Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o UNION KNOPF

Pracowałeś w firmie UNION KNOPF i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
tAOS - 2013-04-06 17:17:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (10)
POTWIERDZAM KOLEGĘ POP... ATMOSFERA W TYM ZAKŁADZIE SZKODA GADAĆ
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-07-14 22:39:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no a jak się zarabia w zakładzie unio knopf?czy zarobki są w stanie srekompensowa ć niesprzyjającą atmosferę w pracy?czy jest umowa o pracę?
zdjecie uzytkownika
gienek - 2016-03-18 16:40:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [tAOS - 2013-04-06 17:17:31]:
nikt tutaj nie przychodzi dla atmosfery, bo wiadomo , że jej nie znajdzie w zbyt dobrym stanie. Ludzie przychodzą tu w konretnym celu żeby zarabiać .

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie UNION KNOPF!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UNION KNOPF

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: