierownika nie wiem z jakimi ty się spotkałaś ale ja mam o tyle dobrze ze jak mi nie pasuje sklep to do niego nie jeżdżę. Problemów z grafikiem nie mam bo układam go pod Nas. I nie zdążyło się jeszcze zeby któryś z kierowników nie docenił naszej pracy !l

Basia

Śmieszna jesteś. Parę skrzynek najbidniej pół to by dziennie przeżycia ta która przyjmuje towar,a oprócz tego muszą wkładać do lady te pareszyne przez całą zmianę mięso ,wędliny, sery.to nie jest parę szynek to są ogromne ilości każdego dnia przez 8 a czasami 12 godzin pracy ,do tego magazyn na dole i bieganie z ową szynka po schodach. A dziewczyny które pracują z kasy na mięsie właśnie tak,mają więcej a przychodzą tam tylko czasem jak wspomniałaś jak ktoś zachoruje. Jak tak zardroscisz lekkości pracy na mięsie to trzeba było się przyjąć na mięso nie na kasę. Bo jakoś nie zauważyłam żeby byli chętni na mięso,a na kasę zawsze ktoś jest,pewnie dla tego bo tam ciężej.

Tola
@Tygryski.

Chyba za bardzo przeceniasz tych ukraińców,widać że z żadnym nie pracowałaś,ale w krótce się przekonasz o ich dokładności i pracowitość jak zaleją nasz rynek a ty zaczniesz zapie pisząc za najniższą krajową ,bo jak byś (usunięte przez administratora) ła za stawkę jak kasjer to byś tak nie gadała i z takim utęsknieniem nie czekała na nich

@Basia

Pół tony dziennie przeżycia* parę szynek* słownik mi pozmieniał ;)

Lalunia

Moje pytanie kieruje do kierownictwa sklepu. Czy bezprawne zabieranie pieniędzy pracownikom pod pretekstem manka powinno być pokwitowanie przez pracodawcę... Czy w przeciwnym razie można uznać to za kradzież pieniędzy pracownika??? W jaki sposób sklep może udowodnić że manko nastąpiło wskutek mojego błędu? I jeszcze jedno pytanie na jakiej podstawie pobierane jest manko?

@Lalunia

Dostajesz swoją kasetkę z 300 Zeta.Nikt inny nie siada na twojej kasie.chyba,że robicie przepinkę i wtedy zabierasz kasetkę. Tylko ty masz dostęp do kasetki..u nas sami liczymy po pracy. No i wtedy jestem pewna,że wszystko jest ok z kasą U was inaczej?

Ola

Też bym chciała wiedzieć jak to z tym mankiem, mi ostatnio odliczyli z pensji a jak jest nadwyżka to biorą do szuflady. Chciałam się też dowiedzieć jak z urlopami, czemu pracodawca wysłała mnie na urlop bieżący beż mojej zgody?

Fela
@Lalunia

Za każdym razem licz pieniądze które pobierasz z sejfu. Kierownicy i zastępcy maja dostęp do sejfu a święci nie są. Jeśli Ci nie pozwolą na liczenie pieniędzy oni płacą manko.

@Ola

Mi chodzi o to na jakiej podstawie mam im oddawać po wypłacie pieniądze za manko. Co do samego manka mam więcej wątpliwości ale to inna sprawa. Teraz poproszę kierowniczkę o dowód zapłaty tego manka że otrzymała zapłatę a ja dostanę dowód że opłaciłam.

Lalunia

Dowód zapłaty dostanę gdy zapłacę manko? Potwierdzenie? Jeśli nie wzywam policję i zgłaszam że ktoś chce wyłudzić pieniądze. Jeśli dostanę to ok. Jestem przekonana że nie zrobiłam manka a mam je ciągle. Fakt kasę liczy kierowniczka.ale teraz to wóz albo przewóz koniec z tym.

Celina
@Lalunia

Tak, dostaniesz potwierdzenie. Zawsze się jest przekonanym, że się manka nie zrobiło ale wystarczy, że komuś się banknoty skleiły, został zagadany z premedytacją przez klienta czy nawet ze zwykłego roztargnienia. Mamy różne problemy, z których niektóre wpływają na wydajność w pracy i zrobienie sobie manka to nie jest jakaś sporadyczna pomyłka. Z ciekawości, ile masz tego braku, że się tak oburzasz?

Patrycja
@Lalunia

Dowodem spałaty manka przez kasjera jest dokument kw który kierownik wystawia kiedy wpłaca twoje manko do sejfu. Powstałe manka w ciągu miesiąca przysyła księgowa na maila. Utarg z dnia pracy zawsze powinien sam liczyć pracownik.

Patrycja
@Patrycja

Dokument kp* przepraszam za pomyłkę

@Lalunia

W biurach kierowników i na kasach są kamery. Złapałam któregoś za rękę jak ci kradł pieniądze?! Rzucasz oskarżenia bez dowodów. Masz 100% pewność że się nie pomyliłaś przy obsłudze klienta?!?!

@Lalunia

Każde manko wykrywa kierownik rozliczając cię, chyba że masz przy sobie pieniądze to od razu spłacasz i ci nie wykrywa, na raporcie wszystko jest. W każdym miesiącu księgowa wysyła manko u osób które mają, nie zabierają ci z wypłaty bynajmniej tak nie powinno być, przychodzi email kierownik cię informuje i spłacasz. Robi wtedy kp manko za kiedy i ile. Przy tobie również kierownik cię rozlicza więc jak możesz nie widzieć tego ? I od razu zareagować jeśli nie miałaś manka a on ci zrobi ? Masz zaliczkę 300 w kasetcce i resztę oddajesz do rozliczenia - jeśli brakuje to po prostu popełniłas błąd przy wydawaniu klientowi reszty. Nie oskarżaj nikogo o kradzież, bo jeśli ja bym widziała u siebie taką sytuację że dałam dobrze a kierownik wpisuje mniej to reakcja jest od razu. Jeśli ty na to pozwalasz to masz co masz.

@Bibuła

Ja chcę tylko potwierdzenie że tego i tego dnia zapłaciłam manko a o resztę to powalczę w sądzie a nie na tym portalu. Co do kamer to dostęp do nich ma kto???? Nie kierownik???? Śmiechu warte.

@Lalunia

Jeśli naprawdę splacilass, to powiedz kierownikowi o wydrukowanie kp manko z tego dnia, a do kamer wgląd na kierownik i ochrona

Lucyna

Jak Wam nie pasuje idźcie do biedronki lub Lidla a nie lamentujecie to żałosne jak człowiekowi się nie podoba to idzie tam gdzie będzie się podobać a narzekają tylko leniwce i inne patosy

Pracownikkk
@Lucyna

Bardzo krzywdzące uproszczenie. Sam pracuje już wiele lat. Uczciwie wykonuje moje obowiązki, tym mocniej nie zgadzam się z Twoją opinią. Stokrotka od dłuższego czasu to coraz gorszy pracodawca. To, że wyrażam tu swoją negatywną opinię wynika z tego, że wyczerpałem już inne możliwości: wielokrotnie zglaszalen moim przełożonym uwagi (że dane żądanie naraża moje bezpieczeństwo lub wprost jest niezgodne z prawem) , mieliśmy wiele zebrań z kierownikiem ... i co? I nic. Jest coraz gorzej. Składam w tym miesiącu wypowiedzenie pod koniec. A pisać tu będę, tak jak i inni, bo uważam, że trzeba informować ludzi o tym, że w Stokrotce jest źle. Państwową Inspekcję Pracy też na odchodne poinformuję dokładnie wskazując na co szczególnie zwrócić uwagę.

@Lucyna

Odezwała się wielką Pani widać że tylko od rozkazywania i poniżania

@Kasia

Kasiu ja nikogo nie poniżam identyfikacja samego siebie jest po Twojej stronie a że się tak odsłaniasz to życzę bez ironii większej pewności siebie- będziesz się jeszcze śmiać z tego

@Pracownikkk

Przepraszam że uraziłam ale nie to miałam na celu,- fajnie że działasz w kierunku swoich praw ,ambicji ale tak myślę że ten krok już blisko,szacunek -tak mądrzy ludzie postępują

Pracownikkk
@Lucyna

Właśnie tego szacunku do pracowników w tej firmie brakuje. Przez co pracownik traci też powoli szacunek do samego siebie. Lucyna, może Ty pracujesz w dziale, który tego nie doświadcza. Może nie dostajesz poleceń, które wymuszają na Tobie narażanie bezpieczeństwa i naginanie przepisów. Serio, mam świadomość, że pewnie w Centrali praca wygląda trochę inaczej. Wiem też, że sklep do sklepu, czy centrum logistyczne do innego centrum nawet w ramach jednej Stokrotki może wyglądać inaczej (tak, przez lata pracy w firmie miałem okazję popracować w różnych lokalizacjach ;) ) Jednak te "przyjazne miejsca" ( czyt. normalne) to wyjątki. W większości placówek Stokrotki powtarzają się te same problemu. Ludzie na to samo narzekają. Moje osobiste doświadczenia są jednoznaczne - ile można walić w mur? Skoro firma nie szanuje mnie i mojej pracy, zmusza do naginania prawa, stać ją na ogromne straty w sprzęcie i towarze wynikające z kardynalnych błędów w zarządzaniu, a jednocześnie tłumaczą nam wszystkim, że nie ma szans na podwyżki choćby na poziomie inflacji, to chyba wnioski nasuwają się same. Ten krok, o którym piszesz jest bardzo blisko w moim przypadku - wypowiedzenie już przygotowałem ;)

@Pracownikkk

W moim przypadku jest podobnie ,wypowiedzenie już czeka na złożenie. Ile można z siebie dawać i nie dostawać nic w zamian. A ci wszyscy co tak zaciekle bronią stokrotki zostaną z czasem potraktowani jak my wszyscy ,jak (usunięte przez administratora). Wystarczy tylko że przyjdzie choroba i już nie będą w pełni sprawni . Pozbędą się was jak wy się pozbywacie pracowników DRODZY KIEROWNICY!

Rysia
@Lucyna

Żeby napisać takie rzeczy trzeba mieć klapki na oczach i być zupełnie odrealnionym od rzeczywistości, albo nigdy nie pracować w Stokrotce i zupełnie nie znać tematu. Tutaj nie ma miejsca dla leniwych pracowników, wiadomo że umowy dostają TYLKO ci którzy najwięcej (usunięte przez administratora) O kreatywnej ekonomii wyliczania godzin pracy i wynagrodzenia wspomnieli wszyscy, ale jak wytłumaczysz beznadziejne warunki pracy? Wieczne braki we wszystkich materiałach?? Ciągły brak reklamówek, opakowań na sałatki, paragonów, papieru do cenówek, rolek do wagi, papieru do pakowania??! To też wina pracowników?? Słucham jak wyjaśnisz fakt, że przyjmując się w każdej innej normalnej firmie dostajesz komplet ciuchów, a tutaj jedną starą koszulkę po kimś, natomiast dziewczyny z mięsa to już w ogóle muszą kupować sobie te bure koszulki same, bo ciągle się zdzierają?? Firma potrafi tylko stawiać i egzekwować wymagania wobec wszystkiego w tym stroju i czystości. Tylko jak je zrealizować, kiedy płynu żadnego odpisać nie wolno?? Krajalnice, wagi mają być czyste ale ściereczki nie wolno!! Różno postawili ale myj je wodą bo już o żaden specjalny środek do przypaleń czy nawet zwykłą myjkę nie zadbali! To wszystko sprawia że warunki pracy są haniebne i powinno się o tym zacząć głośno mówić, bo jak widać niektórym się wydaje jeszcze, że pracownicy się nudzą odwalając robotę za trzech, a przychodzą tutaj tylko na kawkę i papierosa.

@Rysia

Racja.koszulki dostaniesz raz i najlepiej jej nie ubieraj żeby się nie zmarnowała.straszny materiał.nieprzepusxczajacy powietrza.pocisz się .np w Lidlu co jakiś czas widać że mają nowe .ivto jest m in wizytówka firmy.a u nas? Kasy z PRL.zadnych unowocześnień. Kody masz na jakiś karteczkach.cen nie można sprawdzić.latasz do sprawdzarki.przeciez nie wyślesz klienta.za mało personelu.zatrudniaja i trzymają ludzi niekompetentnych bo nikt inny nie przyjdzie za 3050 .obudź się stokrotko .i tak pewnie będziemy niedługo biedronkami:))))))

@Rysia

Wszystko ładnie opisałaś -perfekcyjnie -i Ty w takim nieładzie tkwisz ,,,-brawo-"" dla mnie nasuwa się tylko jedno- co Ty tutaj robisz? Pozdrowionka

Mika

Brawo

Betty
@Lucyna

Lucyna, ale tu właśnie o to troszeczkę chodzi. Jak wszyscy będą siedzieć cicho to nigdy nic się nie zmieni ;p prace zmieniłam, ale często wchodzę tutaj zobaczyć czy coś siw pozmieniało i odpowiedzieć na kilka pytań ku przestrodze

Nika
@Lucyna

Nie zgadzam się z opinią, nie którzy może chcą pracować ale stokrotka nie szanuje takich pracowników. Dlaczego na przykład kierownik ustala urlop pracownikowi sam z siebie, nie pytając o zdanie pracownika?

Ha ha ha...
@Lucyna

Wyobraź sobie że właśnie poszedłem do jednego z tych sklepów i wypowiadam się jako były pracownik stokrtoki :) i dużo ludzi wypowiadajych się tutaj też jest byłymi pracownikami. I każdy ma prawo się wypowiedzieć na temat pracy że swojej perspektywy a to że jest tyle złych opinii... No cóż, widocznie taka jest prawda. Ja mam porównanie co do innych sklepów i odradzam tam pracę zdecydowanie

Młoda
@Ha ha ha...

Wyobraź się :)

Benia
@Ha ha ha...

Ja też odradzam.chyba że ktoś nie ma rodziny ma stalowe nerwy i jest zdrowy fizycznie. Nigdy nie będzie dobrze bo zatrudniają stare emerytki rencistki które mają gdzieś robotę.przychosza odbebnic swoje godziny ma rentę nikt ich nie tyka bo nieefektywna wolna ,tylko jest. Ale co z tego skoro reszta musi za nich zap ?? Za te SAME pieniądze.nikt nie przyjdzie im do pracy .a robotę odwala się za 2,3 osoby a wymagania ...osobnym tematem jest wygląd sklepów.

Franek
@Benia

Wygląd? Wstyd.stare meble do chleba stare obdarte fotele przy kasach WC to inna bajka wszędzie czuć zapach (usunięte przez administratora) dlaczego stokrotka nie inwestuje nie poprawia wyglądu ? Biedra może ,Lidl też ,niech sprzedadzą cała sieć jak ich nie stać klient kupuje oczami .na remonty nie ma na podwyżki nie ma na nic nie ma ale sobie pewnie nie odejmą.aoni wymagania jak w brystolu.kim i czym i jak ją się pytam.

Kiki
@Lucyna

koordynatorka na mięsnym to jakaś pomyłka, obgaduje i skłóca zespół. Ciągle naburmuszona i wiecznie się czepia. Ciągle lata na skargi do kierowniczek...Do klienta też wiecznie niezadowolona. Wiecznie krzyczy na dziewczyny przy klientach którzy stoją w kolejce. (usunięte przez administratora) i straszenie. Co to ma być? Noooo i zapewne wyleci ten kto (usunięte przez administratora) a taki lizus zostanie. Kto ją wybrał? Ja się pytam,KTO? Biedne DZIEWCZYNY

@Franek

Dokladnie (usunięte przez administratora) porazka. Płytki każda z innej parafi popękane dziury ... na kasie wgl krzesła nie było bo nawet nie było zbytnio na to miejsca nogi to aż puchły od tego stania.. A już nie wspomnę o odzieży... przychodzisz di pracy dostajesz stara używana bluzke i przez kolejne lata w niej chodzisz całej dziurawej wypłowiałej.... Bo przecież po co ci kolejna bluzka.. A stokrotka nie ma podobno specjalneho barwnika żeby takie bluzki uszyc...koszmar

@Miśka

Ale najważniejsze że będą otwierać nowe sklepy żal kim czym starymi krzesłami zdezelowanym WC starymi meblami na pieczywo przejdź się stokrotko po innych sieciach zobacz jak inwestują w wygląd sklepów w nowoczesne kasy nie stać cię? To się zamknij nikt nie będzie po tobie płakał

zosia

Gdzie są Pity ja się pytam Już nie jestem pracownikiem tego kołchozu ,ale Pit chyba powinnam dostać do końca lutego ?? A dziś jest ostatni luty i listonosz nic nie miał dla mnie ,Lublin tez już się nie wyrabia ??

Narcyzik
@zosia

Ja dziś dostałam Pit pocztą. Oczywiście najpóźniej jak tylko można zwlekali z tym

Majka
@zosia

Pit mam już w ręce, właśnie dziś dostałam.

@zosia

Ja tez juz nie jesten pracownikiem A po pit musiałam jechac do zakładu pracy. Nie wysyłaja poczta

Tak w piątek.jest coraz gorzej. Roboty po pachy mało załogi zakupy internetowe warzywa nabiał pieczywo aktywna pasywna sprzątanie magazyny zawalone klientów dużo na kasy dzwonią lecisz . porażka.wymagania z kosmosu.zdjecia śmieszne wszystko na niby .niech to walnie.

Zdecydowanie odradzam pracę na sklepach w łodzi, włocławku. Nagminnie stosowany (usunięte przez administratora) przez pania pożal sie boże regionalną barbare. Problem niejednokrotnie zgłaszany i nic nie robione w tym kieunku. Takiej osoby nalezy sie pozbyc, a nie z nia rozmawiac (o ile takie rozmowy są przeprowadzane) bo pani jest zludnie mila przez tydzien czasu az rzygac sie chce na taką fałszywość a potem wszystko wraca do "normy". O zarobkach, wymaganiach itd to juz nawet nie bede sie rozpisywać bo szkoda slow...Jedyne co tam trzyma to inni wspolpracownicy, atmosfera pracy z NIMI...

Kody

Czy ktoś ma link do tych kodów na skanery żeby więcej promocji weszło? Gdzie tego szukać?

@Kody

Kierownik powinien przekazać pracownikom

Bibuła

Nie radzę kasjerom dopisywać numerów telefonów do zakupów klientów by zbierać sobie płatki na aplikację. Na kamerach sprawdzają. Już są pierwsze dyscyplinarki.

@Bibuła

A można wiedzieć kto sprawdza te kamery ?

Klientka
@Bibuła

Jestem klientka i ostatnio zauważyłam że niestety te wasze czytniki są zepsute .bo jak pracownik chce skanować to z 10 minut zanim się uda

xx
@Bibuła

jak nazywa się ta aplikacja? bo mnie nie poinformowano :))

V
@5298

Monitoring wizyjny, tam gdzie się dzieją dziwne rzeczy na pewno zaglądają częściej i obserwują co kto robi

@xx

Kierownik powinien pracownikom przekazać

Klientka Nędza Wieś

Niestety nie mogę wydać pozytywnej opinii szczególnie dla sklepu Stokrotka, który znajduje się w Nędzy ! Będąc na zakupach zapytałam jednej z pracownic ( nie wiem czy to nie nowa kierowniczka) o kostkę masła po czym odburknęła mi : Że jak mi się nie podoba to w Nędzy są jeszcze inne sklepy! O czym bardzo dobrze wiem natomiast z przyzwyczajenia zawsze kupując tam i mając dobre zdanie o sklepie niestety teraz odradzam ! Nie wiem co się stało z tym sklepem a szczególnie z nowymi Paniami , które niszczą opinie sklepu jak i całej tam atmosfery! A po masło teraz chętniej będę się udawać do Delikatesów lub Lewiatanu obok tak jak doradziła mi Pani :)

Keratyna
@Klientka Nędza Wieś

A wiesz, że to jest forum pracownicze? Twoje gorzkie żale oburzonej klientki nikogo nie interesują.

Zdziwiona
@Keratyna

Wow ty czytać ze zrozumieniem nie potrafisz czy jak? Jak chcesz zamieścić komentarze to musisz zaznaczyć czy twoja opinia jest pozytywna , negatywna czy neutralna i określić status pracownik , były pracownik, kandydat klient . Jeśli jesteś pracownikiem to współczuję klientom których obsługujesz . A jeśli jesteś kierownikiem to współczuję ludziom którzy z tobą pracują . Bo przy takim podejściu do człowieka jakie masz to mogę ci tylko życzyć aby ciebie otaczały takie osoby jaka ty jesteś dla innych. Nie pozdrawiam.

@Keratyna

Dlatego opis dotyczy takich pracowników jak TY!!! By współpracować z większą grupą ludzi trzeba mieć minimum podstawowego wychowania i średnia kultury osobistej !! Nie nadajesz się Karyna na pracę z klientem chociażby za brak kultury osobistej jaką teraz przedstawiłaś buahahaha Strzał w kolano !!! Widzę, że nie tylko w Nędzy taka kultura osobista!

@Zdziwiona

Wszystko co napisała Pani Zdziwiona również pracownica jak najbardziej popieram :) Dziękuję za wsparcie :) Chociaż jeden pracownik ratuje ta stokrotkę :) Miło

Keratyna
@Klientka Nędza Wieś

Ty się jak widać nie nadajesz do życia w społeczeństwie przez taki elementarny brak umiejętności czytania ze zrozumieniem i dalej twardo udzielasz się jako klientka, mimo że masz do swoich zali bardziej odpowiednie platformy. Albo jesteś niesamowicie stara i nie rozumiesz działania internetu, co można jeszcze jakoś z trudem wybaczyć, albo jesteś po prostu(usunięte przez administratora) i to już twój problem. Ja sobie strzelam w kolano a ty sobie możesz gdzieś indziej strzelić.

Młoda32

Czy te karty sodexo co tostaj się na święta można tylko wykorzystać w stokrotce??

Ferdek

Tak.

@Ferdek

To pewne ? Dziwne trochę.

Ferdek
@Kwiatek

Tak. Na 100 %. Dostajesz kartę ważną tylko w sieci. Jak w każdym innym sklepie, bonów z Biedry nie wykorzystasz w Lidlu.

@Ferdek

Pytanie tylko kiedy je wydadzą i ile na nich będzie

@Ferdek

Trochę dzwine, ponieważ sodexo daje karty ogólniepłacowe a nie do jednego sklepu taka polityka ich firmy. Pytałam u Nas w Krk dziewczyn na sklepie i żadna nie umiała mi tego wytłumaczyć

Karty już są wydane pracownikom 4 będzie wpływ pieniędzy na te karty

@Monika

Dziwne pracuję w Stokrotce w Koszalinie i nie mam jeszcze żadnej Karty nikt nie poinformował z kierownictwa bo jestem na zasiłku opiekuńczego z powodu covidu.

@Anitaa

Karty przyszły wczoraj dzis skończyłam rozdawać pracownikom .skontaktuj się z kierownictwem A ile czasu już pracujesz?

@Monika

Od lutego 2019 wiec normalnie mi przysługują.. może u nas na sklepie jeszcze nie ma albo zapomnieli o mnie

Miało być luty 2020

@Monika

Witaj. Czy u was na sklepie wszyscy dostali te karty bo u nas 3 osoby nie otrzymały i czekamy na wyjaśnienia w tej sprawie

Tak tylko do stokrotki

@Aga

Koleżanka z pracy dostała wczoraj tylko nie są zasilone do niedzieli mają zasilić . A ja nawet informacji nie dostałam że mam przyjść po swoją chyba ze ja nie mam

@Aga

Ja pracuję 3 miesiące i nie dostalem nic na święta podobno za krótko pracuję mam umowe na okres próbny czy pracuje inaczej niz inni gorzej zeby nie dostać nic na święta od pracodawcy?widac jak szanują pracowników

@123457

Jeśli pracuję od października na okresie próbnym do końca grudnia to powinienem dostac bon świąteczny czy mi się nie należy?

@1234

U nas dostała co pracuje od 2 października i jest na okresie próbnym do końca grudnia.

@Aga

Aga a mozesz mi powiedziec w jakiej miejscowości dali pracownikom ktorzy od października są na okresie próbnym do końca grudnia i dostali bony na święta?Zamierzam jutro zadzwonić do Pani kadrowej żeby mi wyjaśniła jakimi kryteriami się sugeruje firma ze jedni dostają a drudzy nie

Wisznice
@Młoda32

A nasza p. Kierownik trzyma karty u siebie w biurku i nie daje pracownikom od 4 dni przetrzymuje

Daria
@Aga

A może na niektórych sklepach kierownicy sobie przytulają karty normalny pracownik tego nie sprawdzi u nich wszystko możliwe

@1234

A złożyłaś oświadczenie o dochodach z ubiegły rok?

@Mima

Tak wszystko było złożone i podpisane wszystkie dokumenty na paczki na Mikołajki itp ale jeśli w niektorych sklepach jak tu czytam że dostały osoby co są na okresie próbnym a ja nie to chyba czefos nie rozumiem o co chodzi w tej firmie

@1234

Ciekawe czy dziś doładują...

@Kwiatek

Na jaka kwotę bd zasilenie , nie wiem dopiero dziś odbiore swoją

@Anitaa

Ja już mam. Dostałam 500 zł.

@Wisznice

Pani starsza przy wędlinach jest bardzo nie miła obsługa i przy kasa to jest Sosnowcu zaguze przy ulicy koszaliskiej

Jagosza
@Młoda32

Tak karty podarunkowe mozesz uzywac tylko w stokrotkach

Ann

Tak tylko w stokrotce

@Jagosza

A może ktoś wie kiedy dadzą karty reszcie pracownikow tym co soę należą a keszcze nie dostali miały być do połowy grudnia normalna kpina i zero szacunku czy to pracownik odpowiada za błędy w biurze?Pani kadrowa powiedziała mi że mi się należy i dostanę ale dzwoniąc wczoraj powiedziała ze jeszcze nic niewie .Ręce normalnie opadają jakie firma ma podejście do pracowników

Natalia
@Aga

U nas to samo na sklepie, 4 osoby nie dostały tej karty. Dzwoniłam dzisiaj do naszej księgowej i nie wiedzą kiedy dostaniemy te karty. Co można zrobić w tej kwestii

Natalia
@Aga

Kierowniczka naszego sklepu nic z tym nie robi, jak proszę ją o pomoc w sprawie bonów to słyszę że nic nie może zrobić i mam czekać bo może w styczniu dadzą mi kartę Sodexo. To czemu wydała sobie kartę, mogła też sobie wydać w styczniu.

Sowa
@1234

U nas w socjalnym wisi informacja, że środki pieniężne na Boże Narodzenie i Mikołaja 2020 przysługują również osobom zatrudnionym przed 1 listopada 2020r.

@Natalia

Nic nie można zrobić kpine zrobili z pracownikow ciekawa jestem czy w biurach tez tak sobie dali na swieta czyli nic a po drugie co kierownicy w sklepach wiedzą oprócz tego jak pić kawę.I jeszcze slowo2 do centrali to dzięki nam zwykłym pracownikom sklepy funkcjonują a centrala nie potrafi nawet kart wszystkim dac na święta pewnie nie mogą się wyrobić jak kierownicy w piciu kawy i nie opowiadajcie mi bajek ze kierownicy dbają o sklepy bo jakby tak było to (usunięte przez administratora) brud i nielad tylko by były.Zdrowych i Wesołych Świąt dla kadr .Ci ludzie nie mają w sobie za grosz empatii

@Aga

Dzwoniłam do kadr w Stokrotce i to jest wina naszych kierowników na sklepach że nie wysłali dokumenty skanami. Karty na pewno dostaniemy do świąt Wielkanocnych. Wcale im się nie spieszy z wydaniem tych kart. Mają nas za nic, traktują jak tanią siłę roboczą która ma zapieprzac na sklepie i o nic się nie upominać.

@Aga

Mamy związki zawodowe czemu one nic nie robią w sprawie osób które nie otrzymały kart na święta.

@Basiek

Dobre pytanie zawiązki zawodowepowinny tego pilnowac .Wow dadzą na Wielkanoc superjacy szczodrzy są.A po drugie wina kierownikow niebdosyc że nic nie robią na sklepach to jeszcze dokumentów na czas wysłać nie potrafią a może mieli tak wysłać? Tympracownikom którzy nie otrzymali powinni z wlasnej kieszeni dac na święta jeśli to ich wina bo o swoich osobach to myśleli w pierwszej kolejności.Pracuję w stokrorce ale jak opowiadam dziewczynom z innych marketów o sytuacji z kartami to aż nie dowierzają .I nie komentujcie może żebym zmieniła sklep bo nie o to tu chodzi taka biedronka carrefour lidl itp mają wiecej o tysiące pracowników i tam dzinym trafem wszyscy dostają bony albo inne bonifikaty na święta na czas tylko zapracowane kadry w stokrotce nie mogą się wyrobic tyle pracy mają.

@Basiek

A najlepsze jest to gdy w tamtym tygodniu dzwoniąc do Pani ladrowej zapewniała mnie że napewno do świąt kartę otrzymam lecz dziś gdy dzwoniłam ta sama Pani ladrowa oznajmiła mi że nic niewie na temat kart kiedy no super kompetencje ma.Czy szanowanie pracownika który naprawdę ciężko pracuje jak My w stokrotkach to aż taki duży wysiłek dla zarządu firmy?Ludzie z biura w Lublinie czy wy wiecie co to wogóle znaczy szacunek dla drugiej osoby?

Gabi
@Aga

Najważniejsze że w biurach i kierownicy karty na święta otrzymali bo o sobie na pewno nie zapomnieli i jeszcze pretensje do mnie jak mogę się upominać o tą kartę.

@Gabi

Ich bezczelność nie zna granic to są ludzie bez żadnych skrupułów!Chcialabym bardzo żeby takie forum czytali właśnie w kadrach i zarząd wtedy by wiedzieli co się dzieje w poszczególnych sklepach jak My pracownicy pracujemy jak woły a prezesowi szkoda dla wszystkich na karty na święta.A może Pani kadrowa czyta takie forum więc niech się udlawi tą kartą może na prezenty jej brak to niech sobie ją wsadzi głęboko i tanczy z radości do Nowego Roku

Achhhhh

Tylko. Nie wypłacie nawet nimi kasy z bankomat :-/

@Aga

Ja dziś otrzymałam kartę ale bez zasilenia, ciekawe jak długo będzie się czekać na zasilenie.

@Basiek

Ja tez dostalam wczoraj pocztą i nie zaladowana najlepsze ze umowa konczy mi się z koncem roku i mi nie przedluzają bo ukraine biorą z agencji pracy więc pewnie karty jiz mi nie zaladują tak wlasnie traktują pracowników za totalne śmieci przykre ale prawdziwe.To co wyprawiają niby kierownicy w stokrotkach to tylko paragraf na to gdzie związki zawodowe .A normalni pracownicy są jak woły do pracy ogromny szacunek dla tych ludzi za ich ciężką pracę w tych czasach i ryzyko jakie ponoszą ale nikogo to nie interesuje z zarzadu tylko kasa

@Aga

A od kiedy tą kartę pocztą wysyłają, przecież w biurze kierownik sklepu musi ci wydać kartę i musisz podpisać odbiór... Wiem bo pracuje w srokrotce.

Truskawka
@Aga

Zgadzam się. Brak kart to najpewniej błąd kierownika. Zły wniosek mógł dac do wypełnienia albo nie wysłać. A osoby odpowiedzialne w centrali nawet nie zwróciły uwagi czy każdy z pracowników miał taki wniosek wysłany. Nie bójcie sie walczyc o swoje prawa i to co jest zapewnione w umowie o pracę. Pozdro.

@Młoda32

Szef nie daje wody przy takich upałów dziad goń (usunięte przez administratora) polski

Malina
@Młoda32

Można wykorzystać tylko w Stokrotce.

Annabell

Ciesz się, tylko zostaw sobie ze 120zl na podatek, bo stokrorka go nie opłaci

Ela

quinlan vos
@Młoda32

dokładnie tak jak napisałaś,to jest nawet chhyba gdzieś tam napisane

iza
@Anitaa

od paru dni są wydawane a dziś mają być zasilone.

Karol
@Ewa

Wszystkie starsze panie takie są więc czego się dziwisz

Sodexo
@iza

U nas w Stokrotce jeszcze żadna z dziewczyn nie dostała karty ????

@1234

Ja też nie dostałam w tym roku nic na Święta , byłam na okresie próbnym, ale kierowniczka nic nie wspomniała o tym że nie dostanę. Nie wiem czy dostali za moimi plecami czy poczta.

Majka
@Ania

Niestety tak jest, musisz mieć przepracowane 3 miesiące by dostać kartę na Święta. Też tak miałam i mi dopiero po czasie udzielili info o tym. Reszta zapewne dostała normalnie w grudniu i muszą zatrzymać kartę bo zasilają jeszcze na Wielkanoc.

Nika

Dobrze, że jestem już byłą pracownicą. Jak to w przysłowiu brzmi ,, co wolno wojewodzie to nie ....,, i tak właśnie jest w stokrotkach. Nowi pracownicy są wykorzystywani przez pracowników z dłuższym stażem, im wolno bez robienia przerwy jeść ,pić kawę i plotkować a nowy musi cały czas coś robić na sklepie.

Ktoś

Czy góra wie,że tymi zakupami internetowymi strzeliła se w kolano.wszyscy wolni składają zamówienia a jest ich sporo!.mówię o dużym sklepie.a palety jak stały tak stoją. A potem asosy że milon palet zalega kto ma to robić??????? Zatrudnijcie ludzi!!!!!! Bo reszta się niedługo wykończy i będzie robić po włosku.nie da się tego przerobić. A załoga coraz starsza bo młodzi za te śmieszne pieniądze nie przyjdą biegać jak psy.

Z
@Ktoś

Najlepsze są czwartki po gazetce piątek i SB rano:)))))))) a towar stoi może regionalni przyjdą sobie raz z rana i zapraszam . zobaczymy czy by tak głupio gadali i pisali

Stokrotka

Dostaliście już pity?

Z
@Stokrotka

Nie ale pita masz na pit.gov.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Stokrotka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 548.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 474, z czego 35 to opinie pozytywne, 180 to opinie negatywne, a 259 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 896 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042