EuroComfort

Opinie o EuroComfort

Fred Flinstone

Serdecznie współczuję wszystkim którzy muszą cierpieć przez jedną osobę na h16. Panie Tomku L. Dzięki pana obecności w pracy ludzie są strasznie mizerni i zmęczeni... Nie wiem czy pana karnacja wskazuje na to że oddaje Pan mocz pod wiatr? Bo taki sam zapach unosi się w powietrzu. Stajnia augiasza. Prezent też trzeba uszanować i go używać a nie sprzedać cyganowi na bazarze. Nie pozdrawiam.

...

Euro co. Rfir. Firma firmie równa. Na produkcjach w pobliskich miejscowościach jest tak samo ????

Malpa janusz

Kurła ja mam pytanie kurła. Ktu to je ten caly W.co siedzi w biurze na h16 i i i siedzi tylko. Kolejny wyzszy od spraw nie potrzebnych? Kurła. A co do ukraincow i innych stworzen pelzajacych z innych krajow arabów. Niech ktory mnie zdenerwuje to mu przypie...le z streczownicy. Panie premierze jak zyc?????

Janusz bezbożnik

Czołem! Jestem pracownikiem hali 16. Pracę polecam każdemu czy to jest Polak czy człowiek innej rasy nawet taki bez nóg się przyda bo każda ręka jest tutaj potrzebna. Moim zadaniem w tej firmie jest liczenie desek które leżą między biurami kierownictwa po czym zbijam je na uszkodzone palety. W tej branży liczy się inteligencja, spryt, znajomość języka polskiego na poziomie podstawowym no i oczywiście zdolności manualne. Każdy chciałby wiedzieć ile zarabiasz bo codziennie taki wypoczęty wracasz z pracy. Otóż razem z premią dodatkiem za szkodliwą pracę i codziennym smrodem dostaję 1500 zł. Nie narzekam wystarczy mi to na tydzień później rekreacyjnie wyjeżdżam w teren w poszukiwaniu złomu za który wyżyje przez resztę miesiąca. O ludziach rządzących tutaj nie będę się dużo wypowiadał gdyż mają wszystko pod kontrolą, spełniają każdą prośbę wybaczają wszystko. Urlop czy L4 możesz brać kiedy chcesz bo i tak nikt nie zauważy że ciebie nie ma. Poprzez pracę z naszymi wschodnimi sąsiadami nauczyłem się kilku zwrotów: nu paga di, ku da, idi na chui, w pizdziec, w pascu piecdziesiat w ruru siescdziesiat a w żopu adin. Nie wiem co to znaczy ale fajne z nich krejzolki takie śmierdzące. Panowie pracujący na wózkach widłowych są super, przestrzegają przepisów BHP, nie przekraczają prędkości 30 km/h, zawsze są uśmiechnięci gdy w coś przyp....dolą. Ogólnie polecam tą pracę zawsze czekam na godzinę 0 żeby tutaj przyjechać, tylko zastanawiam się po co jest ta kolczatka na płocie? Przecież nikt nie ucieknie z takiej oazy spokoju. Pozdrawiam.

Krejzole z h 16.
@Janusz bezbożnik

No masz racje. A wozki z odpadami wszystkie sa. Wszystkie sa sprawne. Paleciakow jest od za.ebania. naprawde.polecam ta firme. Zapraszamy tutaj Ukraińców i z Mołdawii i czeczenow i Syryjczykow. Będzie fajnie.wpadajcie. grzegorz menager wspanialy czlowiek. Ino wiecej takich menagerow. A kierownik d. Niewiem czy wiesz gdzie sie znajdujesz? Jest z tb kontakt? Nie szukaja cie na stale na h20? Firma przyjmuje wszystkich. Alkoholikow ,ksiezy z powolaniem i nawet stare babury na hale gdzie sa potrzebni tylko zdrowe młode chłopy. Państwo M.i A.odchodza i wiele innych. Nie dziwię sie. Zycze wam powodzenia. Zostana w tej firmie najglupsi robole za 1700 zl razem ze mna

Pracownik Produkcji

To było dawno.jak zawsze stres,itd.pracowałam parę lat i było ok.

B.K.

Nie polecam pracy w tym zakładzie. Hala nr.5 gr.A -dwulicowi ludzie -kierownik straszy zaolnieniem jak nie chcesz przyjsć w sobote (kiedyś mi odpowiedział na pytanie dlaczego mam przyjść w sobote za darmo "taka jest polityka tej firmy") -obgadywanie za plecami -robienie na złość -brygadzistki z wyboru z produkcji które nie mają o niczym pojecia -poganianie -zero pomocy Aaa i panowie przestańcie fajki w kiblu jarać bo przez ten smród z waszych najtańszych skrętów można sie porzygać.

lola

Eh no cóż mogę powiedzieć o firmie EuroComfort ogólnie praca nie jest tam zła, i mogła by być o wiele lepsza, sama firma jest okey , lecz ludzie już nie :/ szczególnie o hali 16 niestety, na hali samy cwaniacy ,żule , ukraina wiadomo :/ rządzą nami jak popadnie , jak oni stoją jest dobrze Polacy już nie :/ potafią w taki sposób mówić do ciebie że szok. Nawet Kierownik Danielek ma swoją ulubienice Ukrainkę, każdy to wie i widzi wszystko ! Kierownik Danielek i Ukrainka Dobrana Para hahaha żałości !. Ludzie z hali potrafią się śmiać czasem jak ktoś serio pracuje, spieszy się , a patrzą się i głupie miny robią, Pan Michał N :/ Masakra człowieku ogarnij się lepiej bo czasem nie których (usunięte przez administratora) tym swoim zachowaniem chodzisz jak taki menel myślisz i zachowujesz się Normalnie jak Cristiano Ronaldo normalnie czysty jak on,zachowanie wygląd, chodzenie :D :D hahah tylko że taki Polski Ronaldo ,. A Tomek M , niestety przykro mi jaki jesteś że tylko jedno cie obchodzi . I uwazaj lepiej na ludzi bo rozdzieżdzisz ich wszsystkich a oni też ludzie są, nie wyróżniaj się aż tak bo to strasznie naiwnę jest. Firma okey jest jak dla mnie, praca nie jest zła gdyby nie ci ludzie :/

Tomasz
@lola

Autografy rozdaje już dziś tylko się nie pchać ????beka beka ????????????????????

marcin94

co to jest praca jako tapicer w euro-comforcie?

DHUO

Nie polecam, ludzi traktują jak niewolników, komu zdrowie miłe to niech omija ten zakład pracy.Syf jeszcze raz syf.Ukraincy pracują tez po 12 godzin i pozniej maja miec siłe zeby z Polakiem po równo robić.Niby bhp- owiec pilnuje porządku i chce spełnic wymogi a kobiety dźwigają za dużo, śmiech i niedowierzenie.Kierownicy jeszcze pośpieszają ludzi i traktują jak śmieci, nie zważając na to że praca jest ponad siły.Nie poleciłabym tego zakładu najgorszemu wrogowi....

x
@DHUO

szczera prawda

@DHUO

Ukraincy pracują po 12 h bo sami się na to godzą .A na dodatek w weekendy przez co my musimy chodzić na 4 brygady.

white

jak wyglada praca jako Operator maszyn ? Warto aplikowac na to stanowisko ?

Pracownik h16
@white

Nie warto. Nie marnuj zycia sobie. Omijaj to firme wielkim lukiem. Operatorzy sie zwalniają a nie przychodza.

Do white . nie warto jako operator isc ani wogole jako nikt. H 16 parodia. 1 miesiac 3 zmiany i znow 4 brygady i znow 3 zmiany. Manager to kawal dupka. Utrudnia życie jak idzie. Ludzie sie zwalniaja a nie przychodza tutaj. Maja nas za bydlo

Zwalniający sie

Witam. Czy ktos juz porzucił prace w eu? Sa problemy przez to akurat tu w firmie?

@white, ze strony głównej firmy w zakładce rekrutacja ( http://www.euro-comfort.pl/rekrutacja ) znajdziesz wiele przydatnych informacji odnośnie pracy w firmie i aktualnych naborów do pracy. Z tego co jest tam napisane, wynagrodzenie jest adekwatne do Twoich kwalifikacji jak i jakości wykonywanych przez Ciebie prac. Aktualnie n stronie widnieje komunikat, że poszukują ludzi na stanowisko, które Ciebie interesuje - operator maszyn, w dodatku do przyuczenia. Jeśli udasz się na rozmowę rekrutacyjną do firmy euro comfort, proszę podziel się na forum swoimi spostrzeżeniami

Gostyń

Cześć interesują mnie opinie o grupie B na hali 13 jacy tam ludzie jaka brygadzistka

Marko

Pan D. Kierownik hala 16 totalna porażka , jego wiedza na poziomie zerowym a ludzmi pomiata jakby byl Bogiem , ale niedługo mu sie to skończy.

prawa ręka P.C.

Mateusz J. z hali nr 16 to dopiero!! Jezdzi po tych halach i mu sie wcale nie spieszy!! ciagle na tym paleciaku tylko tyle umie. obserwuje cie

Ace Ventura
@prawa ręka P.C.

Widać Prawo Ręko P.C ze ci się nudzi w pracy i czepiasz się porządnych pracowników zamiast skupić się na swojej robocie !! poza tym znajdz mi osobe w ec która się nie opierdziela ? niema takiej !! każdy to robi ale na swój sposób ! ludziom z h16 którzy przewożą towar na h20 należy współczuć gdyż robią to na paleciaku zamiast na wóżku widłowym a że się nie spieszą to się nie dziwie bo kto by chciał to robić za najniższą krajową

Ohaio
@Ace Ventura

Nie podoba sie? Zapraszam do euroline kasa wieksza 2-3 tys i zapier. Co dzien na 130%

Gostyn

Praca na hali 13 ktos cos napisze

Pracownik hali17a
@Gostyn

Na 13 masz 4 brygady jeden weekend w miesiącu wolny

Koral

Co sądzicie na temat nowego dyrektora produkcji ?

Susa
@Koral

Czas pokaże

@Susa

I co pokazał?

@Koral

On jeszcze pracuje?

szczera prawda kto w (usunięte przez administratora) nie wchodzi to zapiepsza robi sie coraz gorzej wiecej zadzacych jak do pracy polowe ludzi to powinni zwolnic bo tak sa niepotrzebni ja sie zwalniam

mhm

Jak wygląda praca kontrolera jakości i na jakie wynagrodzenie można liczyć? Bardzo proszę o informacje.

Xxrsw
@mhm

Nie polecam

Krzysiek

I dodam wstyd ze tam pracowalem

Zostaw merytoryczną opinię o EuroComfort - Leszno

• Jak się pracuje w EuroComfort?

Zobacz opinie na temat firmy EuroComfort tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EuroComfort?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EuroComfort?

Kandydaci do pracy w EuroComfort napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EuroComfort