EuroComfort

Opinie o EuroComfort

Antek

Witam, Chcę zatrudnić się EC, na jakie wynagrodzenie mogę liczyć?

Pracownica
@Antek

na produkcji najniższa krajowa czyli 2600

@Pracownica

Minimum Na starcie to 2600 + 10% jeżeli jesteś operatorem maszyn to dużo więcej.

Pseudo
@Antek

Witaj w EuroComfort wystarczy mieć dwie ręce ( władną prawą i lewą) nogi rownież prawą i lewą.... Wystarczy zebys tam jakos chodził... Co do muzgu umiejętności i myslenia nie trzeba się wysilać...wystarcz mieć cos podobnego do łuba wyglądać niby jak człowiek i pracujesz... Kierownictwo sie cieszy są szczęśliwi ( prz czym czuje się jak profesor Miodek, Przy takim przypadku czlowieka ktory opisalem wyzej..) w koncu moze się popisać i udowodnić przy tym podstawowym umiejetnoscią człowieka bez muzgiego YETII.... Ps: I kto tu z siebie robi kretyna... Jak tam pracują... Nieodpowiedzialni i bez kopetencji ludzie łącznie z przełożonymi

CiekawY

A dużo to ile?

As

Odradzam prace. Ta firma to jakieś nieporozumienie. Nie wiem skąd czerpia swoje pomysły i wypisuje te bezsensowne nie poparte przepisami prawa pracy maile. Bezpłatna kwarantana, na koszt pracownika..., badanie na covid na koszt pracownika.... jakim prawem? Pracownika można wysłać co najwyżej na urlop zaległy a nie bezpłatny.... badania tylko okresowe... i do żadnych innych pracodawca wglądu niema. Gdzie Rodo....? Bazują na niewiedzy tych biednych ludzi.

As 2
@As

Tylko nie dodałaś, że ta bezpłatna kwarantanna , czy test COVID 19 na swój koszt jest tylko wtedy jak wracasz z wakacji z krajów, o podwyższonym ryzyku zachorowalności na Covid... Sorry, ale ja nie chce być zarażona, bo ktoś wybiera nie odpowiedzialnie miejsce na swoje wakacje.... Pozdrawiam wszystkich pracujących w EC.

As
@As 2

Jakie kraje wysokiego ryzyka? Do wszystkich panstw wysokiego ryzyka z Polski nie polecisz i nie pojedziesz, więc skąd ta lista wysokiego ryzyka? Wracając z polskiego morza i z polskich gór ryzyko zachorowania jest takie same.

As 2
@As

Nie wysokiego tylko podwyższonego... Tak to jest, że są aktualnie miejsca mniej lub bardziej bezpieczne jeśli chodzi o możliwość zakażenia COVID19...

nikt
@As 2

Jaki przepis prawa definiuje to że pracodawca możne wysłać pracownika na bezpłatna kwarantannę?

prawda
@nikt

nie ma takiego przepisu - to bezprawne, tak sam jak "ograniczanie kierunków wakacyjnych przez pracodawcę" pod jakimikolwiek obostrzeniami według własnego "widzimisię" i narażać na dodatkowe koszty czy brak przychodów!

Bb

Jak wyglada praca w biurze ? Jak atmosfera. Widziałam ogłoszenie do działu hr i się zastanawiam czy aplikować

BB
@Bb

Spoko, miła atmosfera,fajna firma, super dziewczyny!

Furas

Mówią że powinno się wystawiać prawdziwe opinie także zapraszam do przeczytania tego czego doświadczyłem jako pracownik magazynu, przepraszam operator wózka widłowego. Pierwsze z czym musisz się liczyć to tym że musisz być na codziennie z pogodą, w halach których będziesz robił jest zimno więc chodzenie w kurtkach podczas ranka bądź w nocy pozdrawiam. Ale spokojnie nie doszedłem do końca. Są tam pracownicy wielkiego kroju którzy są niektórzy w porządku ale w ciul nie pozdrawiam 'Spławika' Ukraińca ze złotymi zębami który myśli że krzyczenie jak %$$#@ jest w porządku a jest zwykłym starym prykiem co chodzi na fajki co 30minut. Tylko narobiłeś sobie kłopotu teraz nawet jeśli to czytasz wiedz że niedługo z dowodami o mobbing spotkamy się. Ale ale z czym ja do was czytelnicy. Przyjeżdża towar 'rolki' które mają z 3-4metry i zapier%#$ pan bo krzyczy nad uchem śmiejąc się w twarz jak Uakari, ale ile taka rolka materiału może mieć 25?40?Nie!60kg jak nie więcej. Pomyśl teraz że wewnątrz 'konteneru' jest 417 takich rolek powodzenia..Do tego jest również Bułgar od którego wali tak wódą że %##$... A więc podsumowując: Albo masz stalowe nerwy albo załatwiasz to po innemu,zastanów się 5 razy zanim podołasz się pracy operatora wózka widłowego na magazynie surowców bądź po prostu magazynu.. pozdrawiam z wakacji w Londynie co zarobiłem to zwiedziłem i jeszcze mi mało to zostaje na dłużej ;) (Pozdrawiam pracownika który jedzie po tym szczurze jak po maśle)

Pracownik Produkcji

To było dawno.jak zawsze stres,itd.pracowałam parę lat i było ok.

dota

Witam ,mam pytanie jak wygląda praca w dziale kontroli jakości?

Zofia
@dota

@dota Te się przyłącze. Tutaj masz ogłoszenie na to stanowisko pracy http://www.euro-comfort.pl/rekrutacja. Z tego co widzę EuroComfort oferuje zaplecze socjalne, to napisali w swoim ogłoszeniu rekrutacyjnym. Napiszcie proszę czy w rzeczywiście tak jest?

Iwa
@Zofia

Tak jest zaplecze socjalne

Zofia
@Iwa

Ok, a możesz napisać coś więcej na temat tego socjalu, który firma oferuje? Z czego on się konkretnie składa?

ATENA
@Zofia

z papieru toaletowego i kawy z automatu za 0,50gr

Sprawiedlawa.

Ja się cieszę, że cześć z nas juz może wrócić na cały etat, ponieważ pracy przybywa i nie ma tu co doszukiwać się drugiego dna i niesprawiedliwości, niektóre firmy zwalniają, a nasza zaczyna zwiększać produkcję. Wielu tylko potrafi narzekać i obczerniać inne osoby, a samemu nic nie robiąc... Pozdrawiam kolezanki i kolegow z eC :)

nikt
@Sprawiedlawa.

to niech wszyscy wrócą na cały etat a nie tylko "wybrańcy", w ogóle to jakieś kombinacje 4/5 etatu i nadgodziny - niepłatne, byle tylko kasę wyciągnąć od państwa, a pracy tyle samo albo i więcej...., a pracownicy na tym tracą

Nata

1.5 roku jak nie ma Siwego... I co sie zmieniło na lepsze?... No właśnie nic!!! Jest jeszcze gorzej niż było !!! Wielkie obietnice a z ludzi cały czas sie robi idiotów... Kierownictwo jak i WIELCY pseudo dyrektorzy... To jedna wielka porażka systemowa tej firmy JAK I PANA BUSKHAMPA... LUDZIE kompletnie bez kompetencji jak i poszanowania... (moze pewnie o to chodzi Góru lotnictwa leszczyńskiego ) alee panowie i panie z DE. obudzdzie sie boo na nowej hali juz widac wlasnie postepy jakie kąpetencje maja państwo vipy Rogosz-sieradzka... W E-C. Nic lepiej sie nie zapowiada... Atmosfer pseudo kierowników jest poprostu chamska,...

nt
@Nata

Trafnie ujęte zero kompetencji a także zero kultury i szacunku do pracownika wśród tych "vipów"

Pozdro do Siewego
@Nata

A ja uważam ze tak było najlepiej gdy był siwy, gdyby nie on to ta firma dna by sięgnęła dawno. teraz wielcy znawcy ocenę mu wystawiają a żaden pojęcia nie ma czym ta praca obarczona była Pozdrawiam i jak najdalej od wc czy EC myli mi się jakiś czas już

dziwisz sie
@Nata

Dziwisz się.nie potrafisz bez błędów paru wyrazów napisać. A chcesz być dobrze opłacany

Nata
@dziwisz sie

Dziwisz się.... Nie wiem czy rozmawiam jednym z tych (usunięte przez administratora).w., ale widać właśnie jakie podejscie masz i jak oderwany jesteś od społeczeństwa.... Czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem??? Czy pisze cos o wynagrodzeniu??? Bo ja sobie nie przypominam... Nawet czytając swój tekst 5 raz.... Pozdro da twojej inteligencji punktualnej...????????????... PS: żeby w pracy było dobrze musi być dobra atmosfera i trzeba mieć poszanowanie do pracownika... Tym bardziej doświadczonego pracownika!!! Bo kapitał socjal i pieniadzę wypracowujemy my!!! A nie wy swoimi durnymi pomysłami... Wy szkodzicie ludzią i budżetowi...

@Pozdro do Siewego

Czym by nie była obarczona to się nie kradnie ????proste.Bo mu jeszcze było malo

Miko
@Kasia

A komuś coś ukradł? Komuś cos zginelo? Oskarzasz a masz dowody!.!? Polska durna mentalnosc i zawisc Kasiu przez ciebie przemawia,,, głupota

Iryda

Zdecydowanie nie polecam! Na hali numer 20 zima była nie do zniesienia - był czas, że ogrzewanie było całkowicie wyłączone - pracownicy pracowali w kurtkach i czapkach. Mimo zgłaszania problemu "górze" nikt na to nie reagował! Lidera, (usunięte przez administratora)również nic nie obchodzą pracownicy i produkcja. Właściwie rzadko kiedy można ją zastać, pewnie łatwiej byłoby ją znaleźć na zewnątrz na papierosie, gdzie spędza większośc czasu. Pani kierownik (usunięte przez administratora)- nie ma żadnego poszanowania do pracowników. (usunięte przez administratora) Obie traktują pracowników jak przedmioty, nakazy stania na baczność, na każdym kroku pokazują swoją wyższość. Mobbing, mobbing, mobbing...! Zwracają się do swoich podwładnych jak nastolatkowie, mimo że zdarza się że są to osoby starsze od nich. Wieczne straszenie że jest się mało wydajnym i można zaraz wylecieć z roboty. Może ktoś w końcu przejrzy na oczy i zauważy co tu się dzieje. Ludzie chcą pracować, ale nie w takich warunkach. Psychiczne wykańczanie ludzi. W obecnej sytuacji również boimy się o swoje zdrowie, pracujemy w dużej ilości osób obok siebie, procedury nie są stosowane, część ma nakaz chodzenia w maseczkach a wybrani chodzą jak chcą i nikt im nawet na to nie zwraca uwagi.

Xxx

Dużo ludzi już zwolnili ?

Yyy
@Xxx

Raczej im nie wolno zwalniać skoro chcą kombinować aby dostać dotację od państwa. Narazie obcieli 20%wynagrodzenia a pracy tyle samo....

IKE

To prawda że EC nie przedłużył umów 700 osobom

NickniemozebycpustyjakPM
@Yyy

Pracy tyle samo tylko kombinatorzy maja jej więcej... wkrótce zajrzy korona i plany z wyłudzeniem wezmą w łeb... geniusze... ech

Funny
@Xxx

Cenę za bufonadę już płaci zakład na Litwie,,, a z pare dni my, bo jak ta bezmyślność ma się skończyć inaczej sie pytam

Wielbiciel

z powodu kryzysu będą obciete wynagrodzenia i etaty dla pracowników EC przy czym koledzy z Ukrainy nadal pracują skoro dla nas nie ma pracy dlaczego oni mogą pracować 12 godzin dziennie a pracownicy EC na przymusowych urlopach

Jaktupracowac

Minął rok, i co? Zmieniło się na lepsze? Nowe układy na miejsce starych i taki sam bajzello tylko kompetencje i umiejętności kadry dyrektorskiej słabsze,,, i to o ile... (usunięte przez administratora)

hahaha

Nie zmieniło się nic...

przemysławek
@Jaktupracowac

nie macie poszanowania dla ludzi i ich pracy

Ja tu robię
@Jaktupracowac

Nic się nie zmieniło... nagonka trwa a niektórzy tylko dzięki niej na chleb maja bo niczym innym nigdy Się nie wykazali... filtron za mocny się okazał to lepiej wrócić i ryć i kopać na rękę która żyć dawalaa... sumienie można schować, przykryć premia ale wróci w odpowiedzi w odpowiednim momencie panie pm

AntoniM
@Ja tu robię

Pytanie takie mam, czy aby na pewno speckomisja chcieć chce aby wszystko ujrzało światło dzienne? Sadze ze tak się stanie bo to nigdy jedna strona winna nie jest a struktury złożone i zależności mnóstwo ;) co to może przynieść nie mam pojęcia, ale są tacy którzy wiedza na pewno. Pozdrawiam zapaleńców od rękawiczek i innych „grubych afer”

Dedus

Korona virus sie rozprzestrzenia, szkoły zamykane na dwa tygodnie, zero zgrupowań, a w poniedziałek 16.03.20 do pracy pomimo światowej pandemii i zamykanych szkół i innych zakładów...Godne pożałowania kierownictwo które w obliczu kwarantanny półtora tysiąca ludzi ( na oko bo nie wiem dokładnie) nie podejmuje żadnych kroków. Jeśli coś wyjdzie na zakładzie i przejdzie zakład kwarantanne gdzie nikt nie będzie pewny czy jest chory zapomnijcie że będę w nim dłużej pracować...

@Dedus

Zgadzam się z powyższym. Ludzie zaczynają się bać. Tak naprawdę to wszystko zależy od Niemców, oni muszą wyrazić zgodę.

Prawda
@Dedus

"Kwarantanna narodowa", a gdzie zapewnienie ludziom chociażby środków do dezynfekcji? Kpina. Biura odseparowane, a ludzie na halach najmniej ważni.

Dzidzio

Ile można wyciągnąć na rękę, system czterobrygadowy jak wygląda w Euro o forcie? Dzięki z góry za odpowiedź.

Witam wszystkich obgadujacych źle się czujących w pracy itd.mam pytanie czy jest jeszcze brygadzistka Marzena czarne włosy i oczy ostatnio miałam przyjemność spotkać ja w Avenidzie w Poznaniu może jakieś namiary na Nią?Dziękuję

Zbyszek

A na nowej hali różne zarobki dla pracowników z EL i EC za ta sam prace i na tych samych stanowiskach i premie tylko dla pupilkow kierownika magazynu

Radosław

Mam wrażenie, że konkurencja widząc dobre opinie o firmie jako pracodawcy zaczęła inspirować do wpisów.

Paulla

Nie pchajcie się do eurocomfortu za ten wyzysk i pieniądze nie warto nawet (usunięte przez administratora) żłozka podnosic.

Jak wygląda podstawa w EuroComfort?

H!6

podstawa czy postawa - tu sie liczy klakierstwo i to aby laskawym okiem jasnie pan albo jego służalczy stołkowicze na ciebie popatrzyli - to wystarczy

Czytelnik

Rasista uważaj żeby Cię ktoś za to nie zaskarżył. I pamiętaj że jest coś takiego jak RODO jeśli nie wiesz co to oznacza to poczytaj lepiej w necie.

fghfh
@Czytelnik

Rasista hahaha a czarnoskórzy Ukraincy tam pracują?

@fghfh

Rasizm-jest to nieakceptowanie drugiego człowieka ze względu na pochodzenie ,religię, narodowośćlub kolor skóry.Jest to zespół poglądów głoszących tezę o nie równości ludzi a wynikająca z nic ideologia przyjmuje wyzszość jednych ras innymi. Czytaj ty jelopie bo widzę że Twoja wiedza o znaczeniu słowa rasizm jest ograniczona tylko do koloru skóry. Coś Ty za szkołę skończył. Widać że pracujesz w euro i za pewne jeszcze jesteś na stanowisku kierownika, lidera.

saa
@Czytelnik

zapoznaj sie z definicją ksenofobii

sdsds
@saa

zapewne piszemy razem.

@saa

Ja nie obawiam się ich i tego że tutaj są i pracują bo Polacy również emigruja. Więc nie wiem po co używasz słowa ksenofobia. Ja tylko wytłumaczyłem Tobie co to znaczy rasizm bo masz tępy łeb.

ddf
@Czytelnik

Naucz się kultury i szacunku i zacznij pouczać innych

@ddf

Ja kulturę posiadam ale za to Ty to jesteś niezły głąb bo nie wiesz co piszesz. Nie potrafisz się odnieść do powyższego tekstu. Więc odpuść bo Twoje IQ to jest na minusie.

@ddf

I jeszcze coś jak chcesz bym pouczal innych to właśnie próbuję Tobie wytłumaczyć znaczenie rasizm i ksenofobia. Ale coś nie potrafisz zakumac :D

haha

wyginaj do roboty do Eurokołochozu

nic
@Czytelnik

rodo w tej firmie nie istnieje i czas to zgłosić. zajmuja sie pierodlami i zastraszaniem ludzi a nie waznymi sprawami nie myslisz i nie mowisz tego co trzeba to mozesz sie zwolnic. ludzie znacza tu niewiele liczy sie co innego

luzik

Najlepsza atmosfera to chyba teraz w Centrum jest, że pracownicy masowo odchodzą, prawo dla dyrektora logistyki - tracisz najlepszych a to dopiero początek...

Zostaw merytoryczną opinię o EuroComfort - Leszno

• Jak się pracuje w EuroComfort?

Zobacz opinie na temat firmy EuroComfort tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EuroComfort?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EuroComfort?

Kandydaci do pracy w EuroComfort napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EuroComfort