Horn Wellness Group

Poznań

Opinie o Horn Wellness Group

rtv 2013-02-24 20:15:17
Nie polecam NIKOMU. Chyba, że ktoś lubi być traktowany jak [usunięte przez moderatora]
były 2013-05-29 22:49:46
kurcze to oni jeszcze istnieją? Ta firemka to pomyłka, wlasna działalność, gps w samochodzie i pytania dlaczego tyle czasu spędzil Pan w toalecie na stacji benzynowej. Totalna porażka. Właściciele oszczędzają na wszystkim, ciągła rotacja pracowników. Odradzam.
gruby 2013-06-10 13:40:31
były - 2013-05-29 22:49:46

Miales gps w swoim prywatnym samochodzie? Napisz jak dlugo tam pracowales, bo chcialem ostatnio wybrac sie na rozmowe. To dobra trampolina do pracy w pharma.
pracownica 2014-05-26 08:02:22
pracowałam kilka miesięcy, mega orka za słabe pieniądze, panuje specyficzna "atmosferka" lizusowstwa i sztywniactwa (wszystko "per pani/pan") całym "byznesem" trzęsie pani anetka, bo głuchy jest zajęty robieniem muzy (wali w bęben). na początku nie jest źle, ale po kilku miesiącach pani anetka wykańcza psychicznie ludzi, oczywiście własna działalność to podstawa, samochód jest ale w firmie i jak już musisz podjechać do klienta to dopiero wtedy dostaniesz, kosztami paliwa na dojazdy do domu spokojnie cię obciążą, aferka jak się spóźnisz 5 minut. Sterowanie ręczne, nie ma co się wychylać z własną inicjatywą. jedno jest pewne, po takiej pracy 8-10 godzin padniesz na twarz :-) a w telemarketingu MUSISZ wyklepać odpowiednią ilość telefonów i sprzedać za odpowiednią kwotę. robota dla młodych bez alternatywy, częste rotacje przedstawicieli to norma - nikt nie utrzymał się dłużej niż 2 lata . w sumie firma dobra na start ale kokosów nie zarobisz.
szukam pracy 2014-05-26 19:44:01
/pracownica/ każdy wie, że firmy średniej wielkości działają inaczej niż korporacje i nie piorą naszych mózgów, a pracować trzeba wszędzie. Potrzebuję więcej konkretów: Czy podpisują umowę o pracę z pracownikami? Czy dają premie za sprzedaż? Czy są problemy z uzyskaniem urlopu? Czy są kwasy za zwolnienia lekarskie?
anonim2 2014-07-26 14:32:59
Co znaczy, że babka wykańcza psychicznie? Trochę mi się to nie trzyma kupy. albo wykańcza albo robota jest dobra na start. Możesz napisać coś więcej? a co z tym sterowaniem ręcznym? Piszą, że szukają samodzielnych i kreatywnych ludzi. I co z tymi telefonami? ile dzwonisz/ile musisz wyrobić kasy? I jak z kaską? Jakies szkolenia, premie, bonusy?
Asia 2014-08-14 16:18:44
Moja koleżanka pracowała w tej firmie przez kilka lat, jakoś za bardzo się nie skarżyła, a teraz pracuje w firmie farmaceutycznej. Polacy zawsze narzekają...
pracownik 2014-10-29 17:43:38
Atmosfera w firmie strasznie stresująca, spowodowana głównie osobą Pani Prezes, która nie szanuje ludzi. Do tego niskie kwoty wynagrodzenia, praca dobra dla studenta lub osoby zdesperowanej. Nie polecam!
kij i marchewka 2014-10-30 13:06:06
Pracowalem tam, płaca na czas i tyle co obiecali. wymagaja ale byli uczciwi.nic do nich nie mam. A stresująca praca cóż jak wszędzie.. nie handlujesz marchewką tylko konkretnym towarem jak nie masz doswiadczenia w handlu to logiczne, że sie bedziesz stresował w każdej firmie nie tylko tam. Do P.Prezes nic nie mam rzeczowa kobieta a że wymagająca... no cóz zrobic swoje trzeba.
pracownik1 2014-10-30 14:27:28
Atmosferę w pracy tworzą pracownicy, dlatego wszystkich zestresowanych pracowników należy namawiać do zmiany pracy na mniej stresującą lub szukania wsparcia w postaci couchingu. Couching czasami pomaga a szukanie pracy jest równie stresujące jak sama praca;)
pracownik 2014-11-21 18:21:01
co za bzdury, z cała pewnością dwie wcześniejsze odp to tekst samej pani prezes i aktualnej pani koordynator- warte siebie osóbki-)
szukam pracy 2014-11-23 20:44:33
eeeej, chyba przesadziłeś, kolego. Albo piszesz o warunkach albo bawisz się w detektywa. Jak pracownik np. handlowiec ma wyniki w sprzedaży to nikt nie może się do niczego doczepić. A ty jesteś ze sprzedaży czy z innego działu? Wysłałem CV na sprzedawcę i zastanawiam się czy oprócz podstawy jest możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy np. premii. Czy praca jest na umowę o pracę z ZUS i urlopami? Czy tylko umowa zlecenie?
tomek 2015-02-05 12:10:05
ta firma to zajmuje się diagnostyką medyczną, no nie? zastawiam się czy potrzebują jakiś specjalistów do pracy z tej dziedziny, bo na razie tylko z tych opinii przeczytałem, ze ogólnie, że kogoś do sprzedaży potrzebują, ale tak raczej nie widze, zeby inne oferty pracy były tak naprawde. jak coś macie to dajcie znać.
ekspracownik 2015-04-12 21:28:23
Praca dobra jeśli dopiero zaczynasz swoją karierę (zgodnie z wcześniejszymi wypowiedziami). Jeśli jesteś doświadczony/a to szczerze nie polecam, zarobki marne, premie nierealne, a w dodatku bardzo niskie! Nie polecam też z tego względu, że w firmie możesz spotkać się z nieprofesjonalnym podejściem do pracownika ze strony Pani Prezes.
W odpowiedzi 2015-04-15 16:26:58
Praca wymagająca od pracownika doświadczenia w sprzedaży i kontaktach handlowych, znajomości rynku medycznego oraz urządzeń medycznych. Praca może być również dla tych osób, które lubią wyzwania i chcą nauczyć się pracować w branży medycznej. Jeżeli ktoś zaczyna swoją karierę zawodową to z pewnością powinien pamiętać, że każdy pracuje na efekty osiągane w pracy. Jak pracujesz tak masz - jeżeli klienci nie narzekają tylko składają zamówienia to znaczy,że jesteś na dobrej drodze. Początkujący muszą wiedzieć, że okres próbny wynosi 3 miesiące a nie 12 i szybko następuje weryfikacja:)
ekspracownik 2015-05-31 20:20:31
trochę więcej powyżej najniższej krajowej, a premia to ochłap!
szukam pracy 2015-09-15 10:11:42
Minimalne wynagrodzenie za pracę Od 1 stycznia 2015 r. wynosi 1750,00 zł brutto. Na rękę wychodzi kwota 1286,16 zł i tylko tyle płacą za robotę? Jeśli jest to 2300,00 zł brutto to na rękę bez premii wychodzi 1670,00 zł a to 380,00 zł więcej niż minimalna. Jaka jest premia i od czego zależy? W jaki sposób ograniczają możliwość zarabiania pieniędzy ludziom? A może ktoś wie co trzeba robić, żeby zarobić więcej?
szukam pracy 2015-09-15 15:45:57
Mówimy o podstawie a co z premią, bo wiadomo, że całej rodziny za podstawę nie utrzymam, chociaż od czegoś trzeba zacząć... Na szczęście nie mam kredytu we frankach i żona też pracuje;)Jaka ta premia i za co, bo rozumiem, że jest.
Kierownik 2015-09-16 10:23:19
Sprostowanie - w dyskusji nie biorą udziału pracownicy wyższego szczebla, którzy zarabiają od 3000 tys netto. Z wpisów wnioskuję, że wypowiedzi należą do osób, które przepracowały w firmie od 3-12 m-cy i dla wielu była to pierwsza w życiu praca zawodowa. Życzę wszystkim takiego doświadczenia, umiejętności i wiedzy, które pozwolą na zdobycie stanowiska menadżera.
adon 2016-05-12 18:47:42
Co jakiś czas @3456 szukają właśnie reprezentantów handlowych, potocznie zwanych handlowcami. Umowę o pracę masz zagwarantowaną więc myślę, że nie zaszkodzi spróbować, tym bardziej, że prowizja jest wysoka
Zostaw swoją opinię o Horn Wellness Group - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Horn Wellness Group