Opinie o Nexio Management w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Nexio Management. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Nexio Management o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nexio Management w Warszawa

XYZ Nowy wpis

Cześć. ;) nie ma tu jak widać świeżych opinii a chce się wstępnie zorientować za praca jako Junior Openshift Engineer. Czy jest tuk ktoś kto aktualnie pełni te funkcje albo już awansował wyżej i mógłby opowiedzieć jak wdrożenie przebiega i czy waszym zdaniem warto aplikować?

Czy w Nexio Management możliwa jest praca na podstawie B2B?

Rekrutacja Nowy wpis

Tak, jak najbardziej jest możliwa.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Nexio Management?

Pracownik Nowy wpis

Atmosfera jest dla nas bardzo ważna. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową: www.nexio.pl oraz na nasze media społecznościowe, gdzie doskonale widać, jaka jest u nas atmosfera. Dodam, że w Toruniu nie ma naszego biura, nasza centrala jest w Warszawie, dodatkowo jesteśmy obecni we Wrocławiu oraz Lublinie. Mamy projekty w różnych lokalizacjach, również opcje pracy zdalnej. W przypadku pytań, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, tam na bieżąco chętnie udzielamy dodatkowych informacji: rekrutacja@nexio.pl

Darek

@ollama a jaki ten test dokładnie jest?

@Darek

wiadomość Ollama jest z 2016 roku, nie wiem czy wtedy ktoś tak rekrutował, ale wiem, że moja rekrutacja wyglądała normalnie. I rozmowa z HR, test wiedzy, II rozmowa techniczna - później decyzja

Kandydat2

Dokładnie, rozmowa rekrutacyjna przeprowadzona zdalnie, od początku do końca profesjonalnie i w sympatycznej atmosferze. Rozmowa HR, w następnym kroku zadanie techniczne. Wszystko zgodnie ze standardem, na razie się wycofałam, ale na pewno będę jeszcze chciała wrócić do rozmów. nie wiem skąd są tutaj takie opinie.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
on

Wie ktoś gdzie jest lokalizacja tej firmy poprawna? Bo chyba coś jest nie tak z nią

odp
@on

Z firmą wszystko dobrze :) Nexio kiedyś było na Orzyckiej w Warszawie, w adresie stary kod pocztowy się zgadza. Kto wpisał Toruń? albo GoWork albo 1 osoba pisząca komentarz. Od roku Nexio przeniosło się do nowej siedziby na Wyścigach. Ul. Szturmowa 2a.

Czy Nexio Management oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Nexio oferuje do wyboru: umowę o pracę lub kontrakt B2B, jeżeli mamy do czynienia ze studentem możemy również zaproponować zlecenie.

Ollama

Powiem jak wygląda - jak dostaniesz test i go zdasz popracujesz 2 tygodnie i następny test. Rozmowa - jak bardzo krótko - trafiłeś w 10 popracujesz do końca umowy. Rozmowa długa max 15 minut - w myśleniu szczegółowe pytania. Rozmowa bardzo długo + prosty test z wiedzy książkowej zda go każdy z IQ 120. - praca max 3 miechy. Nie liczcie na to, że tam zaliczycie tzw. sukces tu się kończy karierę w takich systemach pracy. Najlepiej umowa na min 6 miechów - na rok albo 2 lata. Lub nieokreślony. W normalniej firmie. W korporacji nie istnieje takie coś jak długotrwałe zatrudnienie. Albo własna działalność w korpo to jeszcze sam sobie popracujesz za projektach. Korporacje kochani to wasza śmierć lepiej szukajcie za mniej i w mniejszych firmach. Uwielbiają tu studentów po 28 roku życia jesteś dla nich martwy. Jak ukiszony ogór w zalewie octowej do jednorazowego użytku.

wuwu
@Ollama

można troszkę jaśniej ? Nexio to coś zbliżonego do korpo, preferują studentów z niskimi oczekiwaniami?

Miki
@wuwu

A gdzie zes wyczytal ze takich preferują??? Bo nigdzie nie moge znalezc informacji ze szukaja z niskimi kompetencjami. Szukasz dla siebie pracy i nie masz kompetencji stad to twoje pytanie? Nie wyolbrzymiaj. Nikt nie szuka barana do pracy. Zaloz wlasna firme. Wiesz ze to takie proste.

Filip

Wyjaśni mi ktoś jak to jest z tym Toruniem? Czy to jest oddział firmy?

@Filip

@Filip to faktycznie jakaś pomyłka, którą wprowadziła pierwsza osoba pisząca komentarz :) wszystkie posty poniżej dotyczą Warszawy, ulica się zgadza.

Agnieszka

Rzeczywiście @programista jest to forum Nexio Managementu ale w Toruniu, nie w Warszawie. Dodając opinię musimy pamiętać i zaznaczać od razu, że nie piszemy o tym oddziale - tak jak zrobiłeś to Ty. Czy opisywana rozmowa i jej przebieg, miały jakiś finał w postaci wyjaśnień działu hr?

Janek od futmanek
@Agnieszka

Agnieszko bredzisz W toruniu pod tym adresem nie ma takiej firmy to raz a dwa sprawdz nip ktory wasz portal podal w tym watku. Nalezy do firmy z warszawy. Agnieszko myslisz ze pracujesz w fajnym i rzetel ym portalu? Opowiesz nam cos o benefitach w gowork?

Agnieszka

Znalazłam na stronie firmy kilka ofert pracy, podaje link, może ktoś zaaplikuje http://nexio.pl/kariera Ktoś z was wypowie się jak przebiega sama rekrutacja w Nexio Management? Jaka jest atmosfera wśród pracowników? @Dziwne pytania, celem portalu jest zbieranie opinii pracowników o firmie. Dzięki takim pytaniom jak te osoby zainteresowane pracą w tym miejscu mają wszystkie informacje w jednym miejscu. Jest to o tyle cenne że można poznać odpowiedzi ze strony osób które faktycznie doświadczyły tych kwestii w praktyce. Realizacja benefitów wygląda różnie, a kwestia urlopów raczej rzadko jest poruszana w ogłoszeniu zamieszczanym przez firmę. Oczywiście ceną anonimowości komentarzy jest mniejsza rzetelność, niemniej należy pamiętać że o niektórych sprawach pracownicy wolą się wypowiadać anonimowo.

Dziwne pytania

@Agnieszka - a nie lepiej przekazać te pytania bezpośrednio do firmy lub spojrzeć chociażby na stronę, jakie benefity są w ofercie i uzyskać rzetelne odpowiedzi na każde z pojawiających się pytań? Tu nie wiesz kto jaką informację Ci udziela.

Agnieszka

@Obecny pracownik, a czy możesz powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy? W tym momencie Twoja opinia jest dość ogólna i niewiele mówi o pracy w Nexio Management. @AS, a jak z socjalem w tej firmie? Czy ten pracodawca zapewnia swoim pracownikom jakieś dodatkowe benefity? Przypominam, że wątek dotyczy pracy w Nexio Management w Toruniu. @DJ, a jak wygląda kwestia urlopów? Nie ma problemów z wzięciem kilku dni wolnego?

Obecny pracownik

Nexio Management to świetny pracodawca i spokojnie można polecać pracę o ile firma będzie potrzebowała ludzi!!

DJ

Bardzo dobra firma! Uczciwe warunki i bardzo dobre wynagrodzenie, świetna atmosfera, bardzo fajny zarząd. Zdecydowanie polecam! :)

AS
@DJ

Nie polecam tej firmy. Dostajesz umowę o pracę na czas nieokreślony nie dlatego, że Cię cenią, ale żebyś nie przyszedł po podwyżkę po okresie próbnym (a zwolnić Cię zawsze mogą). W firmie jest kilka osób z długim stażem, które dla szefów zawsze mają rację i nie zadają oni sobie nawet trudu, aby posłuchać opinii osoby z mniejszym stażem dla wyrobienia sobie obiektywnej opinii. Szefowie nie mają wizji swojej firmy i długotrwałych celów. Ich decyzje i działania są podejmowane pod wpływem chwili. Jedyny plus to dobra atmosfera i pizza od czasu do czasu kupowana przez firmę.

AS
@DJ

Mówię o Nexio Management w Warszawie ul. Orzycka

DJ
@AS

Już nie wymyślaj głupot wyssanych z palca. Ciesz się, że są jeszcze takie firmy jak ta. Ty chyba nie znasz rynku i nie wiesz co się dzieje w innych firmach. Trochę pokory i docenienia pracy tych ludzi! Jak cie przepiorą i przeorają w BIG4 to wtedy przejrzysz na oczy ;)

Agnieszka

@DJ, Twoja opinia jest zdecydowanie pozytywna. Jak długo pracujesz w Nexio Management? Co uważasz za największy plus firmy, a co mogłoby ulec zmianie na lepsze? Twoja opinia z pewnością przyda się osobom, które chciałyby podjąć pracę w tym miejscu.

Pracuje w Nexio od kilku lat i nie mam zastrzeżeń. Nie jest to żadna korporacja jak pisał ktoś wcześniej. Jeżeli jesteś bez doświadczenia to trafiasz do zespołu, możesz liczyć na wsparcie zespołu i lidera, nabierasz doświadczenia. Jeżeli masz doświadczenie i jesteś samodzielny to trafiasz na różne projekty duże małe w zależności od zapotrzebowań i kompetencji. Moim zdaniem jest ok i ciężko się do czegoś konkretnego przyczepić.

@Paweł

Choć pracowałem, w Nexio, ok. pół roku było na prawdę świetnie. Nie wiem jak można mówić o przyczepianiu się gdy zarząd jest baaaardzo w porządku. Bardzo!

abc

Warszawa Firma bardzo w porządku, nic do zarzucenia. Choć większość projektów dość nudna

Jacek

Jaki jest powód takiej ciszy na forum? Tak dobrze się pracuje?

Programista

Brak obiecanej odpowiedzi w sprawie decyzji o przyjęciu do pracy - odpowiedzi brak do tej pory. Brak umiejetności wskazania miejsca pracy poza wskazaniem przybliżonej branży i wskazania rejonu geograficznego tak dużego miasta jak Warszawa, jakby problemem było podanie nazwy ulicy... - co nie pozwala określić osobie kandydującej czasu dojazdu (może ten być nieakceptowalny?) Brak umiejętności odpowiedzi na podstawowe pytanie, jakie powinni kandydaci zadawać - czy jest to nowe stanowisko, czy wakat? - jak często były zmiany na tym stanowisku - w odpowiedzi mydlenie oczu - po prośbie o jasną odpowiedź - odpowiedź, że rekruter nie ma wiedzy w tym temacie. Więcej w opisie przebiegu rozmów kwalifikacyjnych. Brak poszanowania kandydatów w postaci braku maila chociażby z decyzją odmowna - tymbardziej obiecaną - dyskwalifikuje oddział w Warszawie w moich oczach (brak wątku dla Warszawy - czy Administrator utworzy i przeniesie opinie i przebiegi rekrutacji?)

Agnieszka

@Paweł czy firma wymaga znajomości języków obcych? Jest ona weryfikowana podczas procesu rekrutacyjnego? Kilka praktycznych wskazówek - odnośnie tego, o co pyta podczas niego pracodawca - pomoże wielu osobom opanować stres z nim związany.

Zostaw merytoryczną opinię o Nexio Management - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nexio Management?

Kandydaci do pracy w Nexio Management napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nexio Management