Podlaska Fabryka Okien i Drzwi “Witraż”

Łyski

Opinie o Podlaska Fabryka Okien i Drzwi “Witraż”

anonim 2009-03-25 12:57:27
witam fabryka jak fabryka hummm......
paltnosci w terminach bez zadnych problemow lecz kierownictwo olewa wszystkich w kolo zero relacji z pracownikami poprostu mow a on jak slup
zainteresowany 2014-09-07 12:09:56
jakie są realia jeżeli chodzi o zarobki w tej firmie. Chodzi mi o stanowisko Specjalista ds. sprzedaży na rynki zagraniczne - słyszałem że za to stanowisko z dwoma językami dają 1500 zł na rękę (szok)? czy ktoś może potwierdzić?
gamoń 2015-04-03 19:48:52
Wiesz, do końca tak nie jest - jest to ok. 1800 netto, polecam w tym miejscu sprawdzić, ile zarabiają średnio specjaliści na eksport z biegłą znajomością przynajmniej dwóch języków obcych - jest to skromne 4320 PLN netto i jest to początkowa suma, od której w ogóle należy rozpoczynać negocjacje z przyszłym pracodawcą.
Janek 2015-10-24 21:03:51
Daruj sobie tą firmę, chyba, że szukasz pracy na krótki czas dopóki nie znajdziesz czegoś lepszego. Zarobki nie są porywające, a i tak szukają jak zaoszczędzić zaczynając od umów zlecenia na okres próbny, który przez cały czas przedłużają, najniższej stawki, brak jest podwyżek. Na pewno można w miarę dobrze zarobić jeśli będziesz zapieprzać na dwie zmiany. Pełna kontrola tego co robisz (kamery, rejestratory). Sporo ludzi od nich odchodzi. Z ciekawości możesz zobaczyć, myślę, że szybko sam się zorientujesz.
Marta 2016-05-27 10:52:34
Pod względem płatności dla pracowników to wszystko działa jak w zegarku. Zawsze terminowo i bez żadnego ale. Wszyscy są tez na umowach o prace po okresie próbnym. Zarobki na produkcji i w biurze w porównaniu do firm produkcyjnych z podlaskiego są podobne, często trochę wyższe na adekwatnych stanowiskach. Nie polecam porównywać tych realiów z realiami firm Warszawskich i rzucać takimi kwotami rzędu 5 tysięcy na start dla handlowca. To co mi się tu podoba to fakt, że ludzi nie przyjmuje się tu na chwilę czy na sezon, nie przychodzi się więc do pracy z ciagłą presją, że nie wiadomo kiedy i nie wiadomo za co ktoś może po prostu się ciebie pozbyć. Wszyscy pracują tu długo, chyba że charakter pracy im się nie spodoba to po tygodniu odchodzą sami. Praca na produkcji to praca fizyczna, do tego też trzeba mieć przecież predyspozycje.
brr 2016-05-30 14:22:11
A jak atmosfera w pracy i ile wynosi średnia wypłata na start?
greg 2016-05-31 17:48:54
Tu była cała masa negatywnych komentarzy, ale firma widać postarała się usunąć bo ludzi nie mogą znaleźć do pracy. Sam chciałem tam pójść, ale znajomy tam pracował i skutecznie mnie zniechęcił. Praca po 10 godzin i dłużej, umowa o pracę dopiero po roku, jak potrzebujesz jakiś urlop to już nie pracujesz.....Może ktoś się wypowie kto pracuje obecnie?
222 2016-06-03 16:51:46
Masz rację:)
tadzio 2016-07-01 13:55:49
greg' to skoro dają ci umowę to urlop ci się nalezy no co ty?
Zostaw swoją opinię o Podlaska Fabryka Okien i Drzwi “Witraż” - Łyski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Podlaska Fabryka Okien i Drzwi “Witraż”