McKeown Fine Foods Ltd.

Rasharkin

Opinie o McKeown Fine Foods Ltd.

mikolaj 2009-12-29 18:46:16
Pracowałem w tej firmie , nie dawno wróciłem. Przyłączam się do opinii "świra" totalny (usunięte przez moderatora) nie liczył się pracownik tylko "produkcja indykow". Ponizanie Polakow oraz Łotyszy, bonusy zabierane byly za pierdoły, ludzie na kilu mdleli(usunięte przez moderatora)sie niczym nie przejmował, na jego miejsce wstawial nowego, a potem sprawdzał czy żyje :) Zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy. Przy rozliczeniu potraktowano nas jak bydło zamknieto w autokarze a "polaczki karki " - zatrudnieni na stałe " za jednego funta" robili za bramkarzy. Ale mimo całego syfu mozna sie niezle pobawic. Poznac fajnych ludzi. Pozdrawiam Supervisior- Dominik , Pawła , Piotrka, Mariusza.... i wielu innych.
2010-01-01 17:55:36
Również niedawno wróciłem z Irlandii gdzie pracowałem przy produkcji indyków. Pracowałem na tzw. rossajdzie gdzie nie było źle, na cuksajdze gdzie praca była popieprzona bo sami Polacy wyrywali sobie robotę z rąk aby nie być posądzeni o lenistwo, ale najwięcej czasu spędziłem na maszynie gazowej przy pakowaniu indyków. Zgadzam się z tym, że za swoją pracę powinniśmy zarobić o wiele większą kasę, a przy odbiorze naszych zarobionych pieniędzy potraktowano nas jak frajerów chociaż byli tacy, którzy nie bardzo chcieli nimi zostać. Za to, za kwaterę należy się ocena dobra. Dom był wyposażony można powiedzieć luksusowo, praktycznie niczego w nim nie brakowało
2010-01-01 20:41:40
Po przemyśleniach doszedłem do wniosku, że nie możemy mieć pretensji do Polaków ochraniających (usunięte przez moderatora)". To on swoim zachowaniem nastawił nas przeciwko sobie, a cała wina teraz spada na nich. A podejrzewam, że wielu z nas zachowałoby się podobnie jak oni. Mając ułożone życie, pracę, rodziny na utrzymaniu, może samochód wzięty na raty mieli by teraz to wszystko postawić na szali odmawiając swojemu pracodawcy? Chyba mało który by się na to zdecydował.
kamil 2016-04-27 20:27:46
tomek' nie polegałbym tak za bardzo na powyzszych opiniach i nie opierał się zbytnio na nich bo jak widzisz sam nie są nowe tylko maja już kilka lat, proponuje Ci być po agencjach sie rozpatrzył.
Zostaw swoją opinię o McKeown Fine Foods Ltd. - Rasharkin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie McKeown Fine Foods Ltd.