Opinie o No Limit w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie No Limit. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w No Limit o rekrutacji.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o No Limit w Warszawa

Ubakabra

Czy ktoś może mi powiedzieć, jak wygląda kwestia pracy zdalnej w tej firmie? W ogłoszeniu jakie znalazłem, było napisane że praca jest zdalna, ale już przez telefon usłyszałem, że jest możliwość pracy hybrydowej więc coś czuję, że nie ma ani takiej ani takiej i codziennie trzeba być w biurze :) Jak wygląda tam praca w IT i jak wygląda rozmowa rekrutacyjna?

Sissy
@Ubakabra

Te opinie to chyba dawno i nieprawda, w IT No Limit jest fajnie. (usunięte przez administratora)ludzie są w porządku!!!

Pokemon Nowy wpis

Jak wygląda sprawa z obiadami dla pracowników? Bo obiecali nam obiady od firmy, a potem powiedzieli, że są za drogie i nie będą ich dostarczać.

Johny Nowy wpis
@Pokemon

A w jakiej lokalizacji tak wymyślili?

Halina Nowy wpis
@Pokemon

Wszystkie stanowiska miały te obiady dostawać? Akurat przeglądam ogłoszenie o pracę dla specjalisty biura obsługi klienta i tam niby jest napisane o dofinansowaniu, więc pewnie tylko jakieś części dopłaty. Od razu wpadło mi w oczy to dwuskładnikowe wynagrodzenie. Czy mógłby mi ktoś napisać ile wynosi każdy z tych składników, ale netto?

@Pracodawca Nowy wpis
@Pokemon

To prawda, obiady są za drogie i nie będziemy ich dostarczali. Zachęcamy do przygotowywania posiłków we własnym zakresie. Pozdrawiamy

Co firma ma na myśli pisząc o kompleksowych szkoleniach w ofercie dla spedytora międzynarodowego? Większość z was pisze o pracy w IT, może ktoś pracował jako spedytor i jest w stanie podpowiedzieć? Wymagane jest również od kandydata doświadczenie ale nie określone zostało jakie, 2 lata doświadczenia w branży będzie wystarczające żeby przejść pozytywnie rekrutację?

Ubakabra

Prusql
@Ubakabra

jest praca zdalna w it, w zaleznosci od funkcji mozesz przez wiekszosc czasu pracować zdalnie i nie ma z tym problemu. Praca jak to praca, jak masz troche chęci i wiedzy to będziesz zadowolony. W innym wypadku mozna dolaczyc do tych ambitnych inaczej co glosno krzycza jak im zle i na tym się kończy bo efektami pracy pochwalić się nie moga. Rekrutacja raczej szybka i sensowna.

Restart
@Ubakabra

Pracuje od jakiegos czasu w it i powiem ci ze praca zdalna to koniecznosc jesli trafisz na open space do Pruszkowa bo tego ciaglego (usunięte przez administratora) o glupotach jakie tam panuje wsrod adminow nie da się długo wytrzymac.

IT
@Restart

Jak Ci nie pasuje to co robisz w naszym dziale? Szkoda, że nie trzymamy się razem, tylko zawsze ktoś szuka problemów i intryg… ;/

BylyPracownik
@Restart

Pracowalem okolo 1.5 roku w IT w Pruszkowie. Sa jakies plusy i minusy jak w kazdej firmie i jak na kazdym open space. Jednak nie zgadzam sie z powyższą opinią. Pracowalem właśnie na open space i nie slyszalem "pier-gadania" o glupotach a współpraca z calym zespolem IT to rewelacja. Każdy pomocny i zaangażowany w 100%. Admini to fajna ekipa mlodych osób z dużą wiedzą i oferujacych duże wsparcie innym zespołom w szczególności dla SD. Myślę, ze ta osoba albo nigdy nie byla w tym zespole albo ma problemy w kontaktach międzyludzkich...piszac takie rzeczy, wiec proszę zdroworozsądkowo podchodzić do takich opinii.

@IT

Skoro szkoda, to co Wam przeszkadza trzymać się razem, nawet pomimo różnic temperamentu? Czy firma wpadła na pomysł, by po miesiącach izolacji i pracy zdalnej, zaprosić w jakieś fajne miejsce wszystkich pracowników na swój koszt?

Bogdan
@Edward

Trzeba najlepiej zapytać Pana/Panią przedstawiającą sie jako uzytkownik Restart.

Sissy
@Ubakabra

Wiecie, że do nowo otwartego magazynu przeładunkowego (x-dock) w Woli Rakowej poszukują osób do zespołu magazynowego? Magazynier / pracownik magazynowy ma być gotowy do pracy w 3-zmianowym systemie i do długoterminowej współpracy. Skoro tak piszą, czy od początku jest UoP na czas nieokreślony? I jakie są kwoty podstawy oraz premii?

Przekaźnik

Świetna praca, super atmosfera, etat jest od razu dają też posiłki za friko

@Przekaźnik

Te posiłki to są obiady czy bardziej coś w stylu przekąsek lub śniadań? Jakby ktoś zrezygnował z posiłków to wtedy może liczyć, że dostanie kasę? Atmosfera spoko między pracownikami czy szefostwo też jest okej? Mówicie tu do siebie po imieniu?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie No Limit? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.

Skoro Doświadczenie w wymiarze minimum roku jest warunkiem koniecznym w ofercie dla Specjalisty Biura Obsługi Klienta, to, czy nie trzeba spełniać pozostałych wymogów, w tym znać komunikatywnie j. angielski? Co ze wspominaną stabilnością zatrudnienia, w jaki sposób pomagają przejąć i sprawnie wykonywać powierzone zadania? Czy jest do tego umowa o pracę na czas nieokreślony?

Witam, Szukają obecnie 4 spedytorów, opinie są różne, stąd moje pytanie jak obecnie wygląda sytuacja (zarobki, atmosfera itd.)?

Czy jest możliwość pracy w No Limit na część etatu?

Katarzyna

Uwaga! Pracownik IKEA podał błędny adres dostawy mebli. Na 8 dni przed dostawą nie mogę zmienić adresu! przywiozą meble pod błędny adres, bo nie da się zmienić adresu dostawy! jeśli nie zostaną odebrane zamówienie zostanie anulowane!

Czy nowo zatrudnione osoby w No Limit otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

adam

Umowa zlecenia

@adam

I to zlecenie jest tylko na okres próbny, czy na stałe? Albo może uz jest jeszcze przez jakiś czas po okresie próbnym, po czym można przejść na umowę o pracę? Ktoś miał możliwość to sprawdzić na własnym przykładzie?

Opinia klienta

Firma nie wywiązuje się z dostarczenia towaru , mimo uzgodnionego terminu dostawy. Czekanie cały dzień na dostawę od 8- do 20 godz. przysłanie wiadomości o godz. 16 żeby czekać na dostawę, dostawy nie ma. Brak odpowiedzialności i szacunku dla klienta, klient też pracuje. Pozdrawiam życzę aby kadra popracowała nad sumiennością wywiązywania się z umówionych dostaw. Zawiedziona klientka.

Klientka rozczarowana
@Opinia klienta

Dzisiaj cały dzień czekałam na dostawę kanapy, niestety nie dojechała :( zero kontaktu, zero jakiejkolwiek informacji. Nie jestem w stanie codziennie brać urlopu w pracy, aby czekać w domu na dostawę, która finalnie nie dochodzi do skutku. Przecież to klienci utrzymują firmę No Limit Sp. Z o.o. skąd więc taki brak szacunku i odpowiedzialności za niedotrzymywanie terminów ?

Mikele

Jak wygląda temat usług i kontaktu podwykonawców posiadających samochody wstawione w tabor NoLimit? Słyszałem legendy o kosmicznych stawkach, o pełnym obłożeniu pojazdów i o świetnych relacjach zleceniodawca-zleceniobiorca. Jak to w rzeczywistości wygląda?

zibi
@Mikele

Współpracowałem z tą firmą 15 lat z małymi przerwami. wcześniej było OK. Teraz na zatrudniali samych (usunięte przez administratora) którym słoma z butów wystaje i porobili ich kierownikami nie mają pojęcia o logistyce ani transporcie, traktują przewoźników jak (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) roboli.

Olga

Jedna osoba tutaj pisała, że gdzie indziej można lepiej zarobić. Czy stanowisk kierowniczych też to dotyczy? Bo jest taka oferta na lidera zespołu magazynierów, która mi pasuje na początek, zwłaszcza że ten zespół jest dosyć kameralny. Czy to może w sumie mieć wpływ na zarobki? Są konkurencyjne, może ktoś poda kwotę pełną po prostu, jak to nie tajemnica?

Sabina

Widziałam, że wymagają od kandydatów na stanowisko Administrator IT znajomości SyncPlify. I tu mam pytanie, firma to na rekrutacji sprawdza jakimś zadaniem czy coś? Albo jakaś rozmowa techniczna o tym programie?

No limit podnosi najniższą krajową a ucinają premie, więc nic się nie zmienia. GRATULUJE napluliście pracownikom w twarz, jesteście (usunięte przez administratora)

@12345

Za co jest te ucinanie premii i w jakiej wysokości? Co takiego się dzieje w firmie, że takie rzeczy się dzieją? Osobiście uważam, że takie sprawy warto wyjaśniać bezpośrednio. Próbowałeś?

Incydental
@Ewelina

Jak za co ?? takie są nowe aneksy.

Małgorzata
@Incydental

Czyli wynika z tego że wynagrodzenia pomimo podwyżki zostają takie same? Ile teraz można dostać na pierwszej umowie?

@Małgorzata

Tak, wynagrodzenie się nie zmienia. Na pierwszej umowie dostaniesz 2800zł na ręke.

@123456

Jak te pieniądze mają się ilości pracy na stanowisku, co jest w ogóle do roboty i czy można liczyć na spokojną luźną atmosferę? Zastanawiam się po prostu, jak firma stara się utrzymać dobre nastroje wśród pracowników?

@Edward

Jest mało ludzi więc pracy jest dużo(zależy od miesiąca/sezon). Czy firma dba o dobrą atmosferę?? "NIE" firma robi wszystko żeby atmosfera była zła, robią wszystko aby nie było podejścia koleżeńskiego między pracownikiem a brygadzista. Osoby na wyższych stanowiskach nie liczą się w ogóle ze zdaniem zwykłego pracownikiem. A ludzie z biura zwykłego magazyniera mają za zwykłego "robola", biuro to tzw: elita. Natomiast świetną atmosferę tworzą właśnie zwykli pracownicy. Jak wygląda praca? jest duży bałagan, system pracy jest prymitywny i mało wydajny. Pieniądze? można zarobić więcej w innych firmach.

Edward

W ogłoszeniu na stanowisko koordynatora ds. obsługi klienta zaznaczono, że wynagrodzenie to podstawa i premia. Mogę poznać, jakie to kwoty? I co z podanymi tu informacjami, że nie wiadomo od czego zależy przyznanie premii?

XYZ

Jestem byłym pracownikem biurowym, ogólnie jeżeli chodzi o zespół w którym udało mi się pracować był idealny. Można było liczyć na każdego. Niestety kadra menadżerska to zdecydowany minus tej firmy, przez który już tutaj nie pracuje. Zarobki strasznie zaniżane, od tych które są obecnie na rynku. Ciągłe gonienie za niczym, ciągle jest źle, nawet ja pracujesz poza godzinami pracy i wdrażasz swoje nowe pomysły. Jeżeli chodzi o premie, to zgadzam się z poprzednikiem, niby jest, ale nie wiadomo za co, przez to, jak zrobisz coś nie pomyśli kadry menadżerskiej to jej nie dostajesz, pomimo przepracowanych nadgodzin, za które nie dostajesz wypłaty. Kiedy by mi ktoś zaproponował powrót to zdecydowanie moja ocena będzie negatywna. Poza Nolimit wreszcie można odpocząć psychicznie i ktoś w końcu możesz odkryć, ze jesteś wartościowym pracownikiem i Cię pochwalić, czego w NL nie da się doświadczyć. Ciągła tylko presja za niczym. A szkoda, bo wydawało mi się, że to firma w której można popracować nieco dłużej. P.S Pozdrawiam osoby z działu KADR. Jesteście Najlepsi

Małgorzata
@XYZ

Zespół to zdecydowanie ważny aspekt pracy. Fajnie znać taki punkt widzenia. A mógłbyś napisać czy ci menagerowie o których wspominasz to często się zmieniają?

@Małgorzata

Nie jest zły ale szczerze wole kierowników ;)

@XYZ

Super, że zespół jest fajny, bo to mega ważne. Czemu zarobki były zaniżane i ile dostawaliście na rękę? Co do tych premii jak to nie widaomo za co są? Nie ma tego na umowie? Ile one w ogóle mniej więcej wynosza?

kierowca

Upalny dzień, rozumiem klima działa, ale już od godziny jest chłodno a oni dalej na włączonym silniku. Jest godzina 22 i niektórzy wstają o 3.30. Na drzwiach napis eco logistic a z eco nic wspólnego. wgm 74717 dnia 20.07.22 parking koło Chemnitz na A 72. O 4 ponap... trochę drzwiami, żeby wam się mózgi odblokowały. Chociaż jest ich dwóch to się może pocą.

Szczery
@kierowca

Zazdrościsz im, że klamot chodzi całą dobę? Jak tak ci hałas przeszkadza to robotę zmień, za piekarza idź, albo na budowe. Tam będzie cisza i spokój dzbanie

Marzena
@Szczery

Piekarnik jeszcze może cicho chodzić ale byłeś kiedyś na budowie może? Pzt., jednak chyba z założenia po 22:00 raczej powinno być "Spokojniej"?

Bosche

zgodnie z umówionym terminem czekałem cały dzień na przesyłkę i nie dotarła.

Agata
@Bosche

Ale dowiedziałeś się kiedy ta przesyłka w końcu do Ciebie dotrze? Czy nadal nic nie wiesz? Na jakim etapie to jest wszystko?

BB

Byłem pracownikiem biurowym i dziś bardzo się cieszę, że już nie muszę brać udziału w tym cyrku. Kadra menedżerska - jedno towarzystwo wzajemnej adoracji. Gadania dużo, efektów prawie nic. Na większość tematów zupełna olewka, ciągłe skupienie na snuciu wizji o potędze, podczas gdy podstawy leżą i wołają o pomoc. Większość ludzi, z którymi miałem do czynienia pracuje tylko dlatego, że mają dużą swobodę działania (czyt. nic nie robienia) z uwagi na rozproszenie i brak kontroli, lub są zasiedzeni, lub jeszcze nie nadarzyła się okazja do zmiany. Wszelkie pomysły z jakimi miałem do czynienia były zupełnie nieprzemyślane, z czapki wyjęte. Rozwój? Perspektywy? Pod warunkiem, że wtargniesz do grona wspomnianego towarzystwa wzajemnej adoracji i razem z nimi będziesz tworzyć pozory przed zarządem i podległymi. Premia? Nikt nie wie za co ją dostaje i za co jest mu odbierana. Jedna wielka pomyłka. Nie dajcie się zwieść bajkom opowiadanym podczas rozmów rekrutacyjnych. Zainteresowanym chętnie udzielę więcej szczegółowych informacji na priv.

NM
@BB

Czy mozesz podal więcej szczegółowych informacji na priv?

Marzena
@NM

Skontaktowaliście się już może? Bo sama ciekawa jestem

Brana IT omijaj

Jak jesteś programistą dostaniesz stawkę magazynową. Unikaj tego miejsca bo się nigdy nie rozwiniesz.

Sebastian
@Brana IT omijaj

Stawkę magazynową? To znaczy jaką bo z kontekstu zrozumiałem że niską. Podasz konkretnie ile płacą?

Kamil

To prawda

IT omijaj masz rację
@Brana IT omijaj

rotacja, stawki jak na magazynie (no może trochę więcej), i ulep im z gumna bicza - znaczy apkę, serwer, .... no i aby nie wrzucić złotówki i aby działało super - za (usunięte przez administratora) oczywiście. Wieść gminna niesie, że zdarzały się opóźnienia w dostawie nawet miski ryżu

Jerzy
@IT omijaj masz rację

To co tu ludzie dalej robią? Chyba jakieś plusy jednak też muszą być, skoro firma ciągle działa.. Ktoś powie jakie one są?

barbapapa
@Sebastian

Nikt ci nie poda konkretnych stawek. Nie można ujawniać

Ilona
@Brana IT omijaj

Branża IT, programista i stawka magazyniera? To co trzyma tam tych programistów? Jakaś super szczególna wiedza czy co?

Zostaw merytoryczną opinię o No Limit - Warszawa

• Jak się pracuje w No Limit?

Zobacz opinie na temat firmy No Limit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w No Limit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

No Limit