firma KAMIENIARZ

Kielce

Opinie o firma KAMIENIARZ

zatrudniony 2009-10-11 20:38:30
Witam, wiec na początek nie bede sie rozpisywał..... firma ta to jedno wielkie nieporozumienie połaczone z wyzyskiem pracownika nastawionym na max zysk, i min kosztów w wyniku czego fikcyjne listy płac 300 godz w mies to norma a wynagodzenie na poziomie absolutnego min to norma..... nie polecam i odradzam...
pozdr
byly pracownik 2010-05-18 12:34:24
[usunięte przez moderatora]. sami wydaja tysiące a tobie upomną się o złotówkę i długo będziesz się upominał o marną wypłatę za niewolniczą prace
byly pracownik 2011-10-21 09:51:57
[usunięte przez moderatora] pracowalem w kilku firmach o podobnym profilu w niemczech i raz bylo lepiej raz gorzej ale nie bylo tak zle jak[usunięte przez moderatora]. w zadnej firmie ludzie nie strajkowali by dostac wyplate.
a fakty same mowia za siebie - prezna firma doprowadzona do bankructwa
na mapie pracy w niemczech jej nie znajdziecie
Ijaw 2013-03-06 14:01:15
......... 2013-12-16 06:47:10
to trzeba przeżyć....każdy wyraża własną opinię, osobiście nie polecam pracy w owej Firmie. Kiedyś było ok ale nowa władza sprowadza kadrę pracownicza do minimum .
koko 2013-12-29 20:27:08
zastanawiam się jak mogłem tam tak długo wytrzymać. Na ludzi trzeba uważać bo wielu lubi strzelać z ucha ale fajne osoby też można było poznać. Ten "hotel" to też jedna wielka porażka, więzienne piętrowe łóżka i wieczne kolejki do kuchni i łazienki. Wypłata często po 3 miesiącach. Pozdrawiam tych co jeszcze zostali.
pracownik 2014-05-20 00:52:26
koko, co jak co ale z tymi 3 miesiącami już przesadziłeś, pracuję już dawno i nigdy mi się nie zdarzyło...
arti 2014-06-05 11:47:28
Firma którą rządzą obecnie osoby bez odpowiednich kompetencji, mowa tu o młodym pokoleniu. Brak szacunku dla pracownika to chleb powszedni. Jak się nic nie zmieni trzeba będzie odejść.
gieniuś 2014-06-05 22:33:55
Firma made in china, nic dodać nic ująć.Z pracą jest różnie zależy u którego kierownika pracujesz, generalnie to nieroby więc wysługują się każdym. Robota ciężka, zwłaszcza zimą.
audi 2014-06-11 08:53:24
Nie narzekajcie tak, cieszcie się że wogóle zostaje im na wypłaty dla was po zatankowaniu wszystkich audi.
hahaha 2014-08-13 22:43:41
praca nie jest zła ale ania to poraszka kto ja zostawił na majstrowa gnebi swoich pracownikow psychicznie nie mozna wyrobic a pozatym nie jest zle .jak ktos to przeczyta niech sie zastanowi .... pozdro dla kingi jest spoko trzyma na duchu karolina tez gora
Buzik 2015-03-12 09:07:16
Firma Kamieniarz z Kielc skupia się na wykonywaniu, dostarczaniu oraz montowaniu elementów z kamienia. Nawiązując do tematu - nie rozumiem dlaczego ktoś miałby na celu OKRADANIE pracodawcy. Przecież idąc do pracy nie takie się ma cele chyba, nie? Dajcie znać w ogóle na jakie średnie zarobki można u nich liczyć to będzie można debatować ..
sds 2016-03-28 18:55:28
Jeżeli są chętni do podjęcia współpracy na montażach to zapraszam.
Budowy w Poznaniu, Warszawie i Lublinie.
Zapraszam ekipy montażowe jak i firmy podwykonawcze.
kontakt:
LW1977@tlen.pl
warunki rozliczenia i współpracy do uzgodnienia.
żeczliwyzdziś 2016-08-26 18:37:17
dajcie spokój kiedyś jak tadek prowadził to było spoko a teraz małolactwo sie dorwało do władzy i nie mają pojecia, chajs trzepią fury zmieniaja a ty jak nie wykombinujesz to lipa chłopaki godziny dopisują często nie ma kontroli nad tym kliki jakiś majstrów sie porobiły jak nie jesteś od nich to masz lipe gorzej niż za czasów faraonów jak piramidy budowali a ty ledwo co 3000zł dostaniesz i sie ciesz za 300 godziń ich nic nie obchodzi masz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i to sie liczy lepiej piach jeść niż tak sie poniżać dla rodzinnej kasty jestes śmieciem i tyle jeszcze przenoszą cie co chwila zeby podatków mniej płacić do wójka stryjka cioci babci i sam po pewnym czasie nie wiesz u kogo pracujesz żal a hotel ubojnia dla żuli piją ćpają już 3w osirodkach dla bezdomnych jest czysciej albo w starych PGR-ACH w stodołach ja nie polecam pod żadnym względem tam pracy no chyba że należysz do rodziny pozdrawiam
sławek 2016-08-30 12:26:03
Hej, wiadomo coś czy jest szansa na to, żeby znaleźć u nich teraz zatrudnienie? Chciałbym się załapać, bo jednak doświadczenie u nich zdobyte jest dość cenne. Dobrze, że nawet wypłata jest na czas.
Zostaw swoją opinię o firma KAMIENIARZ - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie firma KAMIENIARZ