Opinie o S.B.E. Ltd w Ashford

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy S.B.E. Ltd. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie S.B.E. Ltd o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.B.E. Ltd w Ashford

Olgierd Nowy wpis

Podpowie mi ktoś jakie są teraz szanse żeby dostać prace w firmie bo na szczęście pandemia spowolniła.

nick Nowy wpis

ogólnie nie polecam

pszemals

A poza tym w Polsce też dbają o pracownika rzetelnego. Ostatnio pracodawca nie zapłacił mi pensji i musiał oddać kasę po interwencji Pip. Zodsetkami i odszkodowaniem wziąłem 5500zł za normę godzin(goła pensja 3500 tj. 750 funtów. Po co lizać dupę angolom za 1000, jeżeli ktoś w ogóle tyle zarobi w tej firemce. Ostatnio pojechała tam do pracy moja znajoma bez języka, po jakimś zaocznym technikum i chwali się że ma w papierach stanowisko inżynier-mechanik. Dziwni ci anglicy, że bez studiów zatrudniają na stanowisku inżynierskim.

@pszemals

Jakie 5500zl? Pracujesz w uk czy w Polsce?SBE ashford to (usunięte przez administratora) kila i mogila, wejdz na grupy Ashford na FB i popytaj ludzi, tylu urew i ujow nie uslyszysz nigdzie indziej.

Nick Nowy wpis
@pszemals

W Uk engineer to nie inzynier w polskim tego slowa znaczeniu, ucz sie angielskiego dziecko drogie i potem komentuj.

Ilona Nowy wpis

Dobrze, że informujesz użytkownika odnośnie różnic znaczeniowych, jednak proszę, abyś robił to w sposób kulturalny. Każdy ma prawo się pomylić. Czy Ty pracujesz obecnie w S.B.E. Ltd? A może jesteś byłym pracownikiem firmy? Zachęcam do rozwinięcia wpisu.

Dominika

Czy dowiem się coś więcej o pracy w firmie? Szkoda, że tak rzadko piszecie.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie S.B.E. Ltd? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
target

jesli musisz tam pracowac to badz przygotowany na: - chamstwo - brak zasad - oszustwa - brud - toalety zasyfione i zapisane "polish scum go home"

ZZZ
@target

masz moze jakies namiary na kierowniczke tej firmy? nazwisko lub telefon?

,jhb

to miałeś farta @siakao że trafiłes na tą ofertę - ja niestety nie miałam tego0 szczęścia. Teraz nie ma żadnych ofert pracy. A wielka szkoda, bo słyszałam całkiem rozsdne opinie o tej firmie. Ktoś potwoerdzi?

tomeko

no to dobrze, że wyjdzie dobra premia, bo to dla wszystkich jest na plus teraz. A z tego co ja się orientuję to dobrze by było, żeby zaczęli już nową rekrutacje tak naprawdę, więc czekam i czekam cały czas. Mam nadzieje, że teraz już jakieś nowe informacje zaczną się pojawiać w związku z nowym rokiem.

Patryk

Naliczanie tych telefonów i premii jak dla mnie w S.B.E. trochę wygląda nieprofesjonalnie, ale jeśli dziennie ma się 23*0,7=16,1 zł premii to całkiem sporo.

sbe piaseczno

W piaseczyńskim SBE jest target 23 telefonów. Oczywiście 1 telefon to nie 1, tylko 0,9. Jak już uda się przekroczyć magiczny pułap 23 to wszystko ponad mnożysz przez 0,7 i masz premię:) Odradzam pracę w tej firmie, niemiła atmosfera w relacjach pracownik szeregowy-kadra średnia-dyrekcja. Działania kierownictwa na granicy mobbingu; wyzysk - główna domena firmy. Niekompetentna kadra, pracodawca nie jest w stanie zapewnić pracy. Jeżeli jest mało pracy przez ok. 2 tyg. zaczynają zwalniać ludzi, później zatrudnią na okres próbny nowego, po czym powiedzą że jest trudna sytuacja firmy i nie mogą przedłużyć z nim umowy. Czytając wpisy widzę że całe SBE jest zepsute czy to w Anglii czy w Polsce.

Greg

Ilko ty jeszcze żyjesz ,kto cię polskiego nauczył ty Bułgarski (usunięte przez administratora) jadzie i że ci jeszcze polacy łba nie urwali za ten TERGET . Niech ten co to napisał przetłumaczy moje pozdrowienia temu głąbowi. Jak chcesz być poganiany przez polsko-bółgarsko-słowackich pachołków i zmuszany do naprawy 14 fonów na zmianie za 200 funtów tygodniowo to zatrudnij sie w SBE przyjmują średnio jeden kontener takich idiotów jak ty na tydzień . Powodzenia.

pszemals

Nie wiem jak tam jest, ale dla mnie każdy kto wyjechał do pracy w anglii jest nieudacznikiem(poza ludźmi z wykształceniem i znajomością języka pod tytułem: jestem głodny, a nie: chcieć jeść. [usunięte przez moderatora] .

gorszej firmy nie spotkałam! oszukują ludzi na kazdym kroku. ten kto sie podlizuje i wlazi w (usunięte przez administratora) ma w miare swiety spokoj pozostalym dostaje sie z nawiazka od teamliderow ktorym brakuje poczucia wlasnej wartosci, gdyz w Polsce nie skonczyli zadnej szkoly a tu mysla ze sa kims bo maja granatowy fartuszek! paranoja!! nie trzeba wcale krasc zeby wyleciec. po raz kolejny zwolnili kobiete w ciazy! jesli jest sie zdesperowanym na tyle zeby tam przetrwac to mozna sprobowac! jakis psychiatryk. ludzie (usunięte przez administratora) jedni drugich aby tylko utrzymac wlasna pozycje i ratowac swoja dupe. zero poczucia przyzwoitosci!

tez zadowolona

Ja tez bylam zadowolona z pracy w sbe, w dodatku uwazam, ze nawet tam mozna zostac docenionym. W przciagu roku "awansowalam" 2 razy, praca mi sie podobala, zarobki nie sa super (nie ukrywajmy - najnizsza krajowa) ale adekwatne do wykonywanej pracy, bo jeszcze nie widzialam zeby ktos sie tam przerobil. Nie widzialam tez zeby kogos wyrzucili..... Co do Krisstoffa na workshopie sie nie wypowiadam, ja na logoucie z Big Fabienem mialam dobrze :-D

NO NO

zgadzam sie z zadowolona praca [usunięte przez moderatora] bo bez przyszlosci ale tam tylko siedzisz i za to ci placa jesli robisz to co do ciebie nalezy nic ci nie zrobia ! pozdor

zadowolona

pracowałem tam dwa lata i nie popieram tej opini co niektórym Polaczkom w głowach sie poprzewracało...chcieli by siedzieć na (usunięte przez administratora) 8 godzin grac w gierki na komórkach bajerowac laski i dostawac za to super kase a przy okazji "robic fuchy czyt kraść tefony "....ostatnimi czasy zaostrzyli rygor pracy i wcale sie nie dziwię komu sie nie podoba to po co sie wogóle tam pcha !!! jeśli pracujesz solidnie jestes uczciwy nie bedziesz miał żadnych problemów. Moim zdaniem praca super ...w poprównaniu z tym jak sie traktuję pracowników w Polsce tam jest bajecznie

Zostaw merytoryczną opinię o S.B.E. Ltd - Ashford

S.B.E. Ltd