logo FSM Polska

FSM Polska

Bydgoszcz

Opinie o FSM Polska

anonim 2009-05-28 20:50:06
FSM Bydgoszcz wykorzystuje mieszkańców.
1.Wysokie opłaty za administrowanie nieruchomościami.
2.Woda różnicowa.
3.Opłaty za konserwację domofonów, które nie psują się.
4.Wysokie opłaty za wywóz śmieci.
5.Wysokie opłaty za fundusz remontowy, który nie oddawany jest w przypadku utworzenia Wspólnoty Mieszkaniowej.
6.Brak placów zabaw lub bardzo zaniedbane mimo obietnic FSM w czasie kupna mieszkań.
7.Bardzo zaniedbane budynki,
8,Brak zieleni po oddaniu budynków do użytkowania mimo zapewnień FSM przy kupnie mieszkań. itd.
anonim 2009-06-18 09:54:44
to chodzi o Fordońska Spółdzielnię Mieszkaniową, żeby ktoś czasem nie pomylił z Doradztwem Finansowym FSM Polska :)
dodek 2009-11-18 20:46:26
bardzo słuszne uwagi .Należałoby je poruszyć na zebraniach grup członkowskich ale zainteresowanie tymi zebraniami jest minimalne i dlatego zarząd roztrwania pieniądze członków i ich ignoruje.
zawiedziony 2012-01-31 14:03:54
FSM - Polska to firma, która nie płaci w terminie ludziom za wykonaną pracę - przynajmniej w Bydgoszczy - zwodzą, obiecują, giną im dane do przelewu, nipy itp.....ciągle problemy. Dla każdego człowieka jest to potężnym demotywatorem dlatego ostrzegam innych, napracujecie się a potem nie widać efektów tej pracy - to straszne OSZUSTWO!
anonim 2014-01-09 21:48:31
oburza mnie naliczanie wody różnicowej przy zużyciu szesnastu metrów woda różnicowa wynosi 6 metrów sześciennych doliczana dodatkowo to po co wodomirze tak naliczają jak chcą
szeryf 2015-11-17 13:10:51
Rządzą tam same stare komuchy wprowadzają ciągłą nagonkę na pracowników i mobbing.Czas na zmiany a mim zdaniem zarząd patrzy na to wszystko i ma to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo im za to płacą
ja 2016-05-25 23:29:47
naiwni, firma nadal wpisana na czarną listę KNF, czyli robi przekręty,
zawiedziona 2016-08-29 15:51:12
Zgadzam się. Czynsz ok. 800 zl nigdzie w Bydgoszczy się tyle nie płaci za mieszkanie w obskórnym wieżowcu, gdzie winda ciągle się psuje i nie ma w pobliżu nic. Masakra. Woda różnicowa !!! Opłaty administracyjne nie wiadomo za co, chyba na utrzymanie etatów w fsm. Klatki brudne a koszty na sprzątaczke przekraczaja pensię prezydenta Polski.
Maciej Krzyżanowski 2016-12-01 23:16:02
Jedna z najgorszych spółdzielni mieszkaniowych w Bydgoszczy. Wysokie opłaty, zaniedbane bloki i instalacje w nich. Kosmiczne normy dotyczące opłat za wymianę chociażby zaworów od wody w mieszkaniu...nie rozumiem po co w takim razie fundusz remontowy, skoro tego typu wymiany i tak musimy finansować sami?!!! Przyjedzie buraczany, chamski majster i jeszcze ci nabruździ, że to źle i tamto niedobrze, po czym zawoła kwotę za wyssane z palca trzy godziny pracy, chociaż przepracował półtorej godziny, ale w końcu "takie mają normy"! CHORE!
Maciej Krzyżanowski 2016-12-01 23:23:12
P.s. Naciągacze i kombinatorzy - takimi jedynie określeniami można nazwać ludzi pracujących w tejże spółdzielni! Natomiast fundusz remontowy, to chyba jakaś fikcja...
Zostaw swoją opinię o FSM Polska - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FSM Polska