drewit

Witnica

Opinie o drewit

aaaaaaa 2013-01-01 12:53:09
Ładnie na początku mówią o warunkach pracy a już po kilku tygodniach wychodzi dziadostwo i wykańczanie psychiczne. Jak u większość polskich prywaciarzy którzy założyli biznes z końcem upadku komunizmu.
Jak to jest że Niemcy i inni potrafią w Polsce założyć firmę zapewnić lepsze warunki pracy i przy tym mieć większe dochody niż jego polska konkurencja.
Prosta odpowiedz bo niemieccy właściciele i kierownicy solidnie pracują. Ludy germańskie interesuje tylko praca ich podwładnych. Tym narodom zależy tylko na pieniądzach a pieniądze mają z pracy swojej i swoich podwładnych. A takie wykańczanie psychiczne pracowników marnowało by ich czas, zniechęcało zespół. Powodowałoby dużo rotacje kadry- przez takie coś trzeba szukać nowych pracowników lub utrzymywać ich nadmiar tak aby mieć zapewnioną ciągłość produkcji.
ciekawski 2013-01-15 16:20:15
Jak wygląda praca w tym zakładzie, zastanawiam się na aplikowaniem do tej firmy
ATRAPA 2014-05-04 13:50:23
LICHO
Tołdi 2015-08-26 19:54:14
Nie polecam !!!
12345 2016-03-18 20:01:14
W każdej firmie jest raz dobrze raz źle. Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma. W każdej sprawie powinno się wysłuchać dwie strony. A częsta rotacja to bzdury. Być może powyżej swoje żale wykazuje sfrustrowana osoba zwolniona. W plotce jest ziarenko prawdy - "były" właściciel to człowiek nieobliczalny, który nie uznaje sprzeciwu a kierownictwo wykonywało tylko jego polecenia. Trudno się dziwić, że z uwagi na chorą atmosferę tak wielu wspaniałych pracowników odeszło...
filip 2016-05-20 21:03:40
nie mam pojęcia, ale wydaje mi się, że firma drewit ma sporą tradycję, a to zazwyczaj nowoczesne firmy oferują tego typu benefity. Ciekaw jestem za to jakie wynagrodzenie
Zostaw swoją opinię o drewit - Witnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie drewit