Opinie o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

dokładnie

dokładnie u nas nie ma kierownictwa tylko tacy ludzie co zgarniają po 6 tyś na miech tyle kasy dostają i nic zrobic teraz nie umią więć po co oni są ??????? jak ich potrzeba jak już byśmy ruszyli to niech ich (usunięte przez administratora) po co oni są by 6 tyś zgarnoc i (usunięte przez administratora) robić !!!!!!!!!!

Uje

Na 1000% to zaś robiąb za .....uja z tymi terminami tych wypłat

HtMl

na 500% pod koniec przyszłego tygodnia wypłata! o ile bedzie... pewne źródło. głupoty wypisujecie z tymi wypłatami:-/

Dawca

Niemom wyjścia idą sprzedać nerka dodego mie doprowadzili !¡!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Brałeś udział w rekrutacji do H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
XXTL

wypłaty na 300% dzisiaj

xxx

KTOS JUŻ PISAŁ ŻE KONTAKTOWAŁ SIE Z TV I NIE CHCA SIE TYM ZAINTERESOWAC CIEKAWE WYSLALEM DO KILKU STACJI TELEWIZYJNYCH MAILE NA TEMAT TEGO CO SIE DZIEJE U NAS ZOBACZYMY CZY NAPRAWDE SIE NIE CHCA ZAINTERESOWAC OBY KTORAS ODPISALA A WTEDY DOPIERO BEDZIE WESOLO SKORO WSZYSCY MAJA NA W DUPIE TO JA SIE NIMI NIE BEDE PRZEJMOWAC NIECH BEKNA ZA TO A JAK JUZ ZACZNA WIERCIC DZIURE W CALYM TO WYJDZIE JESZCZE DUZO WIECEJ I POLECA GLOWY I (usunięte przez administratora) WAM W PYSKI.A KIERWONICTWO SZKODA SLOW TYLKO GONIC POTRAFILO JAK ROBOTA BYLA I STRASZYC KONSENKWENCJAMI TERAZ WIDAC ILE SA WARCI POJDZIECIE NA DNO RAZEM Z NAMI I TEGO WAM Z CALEGO SERCA ZYCZE.

Xyz

Wypłata w poniedziałek na 100% Majonez

CcC

A może by tak zrobić spotkanie , zaprosić na nie naszych NIEszanownych dyrektorów, ale niech każdy z nas przyjdzie z wypowiedzeniem z pracy z winy pracodawcy. I cała załoga w tym samym momencie wreczy je dyrektorom ....

Adi z gilotyn
@CcC

jestem za!

Tata

Moze ktos cos wie o wypłacie za luty? Kiedy w końcu ma być?

Kaśka

Jakby nie patrzeć to kierownictwo u pracowników jest już na straconej pozycji,i w przyszłości raczej się już to nie zmieni..

"Brawo Ja" każdy jest mądry przed monitorem oceniając kierowników mało tego podając ich imiona. Piszesz o kręgoslupie moralnym a oni próbują wszystkimi możliwymi drogami zdobyć jakie kolwiek informacje na temat wypłaty czy naszego zakładu. Z tego co wiem to były próby zaciągnięcia informacji z Gostynin ale tak jak wszędzie też nic nie wiedzą. Druga sprawa żaden z kierowników nie miał dodatkowej umowy na h8 . A jak ty jesteś taki kompetentny na stanowisko kierownika to podaj swoje dane a nie nick.

Yyy

Po (usunięte przez administratora) te nowe terminy wypłat jak ciagle ich nie ma , tylko jestem ciekawy kiedy Pan P chce ludziom wypłacic te 2 zaległe wypłaty ? Nie wiem może uznał ze juz nie musi placic czy jak!!!

Brawo Ja

No cóż mi pozostało jak nie poprzeć wypowiedzi powyżej, nie chodzi o sam fakt braku kręgosłupa moralnego w/w osób, ale także braku kompetentności co udowadniają na każdym kroku. Poziom wiedzy ogólnej: 1 // Poziom Wiedzy zakladowej: 6 (i tylko i wyłącznie dla tego ze robią tam lata, co nie zmienia faktu ze ich zaangażowanie jest mierne bo ciągle się gubią) // Kultura i obycie : 1 ( Bodek jeszcze cos tam potrafi sie zachować) // Kreatywność: 1 żadnych zmian i ulepszeń // Cechy dominacji : 0 wszystko załatwiają pracownicy. Proszę o uzasadnienie obsadzenia stanowisk kierowniczych obecnymi osobami? Czy powstanie linia obrony ze strony kierownictwa badz samej odpowiedzi bo dobrze wiem ze uczeszczacie na tutejszym forum, czy moze tez skompletować odpowiednie pismo dla nowego zarządu z forma usprawnienia i zaciśnięcia gardła ? A moze by audyt szczegółowy dla szczebla zarządczego?

xXx

Witam jacy kierownicy!!! Kierownik powinien stać za pracownikiem w takich sytuacjach a nie że jak jest jakieś zebranie to oni stoją jak psy za świętom trójcą. Wszyscy mówią nam to co przeczytają na tym forum bo nic nie wiedzą.Zresztą jak coś mają wiedzieć jak jeden z kierowników Bogdan F. chciał sprawdzać kamery przy braku prądu,drugi Andrzej M.wie tylko kogo podpier....ć,słynny Adam K.(szef produkcji której nie ma :-) )umiał się odezwać jak nie miał tzw."AWANSU",po cholerę tacy są potrzebni,jeszcze nie dawno zbierali podwójną kasę teoretycznie za chodzenie do roboty+umowa zlecenie które było na 8-hali więc to z nimi trzeba było by porządek zrobić.Dlaczego nie zorganizują zebrania z panem Sławomirem P. bo każdy ma rozwolnienie jak mają zadzwonić. Pozdro chopy trzymomy się razem

Ttt

Po co ci kierownicy jak nic nie umią załatwic , nawet nie wiedzą kiedy ludzie dostaną wyplaty , moze najwyzszy czas pikiete zrobic pod bramą , albo namioty postawić to moze telewizja przyjedzie i to pokażą ...mam dosyc tego czekania!!!!!

Polarny

Ja tez juz mam tego dosyć cala wyplata z tej huty szla na opłaty a teraz...teraz mogę przepić i przewalic maksymalnie 2 tysie, jak mam zyc to ledwo starcza na 5 imprez a o wycieczkach mogę juz zapomnieć. Panie jak mam zyc nie samym chlebem człowiek żyje!!! POTRZEBUJE NA WHISKY!

xxxxxx

gdzie sa moje 2 wyplaty zalegle, nie pisze juz o odsetkach

NNX

Gdzie moja wypłata ??????? Ja się pytam Panów Dyrektorów!!!!!!!!Czy zdajecie sobie sprawę że ja i moja rodzina nie mamy już co jeść.Już nikt nawet kasy nie chce pożyczyć,bo boją się że nie oddam .Bo wypłat nie ma

j

To nie ma nic do huty Batory jeleniu ogarniacie to ze my narazie jestesmy w czarnej (usunięte przez administratora)

aru

W dniu 12 kwietnia 2016 r. pomiędzy WĘGLOKOKS S.A. a FERRUM S.A. został podpisany list intencyjny, którego przedmiotem jest chęć współpracy i zamiar zainicjowania oraz prowadzenia prac w celu przeprowadzenia analiz możliwych scenariuszy konsolidacji sektora przetwórstwa stali w Polsce przy wykorzystaniu aktywów pozostających w posiadaniu obu firm i powiązanych z nimi grup kapitałowych. Sytuacja rynkowa wymusza prowadzenie działań dostosowawczych mających na celu poprawę konkurencyjności podmiotów działających na rynku stalowym. Konsolidacja wybranych aktywów obu firm z segmentu przetwórstwa stali pozwoli na lepsze wykorzystanie ich potencjału produkcyjnego, optymalizację zakupów materiałów do produkcji i współpracę przy sprzedaży produktów.

Zostaw merytoryczną opinię o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa - Gostynin

H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa