Opinie o Agencja Detektywistyczna Jan Klimecki w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Agencja Detektywistyczna Jan Klimecki. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Agencja Detektywistyczna Jan Klimecki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Detektywistyczna Jan Klimecki w Włocławek

Irena Nowy wpis

Szukam pracy w ochronie i zależy mi na współpracy z profesjonalną agencją. Czy ktoś mi może powiedzieć, czy firma ochrania głównie obiekty czy imprezy też? Jak to wygląda w pandemii?

Robert Nowy wpis
@Irena

Szanowna pani imprez masowych firma nie świadczy usług natomiast co do profesjonalne firmy to daleko zwlasza gdy firma posiada status zpch

Potencjalny pracownik Nowy wpis

Gdzie i co ochraniają w woj Małopolskim

Julia

Hej, mam prośbę, żebyście udzielili mi informacji odnośnie tego, czy ta agencja detektywistyczna przyjmuje pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności - i jeżeli tak, to z jakim stopniem. Jest taka możliwość u tego pracodawcy?

Norbert Nowy wpis
@Julia

Umiarkowany znacznym stopień

Niezatrudniony

Radzę wszystkim którzy tu chcą się zatrudnić żeby uważali ,wysłałem zdjęcie orzeczenia ,mial mi już jakiś tam kierownik wysłać skierowanie na badania,dzwonię do niego to mówi tydzień temu że w poniedziałek,teraz dzwonię o 18.00 to mówi że on pracuje od 7do 15 i znowu dzwonic w poniedziałek,jak już na wstępie takie numery to co będzie potem,wcale nie są słowni i wiarygodni????

Niezatrudniony
@Niezatrudniony

Dodane znaki zapytania powinny być wykszykniki

Norbert
@Niezatrudniony

I tu się kolego mylisz ponieważ pracuje 3 lata w patronusie i jakoś nie przypominam sobie aby było źle szef jest spoko jak coś idzie wszystko z nim załatwić kasa jest przed czasem 2 3 już jest na koncie po co się tu produkujesz skoro firma jest na plus .

Norbert
@Niezatrudniony

Jeśli Ty logicznie nie myślisz i każdemu się wydaje Że kierownik pracuje 24h to się mylisz też jest człowiekiem i chce odpocząć, A twój bełkot świadczy o tym że masz pretensje tylko dlatego że kierownik Ci tak powiedział stary proponuje ci wziąść coś ciężkiego ustanac przed lustrem i sie (usunięte przez administratora) w łeb ponieważ tylko który (usunięte przez administratora) załatwia sprawę związaną z zatrudnieniem o godz 18.00 jeszcze masz pretensję że to nie wiarygodna firmą to Ci prawdę jak ci napisałem że pracuje 3 lata i jestem zadowolony z pracy kasa na czas więc pomysł lub jesteś taki głupi że o godz 18.00 dzwonisz do pracodawcy i się pytasz o badania lekarskie takie rzeczy załatwia się od pn do pt od 8.00 do 15.00 więc chyba nie jesteś aż tak ambitny aby pracować w firmie ochroniarskiej bo strach zostawić Ci obiekt do pilnowania...

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Agencja Detektywistyczna Jan Klimecki? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
wyborca66

A czemu nie płacą ?

PRACOWNIK

Firma wciąż zmienia nazwę pozostaje PATRONUS jednak , z np pod koniec 2017 roku część pracowników przeszło do innej już firmy "oficjalnie" nowo powstałej. wszystko to machloje W...GO, K....GO I KSIĘGOWEJ. W EFEKCIE W MARCU 2018 NIE MAMY WYPŁAT NA KONTACH A BEZCZELNA KSIĘGOWA ŚMIEJE SIĘ LUDZIOM W TWARZ

ojciec
@PRACOWNIK

Długo pracujesz Patronusie .Co tymi wypłatami czemu nie wypłacają bo słyszałem że niektórzy dostali 8 marca na konta to jak to jest

@ojciec

Witam moja sprawa oficjalnie trafiła vdo inspektora pracy . Nie będę czekać za moimi pieniędzmi.

admin

Jesteś zadowolony z pracy w firmie czy chętnie zmieniłbyś pracę? Jakie są zalety i wady firmy AGENCJA DETEKTYWISTYCZNA BIURO OCHRONY OSÓB I MIENIA PATRONUS? Czekamy na Wasze opinie.

pgrommunt
@admin

Według mnie firma w porządku zawsze płaci a nie jestem ubekiem mam dopiero 30

Mariusz

uwaga firma leci na łeb na szyję finansowo. Prezes dba tylko o swoje kochanki. Reszta pracuje za "psie pieniądze". Kto może to ucieka gdzie indziej. Nie polecam !

kat

Kilka sluw o patronus zatrudniają nawet narkomanów którzy zadają się z ludźmi którzy kręcą lewe interesy jezeli ktos pisze prawdę na ich temat to z czyjegoś zycia robią sobie fil do tego dolacza się wynajmek Jakub Tybinkowski

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Detektywistyczna Jan Klimecki - Włocławek

• Jak się pracuje w Agencja Detektywistyczna Jan Klimecki?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Detektywistyczna Jan Klimecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Detektywistyczna Jan Klimecki?

Agencja Detektywistyczna Jan Klimecki
  • Słodowska 8