Opinie o Garda Sp. z o.o. sp.k. w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Garda Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Garda Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Garda Sp. z o.o. sp.k. w Rzeszów

marysia55

Agencja Ochrony Osób I Mienia Garda co sp rządzi cie o tej firmie i o sprzątniu prszoę odpowiedzić ta firama znajduje się w Sosowcu

Sprzątacz

Pierwszy raz spotykam się z firmą, w której aby wykonać badania wstępne do pracy, trzeba sobie za nie najpierw zapłacić.

Staszek

@ktoś zmc To trzeba sobie znaleźć firmę gdzie nie wykonuje się pracy pod chmurką i nie marudzić bo firma jest spoko!!

a,b,c,d,e,f,g
@Staszek

Dla ciebie jest spoko lecz nie dla mnie !

chcesz być sprzątaczem !

Sama nazwa Garda mówi wszystko Gardzę tą firmą ,a sprzątaniem syfu miejskiego niech zajmą się same osoby które mieszkają w danym miejscu i taki bałagan robią ! . Lecz lepiej jest wódeczkę pić i żyć byle jak , jak firma taka jak Garda posprząta czyli osoby nie mające nic wspólnego z danym miejscem a mowa jest o lokatorach bloków , a nie o zakładach pracy jakie świadczy usługi firma Garda !

Firma Garda Sp. z o.o. sp.k. prowadziła rekrutację na stanowisko Inżynier budowy. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

Jaka jest umowa w firmie Garda Sp. z o.o. sp.k.? Wiecie czy jako Osoba Sprzątająca zatrudniają na zlecenie?

Ja mam umowe o prace

,,EDEN"

Byłbyś chyba nie normalny jeśli byś pracował bez umowy o pracę ! ,jak to było 20 lat w stecz .

Ja pracuję w Garda no i nie jest źle, ras lepiej raz gorzej jak w każdej firmie. Jak się obijam to dostanę oper. a jak pracuję to jest ok. Co mnie trzyma w gardzie to dopłaty do "wczasów" byłam nas morzem i firma dopłaciła mi 2300 :) . I tak co roku :), już planuję na przyszły rok wyjazd w góry ;) a kasa za pracę tak jak w każdej firmie taka sama.

miki

Jesli ktos ma zamiar zatrudnic sie w tej firmie to najpierw niech sie dobrze zastanowi to gorsze jak patologia zwlaszcza Przemysl koordynatorzy to osoby z grupa ale chyba na glowe wymagania nie z tej ziemi a same to dno

@miki

Miki jak wszystkim w przemyskiej Gardzie wiadomo w każdej pracy długo miejsca nie zagrzalas bo wszędzie ci źle.... koordynatorka wykonuje tylko swoje obowiązki i widocznie da się z nią żyć jeżeli ha sama pracuje w Gardzie już 6 lat i nie narzekam.

@miki

Aaaa i jeszcze jedno....to że kogoś obrażasz to tylko świadczy o tobie i twojej kulturze osobistej ????

@Pracownica

Jak to mówią w (usunięte przez administratora) cięcie też zajęcie tak jest w waszej firmie

Jaaaa

Miki ha ha ha ha .....

@Pracownica

Oj biedna pracownico sama się pograzasz w wypowiedziach podszywasz się za kogoś (nie narzekam) skoro piszesz o kimś to zwrot powinien być inny a poza tym mylisz mnie z kimś twierdzadz że cała G arda wie o mnie chyba że jesteście jasnowidzami nie wiem skąd masz takie informacje lecz cóż może cię oswiece z firmą to tyle mam wspólnego ze jesteśmy zleceniodawca dla Was i przez głupia kwotę straciliście nasz obiekt to raz a dwa to mam znajome które u was pracują i coś wiem na temat warunków panujących w Gardzie w Przemyślu może będzie zaskoczeniem ale kto na stanowisku tak jakby kierownika obcina pracownikowi jakaś część etatu w okresie chronionym a tam u Was to już drugi taki przypadek w okresie trzech miesięcy żeby coś robić trzeba się niestety na czymś znać .Współczuję wam takich przelozonych

@Miki

Oj biedna miki.....jak tak wszystko wiesz o Gardzie to doinformuj się że koordynatorka pracuje w niej dłużej niż 6 lat.....a pozatym pisząc swoje wypiciny weź slownik do ręki. ...

@Pracownica

Ha ha oczywiście już to robię ogarnij się i pracuj

@Miki

Zwruc uwagę na własna pisownię a to ile pracuje nie interesuje mnie nie jest pępkiem świata żeby uwagę na niej skupiać widocznie nie ma innych możliwości i aspiracji

@Miki

Ktoś tu ma rozdwojenie jaźni....raz doświadcza warunków pracy w Gardzie a za chwilę jest wszechwiedzącym zleceniodawcą

@Miki

Moja pisownia jest bez zarzutu....a miki z małej litery zasady stało napisane celowo ....mała litera jak cała reszta właścicielki

@Ania

Jedno nie wyklucza drugiego np można mieszkać i pracować a co i jak to rozwiń szare komórki i się zastanow

@Pracownica

Więc co to jest to( wypciny) bo w języku polskim nie ma takiego wyrazu sprawdziłam w slowniku

Koordynatorka
@miki

Szanuję panią Monikę za wypowiedź i nie ukrywanie pod pseudonimem. Cóż nie każdemu odpowiada dana praca i lub też dany pracownik.Dziala to w obie strony......A co do wypowiedzi Miki czy też raczej pani R....Poprzez obrażanie mnie i szarganie mojej osoby może osiągnąć tylko tyle że sprawa zostanie zgłoszona odpowiednim organom. Istnieje coś takiego jak adres IP i można ustalić właściciela telefonu.....W Gardzie wymagania są takie a nie inne a jak komuś praca nie odpowiada zawsze można ją zmienić.Pozdrawiam.

@Miki

Wszystko wiedzącą Miki co innego zrobić literówkę (wina telefonu) a co innego pisać zwruc .... Zapamiętaj sobie zwróć jak zwrot ... podstawowe błędy ortograficzne aż dziwne u tak wyszkolonej osoby!!!!!

Pracowalam tam trzy miesiace w rejonie przemyskim i to byly najgorsze trzy miesiace jakie mialam w dziesieciu latach pracy

GOSC
@Monika

Jezeli ktos zamiast pracowac to woli udawac ze to robi to nie dziwie sie ze to trzy najgorsze miesiace jego pracy....wiekszosc pracownikow w Przemyslu ma przeszlo 10-letni staz pracy wiec chyba nie jest tak zle.

@GOSC

Pomijając tych że starzem dłuższym jak trzy lata to wystarczy palców u jednej ręki aby policzyć tych co pracują dłużej natomiast tych co przychodzą i odchodzą jest o wiele więcej ale jak w piosence ...........to jedna rodzina itd

Myszka
@Miki

Miki bzdury piszesz i tyle.....

miki

Wszystkoo co tu napisane przeczytalam i zgadzam sie moge dodac ze to nie dno bo w dnie moze zdarzyc sie dziura a tutj jak ktos wdepnie to pie......nie tak dobrze zanim sie zatrudnisz zastanow sie czlowieku to gorsze oszustwo niz w PiSie sami dorobkiewicze udajacy tych z gornej polki. Doswiadczylam tego na wlasnej skorze i nie polecam nikomu upokorzen nerwow itd .Przemysl jest najgorszy ze wszystkich rejonow zaklamanie nietolerancja koordynatorki msciwosc a po drodze znalazlo by sie wiecej

@miki

Być może mam specjalne względy u koordynatorki albo robię co do mnie należy bo upokorzeń i nerwów mi oszczędziła . Mimo nawału własnej pracy wprowadziła mnie do nowej firmy pół roku temu i nie narzekam . Można zwrócić się do Niej z każdym problemem , za co Ją szanuję.

Tulipan

Ta firma to jakiś żart prójom ludzi z pefron już nie chcą brać na 3 gróbie'tylko 1 gróba 2 gróba po majom chaj z pefron czyli'1800 zł od osoby firmie bloki zabrały inne firmy sprzątające o swoje trzeba się upomnieć firmie kłania się (usunięte przez administratora)

Massmaro
@Tulipan

"Tulipan" proszę przestań pisać. Czytać się tego nie daje. Idź na jakiś kurs albo do szkoły. Masakra

Pracownik majowy
@Tulipan

To prawda firmie potrzebna kontrola inspekcja pracy

Massmaro

Zdaje się, że miałem rację... niestety. Nie chcę się wdawać w szczegóły ale z tego co wiem to zakład obróbki skrawaniem zamknięto a zarząd bądź jego część się posypał (zwolnienia, dyscyplinarki itp) Szkoda.

Pracownica byla

Popieram Panią Halinę ma rację pisząc o faktach są prawdziwe a co do niby kierowniczek to są niedouczone nie znają podstawowych przepisów i nie tylko BHP ale również kodeksu pracy czy też ustaw pefronu od którego łupią na ludzi kase

Były

Polecam jeśli lubisz być traktowany jak (usunięte przez administratora).

Jan

Nigdy wiecej tej firmy po opuszczeniu szeregow zatrudnionych tam ludzi wiem ze moge oddychac bo tam nigdy nie wiadomo co moze czlowieka spotkac

Ochroniarz

Firma Garda żeby wypracować godz na koniec kwartału na osi ochoniarzom bez ich zgody urlop nawet w niedzielę. Zenada

Prawdziwa

Ta firma to jakaś żenada zatrudniają człowieka na krótki okres wykożystają A później żegnaj

Szajba

Po (usunięte przez administratora) firma garda przepacowałem dwa miesące ani ubrania zem nie dostał a pracowałem jako pracownik gospodarczy to mi powiedzieli źe mam ubrania źe swoich piniędzy kupić se ubrania itp buty itd a te kierowniczki to pewnie po szkole podstawowej som pewnie ani szkoleń tam nie robiom o bhap ate feajerzy to (usunięte przez administratora) som nie mili dla kogoś nowego

Nn
@Szajba

Proszę, usunąć ten komentarz

Ponki
@Nn

tylko tyle macie do powiedzenia?? ,,Proszę, usunąć ten komentarz''

erht

Uwazajcie na szajbusa pracującego w tej firmie na obrzerzach Rzeszowa ma nie równo pod sufitem.

Spj
@erht

Kim on jest ?

Tobi

Czy ktoś mi może powiedzieć czy warto tam robić ? Zaczynam od 1 czerwca jako Pracownik gospodarczy mam 28 lat. Jak traktują pracowników, jak z płacą jak współpraca pomiędzy pracownikami ?

Maksyminiuk
@Tobi

Kolego tu nie oto chodzi jak traktujom ciebie tylko jak ty ich traktujesz czyli kierowniczke coś powiesz dziwnego albo coś góbiego to odraźu z pracy wyrzócom podobno w stanbest rzeszów dobrze płacą

Wybuchnierz
@Tobi

Kolego to zaleźy od gruby jaką masz i zaleźy co ci proponójom stanbest to 1700 zł neto masz niektóre firmy sprząntające zabrało gardzie trochu ludzi a kierownictwo jeździ na wyczecki za hajs z pefron firma przedargi przegrywa trzeba czasem się upomnieć o swoje źeby dali jakomś chemie firmową ,,,,,,

Nick - 2013-06-04 13:07:24 Tak, najłatwiej jest krytykować i narzekać. Ja pracuję w GARDZIE już 6 lat i wiem że kiedyś było lepiej niż teraz, ale to wina tych, u których się sprząta. To oni chytrzą na groszu, a wymagania mają nieziemskie.Jako pracownik tej firmy zawsze jestem dobrze traktowana i wynagradzana zgodnie z umową, a że czasy takie ciężkie to nie wina GARDY. Idźcie spróbować do innych - ja się przekonałam na własnej skórze. ZOŁZAza kilka miesięcy przeprowadzam się do innego miasta i tam przyjmuja z druga grupa i i płaca 1400zł netto

Oniemiała

Ty nie wiesz co piszesz albo dostajesz p[remieza pisanie takich pierdół

Obojetna
@Oniemiała

Ja pracuje ,w firmie 10 miesiecy i nienarzekam ,jedynie to chciala bym dostac wiekszy etat ,ale moze kiedys sie doczekam ,po za tym robie ,swoje i jak do tej pory szefostwo niemialo zadnych wiekszych uwag ,ja tez jestem zadowolona z tego co mam ,iema.co marzekac trzeba pracowac????

Zostaw merytoryczną opinię o Garda Sp. z o.o. sp.k. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Garda Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Garda Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Garda Sp. z o.o. sp.k.?

Garda Sp. z o.o. sp.k.