Opinie o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

Czerwona Bida

O której to spotkanie z węglokoksem jest?

Adi z gilotyn
@Czerwona Bida

od 7.00 w celu podpisania umowy darowizny a o 13.00 spotkanie z weglokoksem.

Ttt

W Chorzowie..spotkanie

Aleksander

Syndyk dał po 500 bo tylko tyle miał kasy od węglokoksu za usługi

Ted

Kiedy ta kasa z funduszu ? Ile jeszcze mamy czekac na swoje pieniądze?

kamorra
@Ted

Podobno nie tak szybko. Słyszałam że wniosek został przez Fundusz cofnięty bo był niekompletny.

BIEDAK
@kamorra

jak cofneli wniosek z funduszu? no to kiedy dostaniemy te zalegle wyplaty, mam juz dosc tego czekania i nerwow.

Steven

W grudniu..

Roki
@BIEDAK

Wszyscy mamy dośc chcemy zaległych wypłat z funduszu!!!!ile jeszcze mamy czekac jedna wielka kpina z tym wszystkim długu juz mom w ch....

BIEDAK
@Steven

JAK W GRUDNIU TO SIE ZWALNIAM Z WINY PRACODAWCY

ziom
@BIEDAK

Cofnac nie moga tylko wzywaja do uzupelnienia tzw brakow formalnych

Tok fm
@BIEDAK

To ile ten okres przejściowy zas mo trwac...miesiąc , dwa miesiace , pół roku do emerytury ....jedna wielka kpina nic więcej!!!!!

Lolek

Czesc panowie.Doszly mnie wiesci ze zwolnil sie kierowniczek ktorego nigdy nie trafiłem. Przyszla w koncu pora na takich co zastraszali ludzi ktorzy odesli wlasnie miedzy innymi przez niego ale 90% z jego zmiany Musial w koncy sie poddac D.P ludzie zapamietali ci to. Wogole nie jest na przykro ze podales sie do dymisji ale pewnie resztakami honoru.Jedyne teraz co jest na zakaladzie to spokoj .Ale jest twoj wierny szarik ktory błąka sie zagubiony i szuka swojego pana ktory poległ. Musi sie przejsc na 1 zeby pogadal z kotem moze go zaakceptuje ale bedzie ciezko. HAHAHAHA

Brałeś udział w rekrutacji do H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Leszno

fafik

Bosowie tego całego bałaganu, nie można też zapomnieć o H.P i już to cała święta trójca.

DARKMAN

Witam dawno mnie tu nie bylo, ale wpisach nic sie nie zmienilo na dobre.Mam nadzieje ze jutro dowiemy sie juz konkrety na temat wydzialu itp.I niech juz nam wyplacą te zalegle wyplaty z funduszu.Wielu jest zadluzonych, ale co to syndyka interesuje.Troche macie racji co piszecie o kolegach co chodza do roboty, oby syndyk tego nie wykorzystywal.

@DARKMAN

Kiedy ta kasa z funduszu w końcu nam wypłacą? Miało byc wypłacone szybciej bo juz tyle czekamy i wielki ch...z tego obiecanki sracanki a mnie juz cos biere!!!!

ROBIC ZA FREE

Sami widzicie ze byli nasi koledzy chodza sobie za darmo do roboty, i tylko przez nich jest taka sytuacja jaka jest.Tym bardziej teraz jak syndyk jest, ludzie sa wiec jest czas aby wznowic produkcje

Lolek

Czesc panowie.Doszly mnie wiesci ze zwolnil sie kierowniczek ktorego nigdy nie trafiłem. Przyszla w koncu pora na takich co zastraszali ludzi ktorzy odesli wlasnie miedzy innymi przez niego ale 90% z jego zmiany Musial w koncy sie poddac D.P ludzie zapamietali ci to. Przykro nam z w kon

@Lolek

Teraz jeszcze czas na A.Ż, bo też zastrasza ludzi i czuje się jakby to jego zakład był.

Xxx
@fafik

Jutro albo kasa albo koniec z Hw pietrzak razem z S.P.i jego pupilem A.Ź.

@Xxx

Zgadza się!

dżery batory

Syndyk dotrzymał słowa wypłacił wypłaty Szkoda że nikt sie go nie zapytał na spotkaniu z załogą jaką kwotę nam wypłaci ,ludzie mu klaskali a się okazało że to znowu jakiś o....t 500 zł na 500 ludzi to 250 tys Zastanawiam się czy ten człowiek ma sumienie Wtym całym procesie upadłości zapomniano o nas Są tylko obiecanki Ludzie sie pozwalniali z dotychczasowej pracy bo uwierzyli syndykowi że ten wypłaci nam wypłaty ,oszukał nas na całej linii ,podejrzewam że nic nie zrobimy ,bo facet jest przedstawicielem Sądu i nic nie wskuramy ,widac jak mały jest ten człowieczek Mozna złożyc na niego skargę ,ale to chyba i tak nic nie da

Tok fm
@dżery batory

Zrozum chopie ludzie sie nie liczą tylko kasa ....biją sie o to ile kto zarobi na zakładzie nie patrzac na to ze ludzie czekaja na robota za godne wyplaty , chopy przestoncie chodzic za 500 zl do roboty to w koncu bydom musieli cos postanowic a tak to nas mają w d....e

fabian

Witaj Piotrze mom cie w dupie

fizol

witam a te 1000zl musimy oddac?

fizol

witam a te 1000zl musimy oddac?

Adam Kampczyk

Podpisy w sprawie darowizny w poniedziałek 11.07 od godz. 7-13. Spotkanie z przedstawicielem węglokoksu również w poniedziałek o godz. 13.

nick
@Adam Kampczyk

ile tej darowizny?

Yyyy
@nick

1000 zl wczoraj sie urodzileś....

nick
@Yyyy

kiedy będzie wypłacona?

Steven
@nick

W grudniu.

Asa

i co teraz mamy znowu wydzwaniać do PIPU na sundyka???Co oni robią z nami?????

Er

Blondynek kłos.wygrales dla nas 500zl Zrobimy w poniedzialek zebranie i znowu daj im popalic.Bedzie znowu 500

Czesiek

Super wiadomosc dla calej firmy .Zwolnil sie najukochanszy najserdeczniejszy kierowniczek nasz wredny przyjaciel mozna tak nazwac w innym znazeniu. Poległ w koncu.Tylko jak on teraz spojrzy ludzia w oczy bydlak.Cala firma hula ze szczescia.hurrrraaa Pamietacie kiedys na taczkach chcieli go wywieźć ale sam sie Wywiozl. Gostynin jest mały za duzo krzywdy na robiłes reka sprawiedliwa cie do padla. Bravvvvvvvvooooooooooooo Bravvvvvvvvooooooooooooo Bravvvvvvvvooooooooooooo

nass

kpiny totalne 500zł? To na zasiłku jest 800. Załoga poświęciła czas i serce na ratowanie zakładu, i taka odpłata.Nie mogę w to uwierzyć co ten zakład zrobił z pracownikami.Wszyscy nas mają w (usunięte przez administratora)

zwolniony

Logika mówi że gdy odejdą operatorzy i nawijacze na zwolnienie w Gostyninie i nie będzie miał kto włączyć maszyn to mechanicy elektrycy tokarze też nie dostaną żadnej kasy za przychodzenie na firme bo dzięki produkcji jest kasa.

IIK

jak długo będziemy zbywać wierzycieli? Przez Pietrzaka mamy same kłopoty a teraz jeszcze się dołączył syndyk.Wiecznie nas okłamują.Ile mamy to wszystko znosić.Obiecanki.Jakieś zapomogi.A ja się pytram ,gdzie wypłata???????????????????????????????????????

Ju
@IIK

Dotąd dopóki Pietrzak zrobi walek z syndykiem i postawi firmę słup by wydymac wierzycieli a my w tym czasie będziemy jeść tynk ze ściany a mieszkać będziemy w kartonach.

M.N.
@Ju

Dla złagodzenia sytuacji dali znów po 500 i myślą że ludzie będą robić. Po co mamy robić skoro kasa idzie na wszystkich wolę siedzieć na chorobowym i patrzec jak parobki Pietrzaka robią na nas wszystkich. A. Z.alleluja i batem ich.

oko cyklonu

Wielce szanowny dozorze! Czemu milczycie? Gdzie się podział wasz optymizm? Co się stało, że dalej klepiemy biedę? Prawie orgazmu dostawaliście na wieść o tym, że jest likwidacja. Tak naprawdę tylko syndyk dobrze na tym wyszedł. On pensję pewnie bierze. Miejcie odwagę walczyć do końca!

Zostaw merytoryczną opinię o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa - Gostynin

H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa