Opinie o Bild Presse Polska w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Bild Presse Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Bild Presse Polska o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bild Presse Polska w Toruń

Bild Nowy wpis

Czy bild zamieszcza gdzies ogloszenia o prace dla operatorek? Czy kierownictwo to nadal mlodziki bez kultury? Czy ktos ze starej kadry jeszcze tam pracuje(np. Marzena Ł.)? Siedzibe nadal maja na gdanskiej?

Ulka Nowy wpis

Jeszcze nie rozpoczęta praca a już zaczyna się narzekanie?

Kuba

Czy dzieje się coś w firmie? Warto szukać tu pracy?

Kupa Nowy wpis
@Kuba

Nie

idalia

Ktoś powyżej już napisał, ze to (usunięte przez administratora) przez duże B, w piątek, świątek, na okrągło. Powiem tak- grafik układany w cały świat, zaznaczasz sobie wolne, bo masz cos ważnego w tym dniu, przychodzisz- a tu ZONK!- idziesz do pracy i nikogo to nie obchodzi, ze masz akurat lekarza na którego czekało sie pół roku, sprawę w sądzie czy cokolwiek. I dzwoń teraz po wszystkich koleżankach z błaganiem, żeby sie ktoś zlitował i przyszedł za ciebie. A atmosfera między dziewczynami, delikatnie mówiąc, gęsta. Niektóre za 1 zl to by cię w łyżce wody utopiły.Ploty, obgadywanie za plecami, zadzieranie nosa to codzienność. Kierownicy niby mają służyć wsparciem, a tymczasem chora ambicja tych młodzieńców pozwala tylko krytykować i ganić (żeby mi admin słowa opierd.. nie wyciął). Przepływ informacji- zerowy. Na szkoleniach każą mówić jedno, a potem dostajesz zje.ę, że żle , ze trzeba inaczej. Jeśli macie wybór, omijajcie BP szerokim łukiem.Dla własnej higieny psychicznej.

Była pracowniczka
@idalia

Widzę że nic się nie zmieniło :) Pracowałam w Bildzie dość długo i bardzo chętnie bym wróciła, bo samą pracę naprawdę lubiłam. Wiem, że to może być dziwne ale wolę rozmawiać z klientami o pierdołach niż np sprzedawać i coś komuś wciskać przez telefon. Niestety kierownictwo i kadra zarządzająca to była tragedia. Był zakaz rozmawiania z pedofilami i zoofilami, trzeba było to zgłaszać- po zgłoszeniu kierownik potrafił powiedzieć "no ale spróbuj go jakoś nakręcić żeby się nie rozłączał". Tak to jest jak powierza się takie stanowiska osobom które ledwo zdały maturę i nie mają żadnej wiedzy o życiu i doświadczenia w pracy. Sama byłam świadkiem jak jedna z operatorek odebrała telefon- jej dziecko miało wypadek w szkole. Kobieta roztrzęsiona, nie była w stanie pracować. Jednak z koleżanek zaproponowała że za nią zostanie, ale szanowne kierownictwo zagroziło "jak wyjdziesz to możesz nie wracać". I już więcej nie wróciła mimo, że prawie od razu znalazła sobie zastępstwo. A największym poniżeniem jest proszenie się o to, żeby kierownik łaskawie pozwolił iść siku (nieraz czekało się na zgodę godzinę albo więcej) czy do domu! To jest chore, że pracuje się np do 20 i przed tą godziną trzeba ZAPYTAĆ kierownika czy łaskawie można iść do domu. A czasami było tak, że nie pozwalali. Zdarzało mi się wielokrotnie pracować w nocy, gdzie w tygodniu jest jeden autobus na godzinę i musiałam wyjść o konkretnej godzinie (którą zresztą miałam wpisaną w grafiku), ale nie zawsze mi na to pozwalano. Nikt się nie pytał czy mogę albo czy chcę robić nadgodziny. Po prostu nie mogę iść do domu i koniec. Wielokrotnie przetrzymywano mnie złośliwie 10-15 minut dłużej i łaskawie puszczano. Co mi nić nie dawało bo mój autobus odjechał i musiałam w tym pięknym call center siedzieć prawie godzinę żeby mnie nikt w nocy nie napadł. Szczytem było też to, że nieraz przychodziło się na 6 czy 8 po czym od razu padała informacja że można iść do domu bo klienci mało dzwonią. To tak ciężko wysłać smsa czy zadzwonić? OMIJAJCIE BILDA SZEROKIM ŁUKIEM! Ja tam pracowałam jak byłam młodsza i nie umiałam walczyć o swoje, teraz zachowałabym się w stosunku do nich inaczej. Omijajcie ich, jest wiele lepszych firm a dla tak marnych pieniędzy jakie oferują nie warto się poniżać.

Pracowałam w Bild. Nowy wpis
@Była pracowniczka

Nic się nie zmieniło. Dalej (usunięte przez administratora). Dalej na przerwę czeka się długo i aby siku i do komputera. Dziewczyny odchodzą i nie chcą tam pracować. Ja pracowałam w Bild Presse 3 l temu jak był w starej lokalizacji (obok) a moja przyjaciolka pracuje do dzis ale tylko dlatego bo nigdzie indziej nie ma możliwości z powodów zdrowotnych , utrudnień fizycznych i ma blisko. Nie polecam. Praca dla osób które nie mają swojego życia. Za marne pieniądze. Wszędzie dadzą więcej nawet przy zamiataniu ulic.

Iwona

@bildowa a czemu w firmie Bild Presse Polska zostały tylko panie 60-70 letnie? Czemu liczba pracownic się zmniejszyła? Czy były masowe zwolnienia? Powiedz użytkownikom, co wydarzyło się w firmie, że taka sytuacja miała miejsce i czy wiesz czy chcą szukać nowych osób do pracy.

Firma.do.bani
@Iwona

Bo żadna młoda dziewczyna ani matka nie przyjdzie do pracy w święta , każdy weekend czy każdy ustawowo wolny dzień- zasłaniają się tym , że to umowa zlecenia a to (usunięte przez administratora) prawda - nie masz obowiązku iść w święta . Nikt Cię nie zmusi. W Sylwestra trzeba idź do pracy ,w nowy rok też "bo dzwonią" - i nie ma się wyboru bo inaczej dadzą karę nawet 100, 200 zł. Kierownicy to młodziki co myślą że są nie wiadomo kim. Zostały tylko starsze dewoty i desperatki które nie nadają się do innej pracy.

Jola

Wznowili rekrutację. Stawka 13.70 plus premie - pracuje tam moja koleżanka i być może ja zacznę w lipcu. Jedyny minus to główny kierownik - bo zmusza do pracy w dni wolne (wpisujesz miesiąc wcześniej, że chcesz wolne ale nici z tego, mają to gdzieś) ZMUSZAJĄ DO PRACY W ŚWIĘTA I DNI USTAWOWO WOLNE OD PRACY BO INACZEJ ZWOLNIĄ A WCZEŚNIEJ DADZĄ KARĘ . Praca net nie dla kobiet starszych które już nie mają za dużo planów... młodym nie polecam

Internetowy

Brak aktualnych wpisów na fb firmy, to znaczy, że zainteresowanie jest znikome?

Szymon

Czy ktoś wie o niejawnej rekrutacji do Bild?

Iwona

@http://www.znudzone.pl nikt na Gowork.pl nikogo nie naciąga. Każdy użytkownik może wyrazić tu swoją opinię o swoim pracodawcy. Dlaczego tak uważasz? I jaką masz opinię o firmie Bild Presse Polska? Pamiętaj o regulaminie, bo Twój wpis go łamie.

Iwona

@idalia dziękuję za odpowiedź. Wspominasz o tym, że już od dłuższego czasu nie jesteś pracownikiem firmy. Chętnie usłyszymy więc od osób, które obecnie pracują w Bild Presse Polska. Jak wygląda sytuacja w firmie obecnie? Czy nadal jest tak jak przedstawiła @idalia?

Iwona

@Była pracowniczka nie do końca rozumiem Twój komentarz. Piszesz, że chętnie byś do pracy w Blidzie wróciła, jednak potem żeby omijać tą firmę i nie warto w niej podejmować zatrudnienia. Mogłabyś @idaliawspominasz o wielu rzeczach, które w firmie nie działają poprawnie. A jak oceniasz same warunki zatrudnienia? Czy Bild Presse Polska oferuje pracownikom dodatkowe benefity?

idalia
@Iwona

Pracowałam tam już jakiś czas temu i wówczas mogłam o jakichkolwiek benefitach pomarzyć. Chyba, ze benefitem nazywasz zmuszanie do pracy w dni wolne- jak nie wypracowałaś określonej ilości godzin świątecznych/weekendowych,mialaś obcinaną pensję. Spóźniłaś się do pracy, miałaś obcinaną pensję. Nie wyrobiłaś normy, miałaś obcinaną pensję. Zresztą powodów do obcięcia pensji znajdowało się zawsze wiele. A kiedy odeszłam, nie wypłacono mi wypracowanej premii, a jedynie "gołą" pensję. Może teraz coś się zmieniło, aczkolwiek nie sądzę- przyzwyczajenie jest drugą naturą...

bildowa
@Iwona

Czytanie ze zrozumieniem się kłania ;) Sama praca, jej charakter jest jak najbardziej w porządku, ale osoby zarządzające firmą to jest porażka. Na szczęście firm zajmujących się tym co Bild jest kilka. Bild jakiś czas temu zmienił siedzibę, liczba pracowniczek się zmniejszyła, zostały same panie 60-70 lat.

ed

Branża kuśnierska rzeczywiście jest trudna, ale zobacz, że ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy.

xxxx

Sapanie do sluchawki to dla Ciebie przyjemnosc? Gratuluje ;)

Mylisz się. Nikt tu nie hejtuje tylko pisze PRAWDĘ o pracy w tym BURDELU!

masakra

Firma krzak oddział w Łodzi wpierw dzwonią z innego nr się umawiają, napisałam sms rezygnuje dostałam odp ok, kilka dni później dzwoni babka z kolejnego nr z pytaniem dlaczego nie przyszłam bo adnotacje musi zrobić nie trafiłam czy olałam ich to jej mówie co i jak i macie kiepskie info między sobą wewnątrz firmy ona od razu ok ok to dziękuje i się rozłączyła. Płacą 11zł brutto za godzinę za pracę w sex biznesie żenada potem wpisz to sobie w cv...

anonimka

Widzę że admin kasuje wpisy, które mówią o tym jak naprawdę wygląda praca w bildzie przez co nikt nie może się dowiedzieć że to praca w porno biznesie. A szkoda.

Radzio

Widze, ze Bilt znuw zaczyna lowy na losia. :) Co do phpowca, to jak dla kogos szczytem mazen jest montowanie stron porno skladajacych sie z 4 widokow na krzyz i smieciowa umowa, to moze smialo isc na rozmowe. Tyle tylko, ze dzis w Lodzi to nawet malo doswiadczony phpowiec moze dostac lepsze warunki i bardziej rozwojowa robote. :) A co do marketingu, to niezle sie usmialem. Dzieki za poprawe chumoru, @jade bo odjezdzam. :) PS. Co tu wchodze, to co raz mniej komentarzy. Ciekawe, czy choc 5 % wszystkich napisanych nie zostala wykasowana przez admina. :D

jacek

raczej masz szanse kolego, na pewno zawsze jest dobrze próbować, bo co masz do stracenia w końcu, firma dobrze się prezentuje i raczej dobrze prosperuje, wiec moz etez Ci się trafic fajne stanowisko w sumie. A jak dostaniesz kogoś kto będzie nad Tobą i będzie Ci pomagał, wzrażał we wszytsko to tylko na plus.

miroslaw

dscccc6712 - odnosze wrazenie ze prezentujesz postawe totalnego lenia i nawet nie przeczytales komentarzy ludzi powyzej, jezeli w pracy zachowujesz sie podobnie to wydaje mi sie ze mozesz miec problem ze znalezieniem pracy gdziekolwiek w IT. Ludzie pisza dokladnie co im sie nie podoba w pracy w tej firmie a Ty zadajesz tak oczywiste pytanie ze zastanawiam sie czy czasem nie robisz sobie zartow. Oczekujesz abym przekleil ci komentarze ludzi powyzej ? Swoja droga podwazylbym pomysl pisania na tego typu forach takich pytan wiedzac ze na odpowiedz czeka sie kilka dni a z tego co wiem to rozmowa kwalifikacyjna wyglada na ogol nastepujaco : telefon od pracodawcy, rozmowa umowiona na kolejny dzien a tutaj wyczuwam ewidentna szeptanke kogos kto chce uratowac juz zniszczone imie firmy, dobry informatyk szukajac pracy idzie na kilka - nascie rozmow o prace a nie szuka informacji o jednej firmie chyba ze jestes na tyle slaby ze tylko tam Cie chca.

szeszmte

Ktoś kto poleca ci pracę w tej "firmie" raczej nabija się z ciebie... Praca 24/7, jest tel. musisz być, pana m. nie obchodzi życie osobiste pracowników, liczą się tylko wyniki i 0 na koncie ww. osoby. NIE POLECAM! (usunięte przez administratora) BP! :)

Zostaw merytoryczną opinię o Bild Presse Polska - Toruń

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bild Presse Polska?

Kandydaci do pracy w Bild Presse Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bild Presse Polska