Opinie o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

olx

I przyszedł Pan i spojrzał na naszą pracę i był zadowolony,a gdy usłyszł jaka mamy zapłatę to usiadł i zapłakał-List św.Ola do roboli

Adi z gilotyn

Tak tylko to stary artykuł z 2015-11-20

xxx

#TEMATDLAUWAGI

xxxxxxxxx

Tak jak pisalem najwiecej winni sa ci co chodza za darmo do roboty, kadra wie o tym i to smola bo zaplecze maja zabezpieczone pieski biegają po wydziele i pilnują...................

Brałeś udział w rekrutacji do H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Ted

A ja wam powiem ze oni wcale nam nie chca dac tych wyplat bo jakby chcieli to by dali a nie takie w piatek w srode we wtorek i na święte nigdy

konkretny typ

Dobrze mówisz koniec tego dziadowania h...ja a nie Śląskie Huty stali bd bez nas jak nie będzie kasy wszyscy dajemy zwolnienia z winy pracodawcy i (usunięte przez administratora) kur zrobia! Popieram to!

jeden_z_wielu

Trzeba znów zorganizować zebranie i żądać obecności dyrektorów na tym zebraniu. Niech w końcu powiedzą coś konkretnego a nie mydlą oczy jak dyr Sosnecki. Bo śmiem wątpić aby dzisiaj były wypłaty a nowi w zarządzie HW też nas w (usunięte przez administratora) mają. Jutro chłopaki z rana oznajmią " szefom" że zaloga żąda spotkania z dyrektorami w piątek i oni mają sie stawić. A jak nie to składamy wypowiedzenia z winy pracodawcy i H...ja bedzie a nie Śląskie huty stali.

rozgoryczony

Miala byc dzisiaj! Ktos musi ponieść za to konsekwencje! Dyrektor sie zadeklarował ze bedzie dzisiaj to tak powinno byc... To jego wina!

Adi z gilotyn

Ile razy powtarzać a wy zaś płaczecie zbierzmy sie i dajmy go do pipu albo wszyscy wypowiedzenie z winy pracodawcy nos stop nas w (usunięte przez administratora) adują a wy dalej swoje.

Ttt

Podobno jutro wypłaty haha dzwoniłech do roboty

Ttt

Xxxxxx też sie z Tobą zgadam bo jakby wszyscy odmówili przyjscia do pracy odrazu kasa by sie znalazła a tak maja nas gdzieś!!!!

@Ttt

Oni widzą ze ludzie mimo ze wyplat nie dostają to chodza do roboty.Fizol zostanie fizolem, nie mam słow do nich.Przez takich wlasnie niema wyplat.Szkoda koledzy ze nie jestesmy jednoscią bo tylu latach spedzonych na tym wydziale...........

głodny

Kur wa jestem głodny panie Jabłoń ski kiedy będzie wypłata i dlaczego handlowcy dostali kur wa a my nie

gen.zechtel

Mocie meila do tego naszego prezesa, przepisujcie gipko bo pewnie moderator z kasuje Lukas.Jablonski/małpa/p-h.pl tam gdzie małpa wpisać znak małpy

xxxxxx

PIEPRZONE DARMOZJADY WCIAZ NAS ZWODZA Z TYMI WYPŁATAMI TO DO 12 TERAZ DO 18 NIECH TEGO PIETRZAKA SZLAG TRAFI ZA TO ZE TAK LUDZI ZA NIC MA DOPROWADZIŁA ZAKŁAD DO UPADŁOSCI A TERAZ SIE SMIEJE CHYBA HAHAHA A JESZCZE CHCE KASE WYCIAGNAC ZA DZIERZAWE WIEKSZA PREZESIK PIEPRZONY NIECH WYPŁACI LUDZIA PIENIADZE KTÓRE OBIECYWAŁ TE BEBKI 65%NAWET TEGO NIE ZAPEWNIŁ HA PAJAC BIZMESMEN WIELKI

xxxxxx

witam koledzy, i co znowu zrobili nas w (usunięte przez administratora) a.Przeciez to jest nienormalne , oni maja nas gdzies byle oni maja kase.Dalej barany do roboty za darmo łazcie,jak by nikt nie chodzil i 100% zalogi by pokazalo ze ma dosc tego, to by dawno wyplata byla.Ale oni widzą ze matoly sa w robocie, pisza sobie tylko na forum, wiec wyplat im nie damy.

Ttt

To moze do sprawy dla reportera napisać ze ludzie nie maja za co życ moze ktos sie w koncu znajdzie co sie nami zainteresuje....!!!!

ktoś

Próbowałem TVN zainteresować naszą sytuacja ale sprawa dla niech medialnie nie jest atrakcyjna.Jak kur.. ktoś psa kopnie to zaraz jest w TV ale kuśwa jak sprawa dotyczy 200 ludzi to już nic ciekawego.Może trzeba by jakiegoś kundla albo kocura powiesić na bramie może ktoś z TV by zareagował,ewentualnie ktoś z desperacji i komornikiem na koncie strzelił se w łeb pod płotem huty!!!!

Gen.Zachtel

To szybko zmieniają te daty .Wczoraj Sosnecki mówił że dziś mają być a dziś już inna wersja? ahhhh to się kupy nie trzymie

Ttt

Wzglednie zadowolony pracujesz w Gostyninie? To u Was znowu wersja wyplaty na 18 tego masakra

wzglednie zadowolony

Zadzwońcie sobie do naszego kierownictwa...pisze tylko to co mi powiedzieli, co to moja wina ja daje wyplaty czy co?

Zostaw merytoryczną opinię o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa - Gostynin

H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa