EuroComfort

Opinie o EuroComfort

Krzysiek

Masakra ec

Chorobowe brygadzisty z H16 marne ,premia będzie zabrana niestety- ale radość pracowników z powodu jego nieobecności-BEZCENNA!!!! więc nie spiesz się z powrotem do pracy brygadzisto !!!

Przypominam, że wszystkich użytkowników obowiązują zasady regulaminu. Niedopuszczalne są wpisy zawierające treści wulgarne, ordynarne czy też naruszające dobra osobiste. Zachęcam do zapoznania się z jego treścią: www.gowork.pl/regulamin

@Niezadowolonajeśli zniknął jakiś wpis oznacza to, że został on usunięty przez administratora za naruszanie zasad regulaminu. Dlatego też przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią.

Pracownik Produkcji

To było dawno.jak zawsze stres,itd.pracowałam parę lat i było ok.

Niezadowolona

Nie ma sensu zostawiać opinii bo szczera prawda o firmie niestety jest usuwana !! Napisałam niedawno co myślę o EC i już tego wpisu nie ma !! Ob

Nieznajoma

Od roku pracuje w tej firmie. Do teraz jestem traktowana jak osoba do najgorszej pracy. Kluczową zasadą w tej firmie jest wchodzenie brygadziscie w d**e. Inni mogą siedzieć nic nie robić, pisać w telefonie, ale nowe osoby musz (usunięte przez administratora) Zero sprawiedliwości. Więcej jest osób rządzących niż pracujących. Pakowaczki zapiepszaja jak tylko mogą, muszą wykonać swoją pracę a do tego sprzątać po szwaczkach. Zero pomocy od innych ludzi.

Zadowolony pracownik EC

EuroComfort to najlepsza i najporządniejsza firma w całej Wielkopolsce. Nie wiem co bym w życiu robił gdyby nie EuroComfort.

Susa
@Zadowolony pracownik EC

To napisz na jakim stanowisku jesteś jeśli uważasz że to najporzadniejsza firma i nie wiesz co byś robił gdyby nie ona.

Operator

Zależy czy jesteś dobry i na którym dziale.

Ile zarabiają operatorzy wózków widłowych?

pati

Pozdro dla 17 a:) Weźcie się w końcu za robotę laski a nie panią Anię z 16 opisujecie :) "koń jaki jest każdy widzi" Pozdrawiam moje kochane ...:) buziaczki i do pracy!

Paulinkaa

Witam wszystkich chcę się zatrudnić do Waszej firmy, ale czytając opinie to aż strach :P naprawdę jest tam aż tak źle??

tyracz
@Paulinkaa

Tak tragedia !!!!psychiatryk murowany.Po kilku miesiącach na produkcji na pewno.

@tyracz

Brygadzisci są zamawiani na oddziale w Kościanie Zaraz po wyjściu Euro go zaprasza????????????????????

miki

widać ze te pierdoły wypisują gowniarze,co mają siano w głowie, zamiast mózgu. wiadomo że dzieci nie macie, a kazda matka ma prawo pracować i jednocześnie być dobrą matką. widać ze nie macie pojęcia o życiu

jaaa

Faktycznie ta cała wielka d..pa to h..j wie po co przylazła znowu! Tomka już nie ma ,więc nikt jej wywyższał nie będzie! niech (usunięte przez administratora) do domu dzieciaka pilnować a nie powierza innym wychowanie pierworodnego! co z niej za matka? Woli Comfort od własnego dzieckiaka! ŻAl !!!

Daria

Teraz jeszcze na grupe C jakaś Monika wielka operatorka wróciła....no wielką to ona ma ale d....pe wszyscy się nabijają ....no ale faktycznie ten jej tyłek to ogromny jest....i jakiś taki asymetryczny he he ...ale ponoć zawsze tak wyglądała....tylko nie wiadomo po co wróciła.... bo nikt jej nie chce i miejsca dla niej nie ma już tutaj więc każdy chce,żeby spadała .....no to pa P. Moniko .....

@Daria

Ona się za bardzo wywyższa .myśli ze jest lepsza od innych a tak nie jest a wręcz przeciwnie ! za wysoko się ceni. bo teraz już jest zwykłym pracownikiem a zachowuje się jak lepsza od innych....

tyra
@Daria

co to za matka co zostawia takiego małego dzieciaczka ,żeby kase zarabiać???? nigdy bym na to nie pozwolił!!! żeby moja żona tak zrobiła.. nic nie zwróci dziecku pierwszych lat z mamą ....a mama która tak robi to serca nie ma!!!!

g@wron
@tyra

Weźcie się ludzie odwalcie od Moniki ona ma większy staż w tej firmie niż nie jeden żółtodziób więc dajcie jej spokój a co do jej wyglądu to wygląda normalnie jak człowiek na hali 16 albo na innych halach też pracują ludzie przy kości i co no i nic to są normalni ludzie więc wara lepiej patrzcie na innych którzy pracują za krótko by móc oceniać innych np. taka A. Ż. z hali 16 łazi aby i si (usunięte przez administratora) stoi i (usunięte przez administratora) od rzeczy obgadując innych zresztą nie ona jedna donosi i obgaduje ludzi na hali 16 są jeszcze inni między innymi pani K. B. i E. K. , wyłazi na faje kiedy tylko może zwłaszcza jak są nocki i nikt nie pilnuje. Więc dobra rada odczepcie się ludzie od normalnych pracowników i odwalcie się od kierowników ( P, A i D dają radę ) i brygadzistów robota jest jaka jest fakt mogłaby być lżejsza no ale cóż trzeba robić swoje a jak się komuś nie widzi to wy*ier*alać.

nikita
@Daria

Cała ta grupa C. to banda cwaniaczków... Robią ciągle ponad plan i myślą, że jak będą zasuwać to ktoś ich doceni:) a wszyscy się z nich nabijają . zapierdzielają za innych a kasę taką samą mają, ale się cieszą głąby że najwięcej zrobili ....oby tak dalej Powodzenia i dalszej chęci do pracy jełopy!

jaaa
@tyra

Właśnie po to ktoś wymyślił żłobek i przedszkole,żeby mama mogła wrócić do pracy...a jeśli dziecko ma opiekę w postaci babci no to już w ogóle luksus:) Więc Cię nie rozumiem.....

ETNA
@jaaa

DOKŁADNIE KAŻDA BABCIA DBA O SWOJEGO WNUSIA NAJLEPIEJ JAK POTRAFI....A KAŻDY MĄŻ JEST DUMNY Z ŻONY,KTÓRA WRACA DO PRACY:) NO POZA TOBĄ....

shrek2

eurocomfort syf kiła i mogiła kierownik 16 Przemek teksty ma niezłe cytuję ...co macie takie ochu!ałe ruchy itd itp to są teksty godne kierownika żal!!!

Dojezdna
@shrek2

Jak wam nie pasuje kierownik Przemek to po prostu się zwolnijcie nikt was tam nie trzyma na siłę A od kierownika się już odczep jest jedynym porządnym facetem. A Ty jak nie masz nawet godności aby się podpisać imieniem to trudno. Żeby nie kierownik Przemek to by był sygnał na tej hali

z
@Dojezdna

oj widzę że żonka się odezwała.... ciekawe czy wie co jej Przemuś w pracy wyprawia......on niby porządny????? tak sobie wmawiaj kochana.......czego oczy nie widzą tego sercu nie żal!!!

Goniu

jaki sygnał?

@Dojezdna

(usunięte przez administratora)to najgorszy kierownik!! Każdy tak twierdzi!!!!

Dia

Dokładnie!! jestem na jego grupie,ale mam go dośc!!! więc WYPAD Panie (usunięte przez administratora)!!!! Spadaj bo nikt cie tu nie chce WON!!!

Dia
@Dia

a romanse to poza pracą lepiej bo tutaj to różnie bywa kolego.......

kinia
@Dia

Przecież on legalnie romansuje :) więc o co chodzi? Wszyscy wiedzą...

ola
@kinia

tak rowerem do pracy jeździ ,żeby się spotykać z nią po kryjomu.....i myśli że nikt się nie dowie.....ale ich widać.....Ha Ha.....Trzeba się lepiej ukrywać p.Przemku.....

SHREK

Pozdro dla wszystkich na nocce ! Wielki pan Przemo wyżej sra niż d.uę ma!!!! a może w końcu nam powie do kiedy te 4 -brygady? nic nam nie powie bo w (usunięte przez administratora) był i (usunięte przez administratora) wie!!! Taki z niego kierownik a innych wyśmiewa...żałosny jest! Nie wie pewnie co pracownicy o nim myślą....i chyba lepiej,żeby nie wiedział....

sławomir

mnie bulwersuje to że Euro confort jako firma niemiecka na lepsze stanowiska pcha ludzi z mniejszości niemieckiej i taki foksdojcz jest dwa razy głupszy od polaka ma 2 razy gorsze wykształcenie a kierownikiem jest nic nie robi tylko donosi i podkłada świnie niewygodnym dla firmy a zarabia 2 razy więcej

nick
@sławomir

ze co???

Monia

Koordynator Działu Przygotowania Produkcji ma jakie stawki na miesiąc?

pracownica

Po prostu nie odpowiadają mi ludzie na tej hali i brygadzistki się na mnie chyba uwzięły, a praca nie jest zła ale ja nie lubię stać w miejscu, chciałabym wrócić na hale na której kiedyś pracowałam. Można coś z tym zrobić? Do kogo mam się zwrócić? Proszę o szybką odpowiedź.

pracownica

Chciałam się zapytać czy jest możliwość zmiany hali?

Zostaw merytoryczną opinię o EuroComfort - Leszno

• Jak się pracuje w EuroComfort?

Zobacz opinie na temat firmy EuroComfort tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EuroComfort?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EuroComfort?

Kandydaci do pracy w EuroComfort napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EuroComfort