EuroComfort

Opinie o EuroComfort

Można przetłumaczyć na niemiecki choć i tak wątpię aby się zastanowił sekundę rujnując firmę, człowieka i jego życie

Ciekawy

Co tam w ani euro ani komforcie ;)!?

FanPM

Cóż, w dziale tez już niewiele osób pozostaje które pracować z panem PM chcą bo i jak to praca nazwać przy takich „standardach”

Nicki

Takie czasy, dobra zmiana odbija się czkawka już 2 lata! Widać „zarządzanie” według najwyższych standardów! Tylko pogratulować, bo raczej się nad niektórymi faktami nikt dłużej nie zastanowił!? Ile osób zmuszono do odejścia, ile samo odeszło, ilu kierowników, managerów? Nikogo to nie zastanawia, ze rok to długo gdy już ktoś wytrzyma? Latami nie zwolniło się tyle ludzi ile w ostatnich dwóch latach! Gamonia tego akurat nie szkoda, ale...

Sprawiedliwy.
@Nicki

Masz racje, jego akurat nie szkoda... W tej zmianie z przed dwóch lat tylko jednego dobrze, że zrobili dyrektorem w EC, reszta gamoni to tylko napompowani chodzą od tych honorów i nic nie wnoszą... Pozdrawiam wszystkie koleżanki i kolegów z EC:-)

FunFactory
@Sprawiedliwy.

Tego ja ocenić nie umiem, bo na szczęście mnie już tam nie ma, ale pewnie racje masz! Szkoda tego, jak to funkcjonowało,,, w dobrej atmosferze i zespołowo bez napinki i nadymki zbędnej ;) Dobrze, ze męczyć się nie muszę ja już w tym nowym porządku ;) b

Jacuś

Może i kiedyś i on zniknie? Choć raz już niby zniknął ;-)

@Jacuś

Oby nie, bo to będzie dramat ...

@Jacuś

Może go stamtąd, gdzie był wyrzucili.... patrząc ja w EC traci pracowników dobrze zrobili...

Nicki

Dramat dla kogo?? Jedynie dla niego, bo nigdzie go nie zechce nikt, bo przecież nic nie potrafi! Raz się przekonali i wrócił z podkulonym ogonem prosić o łaskę

@Nicki

Ty chyba mówisz o Panu P?

Dokładnie...

@Nicki

Nie to ja jego nie miałem na myśli tylko głównego.

Nicki

Aaaa to ja nie wypowiadam się... nie ma mnie tam już ;) szczęście w nieszczęściu czy jakoś tak ;)

Nicki

Ja miałem na myśli tego pseudo dyrektorka od filtrów...

Prawda
@Nicki

Zmiany zbudowane na pomówieniach i nienawiści, przeplecione z niemieckim postrzeganiem wyższości niemca nad Nami Polakami. brak kompetencji zawodowych tych tanich sprzedawczyków o służalczej postawie, to marna przyszłość tej niezłej kiedyś firmy....... odbicie w lustrze Was nie boli? ... „jungs”...?

Hehehe
@Prawda

Tęskno, co? Za honorem i dumą ale co tam, kasa kasa kasa musi się zgadzać co tam honor i sumienie ;)

@Nicki

Teraz po akcji w Filtronie pan P będzie mógł zatrudnić więcej koleżanek i kolegów....

@Nicki

A cóż to za akcja? PS swoich ciągnąć trzeba bo z kim innym by się dało? Choć i swoi się wykruszają bo pana p poznają

AaaaaaleeeeMM

Honory odebrane, tabliczka zerwana zasług zero, kasa wydana

@AaaaaaleeeeMM

ale czy było warto?

Kenaj

Każdy będzie miał swój dzień

Czy EuroComfort ma ściśle ustalone godziny pracy?

Janusz

Tak, cały tydzień ????

Pracownik Produkcji

To było dawno.jak zawsze stres,itd.pracowałam parę lat i było ok.

zastanawiający

Hej... Czy możecie mi powiedzieć, czy to prawda, że w EC nie ma tyle pracy dla ludzi i dlatego mają zwalniać i nie przedłużać umów Polakom, a zostawiać Ludzi (nierobów) z Ukrainy? Jeśli tak, to znaczy, że to będzie niemiecki zakład na terenie Polski z ukraińskimi pracownikami?

Nici

To prawda, według mnie Taniej = lepiej

@zastanawiający

Pierwsze słyszę. Z tego co wiem to większość osób ma już umowy na stałe. Przynajmniej u nas na hali maja wszyscy na stałe

Dementuje
@zastanawiający

Bzdura i nic w tym prawdy!

@Pracownica

Ale chodzi mi dokładnie o pianki h16

@Dementuje

I co? Bzdury? To prawda, nie przedłużają Polakom umów i zwalniają ich, na ich miejsce Ukraina i to na wszystko na h16... gratuluję intelektu kierownikom i menedżerom....

Dementuje
@Zastanawiający

Kogo niby zwalniają? Jeszcze nikogo nie zwolnili, skąd Ty te bzdury bierzesz?

@Dementuje

Skąd biorę te bzdury? A ty skąd bierzesz tą pewność, że piszę bzdury? Mam ci kilka nazwisk podesłać? To sobie z tymi osobami porozmawiasz i powiedzą tobie jaka prawda... Osobom którym kończy się umowa nie przedłużają, a ci co mają na stałe są wywalani na inne hale, a następnie zwalniani (bo jak im powiedzieli - nie ma pracy, pandemia), a na dole na h16 i h17 będzie sama ukraina, bo (usunięte przez administratora)po 12-16 godzin w tygodniu po 6 dni...

Forid
@Zastanawiający

Niestety to prawda. Cała 16 ma być Ukrainą obstawiona. Jak komuś kończy się umowa to do widzenia. Paniom na emeryturze też już dziękują . A pracownicy będą zwalniani bo Ukraincy się lepiej opłacają.

Aris
@Forid

Wszyscy którzy zostali przeniesieni są do zwolnienia. Takie mają plany. Pozbyć się Polaków. Obcokrajowcy lepiej się oplacalni.

Euroline

Hej-czy dostaliscie juz pieniadze na świeta?

Ala
@Euroline

Tak

Zonk

Wiadomo cos o kasie na swieta?

@Zonk

Wiadomo, że będzie przed Świętami.

***

Brak szafki na poczatku okej ale po 6 miesiącach pracy nadal kurtke trzeba trzymac na hali i torebke wszędzie brać ze sobą. Gdzie wszystko stoi jak to na hali produkcyjnej w kurzu. Po odejściu przy obiegówce pan bhp zdziwiony, że bez szafki.

Ale to czemu macie mieć znowu przestój ?

Ktoś

Ktoś coś wie o przestoju lub o 4 dniach pracujących ? Chodzą różne plotki a nikt nie wie dokładnie bo nikt nic nie mówi

@Ktoś

Coś tam słychać, ale oficjalnie nikt nic nie powiedział.

Violetta

Ponoć od marca będziemy pracować na 4/5 bo bardzo mało pracy.Dobrze że chociaż nie zwalniają. Krucho się robi z robotą.

Boro

Ile wynosi stawka dla operatora cnc z kilkuletnim doświadczeniem?

Flint
@Boro

Czy to prawda że firma zwalnia emerytów którzy biorą emeryturę i pracują w eurocomforcie

@Flint

Pierwsze słyszę. U nas na hali pracują emeryci i jakoś nie słychać o zwolnieniach

@Pracownica

Nie prawda. Emeryci pracują nikt ich nie zwalnia.

@Flint

Nie prawda. Emeryci pracują nikt ich nie zwalnia.

Ola

Praca jak każda. Wypłata na czas. Pracowałam w kontroli jakości pracy dużo, ekipa ok. Szefowa prawie codziennie chodzi "smutna"

Majk3l

Złożyłem aplikacje do firmy dostałem telefon po 2h czy jestem nadal zainteresowany. Odbyłem rozmowę klasyfikacyjną wszystko ładnie pięknie. Dostałem propozycję pracy za 1900 zł netto + 10% premii co wynosi to jakieś +/- 2100 zł. Odpowiedziałem że nie odpowiada mi praca za taką płacę. I Pani zakończyła rozmowę . Tak się zastanawiam jestem młodym pracownikiem w zawodzie i oferta dla mnie była 2k pln .to za ile pracują ludzie bez doświadczenia za 1300zł ? Bez urazy

@Majk3l

To chyba coś zrozumiałeś źle... też jestem świeżo po rozmowie i najniższa u nich na dziś - na tzw. starcie to 2800 brutto + 10% = 3080 brutto tj. jakieś 2250 na rękę. Oczywiście jak masz jakieś doświadczenie lub idziesz na operatora maszyny to wyżej.

@Kandydat

Co i tak jest marna stawka. Prawda jest tak że na wiecej nie masz co liczyć, zazwyczaj obiecują na rozmowie ale potem zapominają o podwyżce.

@Kandydat

Tak jestem z zawodu operator maszyn CNC z 1.5 rocznym doświadczeniem. Wiem mało ale w wcześniejszej firmie to na okresie próbnym miałem ponad 2.5 k pln na czysto netto. Po okresie próbnym dochodziły premie i zarobki +3k. Więc jak nie rozumiem firm niektórych szukaja ludzi z fachem po szkołach oferują grosze i co?

Majk3l

Moje zdanie jest takie że jeśli pokażesz że nie walczysz o swojej to właśnie robią z ciebie takiego Ukraińca ( bez urazy) i on nic nie powie. A ja jak mam pracować za mniej niż 15 zł to wolę zbierać złom ???? i mieć 3k i przerwy kiedy chce

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w EuroComfort?

Ilona

Na początek najniższa krajowa +10 proc. Premii regulaminowej i dodatek za pracę w nocy. Później w zależności od umiejętności i stanowiska pracy. Stawki są różne w zależności ile się nauczysz i co będziesz robił

Klaudia

Jak wygląda praca na kontroli jakości? Ludzie w porządku? Na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Edward
@Klaudia

Też ciekawią mnie kwestie które poruszyłeś, dodatkowo chciałbym się dowiedzieć czy osoby bez doświadczenia również są mile widziane w EuroComfort... Czekam na jakieś informacje w tej sprawie, mam nadzieję że ktoś z pracowników niedługo się odezwie.

Ala
@Edward

Ja uważam, że osoby bez doświadczenia ale chętne do pracy są bardzo mile widziane. Doświadczenie zdobywasz w trakcie pracy... nikt nowy nie ma wprawy w pracy w nowym zakładzie gdziekolwiek by nie poszedł. Jeśli chcesz się czegoś nauczyć to się nauczysz. Tutaj chodzi o chęci a nie doświadczenie. Więc jak najbardziej są mile widziane.

xxx
@Edward

tak bez doświadczenia tez przyjmuja i uczą wszystkiego

Mario
@Ala

Dokładnie tak. Doświadczenie musisz zdobyć w każdej firmie. Jak chcesz pracować to się nauczysz wszystkiego.

Bartkastary

Co tam słychać na hali nr 5?

Hala 5
@Bartkastary

Brak pracy

Witam, Czy ktoś coś może powiedzieć o pracy w biurze? Aktualnie wisza rekrutacje do księgowości i controllingu? Jak atmosfera, wynagrodzenie, jak przebiega proces rekrutacji?

Yyy

Atmosfera sztywna, dyrektor też juz nie taki fajny.... płacić chcą jak naj mniej...

Pracownik h5

Witam .Jestem pracownikiem h5 i jestem bardzo zażenowany tym co w tej chwili się znów wyprawia na naszej hali .Nie pozwalają zwykłemu pracownikowi przyjść na dodatkowa nockę czy tez sobotę bo brygadziście musza sami siebie wpisać na listę żeby mieć tylko zapłacona nadgodzinę i co się okazuje że nie zostało nic przygotowane na poprzednia zmianę i biedni koordynatorzy muszą sami wykonać ta prace zaczynajac zmianę.A brygadziście czyli pan K.K i A .M oraz I.W siedzą w Kórniku i zajadają słodkości i za to w tej firmie się płaci .Panie kierowniku proszę przejrzeć na oczy bo to się znów źle skończy .Pozwala pan na to ???Proszę sobie przypomnieć słowa pani Ł.D ze wrogów ma się we własnym gnieździe ona zawsze to powtarzała i dobrze ze odeszła z tej firmy bo by ja do końca wykończyli ci którzy teraz panu tyłek liżą .Pozdrawiam i w dalszym ciągu się przyglądam całej sytułacji na naszej hali????????????

Kaja
@Yyy

Wcale nie jest źle. Ja mam pozytywne zdanie. Atmosferę tworzą pracownicy więc wystarczy umieć dogadać się z innymi ludźmi chociaż czasem bywa tak że nie z wszystkimi się da no ale to wiadomo. Ludzie bywają różni,ale w każdej pracy może się tak zdarzyć , że się z kimś nie polubisz. Myślę że warto spróbować zawsze można zmienić pracę jakby jednak się nie podobało. A może akurat będzie o.k.

Yyy
@Kaja

Skoro nie jest źle to dlaczego tak wiele osób z tych działów odchodzi? Dobrze powiedziane, że atmosferę tworzą ludzie, ale w tej firmie z wieloma nie można się dogadać, panuje przekonanie że trzeba wszystkim robić na złość, zgodnie z zasadą "aby nikt nie miał lepiej niż ja", brakuje taż szacunku..., głównie rywalizacja, a nie współpraca...

YYYY
@Yyy

Kto powiedział, że „ wiele odchodzi”? Nie uważam, że wiele osób robi na złość, oczywiście są i takie osoby ale na szczęście nie wiele... rywalizacja jeżeli jest zdrowa jest w porządku i nie przeszkadza we współpracy... Kto nie ma szacunku i do kogo?

Ina

Na ile zmian pracuje szwalnia

Iwa
@Ina

Przeważnie na 3 zmiany

Ina
@Iwa

To rozumiem są wyjątki jakieś?

Iwa
@Ina

Bywają też 4- brygadowki to zależy na jaką halę trafisz

Julia

Czy firma zapewniła wam środki do dezynfekcji?

@Julia

Oczywiście że tak. Pojemniki są przy wejściu za zakład, na halach, przy toaletach i stołówkach

Hfjaka
@Julia

Każdy pracownik otrzymywał w trakcie zmiany maseczkę. Środki do dezynfekcji były przy wejściu na halę, do toalety i na stołówkę.

Karola
@Julia

Tak środki są zapewnione i maseczki również

@Karola

Wy to chociaz macie. Nam w TBL żałują, mamy te pierwsze które dali w marcu.... Ja sobie samemu nie załatwisz to nikt nie da...

Karola

No u nas codziennie kierownicy rozdają maseczki dziwne, że u Was nie ma..

Tak mamy zapewnione.

Woila
@Hfjaka

Tak to prawda. Na brak płynów dezynfekujących czy maseczek nie możemy narzekać. Mamy w pełni zapewnione

Zbyszek

Coraz więcej zachorowan na Covid a za moment inwentura. Nikt nie dba o dobro pracownika liczą tylko zyski. Wszystko zamiatane pod dywan, na prace zdalną szkoda kasy.... poczekamy aż nie będzie komu pracować sami zrujnuja ta firme

@Zbyszek

Czy Ty chcesz zdalnie robić inwenturę? Nie wiem co jest zamiatane pod dywan, ja byłem w gronie osób podejrzanych (ponieważ miałem kontakt z osobą zakażoną) i firma wysłała mnie na badanie na obecność wirusa - na szczęście maiłem negatywny.

Lili
@Ciekawy

Ciekawy tooo fajnie ze miales badania gratuacje... ( tylko widzisz ludzie mający 41 stopni gorączki dzwoniac na telePorade do rodzinnegoo nie wysylaa na testy SARSA COVID 2.. A tu sie robi testy ludzia zdrowym z podejrzeniem bo firma wynajela sobie prywatna instytucje na wymazy... ) ciekawe co z ukraincami co (?!)... Wiesz coo do inwentaryzacji too pisz i rób too w tym (usunięte przez administratora) z czarnuchami ukraicami i ciapatymi... Cielawe czy ci tak fajnie bedzie... Czy tylko sie usiadziesz z (usunięte przez administratora) w biurze odwalisz 8 godzin plus nadgodziny i bedziesz szczesliwy... Ps: a jak masz negatywny wynik too moze pozytywny miales w I turze czyli na wiosne... I nawet o tym nie wiesz... A według najmądrzejszych too drugi raz nie zachorujesz... Heheee ????????

Zostaw merytoryczną opinię o EuroComfort - Leszno

• Jak się pracuje w EuroComfort?

Zobacz opinie na temat firmy EuroComfort tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EuroComfort?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EuroComfort?

Kandydaci do pracy w EuroComfort napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EuroComfort