Opinie o Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. „Biedronka” w Bydgoszcz Grudziądzka 27

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. „Biedronka”. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. „Biedronka” na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. „Biedronka” w Bydgoszcz Grudziądzka 27

Czy można liczyć w Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. „Biedronka” na prywatną opiekę medyczną?

Sławomir Nowy wpis

Bardzo często nie działa sprzedaż produktów o niższej cenie. Wczoraj kupowałem ciastka cena normalna 4,94 a promocja 3,99 przy zakupie dwóch produktów . Po użyciu karty moja biedronka i aplikacji moja biedronka, żaden rabat nie wskoczył. To jest jedno wielkie kłamstwo i (usunięte przez administratora). Na paragonie pojawiła się informacja "Od 2002 roku produkty najtańsze w Biedronce" czy coś w tym stylu. To jest bujda i kolejne kłamstwo. Zarząd sam sobie humor poprawia a pewnie nigdy zakupów nie robią.

Niunia

Jako stała klientka sklepu Biedronka stwierdzam że wszelkie oferty są jednym wielkim (usunięte przez administratora) pisza duzymi literami drugi produkt 50 procent tanszy a na paragonie nijak nie ma sie to do oferty przyklad dzisiaj byla promocja kawy cena 21,99 drugi produkt tańszy 50 procent okazało sie że na paragonie cena 29.90 ido zaplaty 21.99 i tak robia ludzi za wariata to samo mialam przy zakupie innych produktow.Ucziwe by bylo napisanie przy zakupie dwoch produktów cena 21.99 i tyle w temacie.Chcialam zwrocic ale nie mozna. Zeruja na ludziach piszą niestworzone rzeczy ludzie kupuja nieświadomi że zostaja (usunięte przez administratora) Już sie wyleczylam z tego sklepu wole skorzystać z promocji w innych sklepach kte sa rzetelne i uczciwe np. Kaufland

Szymon Nowy wpis
@Niunia

Też uważam iż wszelkie promocję w Biedronce to tylko chwyt reklamowy a nie żadne okazje i dodatkowo obsługa daje dużo do życzenia

Czy Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. „Biedronka” oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. „Biedronka”. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz

Czy urlop w Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. „Biedronka” jest płatny 100%?

klient

Chciałabym zwrócić szczególną uwagę i zgłosić problem jako klient w Biedronce w Mysłowicach ul. Powstańców brak klimatyzacji temperatura na sklepie 30,6 stopnia, batony czekoladowe jak i czekolady pływają a na sklepie nie da się wytrzymać już temperatura na dworze niższa (dzień 23 czerwca), porażka w takim sklepie robić zakupy bo można się zatruć

Strzelec

Jeronimo ,albo Biedronka to jakieś nieporozumienie przyjazd przed czasem NIE można wjechać trzeba czekać ponieważ awizacja jest na 23godzine ,mówię OK ,po wjechaniu na zakład , i pójściu do biura okazuje się że jestem ósmy w kolejce znowu czekam do 4,40 ktoś zadzwonił że podjeżdżać pod rampe ,idę pytam jak długo to nikt nie umiał odpowiedzieć, myślę że Ok 6ej będę rozładowany a PANI. obsługi kierowców mówi że to nie koniec bo będą towar liczyć i trochę to zajmie czasu więc jest SUPER cała nocka zarwana i rozwalony czas pracy TACHO, OMIJAJCIE DUZYM ŁUKIEM ta poj....ną firmę

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. „Biedronka”?

Aga

Mega pozytywna atmosfera pozytywnie nastawieni ludzie od kierownika do pracownika ..nowych pracowników przyjmują serdecznie z uśmiechem i dużą pomocą

Aga

Biedronka przy Grudziądzkiej polecam praca jak w każdym markecie bo pracować trzeba wszędzie ????Pozatym kierownik pani M mega szacun za profesjonalizm ogrom pracy a przy tym nadal jest człowiekiem i z szacunkiem traktuje każdego pracownika ..p Małgosia ???? niezastąpiona pomocna miła jest zawsze jak masz pytanie i zawsze chętnie pomoże poradzi pokaże ???? ???? no i jest też starszy kasjer..Emilka???????? i tu proszę dziewczyna która swoim podejściem do innego pracownika sprawia że nawet ciężki dzień wydaje się lżejszy za każde zrobione zadanie dziękuję potrafi pochwalić i to naprawdę mega motywuje ..wszystkich nie wymienię ale w tym miejscu pracy chce się pracować dzięki komu?właśnie tym ludzia którzy tworzą tam klimat ????????i mimo swoich obowiązków możesz zawsze na nich liczyć ..

Zuzanna

Witam ja chciałam wszystkich przestrzec przed kasami samoobsługowymi i utrata naklejek jeśli sie ich odrazu nie odbierze. Zrobiłam zakupy na takiej kasie aby nie czekać w DŁUGIEJ kolejce godzina 15.15 wtorek biedronka ul.Kaźmierczaka KOŚCIAN. Przyznano mi 15 naklejek. Na drugi dzień chciałam odebrać naklejki przy okazji robienia zakupów w innej biedronce również godzina 15.10 po pracy i ku mojemu zdziwieniu naklejek na karcie juz nie było!!! Złożyłam reklamację i otrzymałam odpowiedź że naklejki zostały wydane na drugi dzień o godz.11.17 w tej samej biedronce w której zostały mi przyznane plus 6 dodatkowych za bieżące zakupy których ja nie robiłam. Na nic zdały się kolejne reklamacje. To jest szczyt żeby tak oszukiwać klienta który średnio tygodniowo zostawia 400 zł w tym molochu przepraszam zostawiał.... . Pani na infolini tłumaczyła mi że pewnie ktoś przez przypadek podając nr pomylił cyferki i podał mój- akurat w tej biedronce i odrazu na drugi dzień - w takie przypadki nie wierze... Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Dzedzej
@Zuzanna

Witam też miałam taka sytuację tylko ze w moim przypadku naklejki zostały odebrane w drugim końcu Polski w Elblągu a na moje dalsze reklamacje na temat wycieków danych przez ich pracowników do tej pory nie otrzymałam odpowiedzi

seniorka

Robię często zakupy w Biedronce na Okolu i jak do tej pory nie mogłam nic złego powiedzieć, ale ostatnio spotkała mnie taka "przygoda". Pani KASJERKA do mnie z uwagą, by kosz odstawić w inne miejsce. Nic by nie było w tym dziwnego, gdyby nie fakt, że ani do pana przede mną, ani do młodych pań za mną, które odstawiły kosze w tym samym miejscu, co początkowo ja, Pani KASJERKA takiej uwagi nie skierowała. Niby drobiazg, ale rzuca światło na traktowanie starszych osób - na nich można się wyżyć - nie mają siły dyskutować, co nie znaczy, że aprobują takie zachowanie i nie pamiętają,

Romek

Witam jest stałym klientem w Biedronce ul.Grudziądzka 28 w Bydgoszczy .Robię zakupy prawie codziennie ale irytuje mnie zachowanie jednego pracownika ,jest to kobieta w długich bląnd włosach ,dobrze zbudowana p.Martyna .Robiąc zakupy za każdym razem doznaje szoku w jaki sposób ona się odzywa do swoich koleżanek ,zero szacunku do nich krzyczy ,rozkazuje ,głośno komentuje to jak one pracują .Wszystkie panie pracujące w tej Biedronce są miłe uśmiechnięte pomocne a ta pani chyba nie może poradzić sobie ze swoimi emocjami żal mi tych dziewczyn co pracują z nią ,a klienci którzy robiąc zakupy też opserwują zachowanie tej kobiety . Proszę coś zrobić bo nieprzyjemnie się robi zakupy i słucha jak rozkazuje kasjerom

Mam pytanie

Czy ktoś ma może informacje jak wygląda obecnie praca w Biedronce przy ul. Kościuszki? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Marti
@Mam pytanie

Ponoć mają tam nie zły (usunięte przez administratora)

Roman
@Marti

Skąd to wiesz? Teraz sieci sklepów Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. „Biedronka” otwarte są w nieco innych godzinach, jak wcześniej. Czy osoby pracujące na popołudniowe zmiany mogą liczyć na dodatkowe wynagrodzenie bądź możliwość tego, aby po prostu na drugi dzień otrzymać wolne? Proszę o sprecyzowanie bo nie bardzo rozumiem, jak mam myśleć w tym zakresie.

Zniesmaczonyx

Was ludzie (usunięte przez administratora) Biedronki do 23,po 23 i czynne całą dobę?! Dajcie (usunięte przez administratora)a żyć tym pracownikom!! Biedne dziewczyny (usunięte przez administratora) Przekładają,wykładają tony towaru!! Oni/One też mają domy i rodziny!!!! To nie są roboty!!!!! Pojeba*o kogoś mądrego kto to wymyślił!!!! Biedronka schodzi na psy!! Już więcej tam nie pójdę!!!

Oszukana

Uważajcie na kasjerki w Bydgoszczy w biedronce na starym rynku płacąc gotówka - ja zostałam (usunięte przez administratora)i to nie pierwszy raz. Jak dostaniecie resztę od razu sprawdzajcie ile otrzymujecie. Raz 10 zł raz 5 zł a tu się uzbiera niezła sumka po tygodniu. Najlepiej płacić kartą.

BAREJA

Witam ! Już już nie miałem pisać , no ale tu wyskoczył taki rarytas w moim ulubionym sklepie 3922 przy Schulza 7 ! Jakżeż długo nie widziałem ZKS Pani Natalii bez okularów . Owszem jest poniedziałek i nie było nocki , ale to nie jest takie istotne . Dobra kierowniczka powinna w pierwszej kolejności przyjrzeć się warzywom i owocom , bo one szybko tracą na walorach estetycznych ! Ta naprawdę najlepsza kierowniczka też Natalia bez okularów nie pozwoliłaby na wizerunkowy blamaż firmy . Obydwoje jesteśmy dobrze zorganizowani i wiem , że ona już wchodząc do sklepu miałaby plan działania , no ale ta gorsza Natalia chodziła jakby nogi miała spętane i nic a nic nie patrzała na stan młodej kapusty i rzodkiewek, a ich stan przedstawiał ponury i straszny widok . Wiadomo , że ranna zmiana jest wcześniej od klientów i zaraz powinna usunąć kapusty z liściami już prawie brązowymi ze starości !!!!!! Ot i tragicznego końca doczekały się dziesiątki główek i nad wyraz w takiej samej ilości pęczki rzodkiewek . No rzodkiewki miały tak wysoką cenę 2,49 że nie dziwota , iż nie było chętnych ! Placić za 1 rzodkieweczkę 25 groszy to luksus i zarazem marnotrawienie konsumenckich pieniędzy ! Widok kapusty od początku był nieciekawy , bo nawet ja mężczyzna widziałem , iż liście są zielonkawe i zapewne niesmaczne i twarde . Teraz o drzewkach owocowych , które już dawno powinny być usunięte . Ich widok teraz przedstawia szokujący widok . Wiele z nich już zostało usuniętych bo padło . Te co są przeżywają męczarnie powolnego ginięcia . Jako działkowiec przypuszczam , że tak jak zostały wszystkie przywiezione ,tak stały bez zraszania liści i zmaczania korzeni !!!!!!! Tak nie powinno być , że drzewka i krzewy powolnie dogorywają . Nie wiem , czy część kierowniczek jest na wylocie i olewają sobie pracę , ale nadal pobierają pensję i powinny lepiej pracować . Jedna Pani Natalia ( bez okularów ) nie jest w stanie tyrać za siebie i trzy pozostałe ! Jeszcze o zeszłotygodniowej promocji karmy dla psów Perfekt Fit total 5 . Podobno to od samej firmy ją produkującej zależy ile da Biedronce na sklepy . Skoro polowałem na to czterokrotnie a wy nie macie obrotów i zysków , to trzeba wymóc na producencie zwiększenie dostaw . No a już w tym tygodniu kup 2 płyny do prania Kłębuszek . To samo ! Z rana wyłożone jedynie ok. 9 opakowań . Tak nie może być ! Gdzieś zadławiają się dostawy ! Nawet mi Barei nie jest do śmiechu . A propo pani Paulo , czy piszę bez ładu i składu ? Czy to są moje intelektualne wypociny ?

BAREJA

bok@biedronka.eu WITAM . MAM NADZIEJE , ŻE TERAZ KTOŚ RZETELNIE WEŹMIE SIĘ ZA SPRAWY , KTÓRE OPISAŁEM W 12 WPISACH NA GOWORK OPINIE O JERONIMO MARTINS DYSTRYBUCJA S.A. " BIEDRONKA W BYDGOSZCZ DOTYCZĄCE SKLEPU 3922 UL. SCHULZA 7 . OWSZEM CENY SĄ DOBRE ,ALE ATMOSFERA ZAKUPÓW MA NIEBAGATELNE ZNACZENIE ! PO OBSERWACJI SKLEPU OD PAŹDZIERNIKA WIEM CO ZASTANE WIEDZĄC KTO AKURAT KIERUJE SKLEPEM . CO DO KS I ZKS ANNA TO MAM NIEZBYT POCHLEBNE ZDANIE . KS MA SWOICH PROTEGOWANYCH , CO NIERAZ SŁYSZAŁEM W WIELU FRAGMENTACH ROZMÓW . ZKS P. ANNA TO OSOBA WYGLĄDAJĄCA JAKBY SOBIE NIE RADZIŁA , A ZARAZEM Z MYCH OBSERWACJI WYNIKA , ŻE JEST PRAWĄ REKĄ KS . CO DO ZKS PANI NATALII W OKULARACH TO MOŻE I W MIARĘ DOBRZE KIERUJE , ALE OBCIERA SIĘ JEJ ZACHOWANIE O INFANTYLNOŚĆ I LIBERALNE PODEJŚCIE DO KOLEŻANEK PODWŁADNYCH . ZKS PANI NATALIA TA BEZ OKULARÓW , TO WEDŁUG MEJ OCENY OSOBA NADER KOMPETENTNA . RESZTA OPISÓW W MYCH KOMENTARZACH NA GOWORK ! SZKODA JEDNAK , ŻE NIE MAM MOŻLIWOŚCI PRACY W BIEDRONCE , BO I MAM POMYSŁ NA ROZSZERZENIE ASORTYMENTU I CO NAJWAŻNIEJSZE ZWIEKSZENIE OBROTÓW I ZYSKÓW . PRACA Z 4 TAKIMI KIEROWNICZKAMI JAK PANI NATALIA BYŁOBY SPEŁNIENIEM MARZEŃ . W JEDNYM Z WPISÓW PISAŁEM , ŻE ZROBIENIE DOBRYCH STATYSTYK DLA SKLEPU , TO JEST KLUCZ DO SUKCESU , ZWIEKSZENIA OBROTÓW I TAKŻE ZMNIEJSZENIA STRAT . WSZYSTKIE MOJE WISY SĄ PODPISANE JAKO BAREJA . CZEKAM NA ODPOWIEDŹ ! WITAM . MAM NADZIEJE , ŻE TERAZ KTOŚ RZETELNIE WEŹMIE SIĘ ZA SPRAWY , KTÓRE OPISAŁEM W 12 WPISACH NA GOWORK OPINIE O JERONIMO MARTINS DYSTRYBUCJA S.A. " BIEDRONKA W BYDGOSZCZ DOTYCZĄCE SKLEPU 3922 UL. SCHULZA 7 . OWSZEM CENY SĄ DOBRE ,ALE ATMOSFERA ZAKUPÓW MA NIEBAGATELNE ZNACZENIE ! PO OBSERWACJI SKLEPU OD PAŹDZIERNIKA WIEM CO ZASTANE WIEDZĄC KTO AKURAT KIERUJE SKLEPEM . CO DO KS I ZKS ANNA TO MAM NIEZBYT POCHLEBNE ZDANIE . KS MA SWOICH PROTEGOWANYCH , CO NIERAZ SŁYSZAŁEM W WIELU FRAGMENTACH ROZMÓW . ZKS P. ANNA TO OSOBA WYGLĄDAJĄCA JAKBY SOBIE NIE RADZIŁA , A ZARAZEM Z MYCH OBSERWACJI WYNIKA , ŻE JEST PRAWĄ REKĄ KS . CO DO ZKS PANI NATALII W OKULARACH TO MOŻE I W MIARĘ DOBRZE KIERUJE , ALE OBCIERA SIĘ JEJ ZACHOWANIE O INFANTYLNOŚĆ I LIBERALNE PODEJŚCIE DO KOLEŻANEK PODWŁADNYCH . ZKS PANI NATALIA TA BEZ OKULARÓW , TO WEDŁUG MEJ OCENY OSOBA NADER KOMPETENTNA . RESZTA OPISÓW W MYCH KOMENTARZACH NA GOWORK ! SZKODA JEDNAK , ŻE NIE MAM MOŻLIWOŚCI PRACY W BIEDRONCE , BO I MAM POMYSŁ NA ROZSZERZENIE ASORTYMENTU I CO NAJWAŻNIEJSZE ZWIEKSZENIE OBROTÓW I ZYSKÓW . PRACA Z 4 TAKIMI KIEROWNICZKAMI JAK PANI NATALIA BYŁOBY SPEŁNIENIEM MARZEŃ . W JEDNYM Z WPISÓW PISAŁEM , ŻE ZROBIENIE DOBRYCH STATYSTYK DLA SKLEPU , TO JEST KLUCZ DO SUKCESU , ZWIEKSZENIA OBROTÓW I TAKŻE ZMNIEJSZENIA STRAT . WSZYSTKIE MOJE WPISY SĄ PODPISANE JAKO BAREJA . CZEKAM NA ODPOWIEDŹ !

BAREJA

ACH JAKŻESZ NIE CHCIAŁBYM JUŻ PISAĆ O SŁYNNYM CORAZ BARDZIEJ SKLEPIE BIEDRONKA 3922 . JAK BARDZO PORUSZYŁ MNIE WPIS SZANOWNEJ PANI PAULI ! PO BAJEROWSKU CHCIAŁOBY SIE POWIEDZIEĆ " NIE MA RÓŻY BEZ OGNIA " , NIE MA DYMU BEZ OGNIA , NIE MA SKUTKU BEZ PRZYCZYNY . MINEŁY 4 PIEKNE W MOIM ŻYCIU DNI I NADAL BAWI MNIE TEN CYTAT : chlopie przeczytaj co napisales bo ani ładu ani składu w Twojej wypowiedzi . ZAISTE CORAZ BARDZIEJ JESTEM PEWNY KTO KRYJE SIE POD PSEUDO " PAULA " . OBYWATELKO TEGO DZIWNEGO KRAJU ŁADU I SKŁADU , TO NIE MA JAK NA ZMIANIE JEST KS LUB ZKS PANI ANNA " BURCZYMUCHA " . TRZEBA BYŁO DZISIAJ BYĆ NA ZMIANIE RANNEJ , NO PROSZE ZGADYWAĆ KOGO ? NIE, NIE TA NATALIA ZDZIECINNIAŁA W SEKULORACH ( OKULARACH ) LECZ TA , KTÓRA NIE MOŻE MI PODPAŚĆ I NIE PODPADNIE , BO MA TO COŚ CO NAZYWAM NATURALNOŚCIĄ PODEJŚCIA DO LUDZI !!! PANI PAULO CZY JAK TAM CI NAPRAWDE PISZ MERYTORYCZNIE I NAWET OSTRO , ALE Z SENSEM I SPRAWIEDLIWIE . PANI PAULO JEŻELI MASZ TAKIE MOŻLIWOŚCI , TO SPRAW U SWOJEGO REKRUTERA I DYRO REGIONALNEGO , BY MNIE PRZYJELI , A ZOBACZYSZ CO TO ŁAD I SKŁAD . ACHA BEDZIE MI POTRZEBNE W KAŻDYM 3.000 SKLEPÓW 15- 20 M2 POW. I ZAPEWNIAM , ŻE ZNAJDE TAKI ASORTYMENT , KTÓRY ROCZNIE BEZ PROBLEMU PODNIESIE OBRÓT I ZYSK 10 % . NO ALE PREZESOWI " BIEDRONKI " ZAPEWNE ALBO ZA MAŁO , ALBO PYCHA I DOTYCHCZASOWE ZYSKI PRZYĆMIEWAJĄ UMYSŁ . KTÓRA Z WAS NIE CHCIAŁABY MIEĆ CO MIESIĄC 10 % EXTRA I TYLE NIE TARGAĆ ? Z TEGO WSZYSTKIEGO ZAPOMNIAŁBYM WSPOMNIEĆ , ŻE JESTEŚCIE NIE TYLKO TU W BYDGOSZCZY , WARSZAWIE I HEN , HEN W LIZBONIE , ALE BEDZIECIE NIE TYLKO W MYM ESEJU , ALE TAKŻE W PRACY MAGISTERSKIEJ DOTYCZĄCEJ WARUNKÓW PRACY W HANDLU . TO JUŻ ZAPEWNE BEDZIE ZA DUŻO DLA KIEROWNICTWA WYŻSZEGO SZCZEBLA . I TAK WRACAMY SOBIE DO SAMIUŚKIEGO POCZĄTKU ROKU 12 STYCZNIA , KIEDY TO REKRUTER NIE ODPOWIEDZIAŁ MI , ALE USŁYSZAŁEM I ZOBACZYŁEM SZYDERCZE UWAGI I UŚMIECHY PANI KS , PANI EWY " NIE MOJA MONA LISA " I TEGO CO GOŁYMI ŁAPSKAMI BRAŁ PIECZYWKO DLA SWOJEJ ! WYGLĄDA NA TO , ŻE TO NIE JA POJADŁEM WSZYSTKIE ROZUMY , BO WIELE JESZCZE KS JEST DO ZROBIENIA A JA DO KOŃCA MEGO ŻYCIA ZAWSZE BEDE UCZYŁ SIE I ŻYŁ ZGODNIE Z MAKSYMĄ MOJEGO NAUCZYCIELA , KTÓRY MIAŁ ODWAGE CYWILNĄ , BY PRZED SWYMI UCZNIAMI TWIERDZIĆ : WIEM , ŻE DUŻO NIE WIEM . NO RZECZYWIŚCIE WYSZŁO TAKIE MYDŁO I POWIDŁO , TAKI ŁAD I SKŁAD , JAK PORUSZA SIE KILKA TEMATÓW . . I TO BY BYŁO NA TYLE .

BAREJA

USUNIETO ! !!!DODATEK : KAŻDY KTO UCZCIWIE POSTĘPUJE NIE BOI SIĘ PRAWDY I OCENY . TRZEBA MIEĆ HONOR I ODWAGĘ CYWILNĄ PRZYJĄĆ KRYTYKĘ . SAME TE KTÓRE SPRZECIWIAJĄ SIĘ OSĄDOWI DAJĄ ASUMT DO TEGO , IŻ " COŚ W TYM JEST " . POWINNIŚCIE WIEDZIEĆ KTÓRA Z WAS TAK MÓWI . OCZYWIŚCIE OSOBY IDĄCE W ZAPARTE NIE DOKONAJĄ NIGDY REASUMCJI ( PODSUMOWANIA , PRZEGLĄDU ) SWOJEGO ZACHOWANIA . ZAISTE CIEKAWE JAK DOKONUJECIE RACHUNKU SUMIENIA I ŻALU ZA GRZECHY ?! MOGE WAM NIEPRZEJEDNANE TYLKO WSPÓŁCZUĆ TAKICH CHARAKTERKÓW !!! ZMIENIAM OCENY GŁÓWNA KS - 2 , PRAWA REKA I PRZYBOCZNA PANI ANNA - 2 , PANI NATALIA W OKULARACH - 3+ ( ZMIENI POSTEPOWANIE BĘDZIE WYŻEJ ! ) , PANI NATALIA - 5- , ( W SKALI OCEN Z MOICH LAT SZKOLNYCH 2-- 5 ) SAMO USUWANIE WPISÓW MNIE NIE BOLI , BOLI MNIE ŻE TAK SAMO WY DWIE POSTEPUJECIE Z RESZTĄ PODWŁADNYCH . JAKOŻ ZAPOMINACIE , ŻE OBOWIĄZUJE NADAL KODEKS PRACY I KULTURA OSOBISTA !!!!!!

BAREJA

NIE USUWAĆ ! LIST WPIS DO PANI PAULI I NIE TYLKO ! DZIEKUJE SERDECZNIE IŻ PANI RACZYŁA ODPOWIEDZIEĆ . DZIEKUJE TAKŻE , IŻ UWAŻA MNIE PANI NADAL ZA CHŁOPA W WIEKU 60+ ! MIŁA PANI NATALIA MÓWI CZESTO " COŚ W TYM JEST " I JA TERAZ TEŻ MAM TAKIE SAMO ZDANIE , ŻE UDERZ W STÓŁ ( SKRYTYKUJ) A PANI PAULINA ( NOŻYCE ) ODEZWĄ SIE . PANI PAULINO PROSZE ZAWSZE ALE TO ZAWSZE CZYTAĆ TEKST ZE ZROZUMIENIEM , A NIE Z GNIEWEM POZOSTAŁYM JAKBY TRAUMĄ POŚWIĄTECZNĄ ! TO TERAZ TAK KRÓTKO JAK MIAŁO SIE 1,5 ROKU PSYCHOLOGII I 0,5 ROKU NADER INTENSYWNEGO KURSU . ZGODNIE Z PANI KOBIECĄ ZACHETĄ JA MEŻCZCZYZNA JESZCZE RAZ PODJĄŁEM SIE PRZECZYTANIA WSZYSTKICH MOICH WPISÓW ! RACZEJ NIE WIDZE TAM NIC BEZ ŁADU I SKŁADU . W PIERWSZYM SWYM WPISIE STWIERDZIŁEM : PISZE PRACE MAŁY ESEJ O HANDLU I JEŻELI ADMIN POZWOLI , TO W WIECEJ NIŻ KILKUNASTU NAWET WPISACH NA PRZYKŁADZIE SKLEPU 3922 PRZY SCHULZA W SPOSÓB SATYRYCZNY Z WBIJANIEM SZPILEK , DOKONAM TRAGICZNO - KOMICZNEJ WIWISEKCJI NA ŻYWYM ORGANIŹMIE TYPOWEJ POLSKIEJ BIEDRONKI . NIKT NIE MOŻE MI TEGO ZABRONIĆ ! NO A ŻE WYBRAŁEM FORME ESEISTYCZNĄ Z DUŻĄ DOZĄ SATYRY , TO TYLKO TAKI STYL PISANIA . PISZE PANI IŻEM WYTWORZYŁ WYPOCINY . WYPOCINY TO JA MAM JAK CODZIENNIE ROBIE 20-25 KM. MARSZOBIEGU . BEDĄC MEŻCZYZNĄ Z DUŻĄ DOZĄ HUMORU PRZYJĄŁBYM PANI TWIERDZENIE , ŻE TO ZAPEWNE GRAFOMAŃSTWO , KICZ , TANDETA , RAMOTA LUB BADZIEWIE . ROZBIERAJĄC ( NIE PANIĄ ) A TO CO PANI NAPISAŁA , TO WNIOSKUJE , IŻ JESTEŚ PANI W WIEKU 20 - 30 LAT , NIE LUBIĄCA KRYTYKI I NON STOP TYKAJĄCA MNIE . NIE ZJEDLIŚMY BECZKI SOLI BY BYĆ NA TY !!! NA SAM KONIEC STWIERDZE , ŻE JEŻELI REDAKCJA PROSI MNIE O NAPISANIE ESEJU W LŻEJSZEJ FORMIE , TO CO MAM ZATRUDNIĆ SIE JAKO " TAJEMNICZY KLIENT " I BADAĆ JAK TO JEST TAK NAPRAWDE Z ZACHOWANIAMI SPRZEDAJĄCYCH I TAKŻE KUPUJĄCYCH . A ŻE PADŁO NA BIEDRONKE , NO CÓŻ STALE TAM KUPUJE , NAWET JAK WYNAJMOWALI LOKAL U SOWY . NO CO MAM PANI NAPISAĆ ? PRACUJĄCY TAM W DOSKONAŁY SPOSÓB ODZWIERCIEDLAJĄ SPOŁECZNY PRZEKRÓJ ZACHOWAŃ . NA 24 OSOBY TO JEDYNIE 4 TO TYPOWE ALTRUISTKI A NIESTETY RESZTA TO EGOIŚCI ! Egoizm (łac. ego – ja) – nadmierna albo wyłączna miłość do siebie. Egoista kieruje się przeważnie własnym dobrem i interesem, nie zwracając zbytniej uwagi na potrzeby i oczekiwania innych. Odnosi wszystko do siebie, patrzy na świat poprzez pryzmat „ja”, nie uznaje wewnętrznie systemu wartości społecznie akceptowanych. DOWODY NP. O TARGANIU EUROPALET PANI PAULINO PRZEZ PANIĄ NATALIE : A CO MNIE TO OBCHODZI , JAK CHCE TO NIECH TARGA , JAK TAKA (usunięte przez administratora) TO NIECH ROBI , NAJWIDOCZNIEJ PANI NATALIA LUBI DŹWIGAĆ - MÓWIONE Z DRWINĄ . PRZEPRASZAM PANI NATALIO , ŻE TO PISZE , ALE MUSZE UZMYSŁOWIĆ IM , ŻE TO JEST NIEGODNE I WSTRETNE ZACHOWANIE !!!!!A I OWSZEM PANI PAULINO SKORO COŚ PISZE O BIEDRONCE 3922 TO ŻYJE TĄ BIEDRONKĄ ! TAK MA PANI W PEWNYM SENSIE RACJE , CHCIAŁEM ZATRUDNIĆ SIE , LECZ UZNANO , ŻE NIE NADAJE SIE I NAWET W ŻYWE OCZY ŚMIANO SIE . MOŻNA I TAK ! PISZE PANI , ŻE MAM POKAZAĆ JAK ZARZĄDZAĆ . SKOŃCZYŁEM EKONOMIE I EKONOMIKE PRZEDSIEBIORSTW Z PRZEDMIOTAMI M. IN. PSYCHOLOGIA PRACY , STATYSTYKA , PRAWO , LOGIKA NIE LOGISTYKA ( Przedmiotem zainteresowania logiki jest analiza poprawności pojęć, sądów i wnioskowań. Logika wskazuje zasady poprawnego rozumowania i argumentowania, zajmuje się badaniem pojęć i zasad metodycznych wypracowanych przez inne nauki. ) PRACOWAŁEM JAKO ZAOPATRZENIOWIEC W CZASACH SOCJALIZMU , KIEDY NICZEGO , NIE BYŁO , PRACOWAŁEM 6 LAT JAKO handlowiec PRZEDSIEBIORCA , BYŁEM KOSZTORYSANTEM ITD . JEST MI PRZYKRO , ALE PRZEŻYJE TO . CZUJE SIE SIE TAK SAMO ŹLE JAK PANI NATALIA , KTÓRA OBAWIAŁA SIE PROSIĆ WAS EGOISTÓW O POMOC PRZY PALETACH , CHOCIAŻ JAKO KIEROWNICZKA TO WAS POWINNA ZAGONIĆ DO PRACY ! PANI PAULINO PISAĆ MOŻNA DUŻO ,ALE TRZEBA NAJPIERW WCZYTAĆ SIE W SENS MOICH WPISÓW . TO NIE MA BYĆ W TYM KRAJU SZCZEGÓLNIE DLA KOBIET DZIKI KAPITALIZM , LECZ Z LUDZKĄ TWARZĄ . NO A ŻE KRYTYKA NIE PODOBA SIE NO CÓŻ . NIEKTÓRZY BEDĄ NIENAPRAWIALNI AŻ DO ŚMIERCI . JAK BYM MIAŁ MOŻLIWOŚĆ DOBORU SKŁADU KIEROWNICZEGO I ZROBIŁ ODPOWIEDNIE STATYSTYKI SPRZEDAŻY , TO 3922 BYŁBY SKLEPEM WZORCOWYM . NO I COŚ JESZCZE NA SAM KONIEC TYM RAZEM DLA MNIE SMUTNEGO WPISU , MIAŁEM DOSKONAŁY POMYSŁ NA ROZSZERZENIE ASORTYMENTU I NIWELUJĄC TOWAR MNIEJ CHODLIWY . TYLKO GŁUPIEC NIE ZGODZI SIE MIEĆ OD 5 - 10 % NAWET CZYSTEGO ZYSKU . KTO Z PRACOWNIKÓW BIEDRONKI JUŻ TERAZ NIE CHCIAŁBY MIEĆ 10 % EXTRA ?! NA SAM KONIEC STWIERDZE , ŻE NAUKOWY ESEJ Z NUTĄ HUMORU DAŁ MI 3.200 ZŁOCISZY ! WIEM , ŻE POWIECIE SOBIE , ŻE POPISAŁ SOBIE PRZY KLAWIATURCE KILKADZIESIĄT GODZIN . TO BYŁOBY NA TYLE .

Zostaw merytoryczną opinię o Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. „Biedronka” - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. „Biedronka”?

Zobacz opinie na temat firmy Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. „Biedronka” tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. „Biedronka”?

Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. „Biedronka”
1.6/5 Na podstawie 18 ocen.

Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. „Biedronka”