Opinie o KGHM ZANAM S.A. w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie KGHM ZANAM S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie KGHM ZANAM S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KGHM ZANAM S.A. w Polkowice

Marian

Nikomu nie polecam pracy w tej zlodziejskiej firmie . Skubia nas na każdym kroku . Na wszystkim a nie wspomnę o premiach ciągle oszukane... Mistrz Janusz z odlewni fachowiec wielce kompletnie nic nie wnosi dobrego w tej firmie darmozjad. (usunięte przez administratora) złodzieja goni

???

Kiedy płacą wczasy kiedy zyski???

Paweł77

Czy ktoś ma pewną informację, kiedy płacą wczasowe?

W poniedziałek 4 koła + premię

xxx
@Bobek

to ile w koncu ma byc tej gruszki 1300 netto czy brutto

Kto go zna?

Płacę 1,5pln plus kartki na paszę za info. Kim jest bobek ??? Jak go znajdziemy, inaczej będzie śpiewał

H h hhhh
@xxx

Chłopie 1,3 tyś brutto. Dawali więcej, bo ich stać,podczas pandemii.

@Kto go zna?

Od jutra będę tańczył

Ktoś 2

Tak 18.06 zeszłego roku

Hml

Godzina 16 wczasowego nie ma na koncie

HMG
@Hml

I nie będzie dzisiaj ;] nie wiesz ze nas zawsze (usunięte przez administratora)

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KGHM ZANAM S.A. kandydat na stanowisko Specjalista Technolog ds. Elektrycznych ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
ktoś

czy dzisiaj bedzie te marne wczasowe?

Ktoś 2 do ktoś
@ktoś

Tak zobaczysz dzisiaj ten śmieszy ochłap "wczasowe" .... jak św..i.ni..A niebo ;) w konia nas robią... gadają ze do podkreślam "do" 20 wypłaca... nie bylo do 20 tak i nie będzie dzisiaj.. ktoś powiedział sobie ze do 20 i wszyscy biegają podnieceni... dajcie spokój czas uciekać z tej patoli..!

Tubylec

Uszankwanko, jest jakieś dokładna informacja co do terminu wypłaty wczasowego ?. Bo chciałem sobie zarezerwować pole namiotowe w Sławie .

Świeży
@Tubylec

Tutaj nic nie wiadomo. Wiadomo tylko tyle że jak przyjdzie polecenie to będzie trzeba ukarać 700 chłopa za byle co przed barbórką by na karpiowe było. Jak nie będzie powodu karania to po dupie kierownicy i dyrektorzy dostaną więc bądźcie pewni że powód znajdą! . Ot taka firma. Jak dobrze ze ja już tu nie robię i do wszystkich możliwych miejsc doniosłem za łamanie kodeksu pracy

Zwolnienia

Brawo 5 osób na sg 2 pezety Rudna 2 osoby i cd... ludzie zaczynają odchodzić tak dalej motywacja piękna do pracy

@Zwolnienia

Wszędzie odchodzą i przychodzą niema ludzi niezastąpionych.

coco
@Zwolnienia

Jak takie podejście do nas mają to każdy z nas to zrobi bo to co teraz się dzieje to jakaś kpina

Ufo
@coco

Przestaną nie dbać o Nas, gdy do niku wpłynie sprawdzenie stanu maszyn i narzędzi... I na czym musimy pracować, a niefachowcy wszystko rozwalą i cisza w eterze, hmm oni właśnie za uboj dostają podwyżki itd.

Krzychu

Następny z elity zanany wpadł na bramie!!!

ZANAMOWIEC
@Krzychu

PEWNIE ZARAZ GO WYBRONIĄ, A NAJLEPIEJ ŻE ON JEST NA OKRESIE PRÓBNYM. JAK TAK ZROBIĄ TO ZNACZY ŻE KAŻDY MOŻE ZMOCZYĆ (usunięte przez administratora)

Krychu
@ZANAMOWIEC

Raczej nie będzie to się tyczyć zwykłego pracownika!! Przecież pracują na HM mistrzowie ci łapano ich po 6 razy

ZANAMOWIEC
@Krychu

PRZYSZŁA KRYSKA NA MATYSKA. PÓŁ ZANAMU SIĘ CIESZY ŻE JEMU SIĘ NOGA POWINĘŁA. ILE ON LUDZOM NERWÓW ZEPSUŁ. PANIE CZARNY PORA ZMIENIĆ TRENERA JAK PAN MAWIAŁ, A NIE ZAWODNIKÓW.

Paweł77

Dzień dobry. Czy w tym roku na dzień dziecka były karty podarunkowe edenred?

WSTYD
@Paweł77

A gdzie tam! Jakie karty, sami sobie zrobili wycieczki dla swoich a pozostałe dzieciaki jak gorszy sort. Nic im się nie należy. Cały biurowiec siedzi i czyta komentarze z uśmiechem na twarzy a my musimy na tych (usunięte przez administratora) robic!

@WSTYD

Jeżeli wycieczka jest organizowana z okazji dnia dziecka to niech szanowny pan prezes siądzie za biurkiem i policzy ile jest wszystkich dzieci.Każde dziecko pracowników niech będzie równo traktowane.Albo wszystkie dzieci jadą albo żadne

Haha

1300 zł do 1500 zł brutto śmiech na sali. Pani Kasia walczy o swoje bo z biurowca ich dzieciaki jadą na wycieczki. Ale jak słyszę że dlaczego my tyle nie dostajemy jak hutniczy czy kopalniaki to napiszę tak dlatego ze jesteśmy pracownikami firmy Zanam tylko pod szyldem KGHM. Ciekawe czy będą wypłacane zyski 2 transy ?

@Haha

Pani Kasia to już niech się lepiej nie wypowiada bo jak czytam co pisze to mi się nóż w kieszeni otwiera.Na zyski pracują tez pracownicy KGHM ZANAM im tez się one należą

You

Kiedy płacą wczasowe ?

oni 250%,ty nic.

Dzien dobry,wie ktos moze gdzie mozna obejrzec zdjecia z pikniku z okazji dnia dziecka? I do kiedy jest ważna karta ktorą dostały dzieci pracowników tez z okazji dnia dziecka?

Czako
@oni 250%,ty nic.

Tak, na intranecie, karta ważna do wczoraj!

NICKO

Wiadomo kiedy płaca te wczasowe i nagrody reszte??

Jutro

@Bobek

Jutro to będzie ale futro :D

@NICKO

Jak podziela między sobą i cos im zostanie to wtedy wypaca.

Zwiazki

Panowie i Panie droga wolna podań jest dużo i wasze miejsce chętnie zajmują ludzie z Ukrainy doświadczeni wojna oni nie wybrzydzają w (usunięte przez administratora) się poprzewracała wstyd

Xxxx
@Zwiazki

Klaunie jak weźmiecie Ukrainę to wiedz że ty z głupimi tekstami polecisz pierwszy Ukraina tylko łapie godziny nic więcej a ty baranie nie pracujesz z nimi to nie wiesz. Więc buraku nie pisz takich tekstów jeśli się nie znasz i chcesz jeszcze chwilkę udawać że pracujesz.

@Zwiazki

Jaki związek reprezentujesz? Kim jesteś? Przedstaw się, chyba się nie wstydzisz, tyle mówisz o wstydzie choć nawet nie wiesz co to znaczy!!! Ludzie, zrezygnujcie z płacenia składek tym darmozjadom. Sami będziemy negocjowali z zarządem.

@Zwiazki

Jesteś związkowcem czy jakimś pajacem(przepraszam za obrazę) udającym związki. Ale jak masz odwagę to napisz z jakich związków jesteś i na jakim szczeblu. Zanim coś napiszesz to zastanów się bo głupotę łatwo napisać gorzej ją usunąć.

@Co???

Zwiazki to nazwisko proszę czyt ze zrozumieniem toksyczna osobo rozumie flustracje i agresję twoja wiem nie każdy wychowywał się w normalnym środowisku życzę cierpliwości empatii i głęboko współczuję i trzymam kciuki żebyś był była szczęśliwy

Magwzynier
@Zwiazki

A u nas lajcik. Kawka, fonik, aby bateria moc pełną przed pracą miała ziomki! Po 8 człek wstanie, coś wyda i na kiełbasę z wody pójdzie. Po przerwie trzeba odpocząć więc kawka i klap (usunięte przez administratora) Ok 12 się wstanie... Ale tylko po to by stwierdzić że już fajrant nadchodzi więc jednak siadamy ???? i 4.3k na rączkę wpada. Pozdrawiam.

@Zwiazki

Nick powinien coś mówić o piszącym, zrozum, twój powinien brzmieć , ,, tępy baran '' . Nie podszywaj się pod kogoś z kim nie masz nic wspólnego. Odnosząc się do kwestii pochodzenia. Sposób w jaki piszesz zdradza twój niski status społeczny i braki w wykształceniu. No i nie martw się o moje szczęście, jestem szczęśliwy.

@Co???

Jesteś prostakiem poprostu i ewidentnie masz wysoki status społeczny pracując w zanamie gratuluję i tym razem życzę rozwoju osobistego i mądrości zyciowej

@Zwiazki

Myślisz że każdy w Zanamie ma przelewane na konto 3,5 tyś? Myśli się, ale, żeby zarabiać trzeba mieć coś w głowie!

Dzepedto
@Co???

Wysoki status społeczny to ma twoja żona heheheh

@Zwiazki

Napisz cwaniaczku z kulką w nosie do jakich związków należysz. To wam się (usunięte przez administratora) poprzewracalo, (usunięte przez administratora)nas i kłamiecie w żywe oczy. Wstyd to jest należeć do tych waszych kłamliwych związków

Świeży
@Co???

Za 3,5k na konto to ja bym tu nie przyjeżdżał bo najzwyklej w świecie tyle na ochronie da się już zarobić Na czasowej umowie mam prawie tysiak netto więcej

@Zwiazki

I to pisze Polak do Polaka u nas w kraju.Śmiem twierdzić ,ze dobrze pan dostaje w łapę,ile pan dostaje?No chyba,ze pan wchodzi w(usunięte przez administratora) bez mydła .Ale teraz w Polce nie ma nic za darmo,czyli dobrze ktoś panu smaruje za takie pisanie.Suma sumarum i tak chodzi o kasę !

NICKO

A tak na poważnie wiadomo kiedy płaca wczasowe?

dumbo

Niby 20.06

Zajechany pracownik

Witam wszystkich.Od czego tu zacząć , Właśnie przeczytałem artykuł na stronie KGHM. Nagroda roczna w KGHM wyniesie 250% miesięcznego wynagrodzenia. Kasa juz zaklepana, Walne zgromadzenie chyba z tego co słyszałem 7 czerwca i nastepna kasa wpada na konto. Co dostanie ZAŁAM jak zwykle nic , (usunięte przez administratora) maja zapie.. i nie pytać o nic nie narzekać. No chyba że się mylę i nasz wielmozny CEZAR (czytaj prezes) wypłaci to co zostało mu z zakupów i będzie tego jak zawsze opór i nie będziemy wiedzieli co z tym zrobić

robią nas w konia
@Zajechany pracownik

Zanam trzeba drugie 1000 zł co miał już dać w marcu na teraz jak ZG wypłaci sowim te zyski to nam dadzą drugą transze poprzedniej żebyśmy się zamknęli. Mają nas za baranów

robią nas w konia
@Zajechany pracownik

Zanam trzyma drugie 1000 zł co miał już dać w marcu na teraz jak ZG wypłaci sowim te zyski to nam dadzą drugą transze poprzedniej żebyśmy się zamknęli. Mają nas za baranów

@robią nas w konia

Tak jest co roku z każdym zyskiem wczasówką kasa na święta. Kroją nas na wszystkim. Nikt w tej firmie począwszy od majstra do tych niby inżynierów nie doceniają naszej pracy wiecznie mało

Niedowiarek.
@Zajechany pracownik

I tu masz zupełną rację.

John

Pochwała dla Kierownika ZT HMG Bartka G. Co mówił uczynił. Dużo dobrej roboty dla ludzi zrobił. To jest Kierownik dla ludzi. Oby tak dalej. Póki co wielkie brawa...

Gringo
@John

A co takiego zrobił ?

Zwiazki

Żałosne robimy co możemy czasami jest to kompromis a ludzie narzekają jak się nie podoba droga wolna

puk
@Zwiazki

czyli co robicie? pyt do "Związki" bo nic waszej pracy nie widac (usunięte przez administratora)

Konkretny komentarz
@Zwiazki

Witam związki i pytam się od razu gdzie jest ta wasza nagroda co pisaliście już 22.05 że miała być w przeciągu tygodnia. Jakoś do tej pory nic nie było na koncie ani żadnej informacji. W (usunięte przez administratora) lecicie jak ten prezes, który (usunięte przez administratora) się o kilka dni L4 jak dziecko zachoruje. W zakładzie pracują rodziny i mężowie rodzin i to chyba normalne że dziecko ważniejsze niż podła praca za groszowa pensję.

Pewny
@Zwiazki

Nic nie robocie. Pozwalacie na ucinanie wszystkiego pracownikom... Ale spokojnie, wkrótce peeleny przestaną się zgadzać z składek i będzie wycie...(usunięte przez administratora)

@Zwiazki

Żałosne to jest wasze zachowanie. Dlaczego nic nie zrobiliście w sprawie wczasówki ŻENADA. Gdzie są karty podarunkowe dla naszych dzieci. Co zrobiliście w tej sprawie nic. Następne sprawa gdzie są nasze ciężko wypracowane zyski ( Nie jakas jałmużna).Jak możesz tak napisać DROGA WOLNA istniejecie dzięki nam. Jak nie umiecie niczego porządnie załatwić to może czas się pożegnać DROGA WOLNA. Przypuszczam że nawet do pracy fizycznej żaden związkowiec by się nie nadawał. Umiecie tylko ładne pisma wysyłać czego wy nie załatwicie.

Kompromis
@Zwiazki

Obecnie nie ma nawet kompromisów. Nie ma niczego, wszystko ucinane. Zeto informacji, woda w ustach, tylko zabawy i hulanki

@Zwiazki

Żałosne to jest wasze zachowanie (usunięte przez administratora) związkowe. Tak jak Wielmożny naczelny Bandzior Załamu wam zagra tak wy tanczycie. Nic nie potraficie. Ludzie wypisywać się z tego dziado....

Co wy na to

Pokaźny zastrzyk finansowy otrzymają pracownicy miedziowego giganta, w tym także pracownicy Huty Miedzi „Legnica”. Tegoroczna roczna nagroda wyniesie około 250 procent miesięcznego wynagrodzenia.

Dolek
@Co wy na to

Chociaż by się nie chwalili :(((( straszni frajerzy z nas eh.

michał
@Co wy na to

No i?

Bohdan

Jaki macie problem z ukraincami pracują robią swoje ciekawe jakbyście byli na ich miejscu a propos pracusie widzę jak ciężko pracujecie na zakładzie szwedacie się to do pani od ciuchów i przesiadujecie tam to po kontach na telefonach brawo

Zostaw merytoryczną opinię o KGHM ZANAM S.A. - Polkowice

• Jak się pracuje w KGHM ZANAM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KGHM ZANAM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 562.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGHM ZANAM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 481, z czego 90 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 308 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KGHM ZANAM S.A.