logo BANK PEKAO S.A

BANK PEKAO S.A

Łódź

Opinie o BANK PEKAO S.A

anonim 2008-10-17 08:44
Praca wymagająca dużej koncentracji oraz ciągłych szkoleń. Zakres obowiązków obejmuje udzielanie informacji klientom odnośnie ich kont, pomaganie im w rozwiazywniu problemów związanych z ich kartami kredytowymi czy posiadanymi przez nich terminalami.
anonim 2009-04-23 18:14
nie jest żle, choć pracy dużo, czasem nawet wyjścia do kibla trzeba zgłaszać bo tyle jest telefonów. Dla osób lubiących kontakty z ludźmi, potrafiących przekonywać (kampanie sprzedażowe to możliwość prowizji), można wytrzymać o ile nie trafi się do działu windykacji:-)
anonim 2009-05-12 22:02
Ludzie, pracownicy oddziału przy dąbrowskiego w lodzi- to nie wiedzą jak sie nazywaja. Personel bardzo zadbany, wygladajacy niezle ale podziwiam panie, ktore obsługuja klientow jednoczesnie odbieraja telefony i jeszcze odpowiadaja na pytania innych klientow- w formie-gdzie się udac po pozyczke itp. Nie wiem ile by mi musieli placic za prace w takim tempie i jeszcze miec taki zakres wiedzy - po obsluge firm i osob prywatnych. Trzeba dyrekcji pogratulowac takiego personelu- ostatnio sa nawet dwie kasjerki, bo przez bardzo dlugi okres czasu pracowała tylko jedna, a ludzi sporo. Kazdy sie nabiera, ze oddzial na uboczu , ale obsluga w niczym nie ustepuje w kompetencji duzego oddzialu i co jeszcze- mila , a nawet bardzo mila atmosfera wsrod zalogi co przenosi sie na klientow- ze chce sie wracac. Tak trzymac.
go$a 2016-02-03 22:36
janek,ja się mogę wypowiedzieć tak : pracowałam krótko na sprzedaży na Piotrkowskiej 288, głownie w wakacje. Kierownicy nawet nie znają Twojego imienia, liderki nigdy nie mają czasu na rozmowę. Za to atmosfera wśród pracowników super. Z okresu pracy tam pamiętam jeszcze szkolenie, w sumie na lepszym nigdy nie byłam i tak sie nie usmialam, bo opiekował się nami robert. Zarobki niskie, więc praca jak już to dla studentów.
Piotros 2016-04-24 12:41
ja miałem tam praktyki i to nie prawda, z resztą powiedzili mi, że jak będą kogoś szukać to się do mnie zgłoszą
piotrek 2017-02-10 22:32
bo to była jedyna osoba, która nie miała konsultantów w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e, w kwestii kierowników i liderów bez zmian i chyba już tylko gorzej może być. o zarobkach szkoda nawet pisac
Zostaw swoją opinię o BANK PEKAO S.A - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BANK PEKAO S.A