Technika Zamocowań AMEX

Toruń

Opinie o Technika Zamocowań AMEX

BYŁY 2012-01-18 23:24:50
NIE POLECAM PRACA NA DZIAŁALNOŚCI JAK WSZYSTKO ODLICZYSZ WYJDZIESZ JAK NA SPOŻYWCE MAX 2 TYS PO ODLICZENIU WSZYSTKIEGO POZA TYM FAŁSZYWI LUDZIE W PRACY NIEMIŁA ATMOSFERA ITD
prezes idiotów 2015-11-05 10:48:01
NIETRANSPARENTNI, ogloszenie dane na portale w listopadzie 2015, nie podane,że dz. gospodarcza, od poczatku kiła-wianki.
po rozmowi kwalifikac 2016-02-23 16:56:01
UWAGA !!! Od poczatku syf i kiła, własna działalność, nic w ogłoszeniu nie pisza a jak dzwonisz to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przy biurku tez kłamie lub mówi,że nic nie wie.Ogólnie szukaja dekli do pachołowania za min krajowe.Nędza i tona mułu. NIE POLECAM, SZKODA NAWET JECHAĆ NA ROZMOWĘ. Prowadzacy rozmowy to chyba gość po podstowowej, ja rozumiem dialekty ale poszłem...to chyba gimbaza i przedszkole? SYF I MALARIA I PÓŁDEBILE TAM ROBIĄ
toxic 2016-04-24 11:18:43
i tego bałem się włąśnie najbardziej że nie zaoferują ze swojej strony nic konkretnego i liczyć będzie można tylko i jedynie na marne grosze jako PH ...
Zostaw swoją opinię o Technika Zamocowań AMEX - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Technika Zamocowań AMEX