Mercator Medical S.A.

Toruń

Opinie o Mercator Medical S.A.

admin 2015-06-28 18:17:14
Wiesz coś ciekawego o firmie Mercator Medical S.A.? Dodaj komentarz na forum. Od twojej opinii może zależeć czyjaś kariera.
rose 2016-08-25 15:15:29
Mercator jest naprawdę ok firmą, jak się patrzy na klimat na rynku pracy w Krakowie - nie aspirują do korpo, jak się zdobywa doświadczenie, to w całym procesie i jest fajny bagaż do CV. Ale pamiętam, że jak ktoś już tam generalnie zacznie pracę to raczej zostaje na dłuższy czas ( w sekretariacie była babeczka która tam ponad 15 lat pracuje!:)). Kasa to wiadomo standardowa jak w Małopolsce, ale nie ma co hejtować - przynajmniej się troszczą o pracowników, jest opieka medyczna, imprezy, pomoc HRowa, nie zwalniają sami z siebie. Jakbym się nie przenosiła za mężem to dalej bym tam pewnie pracowała.
kaśśśka 2016-09-08 22:55:55
jak ktoś szuka ambitnego stanowiska to teraz w firmie jest potrzebny technolog - hurry up, ogłoszenie od połowy sierpnia
Zostaw swoją opinię o Mercator Medical S.A. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mercator Medical S.A.