Opinie o KGHM ZANAM S.A. w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie KGHM ZANAM S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie KGHM ZANAM S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KGHM ZANAM S.A. w Polkowice

Tak

Oczywiście to nie pierwszy raz tak sobie z nami pogrywają, chwilę wcześniej umarł temat profilaktyki, co roku stażowego, ppk, dopłat do dojazdów itd ....

Zajechany pracownik

Juz dawno ludzie powinni wypisać się ze związków. Panowie niby związkowcy nie potrafią nic załatwić. Jak (Cezar czytaj Prezes) tupnie nogą tak panowie robią. I mydlą oczy jakimiś pisemkami bez pokrycia że załatwiają wszytko. Wszystkie związki w załamie to jedna wielka żenada

Z produkcji

Dokładnie. Poustawiali się. Jeden niby związkowiec a stanowisko głównego inżyniera pełni, niech lepiej kontrolują bo za chwilę nie będziemy mieli co sprzedawać, same awaryjne buble, a nie maszyny. Kolejny buja się po korytarzach , następny ten z kitą tylko Legnicę pilnuje, zupełnie nie wie co się dzieje w spółce. A inny swoim bale urządza by ich zatrzymać. Dosyć Panowie tego, do roboty.

Mietek

Czy do działu socjalnego zmienił się numer bo dodzwonić jest się trudniej niż do lekarza???!

Kandydat 123

W piątek mam rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko operator smg na lkp czego mozna się spodziewać na rozmowie i jakie wynagrodzenie mogą zaoferować?

@Kandydat 123

I jak, byłeś już na tej rozmowie? Możesz opowiedzieć, jak ona wyglądała? O co Cię pytano? Poinformujcie, bo szukam pracy i zastanawiam się nad tym, aby tu zaaplikować...

Byly pracownik

Pewnie na większości szybow ma, ale czy typowo swoje to nie wiem. Na pewno na Rudnej szyb r9. Tam bylem właśnie na komorze typowo zanamu. Myślę że takie rozwiązanie jest najlepsze. Dobrze się pracuje bo tylko sami swoi.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KGHM ZANAM S.A. kandydat na stanowisko Specjalista Technolog ds. Elektrycznych ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?

Witam w piątek mam rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko operator lkp co można się spodziewać się takiej rozmowie ? I jakie wynagrodzenie mogą zaoferować?

Witam w piątek mam rozmowę rekrutacyjna na stanowisko operator lkp. Czego można się spodziewać na rozmowie i jakie wynagrodzenie mogą zaproponować.?

blee

kiedy zbiera sie komisja do spraw pożyczek ?

Czako
@blee

Ps. Emeryt może chciał dobrze poradzić bo najważniejsza jest podstawa, ale trochę się dziwię, że ktoś po trzech latach pracy ( z tego co pamiętam musisz mieć umowę na stałe) nie wie kiedy przyznają pożyczki. Powiem tak, głupotą jest nie wziąć bo takiego oprocentowania nie znajdziesz na legalnym rynku. Jak dla mnie kwoty powinny wzrosnąć razem z inflacją bo niestety co możemy zrobić z 5k lub 15k w dzisiejszych czasach ale to już inny temat.

olo

Kolego nie od stawki tylko tyle ile nazbierasz sobie kapitału przez okres pracy. Bedziesz miał nazbierane 100tyś to z tego naliczą ci emeryturę podzieloną przez dalsze lata twojego życia i tyle. Do 1999 roku było ze stawki i starsze roczniki a teraz masz z uzbieranych środków na koncie.

Płacili jakieś pieniądze?

Tak

Ja miałem przelew około godziny jedenastej, dziś t.j 18-tego.

Witam.Czy w styczniu płacą jakieś dodatkowe pieniądze?

Tak

To zależy od stażu, pow. 5lat 20%, 10 25% ,15 30%.

Spawacz

Byłem na rozmowie ostatnio pod ziemię i zaproponowali mi 4500 maks na ręke ze zjazdowym i premią i dodatkami

Mania
@Spawacz

A to bez tych wszystkich dodatków na jaką kwotę mógłbyś liczyć w takim razie? :/ I za co w ogóle można dostać tę premię? Rozjaśnij, bo mąż chce tu aplikować i się właśnie zastanawia....

@Spawacz

To bardzo słabo. Ciekaw jestem czy przyjąłeś ofertę.

Nowy pracownik

Witam interesuje mnie oferta pracy na stanowisko ŚLUSARZ POD ZIEMIĄ (TW-L). W opisie jest napisane ze prace sa na odziale gorniczy. Na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku ?

@Nowy pracownik

Wszystko zależy ile brutto wynegocjujesz na rozmowie. Jak masz jakieś doświadczenie w tej lub podobnej branży to stawiaj poprzeczkę wysoko i negocjuj. Wg mnie stawki w zanamie są bardzo słabe, chodzi o podstawę, do tego dochodzi 12% premii i jak pójdziesz pod ziemię to dodatkowo 50zl za kazdy zjazd czyli jakieś 1000zl brutto dodatkowo. Rachunek prosty. Jak wynegocjujesz 5tys brutto dodaj do tego 12% i 1000zl za zjazdy. Tyle zarobisz brutto. Ja po 3 miesiącach zmieniłem pracę właśnie ze względów finansowych. Ale jako praca to nie narzekałem. Przyznam że gdybym dostał 8500 brutto podstawy to mógłbym wrócić

Nowy pracownik
@Byly pracownik

Dzięki za odpowiedź. Czyli ile wynegocjuje to tyle dostanę. Posiadam uprawnieni na swt i na lkp. Wiesz ile orientacyjnie mogą zarabiać operatorzy ?

@Nowy pracownik

Nie wiem ile operatorzy mogą zarobić. Na pewno zarząd ma przewidziane jakieś widełki brutto dla operatorów. Reszta raczej pozostaje bez zmian. Nie słyszałem żeby zanam na wydobywczych miał jakieś dodatkowe profity w postaci wyższej premii. Tam najważniejsza jest podstawa brutto. Negocjuj jak najwyżej i mów ile chciałbyś w brutto. Tylko teraz ważna kwestia czy jeździłeś już na maszynach pod ziemią bo jeżeli nie to na pewno przez pierwszy rok będziesz na komorze jako mechanik. Nikt Cie nie rzuci na głęboką wodę czyli na fedrunek. Tak mi się wydaje. Bynajmniej tak jest w ZG. Aha, do tej wypłaty dostaniesz jeszcze tzw. Deputat żywieniowy. Raz w miesiącu kilo sera, wędliny soki, masło itp. A z dodatków to na pewno Barbórke w grudniu, jakieś urlopowe kilka stów, coś na święta. Tak jak mówiłem. Ja o pracy w zanamie nic złego nie powiem, pracodawcą też jest dobrym. Tylko te stawki zasadnicze są bardzo słabe. Widocznie mają jakieś swoje kryteria ale oczywiście negocjować trzeba. Musisz udowodnić że jesteś wart takiej stawki i nie daj się nabrać że potem Ci podniosą po okresie próbnym. Owszem podniosą ale max 300zl.

TG robotek

przestrzegam przed składaniem aplikacji na stanowisko magazyniera. Dobra atmosfera? - chyba po pracy. Przełożeni utrudniają pracę, wykonując notorycznie spychologię i dbając tylko o swoje JA, żadnego wsparcia dla podwładnych., Pozostali współpracownicy - zwłaszcza ten jeden (tak, you) na usługach wyższej góry, cieplutkie ucho i zapchany lukrem brzuszek.

Sztajger

Witam ile zarabia sztygar zmianowy mechaniczny pod ziemią?

Kiedy ruszają rozmowy o podwyżki??

Emeryt

Jak tak widziałam kto odznaczenia dostaje, to gęsia skore mam. Pani , która wykończyła 4 koleżanki. Odeszły gdzie indziej słyszałam bądź się rozchorowały. Może takich ludzi się ceni. Skandal. Dyrektor na to pozwolił? Tak Miękko poszło Poza tym wiele twarzy ciągle tych samych. Mało pracowników produkcyjnych. Przykre.

Dołowy

Ja tam nie narzekam. Robiłem w pugib i nie wrócę tam. Tu płacą terminowo. Jest parę ofert pracy. Firma się rozwija

TG

Wymienić załogę na magazynie 102 Zaległości i ich system pracy jedna wielka beznadzieja. Brygadzista? Nic nie robi. Zero wsparcia dla kolegów. Jeszcze w nagrodę sobota w pracy. A produkcja zagrożona. Panie Jeżyna. Do roboty. W końcu odpowidzialny jest pan za produkcje a co za tym idzie również magazyn produkcji. Jeszcze ich przenosiny. To dopiero będzie hit

Zbych

Pan słuchawka i Ranczo

TG/GM
@TG

Z grubej rury widzę opinia.Współpracuje z magazynem 102. Fakt jest taki że i ja się wypowiem nie wkładałbym wszystkich do jednego wora. Bo są osoby które tam naprawdę pracuja 2-3 i uwierz mi ze to widać po dyspozycjach które są podpisane przez pracownika który wydaje towar.

TG/GM/RW
@TG

Hehe ale się uśmiałem. Dawno nie czytałem takich bzdur. Jeśli nie wiecie czym zajmują się magazynierzy a z tego co piszecie macie niewielkie pojęcie, to podejdźcie do chłopaków i ich zapytajcie. Pewnie wam powiedzą a nawet pokażą z czym muszą się zmagać. Idźcie powiedzcie im co myślicie prosto w twarz i nie zachowujcie się jak tchórze hejtując ich z ukrycia. To żenada co robicie.

TG/TS
@TG

Troche tu kogoś poniosło bo tak się składa że widzę jak dużo jest pracy na magazynie. Ilość obowiązków do ograniecia ogromną a wydają też dużo towaru co łatwo posprawdzac sobie w systemie.

TwardyDzwon
@TG/GM/RW

Jak się mówi co się myśli prosto w twarz to się obrażają jak dziewczyny. Nawet gorzej. Jest takie powiedzenie. (usunięte przez administratora) i się zgodzę. Na 102 pracują 3 osoby.

Ireneusz
@TwardyDzwon

... nieładnie pisać nieprawdę.

Pracownik TG
@TG

Opinia o M102 jest zupełnie nie prawdziwa. Ktoś tutaj chce Ich oczernić. Chłopaki nie przejmujcie się, widziałem nie raz jak macie dużo roboty.

Krychu
@Pracownik TG

Tam M101????

@Pracownik TG

@Pracownik TG Nie byłbym tego taki pewnien. Mają dużo roboty. Ale nie wszyscy tam biorą się za tą robotę. To widać w systemie kto tam pracuje tak naprawde i jest wydajny. A nawet jak wejdzie się na magazyn to widac kto jest w pracy a kto się relaksuje.

@TwardyDzwon

Zapomniałeś dodać że z 7...

System
@123

Sam fakt, że na podstawie systemu oceniasz kto ile pracuje dyskwalifikuje Cię jako osobę która ma pojęcie o pracy na magazynie. I na tym w sumie mógłbym zakończyć. Ale jeszcze dopiszę, że towar w regałach, kuwetach, namiocie itd, który potem wydawany jest na produkcję, nie rośnie jak pieczarki na łące. Sam się tam nie pojawił. Ktoś to musiał rozładować. Przeliczyć . Rozłożyć. A tego w systemie nie zobaczysz oceniaczu systemowy . Szczęśliwego nowego roku wszystkim tchórzliwym hejterom .

@System

Szkoda ze za każdym razem jak przychodzę po towar z RW czy nr Ds to wiecznie szukają na polu odkladczym i nie wspomnę już że towar zalega z ponad miesięcznym rozłożeniem w te"regaly czy kuwety". Zresztą widać ile maja towaru do rozłożenia. Dlatego dobrze ktoś napisał że tam pracują tylko 2-3 a jest ich więcej na tym magazynie.

Ireneusz
@123

Nie powinniście Panowie już odpisywać na zaczepki tego hejtera. Podszywa się pod kalifaktora i używa coraz to inne nazwy użytkowników. To zakompleksiony mocno człowiek bez ambicji. Pozostaje nam tylko mu współczuć... Wszystkim życzę szczęśliwego nowego roku.

olo

Kolego to się dopiero zmieni jak zmienią dozór i tych pseudomistrzów od nas którzy są za nich odpowiedzialni. Najpierw zwolnić białych dla przykładu bo skoro tak rozpuścili pracowników, że boją się do nich odezwać to tak będzie. Na TS/SR jest to samo dziadostwo, każdy robi sobie co chce i jak chce. Jedynie się zwijaj kolego z tego (usunięte przez administratora) do PeBeKi i nie będziesz na to patrzał

Wie ktoś kiedy płacą karpiowe?

Nadwiedza

Korekta. Oficjalny komunikat zapowiada wypłatę do 19.12.

Jack

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego pracownicy grupy kapitałowej zatrudnieni w spółce PEBKA mają prawo do urlopu zdrowotnego za pracę pod ziemią a my pracownicy dołowi z Zanamu już nie. Brawo panie prezesie za dbałość o pracowników pracujących pod ziemią.

@Jack

Kolego, już ci odpowiem na twoje pytanie- bo ludzie pod ziemią są traktowani jak (usunięte przez administratora) w tym zakładzie, nie ma takich firm na dole, którzy są traktowani jak my, śmiecie i nic więcej, dlatego że dozór i dyrekcja nic z tym nie robi, łby spuszczają na dół jak im dozór z zg pluje na łeb, to samo jest na dole z pracownikami naszymi. Jeszcze parę dni i wolność z tego dziadostwa i tej firmy.

@Jack

A druga sprawa to to, że PeBeKa to poważna firma która ma silne związki co walczą o swoje sprawy i sprawy pracownicze oraz to że mają swój układ zbiorowy i wszystko jest w nim wpisane, u nas jest tylko banda pociotów i (usunięte przez administratora) zatrudnionych od kierownictwa , pseudomistrzów ze serwisów a szczególnie z R9,to kto ma walczyć o nas, jak na nich plują nawet ci od łaziennych na grupach

żenada!!!!!

Wstyd! Dajecie niby karpiowe i się tak cieszycie, ale że do tego na wypłacie każdego pracownika prawie na 1000 zł żeście oszwabili to nie piszecie!!! Wstyd jeszcze raz!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o KGHM ZANAM S.A. - Polkowice

• Jak się pracuje w KGHM ZANAM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KGHM ZANAM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 563.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGHM ZANAM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 482, z czego 91 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 308 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KGHM ZANAM S.A.