EWPA Majster Sp. z o.o.,

Toruń

Opinie o EWPA Majster Sp. z o.o.,

Ula 2013-08-30 07:44:03
Witam
Umowa kiedys była umowa o prace na okres probny i 2000 netto potem 2300 na okres 2 lat
A jesli chodzi o teraz to słyszelismy ze 1700 umowa ? nie wiemy jaka ? ale najgorsze trzeba zrobic 30 tys zeby byla premia nie wykonalne robi to tylko kilku handlowców w dobrych okresach a tak przez reszte roku chodzic bedziesz na podstawie.
Ale praca jak praca jak nie masz zadnej to zawsze mozna sie uczyc i zdobywac od poczatku baze klientów bo nikt tam bazy Tobie nie da i licz ze nie tylko bedziesz handlowcem ale woził towar i naprawiał maszyny a spowaidac sie bedziesz czemu nie zorbiles obrotu
xyz 2013-08-30 21:59:39
Witam, niestety EWPA jest firmą która ma gdzieś pracowników- jestes albo cie nie ma - nie ma to żadnego znaczenia, odchodzą fajni, mądrzy ludzie i nikogo to nie obchodzi - jak nie ten to przyjdzie inny. Zachowanie Braci - żenada- nieprzemyślane decyzje dot.zakupów maszyn, brak dojrzałości (usunięte przez moderatora)
UHT 2013-09-02 18:29:39
LATO LATO lato wszedzie i narazie ewpa jakos przedzie. ZIMA zima zima pada pada ewpa coza radosc gdy saneczkami mozna jechac w dal. A Histroja gdzies za oknem ginie wsrod wspomnien nam :)
EWPA JEST ale jak długo .... Pracownicy EWPA jutro jest nowy dzien kto pomysli szybciej ten nie bedzie na lodzie jak Poznan gdzie pozwalniali ludzi rok temu nie bedzie na lodzie jak obecne zamykane oddziały. NIepracuj w ewpie bedziesz wielki
2013-09-06 14:51:41
nikogo z ewpy nie wyrzucają, ci co odchodzą (handlowcy) zwalniają się na własne życzenie
NIKOS 2013-09-09 07:49:51
Jasne Tłumaczcie się kto sie sam zwolnił to ucieka z EWPA a wielu myslało ze bedzie ok i zwalniaja z dnia na dzien. Codziennie nie wiesz dzis pracujesz jutro dostajesz wypowiedzenie. BEZ zadnych wachan jestes niepotrzebny narka
nikos 2013-09-12 07:44:01
Pracowałem i mnie zwolnili. Powiem Tak sa ludzie nie zwalnialni i sa zwalnialni odrazu. Rok temu caly poznana zwolnili a byli tam pracownicy co pracowali po 13 lat. A tez sa pracownicy którzy dostali umowe na stałe a potem miesiac pozniej dostali wypowiedzenie. zdnia na dzien. Wiem ze ktos z zabrza dostał wypowiedzenie zdnia na dzien z wypowiedzeniem 2 tygodniowym. Inne odziały były w pelnej niepewnosci. co bedzie. Firma daje przynajmniej co miesiac wypłate ale z zwolnieniami kto wie firma ma problemy ale działa nie jedna tak ma wiec ja nie polecam ale jak nie masz perspektyw to szoruj i szukaj dalej a moze ci sie ulozy jak co to pytaj odpowiem
johny 2013-09-23 07:49:15
Witajcie EWPIAKI słyszałem ze juz was prawie sprzedali Francuzom czy beda jakies zmiany w umowach czy cos sie szykuje.
Wróżka_Jadwiga 2013-09-23 12:08:05
Kolego, to są wszystko plotki rozsiewane przez zazdrosne Ramirenty i inne takie. Firma nie tylko nie pada, ale ma pomysł na rozwój. Zostanie powołana spółka-córka Przemo-Trans Spedycja Krajowa i Międzynarodowa, a firma wyruszy penetrować nowy, dziewiczy w kraju rynek handlu obwoźnego koparkami. Co miesiąc wylosowany kerownik otrzyma TIR'a, na nim 4 Terexy i wyruszy w trasę szukać klientów. Może wracać na bazę jak sprzeda wszystkie i ani chwili wcześniej. W nagrodę otrzyma zaległą wypłatę i 250 zł (brutto) premii za wyniki. Łyso ci teraz?
johny 2013-09-23 18:42:13
Widze ze u was duzo jest mozliwosci bo słyszalem ze jest kilku kierowników siedzacych i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie rusza. A to jakos mozna do tej spedycji *nowego wydziału)trafic czy to dla wybranych n:) a widze ze u was tak jak w innych firmach człowiek to ostatnie g.... bo pan prezes menagerowie to fachowcy i oni ciagna firme bez nich nie ma handlu ?
wojak 2013-09-24 07:35:30
WEZ NIE GADAJ FIRMA EWPA DALEJ CIAGNIE I TAK DŁUGO BEDZIE CIAGŁA AZ BEDZIE SIEDZAŁO KILKA OSOB W FIRMIE pANOWIE MM, PREZES, DYREKTOR(usunięte przez moderatora) A CO LEPSZA KILKU KIEROWNICZKÓW. ZOBACZYCIE EWPA BEDZIE NAJLEPSZA IDZIE POD MŁOTEK A NASTEPNIE BEDA WYPŁATA PO 1200 ZŁ PLUS PREMIE DO NIEZREALIZOWANIA ALE TO DOPIERO PRZYSZŁOSC
smyk 2013-11-17 21:28:07
Ewpa ciągnie pusty wózek,do jeziora wkrótce utonie ,brak mądrego do rządzenia
młodzi nie znają się na robocie a starych wyczepili z wozu.
poczta 2013-11-17 21:36:26
EWPA dno ,zostaną UCHOLE KIEROWNICY ze Szczecina i Zabrza, uwaga co mówicie
wchodzą im w (usunięte przez administratora) za wszelką cenę, sprzedali wielu pracowników.
HHH 2014-07-23 00:13:46
Podobno we Wrocławiu są jakieś nabory, jakieś informacje ?
TEREX 2014-08-24 14:01:52
It is a hard working.
obiektywny. 2014-10-04 00:11:39
Radziu zanim sie zdecydujesz aplikowac do Majstra to pomyśl 100x. Dopuki nie podda sie obecny dyrektor to nie popracujesz zbyt długo...
Teletubiś 2014-10-16 12:35:07
Zasłużeni Dla Systemu nie poddadzą się nigdy, nikt ich też nie ruszy. Będzie po staremu i nic się nie zmieni.
Były... 2014-11-03 13:34:12
Obiektywny" ma rację-wie co pisze. Dyro jeszcze troszkę i zostanie rozszyfrowany przez nowy Zarząd. Oni teraz potrzebują ludzi kreatywnych,a nie wygodnego "betonu". Poprzednicy uwielbiali wygodnych" na wysokich stanowiskach. Mogli dzięki temu uprawiać pseudo zarządzanie. Szkoda tylko, że zmarnowali takim postępowaniem wielu fajnych i kreatywnych pracowników- to był super kapitał.
x 2014-11-22 14:11:39
dostaniesz samochód służbowy do pracy- ganiania po budowach- i cienką pensję. Tam da się popracować kilka miesięcy- na przetrwanie. Brak jakiegokolwiek systemu motywacyjnego.
ciekawy? 2014-12-23 15:08:37
a Marcin vel Meduza to co on właściwie w firmie robi?
beny. 2015-01-03 10:42:57
Do perfekcji opanował uniki- mistrz świata.Poza tym często utrudnia prace- totalny brak umiejętności zarządzania.Czekamy na moment, w którym opuści- choćby zajmowane stanowisko. Gdyby nie kolega M.S. to już dawno byłby pozamiatany. Na razie umiejętnie chowa" się za kolegę M.S.
Przy okazji- gratulacje dla M.S. Byle tak dalej.
były 2015-01-25 02:03:06
kolego pracowałem tam jakiś czas temu i powiedz mi ale oczywiście nie wprost kto to jest m.s czy to są inicjały i kto to Marcin vel Meduza za chiny nie kojarzę takich magików w komornikach
ps
fajna firma pracownicy jak wszędzie bydlaki i wiara w porządku jak stary nic nie zmieni to dno ale chyba ma też już wy-jebe na to co widzi
nie żałuję że odszedłem
dodam że sam się zwolniłem
fakt firma na przetrwanie niestety po jakimś czasie przez niektórych kierowników i także niestety pracowników można skoczyć z tej szopy zwanej warsztatem , a bh-powiec powie że spadłeś z krzesła przy śniadaniu jak cię mysz wystraszyła
były 2015-01-27 19:59:05
a kolego nie piszcie pod ksywami byłych pracowników bo pracowałem tam i znam benego i on tego nie napisał a jak chcecie jeszcze robić smrodek z ludźmi co nie bali sie zostawić tej tonącej balii i ruszyli dalej to się zastanówcie zwalacie winę za złe komentarze na ludzi którzy odeszli i znaleźli miejsce w innych firmach
a nie plujecie pod pseudonimami ludzi którzy tam pracowali , ja byłem niezadowolony i sie zwolniłem
dla ludzi szukających pracy : nie masz roboty idź tam na przetrwanie świetna firma na dłużej zobaczysz raczej nie przynajmniej pełen zus i nadgodziny , wszyscy wiedzą jak u prywaciarza tylko zachoruj a zobaczysz że zus od najniższej albo wcale na premie nie licz kierownicy porypani ale nie wszyscy zależy gdzie traficie włażenie w 4 litery mile widziane , i nie zwalajcie całej winy na starego raczej go podziwiajcie bo z gówna zrobił całkiem sporą firmę a że chce odpocząć bo już wiek i może jakieś marzenia zostały tylko szacunek dla starego bo dla nas murzynów w kieracie był spoko czy ktoś może mu coś zarzucić że wypromował synów ? a wy co byście zrobili ?
marsjanin. 2015-02-01 11:08:31
Wypromował synów???wypromować to można tabletki na przeczyszczenie. w biznesie, albo ktoś potrafi zarządzać firmą, albo jest po prostu nieudolnym pozerem. Tutaj mieliśmy do czynienia z dwoma kiepskimi pozerami. Tylko współczuć ambitnemu założycielowi" z tego powodu. Tyle lat wspaniałej pracy, budowania świetnej firmy, aż tu nagle duet nieudolnych i nieprzygotowanych braci doprowadza dzieło Ojca do przepaści. To bardzo smutne.
Dzięki takim przypadkom, kolejny raz kapitał zachodni musi pokazać Polakom jak się robi biznes w przemyślany sposób, jak wygląda zarządzanie w pełnym tego słowa znaczeniu.
x 2015-02-08 09:14:02
Konkretnie to marsjanin ujoł... Niestety to prawda- bardzo przykra. Jak ktos nie ma pojęcia o prowadzeniu biznesu to nie powinien się za to brać. Panowie wykazali się totalnym brakiem odpowiedzialności i tym samym zniszczyli wiele talentów. Było tam kilku wspaniałych ludzi. Powinni ich słuchać i pozwolić im wprowadzać swoje pomysły. Byli tam tacy, którzy sypali pomysłami z rękawa,ale walczyli z nimi. Prawda jest taka, że i tak wiele razy udało się wprowadzać te pomysły poza Zarządem. Oni nie mogli znieść, ze ktoś możne być od nich lepszy i ma większy posłuch. Nie jeden kierownik i handlowiec na pewno to potwierdzi. Co tam stało sie, a życie toczy się dalej. Teraz kapitał zachodni poprowadzi ten biznes w dobrym kierunku, a Panom" pozostaje sie tylko przyglądać. Życzę wszystkim powodzenia.
ggg 2015-02-25 18:02:46
ale walcie się w łby jak sie nie podoba to ruszać d,,,y i do innej roboty a nie jęczycie jak stare dewoty , Firma nie jest wasza i chopaszki robią co chcą i guzik pracownika to powinno obchodzić tak że nie jęczcie tylko piszcie dlaczego można a dlaczego nie pracować w firmie a wasze jęki zostawcie w hali kibica na placu manewrowym
gggg 2015-02-28 01:33:05
panie marsjanin
pierwsze piszcie warto czy nie pracować w tej firmie
dwa w każdej firmie są zmiany i najbardziej nie podobają się tym co najmniej zasługują na uwagę najprawdopodobniej piją czaj i kafu i za to maja zapłacone uważam że firma dla pracowników nie jest tragiczna robole cała prawda
pełen zus
nadgodziny pełen zus
socjal nie liczcie na nic
atmosfera po wprowadzeniu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na stanowiska kierownicze do bani
a dziwi mnie jedno złego słowa na starego czyli piszą to ludzie którzy do dzisiaj nic tam nie robią bo stary do robola raczej był przyjazny
kalego marsjanin kapitał zachodni czeka na ciebie amazon tam się wykażesz gps w tyłek i zobaczysz jak się pobiega po kilku hektarach hali na czas a może sprzedasz tabsy na kupę więcej przykładów ?
powiem tak odchodzili starzy pracownicy i młodzi , nie podoba się znajdź inną pracę .
a to że nie podoba się wam prezesostwo bo w niektórych sprawach macie rację to inna sprawa faktycznie młodzi brak pomysłów ale to raczej źli doradcy 70 % albo brak doświadczenia 30 % lub zwykłe ludzkie błędy spoko nauczą się ale można powiedźieć ich firma ich cyrk a wy jak ssaki tańczycie za banana
marsjanin myślę że dalej pracujesz w tej firmie ale spróbujesz sił w innej ZACHODNIEJ gdzie faktycznie zobaczysz jak się robi karierę .
bierzcie przykład dalej z zachodnich firm brawo tylko pozazdrościć
nie chcę dalej ciągnąć wątku bo piszecie nie na temat tylko jacy to jesteście pokrzywdzeni przez tą firmę . pracowałem tam i nie uważam żeby mnie pokrzywdzono
a dla ludzi którzy od pracy wolą lizustwo i wchodzenie w d.ę no to faktycznie kto głębiej wejdzie . może jakieś zawody
odszedlem z zadowoleniem 2015-03-09 21:55:56
ewpa to przezytek, przemek pilnowal aby jakos bylo ale synki wykonczyli firme zwlaszcza Tolbi, mul nie z tej ziemi, rzekomo on ma atystyczna dusze tak mamusia mowila o nim w firmie, i poza ta dusza nic nie ma w glowie, teraz tam rzadza patalachy a na serwisie farbowany lalus kaczor ktory nic tylko lize rowa szefowi...firma dno podobnie jak pensje...dobrze ze majster poszedl do francuzow, moze zroia tam pozadek...
Genia 2015-03-18 13:38:59
Meduza to dyrektor o dużym gabarycie :) i już wiesz kolego o kogo chodzi :)
kieras 2015-03-27 20:01:47
Pracuję tutaj już prawie rok. Od początku z nadzieją, że kiedyś nowy właściciel ogarnie ten bałagan i da się tutaj pracować w miłej atmosferze i za dobre pieniądze. Zatrudniając się wiedziałem już, że firma zmieni właściciela. Miałem nadzieję, że z odejściem nieudolnego zarządu zmieni się również Pan Dyrektor "meduza". Jak na razie jeszcze koczuje, ale mamy nadzieję,że nie potrwa to zbyt długo. To po prostu jest nie możliwe aby osoba tak nie udolna i nie kompetentna przetrwała w nowej organizacji. Nam jest potrzebny człowiek umiejący podejmować decyzje. Ogólnie uważam, że warto teraz tutaj się zatrudnić, ale troszkę jeszcze trzeba przeczekać. Konieczne jest tutaj zmiana na stanowisku dyrektor, bo w obecnej sytuacji to daleko nie ujedziemy. Panie Marcinie czas się poddać... Nam będzie dużo łatwiej i Pan uwolni się od tematu o którym nie ma Pan pojęcia.
ciekawy? 2015-04-01 08:15:23
ten o dużym gabarycie to Mynthon, Meduza to Naczelny Tyłowy Mynthona :)
były 2015-04-13 21:59:53
za chiny nie kumam tych nazw a pracowałem w komornikach i wiarę kojarzę kaczor tołdi pc-et takich czasów sięgam ale meduza mynthon przykro nie pracowałem w biurze i nie wiem jak nazywaliście swoich IDOLI ja byłem fizol i na hali zasuwałem
ale między innymi dzięki takim kierownikom jak gąsior i jaculek poszedłem do innej firmy i dziwię się tylko dlaczego wcześniej na to nie wpadłem polecam.
wszędzie trzeba pracować tak być musi , wszędzie są układy tak było jest i będzie
ale nie wszędzie trzeba się schamiać i wchodzić w d-ę żeby zarobić i normalnie pracować , mogę dzisiaj powiedzieć dla mnie ta zmiana wyszła na lepsze
pozdrawiam
młoda kadra kierownicza ewpa do wylotu . pc-et rusz tył a znajdziesz lepszą pracę a nie rzucają tobą jak starym kartonem po gx-160
firma po oddania berła przez przema niestety dno dla gościa szacun zbudował naprawdę dobrą firme niestety gość ma swe lata i kuwa dajcie mu spokój oddał prezesure i ma to w pompie i chwałaa mu za to a co do końca życia ma pilnować tej firmy i czy ktoś go nie wy dymie . potrzebne zmiany ale czy do nich dojdzie chyba jak już nikt przywiezie maszyny na serwis (szumnie powiedziane serwis)po to żeby ją odebrać po miesiącach bo barany podstawowych części nie mają albo nie zamówią albo coś tam
niech ktoś zaprowadzi samochód na przegląd chyba wiecie jak to wygląda auto do odbioru po 2 godzinach a cena niższa niż w ewpie za przegląd kosiarki no to klientów wam na pewno będzie przybywać
były 2015-04-13 22:03:52
wyślij mi emila na adres budowlane-pol@wp.pl
Genia 2015-04-14 08:25:44
Nie rozumiem kto wymyślił tego Mynthona, chyba lepiej byłoby Fantom :) taki co pojawia się i znika :) bo dyrektorek nic innego nie robi. Kiedy ostatnio jeździł po oddziałach? W sumie to i tak nic nie pomoże nawet jak pojedzie. A jak będzie coś źle to i tak nie jego wina tylko nas ludzi na oddziałach. Dodzwonić się do niego nie idzie a jak już się uda to i tak nic mądrego nie wymyśli. Ciekawe kiedy góra w końcu to zauważy? Czy jego "praca" przynosi zysk dla firmy?
ciekawy? 2015-04-16 15:10:54
ten rozmiar nie znika!!!
M&M's-Mynthon i Meduza. MEDUZA, bo śliski,ąkły i lawiruje między "palcami"-póki co... MYNTHON-bo kojarzy się z PONTON-"nadmuchiwana łódź o płaskim dnie" więc tak jakoś wyszło :)
kieras 2015-04-21 17:51:40
Przez rok pracy w tej firmie poznałem już pracujących tutaj ludzi. Jest kilka osób na których pomoc można zawsze liczyć. Jak zaczynałem to bardzo dużo pomógł mi M.S. i nie mogę się nadziwić dlaczego teraz zajmuje się bzdurami. On zawsze potrafił doradzić i podpowiedzieć- zresztą teraz nadal to robi. Warto uświadomić to p. dyrektorowi, który w przeciwieństwie nic nie potrafi doradzić i wspólnie z nami rozwiązać podstawowych problemów... Wiemy już, że opętany strachem zrobił swoje i wpłynął na odsunięcie kolegi M.S. Mamy nadzieję, że to długo nie potrwa i kolega M.S. wróci tam gdzie jego miejsce i wykorzysta swoje doświadczenie. Chcę nadmienić, że nieustannie stara nam się pomagać. Na ostatnim spotkaniu kierowników, dyrektor zachowywał się jak przybysz z kosmosu- z kim tutaj pracować..? Nieustannie zachowuje się jakby zabłądził w lesie. My potrzebujemy doświadczonego dyrektora, który ma konkretną strategie. To pozwoli nam osiągać konkretne wyniki i skutecznie działać na konkurencyjnym rynku.Po to tutaj jesteśmy by osiągać dobre wyniki, ale często potrzebujemy wsparcia od przełożonych.
edek 2015-04-22 14:10:02
Czytam Twój wpis i mam wrażenie, że Ty najbardziej jesteś pokrzywdzony sam przez siebie. Przeczytaj dwa razy co Ty napisałeś i się zdecyduj do czego zmierzasz. Dlaczego odszedłeś z tej firmy skoro było Tobie tam dobrze.? Takimi wpisami powodujesz, że ludzie chcący zasięgnąć opinii nie wiedzą nic!
edek 2015-04-22 14:15:04
To jest odpowiedż na wpis "gggg"2015-02-28 .
Odszedłem z zadowoleniem"- sory!
Genia 2015-04-23 09:19:27
"Ciekawy" siejesz zamęt i nic poza tym nie wnosisz do wątku. Jak taki z Ciebie filozof to co robisz w tej firmie? Jakoś nikt nie zna tych Twoich dziwnych określeń na ludzi z kierownictwa odnoszących się do łodzi itp., więc są chyba tylko Twoim wymysłem.
ciekawy? 2015-04-28 07:49:37
Czytaj między wierszami. Nie umiesz??? To znaczy że jesteś w odpowiedniej firmie ale nie przejmuj, się nie odstajesz od normy. Są oddziały które znają te określenia i to wystarczy.Każdemu kto się zdecyduje gorąco polecam zdobywanie doświadczenia pośród grona ekspertów. Niżej lecisz słabiej je.....sz, mniej się rozczarujesz-to, jeżeli chodzi o wnoszenie jakiegoś wątku Geniuszu!
były 2015-05-04 00:20:56
może dla odmiany napiszecie o warunkach pracy , socjal płace na temat a nie jęczycie jak to pokrzywdzeni jesteście przez tą firmę . to co tam jeszcze robicie . takie są realia a piszecie a to ten a to tamten nie dali mi premii nie dali mi zupek , piszcie dla ludzi co chcą podjąć pracę w tej firmie a żale wylejcie razem z fusami od herbaty
dla zainteresowanych nie pracuję już w tej firmie
praca spoko robisz co do ciebie należy
płaca jak się dogadasz tak masz
nadgodziny płatne
soboty wolne albo zapłacone
socjal zero
szkolenia zero
pochwały wzrokowe
lizusostwo rozwija się prężnie zasługa ludzi co mało potrafią zrobić i tak się ślizgają
nie wiem dlaczego ludzie wypisują jak są pokrzywdzeni przez tę firmę . pracowałem tam , krzywdy mi nikt nie zrobił , płacili na czas z nadgodzinami tak że te wypowiedzi pochodzą od ludzi co siedzą i piją herbatkę i jeszcze za to chcą mieć kokosy , brawo tylko przyklasnąć
idźcie gdzie indziej świat na was czeka
ja odszedłem i skłamałbym że żałuję ale mi trafił się exxtra etat
tak że wszystkim co jęczą polecam wypowiedzenie i nie macie problemu skoro jesteście dobrzy znajdziecie pracę bez najmniejszych problemów a jak nie potraficie za wiele to niestety załóżcie forum i tam wylewajcie żale a tu piszcie dla ludzi którzy chcą podjąc pracę
pozdrowienia dla wszystkich działaczy
były 2015-10-01 23:57:30
kole/go/żanko głównie atmosfera gdyby nie to , to większość co sami odeszli pracowałaby do dzisiaj niestety . ale powiem że mozna się zatrudnić szału nie ma ale zobaczcie sami , co wam szkodzi ? powiem że pracowałem w gorszych firmach i lepszych też zależy na jakiego matoła nad tobą trafisz , mnie ruszył do dalszej drogi za co o zgrozo muszę być mu wdzięczny , ale można polecić tą firmę na jakiś czas , a i tak za długo tam nie popracujecie , chyba że macie nerwy bardziej odpornę niż moje
Mechanik Maszyn Budowlanych 2015-10-05 18:28:28
Warunki finansowe mechanika maszyn budowlanych w firmie EWPA nie są najgorsze, zarówno w EWPA-MASZYNY BUDOWLANE jak i EWPA-KILOTUO. Cały problem polega na tym, że taki mechanik prócz naprawianiem sprzętu zajmuje się również przyjmowaniem/oddawaniem sprzętu, sprawdzeniem tego sprzętu, trzymaniu w ryzach całego parku maszynowego, wypełnianiem wszelkich firmowych dokumentów. Za dużo jak na jednego człowieka. Tak jest przynajmniej w EWPA-KILOTUO. Efekt jest taki, że taki mechanik nic nie zrobi dobrze, bo na nic nie ma czasu, ciągle ktoś mu przerywa. O markowych dobrych narzędziach też można zapomnieć (bo szkoda kasy, można mieć podróby z CASTORAMY), to samo dotyczy szkoleń (żadnych instrukcji serwisowych, książek napraw, naprawa maszyn jest na nos lub na podstawie swoich zdobytych doświadczeń). Reasumując: praca mechanika w EWPA ma tylko sens jeśli ktoś jest młodym człowiekiem, np. zaraz po szkole, bez założonej rodziny i chce w między czasie poszukać sobie innej pracy. Taki przystanek do lepszej kariery.
bingo 2015-10-18 18:16:06
Profesjonalni???!!! Kolego ogarnij się. Domyślam się że nie znasz tej firmy... Nie podejrzewam, że nie znasz znaczenia słowa profesjonalizm. Tam będzie profesjonalnie, jak firmą zaczną zarządzać profesjonaliści- teraz prym wiodą amatorzy z przypadku. Czekamy już prawie dwa lata na tę zmianę.
x 2015-11-27 20:23:41
no tak- ta firma zapewni Tobie szkolenie i dobrą kasę... Skąd Ty się urwałeś? Zanim zrobisz ten pierwszy krok to dowiedz się dokładnie w co chcesz wdepnąć. Tam zapewne się rozwiniesz- chyba jak rolka papieru. Tam zapewne się rozwiniesz- w lataniu po budowach i wciskaniu niesprawnego sprzętu. Na pewno nie raz będą wylewać na Ciebie pomyje. Dopóki dyrektorem będzie "pleban" to Cię wyspowiada... Pomyśl dobrze.
xxx 2015-12-15 21:52:35
szkolenie kolego to ty bedziesz miał u prezesa w jego gabinecie a umowę dostaniesz i co ci po tym ? co kuwa daje ci ta umowa po zagłębieniu się w umowy gowno masz z umowy że co odprawę dostaniesz ? chodzi tylko żeby zus szedł do zusu a resztę walić a co więcej po prostu jakieś widoki na wiosnę a tam idzie zima dosłownie za góra 2 lata ta firma zostanie sprzedana kolesiowi co da więcej po prostu kończy się kasa a może za rok niestety firma się kończy i nic tego nie zatrzyma bo prezesi nie mają pomysłu jak dalej prowadzić taką firmę a stary już sobie odpuścił tak mi się wydaje
kier 2015-12-17 16:51:23
Po pierwsze: Szkolenia w tej firmie to kpina, strata czasu a i żadnego papierka nie dostaniecie
Po drugie: zarobki: jak na początek i pierwszą pracę ok, ale człowiek chce się rozwijać i z czasem więcej zarabiać. W tej firmie nie ma szans na jakikolwiek awans zawodowy, podwyżki minimalne. Jeśli chcesz utrzymać rodzinę z pensji w tej firmie to uwierz mi: NIE da się!
Atmosfera beznadziejna.
I tak jak ktoś juz wspomniał, wymagają od ciebie wszystkiego, masz zapierdzielać jak motorek za byle jaką kase a jak ci sie noga podwinie to odrazu wyjazd.
Na start spoko robota ale międzyczasie polecam szukać innej bo po roku zaczyna się człowiek denerwować.
byłyklient 2016-01-15 14:19:28
W poznańskim oddziale dramat. Maszyny brudne, obsługa panienki w biurze conajmniej dziwna, pan w długich włosach nie powinien mieć nic do czynienia z klientami (nic!) a zakochany w sobie pan kierownik mógłby skorzystać z jakiegoś kursu kultury osobistej i dobrego wychowania. Wypożyczane urządzenia chyba rzadko są myte (o drobnych naprawach nie wspomnę- wszystko da się zreperować na drut i sznurek). Nie polecam, skarg nie będę pisał bo skoro zarządzający tolerują taki wizerunek poznańskiego oddziału to pismo odbije się od ściany.
Vickey 2016-01-16 09:02:46
Praca Wrocław Ewpa Majter Kiloutou
Polecam początkującym,
pracownik techniczno administracyjny: przynieś wynieś pozamiataj.
Zero wsparcia merytorycznego,
Niewybredne komentarze kierownika oddziału.
Reszty chce mi się opisywać.
Płaca na poziomie 2000-2300 netto roboty za 3500 netto.
Lacky 2016-09-24 22:34:05
Jedynym atutem tej firmy jest to ze maja fajne pracownice:p
Reszta to konszachty układy machloje
Serdecznie nie polecam ten firemki!!!
A....zapomnial bym : Tobijaszek - co Ty człowieku byś robił w życiu gdyby nie twój tatuś?? Języków nie umiesz, tłumaczy ze słownikiem w ręku, w innej firmie byś zginął!!!
Masakra człowieku z Tobą masakra!!!! Weź się ogarnij!..a nie za późno już na to:) ..zaloz różowa koszule:)
arek 2016-10-13 19:43:29
powiedzcie mi ile czasu trwa u nich rekrutacja lub czeka sie na odpowiedz, aplikowalem jakis czas temu na mechanika i zero odezwu?
Zostaw swoją opinię o EWPA Majster Sp. z o.o., - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EWPA Majster Sp. z o.o.,