Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o ELEKTROWNIA KOZIENICE

Pracowałeś w firmie ELEKTROWNIA KOZIENICE i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
ere - 2013-11-06 20:34:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
kto sie za to wezmie
zdjecie uzytkownika
wlaka - 2015-12-14 13:05:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
naprawde jest to spora firma, nie wiem czy wiecie ale jest to druga co do wielkości elektrownia w Polsce i naparwde nieźle na tym zarabiaja, ale ogłoszeń o prace nie widziałem.
zdjecie uzytkownika
sil - 2016-05-04 09:36:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@wlaka praca w elektrowni zawsze była dobrze płatna. Pracuję w Elektrowni w Połańcu a przenoszę się pod Kozienice. Biorę CV i jadę do nich na miejsce. Mam nadzieję że z moim doświadczeniem i wykształceniem mam szanse. Mam dostać bardzo dobrą opinię z pracy

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie ELEKTROWNIA KOZIENICE!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELEKTROWNIA KOZIENICE

Twoj email:
Wiadomość: