Nexio Management

Toruń

Opinie o Nexio Management

ITpoint 2016-06-08 14:05:57
To współpraca B2B, więc jak ktoś prowadzi działalność gospodarczą lub planuje ją założyć, może przy tej formie współpracować (finansowo często ciekawiej ta opcja wygląda)
jason 2016-07-13 10:44:23
byłem tam na rozmowie - szukają nie tylko b2b, ale i umowy o pracę. Ostatecznie nie odpowiadał mi projekt, ale firm zrobiła na mnie pozytywne wrażenie
ITpoint 2016-08-01 13:45:53
Tak, tak - w ogłoszeniu jest informacja, że obie formy współpracy są oferowane.
Ollama 2016-09-16 03:16:49
Powiem jak wygląda - jak dostaniesz test i go zdasz popracujesz 2 tygodnie i następny test.
Rozmowa - jak bardzo krótko - trafiłeś w 10 popracujesz do końca umowy.
Rozmowa długa max 15 minut - w myśleniu szczegółowe pytania.
Rozmowa bardzo długo + prosty test z wiedzy książkowej zda go każdy z IQ 120. - praca max 3 miechy.
Nie liczcie na to, że tam zaliczycie tzw. sukces tu się kończy karierę w takich systemach pracy.
Najlepiej umowa na min 6 miechów - na rok albo 2 lata. Lub nieokreślony. W normalniej firmie. W korporacji nie istnieje takie coś jak długotrwałe zatrudnienie. Albo własna działalność w korpo to jeszcze sam sobie popracujesz za projektach.

Korporacje kochani to wasza śmierć lepiej szukajcie za mniej i w mniejszych firmach.
Uwielbiają tu studentów po 28 roku życia jesteś dla nich martwy. Jak ukiszony ogór w zalewie octowej do jednorazowego użytku.
wuwu 2016-10-10 21:40:49
można troszkę jaśniej ?
Nexio to coś zbliżonego do korpo, preferują studentów z niskimi oczekiwaniami?
Krzysztof 2016-10-13 14:25:21
Ja nie mogę.... zamiast docenić pracodawcę za to, ze nie boi sie zatrudniać młodych pracowników bez większego doświadczenia zawodowego i jest chętny aby dać im szanse, trochę przyuczyć do zawodu to szuka sie w tym jakiś złych zamiarów. Naprawdę bez przesady.
Zostaw swoją opinię o Nexio Management - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nexio Management