Opinie o Drewit w Witnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Drewit. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Drewit o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drewit w Witnica

filip Nowy wpis

nie mam pojęcia, ale wydaje mi się, że firma drewit ma sporą tradycję, a to zazwyczaj nowoczesne firmy oferują tego typu benefity. Ciekaw jestem za to jakie wynagrodzenie

12345 Nowy wpis

W każdej firmie jest raz dobrze raz źle. Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma. W każdej sprawie powinno się wysłuchać dwie strony. A częsta rotacja to bzdury. Być może powyżej swoje żale wykazuje sfrustrowana osoba zwolniona. W plotce jest ziarenko prawdy - "były" właściciel to człowiek nieobliczalny, który nie uznaje sprzeciwu a kierownictwo wykonywało tylko jego polecenia. Trudno się dziwić, że z uwagi na chorą atmosferę tak wielu wspaniałych pracowników odeszło...

Tołdi Nowy wpis

Nie polecam !!!

ATRAPA Nowy wpis

LICHO

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Drewit? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Badanie i audyt banku
QualitySite
logo firmy OPERATOR PROGRAMISTA CNC (K/M)
AUDIT HR Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
ciekawski

Jak wygląda praca w tym zakładzie, zastanawiam się na aplikowaniem do tej firmy

aaaaaaa

Ładnie na początku mówią o warunkach pracy a już po kilku tygodniach wychodzi dziadostwo i wykańczanie psychiczne. Jak u większość polskich prywaciarzy którzy założyli biznes z końcem upadku komunizmu. Jak to jest że Niemcy i inni potrafią w Polsce założyć firmę zapewnić lepsze warunki pracy i przy tym mieć większe dochody niż jego polska konkurencja. Prosta odpowiedz bo niemieccy właściciele i kierownicy solidnie pracują. Ludy germańskie interesuje tylko praca ich podwładnych. Tym narodom zależy tylko na pieniądzach a pieniądze mają z pracy swojej i swoich podwładnych. A takie wykańczanie psychiczne pracowników marnowało by ich czas, zniechęcało zespół. Powodowałoby dużo rotacje kadry- przez takie coś trzeba szukać nowych pracowników lub utrzymywać ich nadmiar tak aby mieć zapewnioną ciągłość produkcji.

Zostaw merytoryczną opinię o Drewit - Witnica

Drewit