Opinie o Garda Sp. z o.o. sp.k. w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Garda Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Garda Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Garda Sp. z o.o. sp.k. w Rzeszów

Józia

Szukając pracy w internecie, znalazłam ogłoszenie, w którym poszukiwany jest pracownik na stanowisko Sprzątającej. W ofercie napisano, że praca jest jednozmianowa. Czy możecie dać znać w jakich godzinach się tutaj pracuje? I ile dni w tygodniu się pracuje? W weekendy też? Firma również refunduje leki. Czy wiadomo ile pieniędzy rocznie można odzyskać?

Nie polecam
@Nie polecan

5dni ale i w weekendy zdarzają się że szefostwo każe przyjść bo firma która sprzątanie tego wymaga ( u mnie na firmie tak bywało ) za marne grosze . W miesiąc masz tylko 1 dzień wolnego ( wpisują ci urlop)

Ta stawka 6500 podana w ogłoszeniu "stacja paliw orlen " to za ile godzin? Normalnie jak się po 8 pracuje tak wychodzi? Proszę o informacje, bo chciałbym wiedzieć, na co konkretnie mogę liczyć, żeby się nie okazało, że jednak wychodzi mniej. Bo z doświadczenia wiem, że pracodawcy inni lubią zawyżać stawki dodaniem premii albo jakichś nadgodzin hipotetycznych.

Józia

Nie polecan Nowy wpis
@Józia

U nas jest od 6 ci co mają 2P grupę robią 7h. Bez grupy od 5-13:00

Nie polecam Nowy wpis
@Nie polecan

Firma Garda Sp. z o.o. sp.k. chce zatrudnić kogoś na stanowisko Pracownik Gospodarczy. Czy ktoś miał okazję tam pracować i może powiedzieć o swoich doświadczeniach?

Niech ktoś spróbuję życzę mu powodzenia. Szukają ludzi z grupami a tyrasz jak człowiek zdrowy za najniższą krajową, rejon taki dostaniesz że nie jesteś go sam/a ogarnąć bo jest za duży. Żadnych plusów w tej firmie nie widzę, nigdy tam nie pracowałem ale słyszałem opinie wielu osób o tej firmie. Kierownicy w tej firmie to porażka, jak idziesz na rozmowę Kierownicy z ręki Ci jedzą bo szukają naiwnych roboli.

Nie polecam Nowy wpis

Ja pracuję ale w innym mieście , czekam na umowę już od 2 tyg , badania wykonane , pieniędzy nie oddali jeszcze ani umowy

Czy można liczyć w Garda Sp. z o.o. sp.k. na prywatną opiekę medyczną?

Julak

Tam jedynie na co możesz liczyć i co muszą ci dać to wypłata, na nic więcej nie licz. Rzecz jasna przed podpisaniem umowy gruszki na wierzbie ci obiecują i pewnie dostaniesz umowę o prace na trzy miesiące a potem umowę zlecenie. Najgorsza firma jaka istnie jeszcze, ludziami na grupach chcieli by cuda zdziałać

@Julak

Trochę to dziwne, na początku dostaje się na okres próbny umowę o pracę, by później dostać zlecenie, na pewno nie jest na odwrót? No bo jeszcze zlecenie przez pierwsze trzy miesiące to rozumiem...a co do tej wypłaty, skoro benefitów nie ma, to stawka wynagrodzenia jest całkiem znośna?

Firma Garda Sp. z o.o. sp.k. prowadziła rekrutację na stanowisko Inżynier budowy. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Ilona#

Nie wiem jak nisko trzeba upaść żeby pracować w tej firmie... Zwalniać kiedy coś kto.....nie umie zetrzeć biurka????Tyrać na kolanach za 4 osoby???? Ludzie! Puknijcie się w głowę!

Franciszek
@Ilona#

Weź wyjaśnij co to za tyranie za 4 osoby? Aż tyle pracy jest zrzucane na jednego pracownika? I o co chodzi ze zwolnieniem? Dość emocjonalnie to ująłeś a ja chciałbym cię dobrze zrozumieć.

Stanisław

Jedyny + w tej firmie to wypłata. (usunięte przez administratora) Kierowniczka A.B fałszywa, kłamliwa i obłudna. Pani A.B nie radzi sobie jako Kierowniczka, Kierowniczka powinna mieć autorytet u pracowników a pracowniczy mają kuku na Kierowniczkę a ta udaje że sobie radzi. Z czym sobie radzi ? Najgorsza firma w jakiej pracowałem a Kierowniczka to sama nie wie gdzie ją boli a gdzie swędzi.

Łucja
@Stanisław

czy tylko ty masz problem z ta kierowniczka czy cala firma? to co opisales wyglada na jakis konflikt i ze jej nie lubisz, jak jest z innymi osobami ?

@Łucja

W Gardzie pracują ludzie którzy muszą tam pracować bo nigdzie nie mogą znaleźć pracy. Firma powinna przyciągać ludzi do sobie podobnie jak i Kierowmictwo a w tej firmie nie ma kto kierować ludźmi, to niby zakład pracy chronionej, ludzi na grupach się zwalnia a przyjmuje na umowę zlecenie. Nic dziwnego że ta firma na bieżąco dostaje kary bo jaka firma tacy pracownicy. Solidny pracownik od tej firmy trzyma się z daleka. Od nikogo kto pracował w tej firmie nie słyszałem nawet jednego pozytywnego słowa.

Maria
@Tomasz

Przyznaję rację ta firma to (usunięte przez administratora) pracowitych ludzi szczerych i solidnych uczciwych .A kierowniczka B....... To beznadziejna ma się za wielką kierowniczkę a tak naprawdę ma uprzedzenia do pracowników i ma ich za nic to prawda zwalnia ludzi z grupą zostawiając bez środków do życia ...

Renata

Widzę, że duża dyskusja odnośnie tego, czy firma zatrudnia głównie osoby z orzeczoną niepełnosprawnością. Aktualnie w ofertach pracy wisi ogłoszenie o pracy na orlenie. Czy ktoś wie czy tutaj też szukają ludzi z orzeczeniem? Jak to wygląda przy takich ogłoszeniach o pracę?

@Renata

Renata najlepsze grupy to 02-P / bo na trzecich grupach majom mniej chajsu z pefron i mniej wolnego jest na trzeciej grupie a na drugiej grupie jest więcej wolnego i chajsu z pefron więcej majom

Witold

No tak to działa w kraju. Ale czy takie osoby mają też inny zakres obowiązków, żeby dały tu radę robić? I co z kasą, ile tu można miesięcznie wyciągnąć?

,,EDEN"

Firma powstała z myślą o sprzątaniu lecz niestety szuka ludzi z grupami inwalidztwa .A więc zrzesza grupę ludzi z inwalidztwem . Firma prowadzi roboty wysokościowe a poszukuje ludzi z inwalidztwem pytanie ,,dlaczego " dzięki temu firma ma zniżki w podatkach i dostaje dopłaty jako do pracy ,,chronionej " .W komentarzach wypowiada się nawet pracownik gardy (cytuję) ,, Co mnie trzyma w gardzie to dopłaty do "wczasów" byłam nas morzem i firma dopłaciła mi 2300 :) . I tak co roku :),, .Niestety błędne jest myślenie tego pracownika gdyż firma na każdym pracowniku którego zatrudnia zarabia - 22 %(tyle procent odejmuje się od dochodu pracownika jako podatek od osób fizycznych !) od dochodu przez 365 dni w roku ! .Garda ma +\- lecz niestety nie chciałabym pracować w tej firmie ! .Kto tu pracuje to już jego wola ? lecz niestety nie dla mnie jest grzebanie w śmieciach (ohyda) koszenie traw , sprzątanie to jeszcze rozumię ! Lecz takie roboty mogę wykonywać jedynie za granicą za 9 tyś po powrocie do polski w tym samym czasie co w polsce pracownik ten dostanie 2. 000 lub troszkę więcej ! . W tej firmie panuje rotacja ludzie otchodzą i przychodzą Garda (dobiera sobie pracownikow do swoich potrzeb ) szukając robola do pracy by sama mogła ta firma istnieć ! .

@,,EDEN"

Ale sie wysiliłeś, każdy to wie ,w każdej firmie tego typu tak jest ,najniższa krajowai grupy .w 80 procentach tacy pracownicy to 1 wielka porażka, o pracy nie mają pojęcia nawet sprzątanie dla nich to wielka filozofia .Za to roszczenia do firmy i wymagania to mają ze ho ho .

Katarzyna
@,,EDEN"

Taka prawda, nie których zwalniają z dnia na dzień kiedy się umowa kończy.. obiecują góry a później nie masz pracy. Jeśli dużo widzisz i nie dasz sobie w kasze napluć to szybko cię z stamtąd pogonią. Jak im się pali to biorą kogo popadnie, ale zerują na ludziach z grupami, co widać po ogłoszeniach które się walają po rzeszowiaku. Taka prawda..

Krzysztof
@Katarzyna

Chodzi ci o osoby z niepełnosprawnością? Zatrudniają takich i nie dają warunków dostosowanych do grupy z orzeczenia? Dobrze zrozumiałem?

Y.
@Krzysztof

Tak.

hania

czy pracują tam tylko ludzie z grupą ,chodzi mi o sprzątanie

Justyba
@hania

Do sprzatania biorą tylko osoby z grupą i trzeba się zgadzac na nadgodziny i niewolnicza pracę za psie pieniadze niestety

sreio ?
@Justyba

serio ? podaj przykład na jakim obiekcie ?

@Justyba

A jakie hys chciala pieniądze za sprzątanie, jestes wykształcona, zdrowa,silna .Kobieto żeby zarabiać, trzeba mieć coś w głowie a nie tylko na komunikatorach siedzieć i o niczym nie mieć pojęcia. Sprzątanie to jest praca dla ludzi ,którzy nic nie potrafią. Za mavhanie miotła i zbieranie(usunięte przez administratora) po ptaszkach chcesz więcej niż najniższa krajowa he he he

Mason
@Tomasz

Ty sierpie biorą nawet po studiach do koszenia. To coś znaczy!

Justyna
@Tomasz

niekoniecznie najniższą, jak trzeba np. używać specjalistycznych maszyn to wymaga wiedzy więc i kasa lepsza, tutaj jest szansa na takie szkolenia aby obsługiwać specjalne maszyny czyszczące?

Justyna

Jak wiele osób z grupą inwalidzką tutaj pracuje? Były co do tego wątpliwości to może te osoby nie pracują na pracach na wysokościach tylko jakieś zadania biurowe mają? jak to jest?

Jak długo czekaliście na odzew z Garda Sp. z o.o. sp.k.? Oddzwaniają zawsze?

Janek

Właśnie też mnie to ciekawi, bo już od dłuższego czasu wystawiają te same ogłoszenia

Wiola
@Janek

Poszukują ciągle bo nikt tam.nie chce pracować

Urszula
@Wiola

Hej, a leki naprwdę refundują, czy to ściema jest? I ciekawe, czy w stu procentach...

Nie polecam aplikować do tej firmy bo nie umieją napisać Umowy

@Ewa

To znaczy? Można coś więcej, bo widzę, że cały czas kogoś szukają na dwa stanowiska

Janek

Ktoś się orientuje czy firma Garda prowadzi aktualnie rzeczywiście rekrutacje? Na intrenecie już z miesiąc pojawiają się te same ogłoszenia.

ktoś zmc

Firma Garda to dno zatrudniaja i trzeba pracowac pod chmurka (usunięte przez administratora)firma nic nie zzalatwia nawet portierni

Krzysztof
@ktoś zmc

Pracujesz jako pracownik ochrony? W obowiązkach jest dozór powierzonego terenu i obchód obiektu. To faktycznie pewne utrudnienie pracować na powietrzu, ale wiele zawodów tego wymaga. Czy wynagrodzenie mogło zrekompensować te niedogodności? Na stronie http://garda.rzeszow.pl/praca/ jest kilka ofert zatrudnienia na stanowiska: pracownik gospodarczy, pracownik grupy doczyszczającej, mechanik/elektromechanik i osoba sprzątająca. Czy ktoś będzie aplikował?

FG
@ktoś zmc

Witam Z tego, co wiem, firma Garda z Rzeszowa nie ochrania obiektu na terenie zewnętrznym lub, budowy, więc piszesz chyba o innej Gardzie. Jest inna firma na pomorzu.

@FG

Garda Sp. z o.o. sp.k. zatrudnia osoby do pracy w różnych sektorach, w tym do utrzymania czystości, ochrony mienia, serwisów samochodowych, zarządzania nieruchomościami i innych prac. Tak piszą na swojej stronie http://garda.rzeszow.pl/. @FG pracujesz tam? Napisz coś więcej na temat pracy tam.

Mason
@Krzysztof

Widzę główka już popsuta.koszenie trawy .grabanie jej itp.to nie na powietrzu? Zapewne masz już grupę która tam potrzeba.wiec aplikuj.nie zwlekaj.

lidka

@Justyba to bez grupy nie mam tu szans ?

Ochroniarz

Pierwszy raz spotykam się z firmą w której aby wykonać badania wstępne do pracy trzeba samemu sobie za nie zapłacić

Helena
@Ochroniarz

Czy możesz napisać, o jakich badaniach jest mowa? Być może ich koszt będzie zwrócony po określonym stażu pracy, ponieważ wielu pracodawców stosuje takie praktyki. Będę wdzięczna za więcej informacji na ten temat.

aga
@Ochroniarz

Przypuszczam że przy pierwszej wypłacie oddają za badania :)

Kobieta
@Ochroniarz

O jakich badaniach mowa,że trzeba płacić?

Justyba
@Kobieta

Badania wstępne i kosztują 100zł

Czy w Garda Sp. z o.o. sp.k. występują paczki/bony świąteczne?

Pan z wiedza

Możesz poznać fajnyvh osobników mają różne grupy i wiek. Dyrektor y som fajne. Dużo pracy jest. Czasem nadgodziny. Ogólnie można awansować i zostać nikim. Tylko tutaj nauczysz się roboty!

Dyrektor
@Pan z wiedza

Można zarobić w soboty i niedziele.zyskac i stracić.brygadzisty i kierowniki nie mówią kiedy wrócisz do domu.Nie lubią mądrzejszych od siebie.

czekamy na nasze pieniądze. Chcemy godnie zyc. Wróćcie nam nasze minimalne pensje- chociaż tyle. Czy to tak dużo?

@1234

My mamy rodziny ,podatki, nie chcemy juz pracować na firmę.

Anatol

@Neutralna Wystarczy sprawdzić w jakim mieście i wszystko wiadomo a w kwestii firmy to wiadomo, że jest dobra więc zapraszam

Neutralna

Witam Z tego co czytam i zdążyłam się zorientować to firm o nazwie "Garda" jest chyba trzy w różnych częściach kraju i te firmy nie są powiązane ze sobą mają innych właścicieli. Więc nie wszystkie opinie są wiarygodne, bo nie wiem czy akurat ta dotyczy tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Garda Sp. z o.o. sp.k. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Garda Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Garda Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Garda Sp. z o.o. sp.k.?

Garda Sp. z o.o. sp.k.