Opinie o TMR.PLASTICS w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie TMR.PLASTICS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TMR.PLASTICS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TMR.PLASTICS w Bydgoszcz

gorgi

jak po imprezie ?

@gorgi

A co, jakąś integrację mieliście? Firma organizowała czy sami?

BeKa z tej pani

Czy w tej firmie pani Bernadetta nadal poniza ludzi, przepraszam zarzadza ludzmi?

Bożena
@BeKa z tej pani

Serio tak było? Skąd to wiesz?

@Bożena

A co, już tak nie jest?

@BeKa z tej pani

A dalej jest? Jak to konkretnie wygląda?

NNK

Beni już daaawno nie ma

@NNK

To chyba najlepsze co moglo spotkac ta firme

@NNK

A co się stało, że nie ma?

nowy

Rafaello do roboty

Stary cap
@nowy

Płotka do roboty się weź

W

Jak jest tam dzisiaj. Nadal (usunięte przez administratora). Pracownicy nadal muszą przebierać za darmo detale w ciągu trzech dni? Jak nadal się tak dzieje to trzeba zawiadomić inspekcje pracy. Proszę dać mi znać

Wiktoria
@W

Dlaczego za darmo? co to za obowiązek, od kiedy?

@Wiktoria

? Człowieku przestań siać propagandę . Coś mi się wydaję, że były pracownik TMR stracił pracę i żal (usunięte przez administratora) ściska.

Xar
@Michał

Jak tam pracowalem w 1017 to taka wlasnie polityke mieli

@Xar

Wiem, że przypadkiem z tym rokiem się kopnąłeś, ale super to wygląda. ;p Serio dosłownie za darmo wtedy to było czy jednak trochę koloryzujesz?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TMR.PLASTICS? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Iza B.

Witam, widziałam ogłoszenie do pracy w księgowości, czy uzyskam tu odpowiedź, jaka jest atmosfera pracy oraz zarobki w księgowości? Czy rotacja pracowników jest duża w tym dziale?

ByłaKrólewna
@Iza B.

Firma nie ma standardów. Oprócz nowego zakładu, który jest schrzaniony w każdym calu, nie ma tam nic pozytywnego. Zarządzana przez zakompleksioną kadrę, który nie potrafi zdania do kupy po polsku sklecić. Jakość produktów jest mizerna bo wszędzie się oszczędza i tnie koszty. Nikt nie wie co ma robić plus tanie nowe chińskie maszyny. HR praktycznie nie istnieje i nie ma nic do gadania. Awansują czopki prezesa, które poza mieleniem ozorem nic nie robią lub delegują bezszczelnie na innych. Ci którzy zasuwają na wszystkich czyli produkcja, dur, magazyn, jakość i montaż to dostają jeszcze największy wycisk od reszty (usunięte przez administratora) Plus jest taki, że w zeszłym roku zwolnili największego alkoholika bez szkoły, który udawał dyrektora. Odeszło kilka fajnych osób, w tym zarąbisty i ludzki Prezes i jeden dyro, ale był krótko. Obaj chcieli coś zmienić na plus dla ludzi, płacili przynajmniej nadgodziny i nie jeb***i ciągle ludzi. Ale teraz dalej jest masakra. Nie polecam, rotacja wysoka.

Bloomqvist
@Iza B.

Jeżeli ludzie odchodzą do sąsiednich firm które nie są stabilne finansowo i niektóre z nich nawet wypłacalne nie są to proszę sobie odpowiedzieć jaka jest przyszłość w firmie TMR.

Znając rzeczywistość
@ByłaKrólewna

THC sprzedając jak ma to w zwyczaju, pierwotnie i sztucznie podnosząc wartość firmy TMR szuka odpowiedniego rynku zbytu w tych trudnych czasach opierając się na zamówieniach które se facto nie istnieją.

Brygada

Proszę już sie wypowiada klasa średnia pss ładnie ładnie

Marmolada
@Brygada

Co to znaczy klasa średnia ? Do dzisiejszego dnia nie rozumiem wytłumacz mi pliss

Xar
@Bloomqvist

Do jakich niezbyt stabilnych lub niewyplacalnych firm ludzie uciekaja z TMR i z jakich stanowisk?

Łajnat bloom
@Xar

To ja się wtrące, bo kierując się na północny-zachód Bydgoszczy będzie wystarczająca odpowiedzią dla (usunięte przez administratora)

Kuba

Dla mnie jest ok, Pan Prezes bardzo równy gość.

Skoda
@Kuba

Prezes jest Ok. Potwierdzam . Równy gość .

Urszula
@Kuba

A co masz na myśli pisząc „równy gość”? I czy szef podnosi Wam kwalifikacje poprzez szkolenia?

RYBKA

TMR to niestety patologia...pensje słabe,ludzie słabi,kierownictwo i zarząd beznadziejni.Najlepsi ludzie uciekają.Ktoś bardzo stara się tą "firmę" doprowadzić do ruiny.

Niech nioch psioch

Najlepszego wszystkie kobieta w ta firma. Robota robota robota. No to musisz to trzeba.

Była

Czopek jest jeden wysłający smsy i zdjecia do awojego koleżki

prezeso

Ryba psuje sie glowy. Coraz wiecej osob rozwaza odejscie z firmy

AlamaKota
@prezeso

Kilka osob juz odeszlo, zwolniło się. Szkoda. Strasznie duza rotacja. Odchodzą osoby z doświadczeniem i z dlugim stazem.

tak
@AlamaKota

Zeby byc kierownikiem trzeba miec kulture osobista i podejscie do podleglych mu pracownikow!

@tak

Uważasz że przez kierownika ludzie odchodzą? A co z wypłatami? Tez słabe że nie zatrzymują pracowników?

Raz dwa trzy Baba Jaga patrzy
@Adam

Pensja to nie wszystko. Dla niektórych liczy się coś wiecej niz pieniądze; dlatego odchodza.

Dalia
@tak

Pewnie że trzeba. Tylko D.G. nigdy nie miał kultury. Pamiętaj Damian karma wraca. Oj będzie bolało.

daria
@Dalia

Kultura slowo zapomniane przez tego pana.

Czym w TMR.PLASTICS zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Fiona

Możliwością szybkiego awansu. W tym tygodniu jedna osoba mocno walczy o awans nie opuszczając szefa ani na krok.

Wlewka

Tak do odejścia, poprzedni Prezes był ludzki. Ten teraz to tylko na wszystkim i wszystkich oszczędza.

Y
@Wlewka

Kto chce pracować to nie wylewa pretensji w internecie.

Mimona
@Wlewka

Każdemu dokłada pracy i każe pracować za innych. Co to za szef???

Byk
@Mimona

Zapytam a co ty daleś dla ta firma?

Greg
@Y

Coś tak nie po polsku to zdanie napisane

Wisniowiecki;-)

I co,udalo sie? Ciekawi mnie jak mozna w ogole wytrzymywac w tej firmie

pani

Daja 500 plus tutaj hi hi hi

ryba

Kto chetny do pracy 25 i 26 grudnia Lista juz wisi

Nalep

Panie grill niech Pan umówi się z (usunięte przez administratora)na kawkę bo jak dwie papuszki gruchacie sobie poprzez smsy i rozmowy podpierdalajac kolegów z pracy jak typowe(usunięte przez administratora) nic dodać nic ująć a co do Nalepki to gorszego (usunięte przez administratora)nigdy nie widziałem udając gita a za maska jest(usunięte przez administratora)

Zsyptworzywo
@Nalep

Nalepka to opogadać pounikac i na następna brygade zbić caly on a przekazanie zmiany jest kultowe czego to nie napisal w mailach. (usunięte przez administratora)

Klamot
@Zsyptworzywo

Naklepka ? To on tam jesCe jest?. Ja pamiętam jego jako obcisłego takiego geja z kolasem w uchu. Ten był dopiero eksperyment i że jeszcze tam pracuje to chyba jest tam ten Zduński bo oni się bratali dwa frajerzy

Amfa
@Klamot

Podobno Charnas powrócił z podwiniętym ogonem ?

Czy w TMR.PLASTICS zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

MiłaPanizAdministracji

Tylko umowa mowa o pracę.

Pracowmik

Alkomatem sprawdzic delikwenta ktory bierze na kacowe

Były sprzed lat

To ta firma jeszcze istnieje? Kogo oni tam zatrudniaja, myslalem, ze kazdy rozsadny pracownik stamtad ucieknie. Ja to zrobilem lata temu i nie zaluje!

@Były sprzed lat

Praca jak w każdej innej firmie , zawsze się znajdą marudy.

Operator

Zostala garstka polakow w firmie mimo to brak szacunku i docenienia ze strony kierownika !

@Operator

Raczej problem jest z niektórymi mężczyznami którzy wiecznie narzekają i mają problem o pomocy dla obsługi można zapomnieć. Magazyn i zasypowi to wielkie nieporozumienie , wiecznie nie mają czasu dla pracowników produkcji. Może panów zaprosić na kilka dni do obsługi maszyn w celach szkoleniowych Kierownik ?

@Operator

Bozia rączki dała? A na przyszłość to radzę sprzątać po sobie i odkładać wszystko na miejsce. Nikt za Was nie będzie pracować.

I jeszcze jedno. Jak tak Wam źle i ciężko,to może zmiana pracy pomoże?

Jezior jesteś żałosny :-) Masz problem to się zwolnij

Olo
@Operator

Brawo! Potwierdzam, Jacek wiecznie narzekający , interesuje się wszykim i wszystkimi dookoła . Dziwne , że jeszcze pracuje po uszkodzeniu bramy ! Jaka desperacja w internecie ... ha ha

T
@Olo

Zamiast się wspierać to smarujecie bzdury na postach a prezes ma radochę. Firma wykoczy nas wszystkich.

Karma dla psów

Za nadgodziny należy zapłacić, bo to jest obowiązek pracodawcy, ale jak widać ludzie którzy tu pracują są inteligentni inaczej.

Zostaw merytoryczną opinię o TMR.PLASTICS - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w TMR.PLASTICS?

Zobacz opinie na temat firmy TMR.PLASTICS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TMR.PLASTICS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 3 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TMR.PLASTICS
2.4/5 Na podstawie 368 ocen.
  • Deszczowa 63 lok. A
    85-467 Bydgoszcz