Mercator Medical S.A.

Toruń

Opinie o Mercator Medical S.A.

admin 2015-06-28 18:17
Wiesz coś ciekawego o firmie Mercator Medical S.A.? Dodaj komentarz na forum. Od twojej opinii może zależeć czyjaś kariera.
rose 2016-08-25 15:15
Mercator jest naprawdę ok firmą, jak się patrzy na klimat na rynku pracy w Krakowie - nie aspirują do korpo, jak się zdobywa doświadczenie, to w całym procesie i jest fajny bagaż do CV. Ale pamiętam, że jak ktoś już tam generalnie zacznie pracę to raczej zostaje na dłuższy czas ( w sekretariacie była babeczka która tam ponad 15 lat pracuje!:)). Kasa to wiadomo standardowa jak w Małopolsce, ale nie ma co hejtować - przynajmniej się troszczą o pracowników, jest opieka medyczna, imprezy, pomoc HRowa, nie zwalniają sami z siebie. Jakbym się nie przenosiła za mężem to dalej bym tam pewnie pracowała.
kaśśśka 2016-09-08 22:55
jak ktoś szuka ambitnego stanowiska to teraz w firmie jest potrzebny technolog - hurry up, ogłoszenie od połowy sierpnia
Marcin 2017-01-19 14:12
Jak to są Ci sami ludzie co w Zamak Mercator to wstyd w ogóle przychodzić do tej firmy.
Wystarczy popatrzeć na opinie Zamaka Mercatora.
Patrycja 2017-07-27 11:00
Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami na temat pracy w Mercator Medical S.A.? Czy firma aktualnie poszukuje nowych pracowników? Te merytoryczne informacje będą cenne dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.
Zostaw swoją opinię o Mercator Medical S.A. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mercator Medical S.A.