Opinie o Shoebox Polska Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Shoebox Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Shoebox Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Shoebox Polska Sp. z o.o. w Katowice

kcpvr

bardzo nie polecam tej strony, sprzedają buty bardzo niskiej jakości, nowe buty rozpadły się po 5 miesiącach noszenia, gdzie w tym czasie były bardzo rzadko używane. Po odesłaniu butów na reklamacje została ona nieuznana. Także kupując obuwie na tej stronie, owszem dostaniecie je, ale wadliwe, a także nie macie co liczyć na skorzystanie z reklamacji, czy gwarancji, bo nie zostanie ona uzanana, a argumentem tego będzie to, że obuwie było nieodpowiednio noszone. NIE POLECAM, TRZYMAJCIE SIE ZDALA OD TEJ STRONY.

wiktor

Hej, mam pytanie chce kupić Air jordan 1 retro brązowo czarno za 435zł z strony shoesbox ,i moje pytanie to czy ta strona mnie nie uszuka?

Zamówiłam dwie pary butów, wszystko zostało dostarczone w przewidywanym terminie.

Mateusz Nowy wpis

Polecam

Gosia Nowy wpis

Nie polecam ! Kupiłam buty 20 marca i do tej pory nie dostałam właściwych ani zwrotu pieniędzy. Zero kontaktu !!!!!

Miłosz Nowy wpis

Zamówiłem buty jordan przyszły spłaszczone jakby ktoś nimi rzucał i na nich siadał omijajcie tą strone szerokim łukiem (usunięte przez administratora) 100%

Jakub Nowy wpis

Świetne buty a cały proces dostawy bardzo szybki.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Shoebox Polska Sp. z o.o. na stanowisko Regionalny kierownik sprzedaży? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Gabriela

Dobre rabaty, fajny produkt

Kuba

Całe zamówienie jak i dostawa sprawdziła sie. Polecam!

Zamówienie przyszło bez problemu, jakość też ok ale nie było dowodu zakupu. Napisałem maila, cisza, porę drugiego i trzeciego i czwartego. Od 3 tygodni cisza. Zadzwoniłem więc a tam za każdym razem poczta głosowa. Mam nadzieję, że nie będę potrzebował skorzystać z gwarancji

jbnsvx

ODRADZAM ZAKUPU!!! jak nie chcesz, abyś ty bądź twoje dziecko cieszyło się, że dostanie „ oryginalne” buty, to napewno nikomu nie kupujcie butów z tej strony. buty, które zamówiłam są OKROPNE, materiał nie był dobrze wycięty i są bardzo zgniecione, jakby ktoś po nich przejechał nie polecam

Czy na tej stronie są oryginalne buty?

Dawid K

Polecam, kupiłem aj4 są bardzo dobrej jakości mam je ponad 5mies i zero za zniszczeń chodź praktycznie codziennie używane po kilka h

Paula

Przesyłka dotarła zgodnie z obietnicą, buty prezentują się świetnie, a ich jakość jest naprawdę dobra. To moje pierwsze zakupy w tym sklepie, ale na pewno nie ostatnie.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Shoebox Polska Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Paula

Zamówione buty to tragedia. Bardzo różnią się od oryginału. Właśnie dokonuje zwrotu.córka zawiedziona....

arjaym
@Paula

Stanowczo NIE POLECAM! Zamówiłam buty, najpierw zamówienie zostało przekazane do realizacji, bo czym BEZ ŻADNYCH wyjaśnień zlecenie zostało odrzucone. Moje zapytanie dotyczące zmiany statusu zostało zlekceważone. Nie polecam! To nie jestem żaden rzetelny sklep tylko naciagnie klientów!!!!!!

Czy w Shoebox Polska Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

kcpvr

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko E-commerce Manager w firmie Shoebox Polska Sp. z o.o.. Czy mogę liczyć na 11000 , jeśli chcę pracować na E-commerce Manager?

Artem

W żadnym wypadku nie kupuj w tym sklepie! Sprzedają "markowe" buty niskiej jakości, po miesiącu buty się rozpadły, ich "ekspert" napisał, że tak powinno być, to normalne. Brak możliwości zwrotu lub naprawy w ramach gwarancji.

wiktor

Bożena

Hej, jakie stawki dla asystenta sklepu internetowego? mignęło mi kiedyś ogłoszenie w sieci i nie poznałam szczegółów... jaki zakres obowiązków teraz tu mają? z tego co widziałam w opiniach google klienci skarżyli się na obuwie i trzeba robić jakieś reklamacje. Kto obecnie sie tym tu zajmuje? Asystent?

Zostaw merytoryczną opinię o Shoebox Polska Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Shoebox Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Shoebox Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Shoebox Polska Sp. z o.o.?

Shoebox Polska Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Józefowska 46 lok. 7
    40-144 Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Shoebox Polska Sp. z o.o.