EuroComfort

Opinie o EuroComfort

Aktualność
Szanowni Państwo,

Dziękujemy za wszystkie zamieszczone opinie na temat naszej firmy, zarówno te pozytywne jak i mniej pochlebne.
Widząc duże zainteresowanie firmą postanowiliśmy zaznaczyć swoja obecność w serwisie Gowork.pl. Czytamy treści pojawiające się na naszym profilu, aby móc udzielać rzetelnych odpowiedzi liczymy na kulturę wypowiedzi oraz merytoryczne komentarze – tylko do takich będziemy się odnosić.

Pozdrawiamy

Xyz

Najniższa krajowa , i premie o ile się należy xD Czyli będzie lub nie będzie oto jest pytanie Pracy dużo tylko brak rąk do pracy Jedna osoba musi obsłużyć kilka stanowisk , a nie swoje tylko

MJ Nowy wpis
@Xyz

Należy, znaczy, że premie są uznaniowe? I jak macie zapowiedziane, że czym można zasłużyć, żeby dostać? I czemu nie ma ludzi, że musisz za kilku robić? :0

SZN Nowy wpis
@Xyz

To prawda. Wypłaty nawet dla pracowników z dużym stażem są nędzne i nierzadko jedna osoba wykonuje prace przeznaczone dla 2 osób.

Jjj Nowy wpis

Najlepsza firma w Lesznie jak się nie chce pracować to wszędzie źle :):) zapraszamy pracy dużo

FF Nowy wpis
@Jjj

Najlepsza pod jakim względem? Napisz coś więcej jak już chwalisz? Bo wyplata to podobno minimalna plus premia więc chyba od względem finansowym nie jest tak różowo. Czy premia jest dość wysoka?

A

Do którego dnia miesiąca są płatne wynagrodzenia?

James

Jak są zmiany w firmie Po rankach popołudnie czy nocki?

@James

Po rannej zmianie przypadają nocki

HC
@1134

A co ile zmieniają się zmiany? Co tydzień? Czy jest jakiś inny tryb, po paru dniach? ;) Daj znać, bo myślę na tym, aby zaaplikować.

@HC

Co tydzień. Cały tydzień masz na rano potem cały tydzień na nocki i cały tydzień na popołudniówki

Pracownik Produkcji

To było dawno.jak zawsze stres,itd.pracowałam parę lat i było ok.

BA

Przeglądając oferty pracy w internecie, napotkałam ogłoszenie na stanowisko konstruktora technicznego . Firma oferuje stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie . Czyli umowa o pracę , którą się dostaje , to można się spodziewać , że w przyszłości będzie na czas nieokreślony ? ;) Poza tym , jeśli chodzi o program rekomendacji pracowników , to jaką kwotę można otrzymać za to , że firma zatrudni osobę z polecenia ? ;)

Jak szefostwo w EuroComfort traktuje ludzi?

Ina

Jakie głównie problemy są na produkcji, wiesz może? Brygadziści nie kontaktują się na bieżąco z szefostwem czy nie ma komunikacji? Co dokładnie masz na myśli pisząc o presji?

@Ina

Brygadzisci traktowani są jak zwykli pracownicy. Relacje z szefostwem mają na ogół dobre tak mi się wydaje . Na ogół rzadko kto chce zostać brygadzistom, bo wymagania coraz większe nie pokrywające zadań przy wynagrodzeniu. A to że powiedzą coś kierownictwu , traktowane jest jako atak jak się nie podoba to państwu dziękujemy . Od stycznia będzie zrównane wynagrodzenie wtedy się zacznie.

DM
@12345

A mają płacone tak samo jak pracownicy? Jakie obowiązki głównie dokładają brygadzistom?

@Nitzche

Hala nr.5 to raj ,a(usunięte przez administratora)Pan Menadzer to dar dla pracownika ciepły imily czlowie ,wzór.

BF
@@Nitzche

Brzmi nieźle, a czemu ta hala taka szczególna? Chodzi o atmosferę, czy co dokładnie? I skoro tam tak fajnie, to idąc na rozmowę rekrutacyjną można powiedzieć, że właśnie na tej hali się chce pracować, czy to po prostu zależy, do jakiego działu się aplikowało?

RT

I ta opinia będzie niezależna od stanowiska? mnie interesowałby praca w dziale personalnym ze względu na własne doświadczenie, nie wiem jednak czy są teraz do niego jakieś przyjęcia? nie wyświetlało mi się ogłoszenie… powiedzcie proszę kiedy ostatnio był ktoś potrzebny? I gdzie znajdę ofertę?

Danka

Czy na dzień dzisiejszy potrzebują krawcowe. Jestem po szkole branżowej .

Czy nowo zatrudnione osoby w EuroComfort otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Karolek

Jak wyglądają zarobki w firmie. Ale proszę poważne odpowiedzi. Jak to jest naprawdę. Godziny pracy , nadgodziny itp itd.

zbyszek
@Karolek

najniższa krajowa, przy czym ta najniższa krajowa będzie się składać z podstawy i premii, tak aby razem dac najniższą krajową

@Karolek

Zarobki ,zarobkami Zależy na jaki dział chcesz się dostać Wszędzie są braki tzw Polaków:) Jeśli chcesz najniższą wystarczę dwie lewe ręce i biorą jak leci. A Gdy się wykażesz lub oddasz swoje poty w pracy itd . Zlitują się i dadzą więcej grosika . Ogólnie najlepiej opłacani są operatorzy stepomatow. I oczywiście najmniej się narobią. Ale wszystko i tak zależy od ciebie jaka wyrobisz sobie opinię ma co sobie pozwolisz gdy cię zmusza do pracy na określonym dziale

Sebastian
@12345

Ile więcej tego grosika dadzą jak się człowiek postara o będzie miał wyniki? Podasz konkretne stawki żebym się mógł zorientować?

@Karolek

Nadgodzin brak,realna i prawdziwa wypłata ok.2800zl praca na trzy zmiany.Na halach na dwie zmiany wypłata 2600zl.Zarobki nieadekwatne na tak ciężką pracę,kilka lat i garb.

on

Czy w Eurocomforcie też szykują się zwolnienia , tak jak w Euroline ?

Termo
@on

Ale głupoty piszesz... Gdzie niby masz te zwolnienia?

A

A ile taki brygadzista wyciąga netto na miesiąc ?

@A

Dobre pytanie, mnie też by to interesowało. Ogólnie częściej się tu awansuje na to stanowisko czy z ogłoszeń biorą? Znacie konkretnie warunki? Mam na myśli zakres obowiązków na umowie, jaki by był?

@A

Słyszałem, że 5000 zł na rękę ale sądzę, ze to brednie.

Xyz

Oczywiście że brednie Tyle zarabiają operatorzy stepomatow lub kierownik zmianowy Brygadziści zarabiają 3200-3500 netto o ile wszystko idzie zgodnie z wymogami Odpowiadają za wszystko Reklamacje ludzi do pracy Stres pracy ciągły tylko norma gonią Zapraszam chętnych by przekonali jak to jest

@Xyz

a sądziłam, że na tym stanowisku robota dobra może być. a cieszą się chociaż szacunkiem za ten zakres obowiązków do ogarniania? i co ze wsparciem, można liczyć na pomoc?

Ile może wyciągnąć netto miesięcznie u Qas pracownik produkcyjny zd stażem powiedzmy 8 letnim a ile brygadzista ?

Czy firma EuroComfort kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Niki

Absolutnie nie, na tych samych stanowiskach są różne płace, różnice są zarówno między mężczyznami i kobietami jak i miedzy kobietą a kobietą i mężczyzną a mężczyzną. Bywało tak że nowi pracownicy dostawali więcej niż starzy pracujący na tym stanowisku przez wiele lat.

nick

W pracy zimno, brak ciepłej wody, czas zgłosić do radia i inspekcji pracy. W niektórych biurach temperatura spadła poniżej 18 stopni co jest niezgodne z prawem jak i brak ciepłej wody. Pracownicy marzną a pan (usunięte przez administratora) co 2 dni samolotem sobie przylatuje

@nick

Jako pracownicy zgłaszaliście w ogóle ten problem z wodą i ogrzewaniem do odpowiednich osób? Może pracodawca nie zdaje sobie sprawy, że taki problem istnieje?

Niki
@Marta

Do odpowiednich osób, czyli jakich? Przecież to dyrektor decyduje że nie ma ciepłej wody i ogrzewania, wiec pracodawca zdaje sobie z tego sprawę, chyba że trzeba pisać do samego szefa z Niemiec....

Nicki
@Marta

Zgłosić do inspekcji pracy trzeba a nie gdzieś tam do Niemiec gdzie decyzje zapadają

Czytelnik
@Marta

Marta nie bądź śmieszna” nie wie”

@Nicki

no a ostatecznie doszło do tego w ogóle? sprawdzam, bo jakoś nikt na ten temat nie pisał i ciekawa jestem dlaczego. Ludziom aż tak te warunki nie doskwierają chyba skoro dalej pracują i rzeczywistych zgłoszeń brak?

Noname

Tu się kierownik boi odezwać na górze bo tylko stołek się liczy, ba.. połowa po podstawówce bo siedzą tam po 20 lat i palec tak głęboko jak tylko idzie. Ba, każde zezwolenie dostają.. budują firmy w Polsce. Więc jakim prawem chcecie zwolnić Polaków? Jak Wam tak pracownicy z Ukrainy pasują to postawcie firme, tam, u nich? No i wisienka na torcie, właśnie kolega dzwonił.. socjal! Nie dość że i tak był biedny, to teraz całkiem zabrali. Siwy swoje nakradł ale przynajmniej kierownictwo czuło jakiś respekt.

Xxx
@Noname

Jak to zabrali socjal?? Może ktoś to wytłumaczyć???

NN
@Xxx

no zabrali. nie bylo na swieta. na te tez nie bedzie

@NN

a jaka argumentacja za tym w takim razie sto od ich strony, jak to wyjaśnili? w przyszłym roku planowana jest rekompensata?

Noname
@Renata

Tak! Właśnie mamy dostać po 400-500 zł! Brak ciepłej wody, ogrzewania. Dyrektor wpada w nocy na 15 minut aby ludzi na fajce łapać! Na to hajsy są! Windy nie działają, wózki bez kółek bo po co naprawić.. maszyny złomy.. aby to jak najszybciej padło;)

Hahahaha
@Noname

Oszczędności… zemszczą się szybko tylko pracownicy na tym ucierpia! Nieudolne to wszystko Uciekać trzeba bo coraz gorzej

Dorota
@Noname

Jak to nie ma ogrzewania i ciepłej wody? Wyjaśnili czemu? Co z maszynami jest nie tak?

Nicki

Krótka i ślepa droga do tego mroźna bo grzać szkoda tez

Zwolniona ciężarna

Jestem była pracownica tego (usunięte przez administratora) bo inaczej tego się nie da nazwać. Nie będę się rozpisywać jak traktują tam człowieka brygadzistki kierownictwo dyrektor. Pracując tam człowiek jest wystawiony na próbę swojej psychiki. Nie polecam nikomu kto szanuje się tam pracować ja pracowałam pół roku, mężczyźni którzy pracują z kobietami i są na stanowisku wyżej każą dźwigać tkaniny na dziale kołder które ważą ponad 60 kg. Ukraińcy w stosunku do Polek zachowują się bardzo źle, przechodząc obok mnie Ukrainiec nie raz złapał mnie tam gdzie nie powinien, jest tam mobbing ogromny. Kiedyś jak zasłabłam i mdlałam na nocce z przepracowania siedziałam sama na podłodze w hali a brygadzistki nie raczyła przyjść bo powiedziała że przesadzam. Dopiero po awanturze pracowników przyszła i pozwoliła odpocząć. To wszystko jest prawda ostrzegam tych co chcą się zatrudnić, bo nie chce żeby ktoś inny przeżywał to wszystko. Najważniejsze do czego zmierzam żeby wam opowiedzieć jest to że chodziłam ponad 3 tygodnie za kierowniczka z wypowiedzeniem mówiłam jej że mam ciężka sytuacja muszę wyjechać i chce złożyć wypowiedzenie 3 tygodnie wcześniej dlatego, zostałam totalnie olewana aż w końcu dostałam wypowiedzenie z mojej winy. Dwa miesiące później dowiedziałam się że jestem w ciąży. Adwokat powiedział że jest możliwość żeby mi cofnęli wypowiedzenie bo kobieta w ciąży jest w okresie chronionym. Jedyne co zarzucił mi euro comfort jest to że traktują to jako próbę wyłudzenia. Jestem w trakcie kontaktowania się z inspekcja pracy napewno tego nie zostawię.

@Zwolniona ciężarna

Szczerze? Jeśli to wszystko jest prawdą, to bardzo dobrze, że tak reagujesz i starasz się coś z tym zrobić. Nie każdy miałby na tyle empatii, żeby myśleć o tym, co może się tu dziać przyszłym pracownicom. Ciekawa jestem gdzie konkretnie leży przyczyna tego wszystkiego, że doszło do takich zachowań i traktowania drugiego człowieka. Czy do teraz udało się coś załatwić w inspekcji?

xxx
@Zwolniona ciężarna

popieram niedaj sie'pracowalem tam i wiem jak postepuja z niektorymi

xxx

jeden (usunięte przez administratora) .kolesiostwo na halach gdzie kierownicy maja swoich pupilkow...pozwalaja im chodzic na papierosa np operatoram na hali 16 a innych sie gna do pracy

Aktualność
Szanowni Państwo,

Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o EuroComfort - Leszno

• Jak się pracuje w EuroComfort?

Zobacz opinie na temat firmy EuroComfort tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EuroComfort?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EuroComfort?

Kandydaci do pracy w EuroComfort napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EuroComfort