Opinie o P.T.M. Anes-Med Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie P.T.M. Anes-Med Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.T.M. Anes-Med Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.T.M. Anes-Med Sp. z o.o. w Toruń

Czy urlop w P.T.M. Anes-Med Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Kalo Nowy wpis

Jeśli jesteś zatrudniony/a na umowę o pracę to jest płatny. Czy są teraz prowadzone rekrutacje w Anesmed?

Inżynier serwisu

Dobrze zastanówcie się zanim się zatrudnicie. Praca dla ludzi z dawką mocnych wrażeń. Odradzam.

ANESMED
@Inżynier serwisu

Spółka nie komentuje anonimowych komentarzy osób podających się za byłych pracowników. W razie chęci uzyskania wiarygodnych informacji na temat warunków pracy w Anesmed zapraszamy do bezpośredniego kontaktu kontakt@anesmed.pl. Z poważaniem, Przedsiębiorstwo Techniki Medycznej „ANES-MED” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

ANESMED Nowy wpis
@Inżynier serwisu

Ananas Nowy wpis
@ANESMED

Drogi były pracodawco! opinie są zawsze od byłych pracowników i uważam że trzeba na nie odpowiadać a nie chować głowę w piasek. Wszyscy wiemy jak potraktowałeś pracowników w czasie pandemii. Obiecywałeś kokosy... a nagle wszystkich zwolniłeś , bez słowa, nawet najlepszych handlowców i serwisantów. Otworzyłeś nowe firmy o podobniej nazwie... Interesy z Ministerstwem zdrowia zmieniło Cię na dobre. A szkoda... Powodzenia.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w P.T.M. Anes-Med Sp. z o.o.?

takżetak

A rekrutują teraz?

Jakie są warunki zatrudnienia w P.T.M. Anes-Med Sp. z o.o.?

ANESMED

Spółka zatrudnia wyłącznie na podstawie umowy o pracę. Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesyłanie CV na adres kontakt@anesmed.pl.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie P.T.M. Anes-Med Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Handlowiec - sprzedaż telefoniczna
Speedxceo Sp. z o.o.

Jakie narzędzia pracy zapewnia P.T.M. Anes-Med Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

P.T.M. Anes-Med Sp. z o.o.

Wszystkim oferujemy pracę na umowę o pracę. Inżynierom pracującym w terenie udostępniamy samochody. Firma płaci za paliwo, kiedy samochód jest wykorzystywany do celów służbowych. Samochody można używać do celów prywatnych, pobierana jest jedynie zryczałtowana (ustawowa) stawka za nieodpłatne świadczenie z tytułu bezpłatnego użytkowania pojazdu do celów prywatnych, dodatkowo pracownik jest obciążany za zużyte paliwo do jazd prywatnych (firma przedpłaca za paliwo, pracownik posługuje się kartą paliwową). Jazdy prywatne/służbowe zapisywane są automatycznie, przed uruchomieniem pojazdu należy przytknąć w odpowiednim miejscu jeden z dwóch tokenów. Prócz tego każdy z Inżynierów wyposażony jest w sprzęt kontrolno - pomiarowy, konieczny do wykonania zlecenia, laptop służbowy i telefon.

P.T.M. Anes-Med Sp. z o.o.

Wszystkim oferujemy pracę na umowę o pracę. Pracownikom świadczącym pracę w terenie udostępniamy do wyłącznego użytku samochody służbowe. Firma płaci za paliwo, kiedy samochód jest wykorzystywany do celów służbowych. Pracownik kluczykami do pojazdu otrzymuje dwa tokeny (jazda prywatna/służbowa). Przed każdym uruchomieniem wymagane jest przyłożenie odpowiedniego tokena do czytnika. Dzięki temu system wie w jakim trybie użytkowany będzie samochód. Za użytkowanie samochodu służbowego do celów prywatnych Spółka odprowadza zryczałtowany podatek za nieodpłatne świadczenie z tytułu użytkowania pojazdu służbowego. Podatek potrącany jest z wynagrodzenia pracownika (wymogi prawne). Zgodnie z art. 12 ust. 2a ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych wartość pieniężna nieodpłatnego świadczenia przysługującego pracownikowi z tytułu wykorzystania samochodu służbowego dla celów prywatnych wynosi odpowiednio: 250 zł - dla samochodów o pojemności silnika do 1 600 cm3 lub 400 zł - dla samochodów o pojemności silnika powyżej 1 600 cm3. Dodatkowo samochód jest cały czas tankowany i opłacany służbową kartą paliwową. Spółka raz w miesiącu generuje zestawienie przejechanych kilometrów w celach prywatnych. Na zestawieniu widoczne jest również spalanie i ilość spalonego paliwa. W oparciu o to zestawienie generowana jest nota obciążeniowa, która zawiera jedynie rzeczywisty koszt paliwa jakie zostało spalone do jazd prywatnych. Nota opłacana jest przez pracownika przelewem w terminie do 14 dni od daty wystawienia lub potrącana (za pisemną zgodą pracownika) z wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę. Dodatkowo każdy z pracowników wyposażony jest w sprzęt konieczny do świadczenia pracy m.in. laptop służbowy, telefon, sprzęt kontrolno-pomiarowy. Spółka oferuje również dopłatę do karty MultiSport.

Siedziba w Wawie i Wrocławiu

Omijajcie tą firmę z daleka.Pra cowałem w farmacji i zachciało mi sie spróbować sił w sprzęcie medycznym . Z taką ignoracją , brakiem poszanowania pracownika, kłamstwami i oszustwami nie spotkałem się nigdy podczas swojej ścieżki zawodowej. Prezes - jego IQ nawet po wypiciu redbula szacuje na około 70-ciu. Nie muszę dodawać kim się otacza w biurze, dyrektor od zamówień wygląda jak sprzątaczka i z wysławianiem też chyba ma problem bo mimo kilku lat pracy nie słyczałem żeby jakieś spójne zdanie skleciła. Reszta to przudupasy, szkoda kolegów z serwisu bo to oni tak naprawdę utrzymują to g........

P.T.M. "ANES-MED" SP. Z O.O.
@Siedziba w Wawie i Wrocławiu

Szanowna Pani/ Szanowny Panie, chętnie odniesiemy się do konkretnych zarzutów. Poprosimy o przykłady ignorancji, braku poszanowania pracownika, kłamstw i oszustw. Zarzutów personalnych nie komentujemy. Wystawiają one świadectwo kultury i klasy pracownikowi. Dyrektor ds. zamówień to nowe stanowisko a osoba je zajmująca pracuje z nami od dwóch miesięcy. Wieloletnie kontakty są zatem niemożliwe. Wszystkich aplikujących zapraszamy do kontaktu osobistego. Najlepiej wszystko zobaczyć na własne oczy i usłyszeć na własne uszy. Opinie warto wyrobić sobie samemu. W firmie pracuje grupa pracowników z długimi stażami. W czasie wizyty w firmie można ich poznać, podpytać, porozmawiać. Nie mamy nic do ukrycia. Zapraszamy by się przekonać, co mamy do zaoferowania. Siedziba Spółki mieści się w Warszawie w pobliżu Placu Zamkowego przy ulicy Senatorskiej 2. Spółka posiada również Oddział we Wrocławiu przy ulicy Zagłębiowskiej 3. Z poważaniem, Zarząd Spółki

Adrus
@Siedziba w Wawie i Wrocławiu

Przeczytałem i zaliczyłem zonka. Serio sam nie wiem co o tym myśleć. Przykra sprawa. Najgorsze jest to że znajomy opowiadał mi podobne story o Anesie...

Jaro

Pracowałem , w tej firmie i nie mogę nic złego powiedzieć na temat struktur i ludzi tam pracujących. Moje wrażenia mimo wieloletniego doświadczenia w branży są bardzo pozytywne. Pamiętajcie że każda organizacja rządzi się swoimi prawami a najbardziej istotny jest rachunek ekonomiczny. Jeżeli ktoś nie jest w stanie wypełnić powierzonych mu celów rodzi się frustracja i ten portal nie jest najlepszym miejscem dla osobistych wynurzeń, proponuje zrobić sobie rachunek sumienia i wyciągnąc wnioski na przyszłość żeby lepiej realizować powierzone zadania. Pozdrawiam i życzę w/w osobie powodzenia w nowym miejscu pracy

tylkoDlaDesperatow

byłem na rozmowie na stanowisko serwisanta urządzeń medycznych. W ofercie blablabla oraz zapewniamy bardzo dobre warunki zatrudnienia. Teraz rzeczywistość te b.dobre warunki to: 1 zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawna(wlasna dzialanosc gospodarcza) ograniczajaca twoje prawa do tyraj albo plac kare 2 lesing narzedzi serwisowych zabezpieczony odpowiednio w umowie 3 leasing auta w ramach dzialanosci tzn ty leasingujesz auto od anesmed abys wykonywal dla nich prace ich narzedziem placac za nie, lub wykorzystujesz swoje do tego celu -- czyli firma zalatwia ci transport twoim kosztem (leasing to ubezpieczenie auta koszty serwisu itp w których partycypujesz)a jak ci się noga podwinie to.... 4 zabezpieczenie szkolen po stronie anes czyli jeśli odejdziesz z pracy albo zachorujesz i nie będzie mogl pracy wykonywać lezysz i masz wbita kotwice w plecy dotyczy to tez leasingu auta, bo musisz zwrocic za szkolenia i zaplacic leasing lub go rozwiazac ze strata dla siebie. 5 placa to jakiś absurd chcą abys im wycenil się za ile najtaniej możesz przyjść do pracy na tych warunkach. Podsumowanie 1 o ile jesteś w stanie odpowiedziec na pewne pytania gdy znasz temat to wiesz ze ich nie stać na ciebie 2 w ogłoszeniu o prace nie wspominają ze to praca w oparciu o samozatrudnienie i dzialanosc w oparciu o umowę świadczenia usług na rzecz anesmed, co jest oszustwem bo gdybym wiedział ze tak to wygląda wogole bym się tam się nie pofatygowal a tak stracilem na dojazd koszt 250km w paliwie. O ile do samej rekrutacji nie można się przyczepić bo osoba jest kompetentna ale przedstawia wszystko tak ladnie i pięknie ze tylko glupiec nie czytający miedzy wierszami jest w stanie się na to nabrać i uwiezyc jakie to warunki i jakie kozystne sa dla.... no wlasnie anesmed jestem tym spotkaniem mocno zniesmaczony na rozmowie oczywiście kit ze to ostatnia osoba w rekrutacji i och ach itp brednie następnego dnia dostaje email ze niestety ale nie mogą mi tej pracy zaproponować buuuhahaahaha usmialem się czytając ten mail a powiedziałem im ze chce po odliczeniu wszystkich kosztów mieć ok 3000 ale musze i tak wszystko sobie na spokojnie policzyć oczywiście innych informacji co w jakiej wysokości mialbym im placic nie otrzymałem. Tak pewnie działa większość firm z branzy serwisu medycznego w Polsce realizując biznes kosztem (usunięte przez administratora)którzy sa zdesperowani nie podoba mi się tez oszustwo w ofercie brak informacji o sposobie współpracy tylko kit o b.dobrych warunkach zatrunienia wnioski wyciągnijcie sami moja rada zamim tam pojedziecie

Medyk
@tylkoDlaDesperatow

Dzięki za info. Nawet im CV nie wyśle :)

P.T.M. "ANES-MED" SP. Z O.O.
@tylkoDlaDesperatow

Szanowni Państwo, Oferujemy pracę tylko i wyłącznie na podstawie umowę o pracę. Każdy Inżynier Działu Inżynierii Biomedycznej pracujący w terenie jest wyposażony przez Spółkę w samochód służbowy, telefon, komputer oraz sprzęt kontrolno-pomiarowy, konieczny do wykonywania pracy. System wynagradzania jest dwuczęściowy: obejmuje płacę stałą oraz premię związaną z osiąganymi wynikami. Konkretne kryteria. Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości. Zachęcamy wszystkich, by sprawdzali zawarte we wpisach informacje. Wystarczy zadzwonić. To szybka i efektywna droga by sprawdzić, kto kogo wprowadza w błąd. W naszym Dziale Inżynierii Biomedycznej pracują pracownicy z kilkuletnim stażem. Zawsze, na miejscu, można ich podpytać, jak to jest naprawdę. Z poważaniem, Zarząd Spółki

olek

chyba nie, skoro firma stawia warunki, jak to ktoś opisał poniżej @tost.

Zostaw merytoryczną opinię o P.T.M. Anes-Med Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w P.T.M. Anes-Med Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy P.T.M. Anes-Med Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042