Mediatorship Insurance Group Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Mediatorship Insurance Group Sp. z o.o.

pracownik 2010-11-15 15:22:31
skoro aż tak nędznie jest w tej firmie, to dlaczego trzymałeś sie tej pracy pół roku?? przecież umowa o dzieło jest pierwszą umową w tej firmie i każdy to wie od początku...trzeba było zrezygnowac od razu...a teraz do kogo żal???
pracownik 2010-11-23 21:52:53
To dziwne, ja pracuję w firmie MIG od 1 lutego tego roku. Faktycznie pierwszy miesiąc byłem na umowie o dzieło, ale kolejne trzy miesiące pracowałem na umowę o pracę. Po tych trzech miesiącach podpisali ze mną umowę o pracę na stałę. wszystko zgodnie z tym co na początku mówił Prezes jest prawdą. Oprucz pensji faktycznie małej, dostałem premię w czerwcu i we wrześniu, razem to około 11 000 zł. Pewnie, że mogło by być lepieju, ale ja jestem zadowolony. Jest spora rotacja, bo przychodzą ludzie do pracy, którzy by chcieli dostawać pieniądze za to, że są, a tam nietsty trzeba pracować.
Pracownik 2010-11-24 08:52:10
To tylko pogratulować. Ja też nie mam nic tej firmie do zarzucenia. Jak się pracuje to się zarabia. Pytanie do osoby powyżej - w jakim mieście pracujesz?
KM 2013-02-25 18:36:15
Jak wygląda praca na stanowisku Menadżer Regionu, Kierownik Regionu ? Jakie narzędzia pracy (samochód , laptop , telefon ) ? Jaka podstawa itp;?
janek 2016-05-20 18:00:25
@vhk ja właśnie jestem w podobnej sytuacji. Mam sporo znajomych, którzy słyszeli, że praca tutaj jest naprawdę bardzo w porządku i warunki zatrudnienia niczego sobie. Natomiast ofert pracy kompletnie żadnych nie mogę znaleźć.
Zostaw swoją opinię o Mediatorship Insurance Group Sp. z o.o. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mediatorship Insurance Group Sp. z o.o.