Opinie o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

"Względnie zadowolony" piepszysz głupoty że wiesz to od szefa produkcji chyba że ty jesteś szefem matole jeden. I jak masz tu kłamać i pisać głupoty to lepiej stąd spadaj.

Hhhhhhhh

Jakiej produkcji Baranie

wzglednie zadowolony

Od szefa produkcji

@wzglednie zadowolony

OD KTÓREGO SZEFA PRODUKCJI BO TU NIE WIADOMO KTO MA COKOLWIEK DO POWIEDZENIA I NIKT NIC NIE WIE

Ttt

Względnie zadowolony a skąd niby to wiesz?

Brałeś udział w rekrutacji do H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Yyyy

Przecież dzisiaj miały byc wypłaty teraz zas 18 tego nieżle (usunięte przez administratora) z ludzi robią to sie nadaje do tvn...

wzglednie zadowolony

Czesc wam wyplaty maja być 18 w poniedziałek niby na 100%

xxxxxx

ZAPEWNE KTÓRYS Z KIEROWNICZKÓW NASZYCH MA NR TEL DO TEGO WICEPREZESKA LUB SEKRETARKA BO JAKOS MUSZA SIE KONTAKTOWAC WIEC NIECH PODAJA GO ZAPEWNE NASZ DOZÓR CZYTA FORUM WIEC NIECH WPISZE GO TU

Ya

Ciekawe czy jutro bedzie ta wypłata za luty albo to zaś ściema...

andrzej

kto ma telefon do tego wiceprezesika?

Ttt

Lol a niby co sie dzieje, myslisz ze ktos by cie trzymal pare miesiecy zeby potem zwolnic , jo tez mom dodatkowo robota ale na zlecenie i nie musza sie zwalniac z wydziału zeby miec kasa!!!"

andrzej

(usunięte przez administratora)handlowcy dostali kase co nic nie sprzedali a ludziska my zdychamy z głodu bo ten nowy wice prezes j(usunięte przez administratora) im załatwił bo to handlowiec. Podajcie numer telefonu do tego jab łońskiego albo maila napiszemy do niego wszyscy nas leją

Ćccccccc

Kpina jak masz inną robotę to co cię interesuje nasz zakład jak umisz patrzeć to patrz się z(usunięte przez administratora)

lol
@Ćccccccc

Kpina pisal dobrze, nic nie robimy tylko placzemy na tym forum.Widac jaki jestes tępak jak nie rozumiesz jeszcze co sie dzieje.Tez mam rozmowe w czwartek, jak wypali to sie zwalniam pozd

Tok fm

Kpina... niech każdy robi co uważa za sluszne...

KPINA

DZIWIE SIE WAM ZE NIE SZUKACIE ROBOTY, 2 MIESIACE BEZ WYPLATY A WY DALEJ CZEKACIE.JA MAM INNA ROBOTE I NA WYDZIAL JUZ NIE WRÓCĘ.SZKODA MI TEGO WYDZIALU ZE PAN WIELKI BIZNESMEN TAK GO ZAJECHAL

On3

"Wypłata" co piszesz za głupoty i podjudzasz ludzi że kierownicy dostali wypłaty ani jeden kierownik z batorego nie dostał.

wypłata

i zaś jaja handlowcy kierownicy jak zwykle wypłaty mają a my (usunięte przez administratora)nie !!!!!!!!

xxxxxx

A TAK NA MARGINESIE ZA CO CI HANDLOWCY DASTAKA WCZESNIEJ WYPŁATE? ZA SIEDZIENIE I PIERDZENIE W STOŁEK JESLI NIC NIE WIADOMO CO ONI TAKIEGO ZAŁATWIAJA? WIELKIE NIC PARODIA HAHAHA

xxxxxx

TO CO ZNOWU WYBRANCY MAJA WYPŁATE A RESZTA CHOŁOTY MA CZEKAC AZ SIE NAZBIERA COS I MOZE ZNOWU JEDNI DOSTANA A INNI BEDA CZEKAC NIE WIADOMO DO KIEDY BEZNADZIEJA OBIETNICE I NIC WIECEJ Z ICH STRONY SA

Adi z gilotyn

Siema chopy byłem w zusie i okazuje się że za grudzien,styczen i luty są składki odprowadzone za marzec nie ma.To prawda że handlowcy dostali gelt czerwony raczył się też dzisiaj pokazać i obiecał że do jutra dostaniemy kase heh ciekawe na ile te jego obietnice się sprawdzą odnośnie zaświadczeń o nie otrzymanym wynagrodzeniu musicie to załatwić u pani Kasi udało mi się to dostać po godzinie od napisania prośby.

Yyyy

Wypłata ma byc podobno do czwartku tylko którego miesiąca hehe

Zostaw merytoryczną opinię o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa - Gostynin

H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa