FSM Polska

Bydgoszcz

Opinie o FSM Polska

anonim 2009-05-28 20:50:06
FSM Bydgoszcz wykorzystuje mieszkańców.
1.Wysokie opłaty za administrowanie nieruchomościami.
2.Woda różnicowa.
3.Opłaty za konserwację domofonów, które nie psują się.
4.Wysokie opłaty za wywóz śmieci.
5.Wysokie opłaty za fundusz remontowy, który nie oddawany jest w przypadku utworzenia Wspólnoty Mieszkaniowej.
6.Brak placów zabaw lub bardzo zaniedbane mimo obietnic FSM w czasie kupna mieszkań.
7.Bardzo zaniedbane budynki,
8,Brak zieleni po oddaniu budynków do użytkowania mimo zapewnień FSM przy kupnie mieszkań. itd.
anonim 2009-06-18 09:54:44
to chodzi o Fordońska Spółdzielnię Mieszkaniową, żeby ktoś czasem nie pomylił z Doradztwem Finansowym FSM Polska :)
dodek 2009-11-18 20:46:26
bardzo słuszne uwagi .Należałoby je poruszyć na zebraniach grup członkowskich ale zainteresowanie tymi zebraniami jest minimalne i dlatego zarząd roztrwania pieniądze członków i ich ignoruje.
zawiedziony 2012-01-31 14:03:54
FSM - Polska to firma, która nie płaci w terminie ludziom za wykonaną pracę - przynajmniej w Bydgoszczy - zwodzą, obiecują, giną im dane do przelewu, nipy itp.....ciągle problemy. Dla każdego człowieka jest to potężnym demotywatorem dlatego ostrzegam innych, napracujecie się a potem nie widać efektów tej pracy - to straszne OSZUSTWO!
anonim 2013-06-01 21:45:02
Ktoś miał podobne doświadczenia z FSM jak zawiedziony? W ogóle jak załapać się do pracy w Fordońskiej Spółdzielni Mieszkaniowej? Nie wiecie, czy nie szukają kogoś obecnie do biura? Znam dwa języki. Pozdrawiam.
anonim 2014-01-09 21:48:31
oburza mnie naliczanie wody różnicowej przy zużyciu szesnastu metrów woda różnicowa wynosi 6 metrów sześciennych doliczana dodatkowo to po co wodomirze tak naliczają jak chcą
Mirek 2014-01-18 17:00:00
Może konieczna jest wymiana wodomierza lub jego jakas kalibracji, czy regulacja, zgłos to może, to sprawdzą.
szeryf 2015-11-17 13:10:51
Rządzą tam same stare komuchy wprowadzają ciągłą nagonkę na pracowników i mobbing.Czas na zmiany a mim zdaniem zarząd patrzy na to wszystko i ma to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo im za to płacą
sopk 2015-12-09 15:59:13
nie ma co szeryf tak sie wypowiadac o szefostwie owszem czasami roznica pokolen robi swoje rozne wymagania, traktowanie itd. ale przeciez da sie to przezyc
kisia 2016-04-15 16:33:04
Ja przeczytałam ,że są laureatami wielu prestiżowych nagród z dziedziny, branży ubezpieczeń i finansów, wiec uważam ,że firma jest bardzo na wysokim poziomie pod wzgledem działanosci i doradzwta klientom.
tamara 2016-05-20 23:18:15
jeśli firma działająca w zakresie doradztwa finansowego jest w stanie pozyskiwać dodatkowo nagrody, to już dobry znak. To ciężka branża z ogromną, o ile nie największą konkurencją na rynku. Wszędzie są podobne firmy, a jednak im idzie świetnie @kisia :)
ja 2016-05-25 23:29:47
naiwni, firma nadal wpisana na czarną listę KNF, czyli robi przekręty,
Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FSM Polska