Opinie o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

ziom

Witam raz jeszcze, może to głupie co powiem ale powinniście zebrać kasę po 50 złotych i razy np jest was 250 osób i wynająć kancelarie adwokacką do reprezentowania was !! wiem i świadomy jestem że wam brakuje kasy ...

Per
@ziom

W domu kultury jest darmowy radca prawny.

Yyyy

Czy ktoś wie kiedy nam wypłacą te 1000 zł ? Ile my bedziemy jeszcze czekać na jakokolwiek kasa !!!!

Zdesperowadny
@Yyyy

Z odpowiedzią na to pytanie możesz jedynie do wróżki uderzyć.Bo jeżeli dyrektor zakładu nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie, to zostaje tylko ona...: )

Yyyy
@Zdesperowadny

Pan szanowny syndyk sie jezdzi na wczasy a ludzie czekają na jakokolwiek kasa bo na chleb nie mają , gdzie ta obiecano kasa z funduszu do konca czerwca , teraz sie bedą wadzic ile nam wyplacic a ludzie kasy na przezycie nie mają !!!!trzeba by chyba uderzyć do stolicy przed kancelaria Pani Premier niech nam powie za co mamy żyć bo to są kpiny ludzie są pozadłużani po uszy!!!

@Yyyy

Macie prawo złożyć wniosek do sądu zażalenie na syndyka że działa na szkode !!

Fizol

Dzwonił ktoś może do funduszu?

ziom

Drodzy Panowie i Panie Jeżeli jest Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie dotycząc przyszłości WBG to idzie w pozytywny kierunku jak by Węglokoks nie chciał to by tego zebrania nie robił !! i tyle w temacie..jeżeli Syndyk robi coś nie tak Zawsze możecie złożyć pisemne zażalenie że syndyk Wam działa na szkodę i utrudnia przejęcie przez inny organ !!

xXx
@ziom

Poczytaj sobie może zrozumiesz o czym piszesz i jak wprowadzasz ludzi w błąd. Zarząd Spółki HUTA ŁABĘDY S.A., działając na podstawie art. 402 § 1 i 2 Kodeksu spółek handlowych, niniejszym ogłasza o zmianie porządku obrad Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenie Spółki HUTA ŁABĘDY S.A. zwołanego na dzień 15 lipca 2016 r., o godzinie 1000, w siedzibie Spółki, w Gliwicach przy ul. Zawadzkiego 45 (Restauracja Kuźnica), ogłoszonego w Monitorze Sądowym i Gospodarczym Nr 117/2016, str. 14, poz. 15311, z dnia 20 czerwca 2016 r., polegającej na: dodaniu do porządku obrad punktu "6" o następującej treści: "Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na przejęcie aktywów Walcowni Blach Batory w Chorzowie stanowiącej zorganizowaną część przedsiębiorstwa HW Pietrzak Holding S.A. w upadłości likwidacyjnej". W związku z dodaniem powyższego punktu w porządku obrad ww. Zgromadzenia ulegnie zmianie również numeracja dotychczasowego punktu "6" porządku obrad na punkt "7". W związku z dokonaną zmianą porządek obrad Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki HUTA ŁABĘDY S.A. w dniu 15 lipca 2016 r. przedstawia się następująco: 1. Otwarcie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia. 2. Wybór Przewodniczącego Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia. 3. Stwierdzenie ważności zwołania Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia oraz jego zdolności do podejmowania uchwał. 4. Przyjęcie porządku obrad. 5. Podjęcie uchwał w sprawie zmian w składzie Rady Nadzorczej HUTY ŁABĘDY S.A. VII kadencji. 6. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na przejęcie aktywów Walcowni Blach Batory w Chorzowie stanowiącej zorganizowaną część przedsiębiorstwa HW Pietrzak Holding S.A. w upadłości likwidacyjnej. 7. Zamknięcie obrad Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia. Prawa i obowiązki akcjonariuszy oraz innych osób związane z uczestnictwem w Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu zostały ogłoszone w Monitorze Sądowym i Gospodarczym Nr 117/2016, str. 14, poz. 15311, z dnia 20 czerwca 2016 r.

@xXx

Za każdym razem gdy jest chęć przejęcia zakładu czy przedsiębiorstwa musi być zwołane walne zgromadzenie oczywiście z treści wynika że jest potrzebna zgoda.Czy będzie nie wiemy ale nie wyprzedzajmy faktów.

Brałeś udział w rekrutacji do H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Leszno
Nkk

To po co ściągają łudzi z postojowego ta cała Huta jest chora idzie rozstać nerwicę

Egazetka
@Nkk

Zapraszam do naszego centrum handlowego Auchan.Aktualnie w promocyjnej ofercie melisa herbapol + druga za grosz.

@Egazetka

Biera trzy melisy i halba

Lolo
@Zpizgany ziomek

Teraz będą się pół roku wadzic o wykupienie

Zpizgany ziomek

Słyszałem że kampol tera nie wiem który myślałem że ten brylaty już się zwinoł

Lol
@Zpizgany ziomek

Tak ten poszedł do pracy na te wypalarki ale się niezwolnił od nas

Żylasty

Chopy w poniedziałek przechodzimy wszyscy na postojowe albo wypowiedzenia dopuki nie wypłaci zaległych wypłat koniec kropka

makello

To trza wjechac na wydział i rozjebac go do końca.Bo trza za coś żyć.Kurna jego mać.

15 lipiec myślę będzie dniem rozstrzygającym o przyszłości WBG.Czy będzie zgoda na przejęcie aktywów walcowni czy też nie to się okaże.Nie wiem na ile sprawa jest już przesądzona z góry,podejrzewam jednak że uchwała w tej sprawie jest już tylko formalnością.Jedno jest pewne ludzie nie mają już ani ochoty ani siły na kolejne miesiące oczekiwania.Te wszystkie procedury sądowe,kruczki prawne itd itp zbyt wiele nas kosztują.

xXx
@pracownik

Węglokoks ma to w d... zarówno WBG jak i osoby tam zatrudnione.Doskonale wiedzą jaka jest nasza sytuacja finansowa a nadal nic z tym nie robią.Jak by tak im zależało to pracowników już dawno mogli by przejąć.Sztuczne przedłużanie agoni.Trzeba to zakończyć! Spotkać się całą zalogą i dać im zbiorowe wypowiedzienie z winy pracodawcy! Bez pracowników to sie nadaje wszystko tylko na zlom a hale to se na magazyny wynajmnie za pare groszy.Grupa pośredników handlujacych blachami i stalą widocznie mają wiekszy wpływ i wiedzą co zrobić abyśmy nie produkowali a oni trzepią kase na imporcie blach.To już nie ruszy szukajcie se nowej stałej pracy.Czas opuścić ten okręt.

@xXx

Kampol podobno idzie do innej roboty na wypalarki

Lol
@Zpizgany ziomek

ale który idzie znich do roboty na wypalarki ???

@xXx

Oj człowieku Węglokoks to zbyt poważna firma żeby miała to w d...

Gggg

Koledzy z gostynina . Ale jestescie swinie zeby na wlasnych kolegow donosic i wypisywac na forum. Powinniscie sie leczyc na nogi bo na glowe za pozno.Takich glupot jak napisal jeden z was to pomsta do nieba. Tylko donosicie do kierownictw nie prawde. Co za sk.......el.ma szczelnosc pisac cokolwiek o magazynierkach. Jak sie nie podoba to sie zwolnij a nie wypisujesz glupoty a wszyscy to czytaja. Tqk was wychowal DP a wy mu sluzycie jak psy.Powinnismy byc razem w tej firmie a tu same gnidy ktore trzeba wytruc. Dlatego tyle ludzi odeszlo z tej zmiany jestescie jak hieny a od magazyny 3 h...je w bok . Weź to do siebie palancie i nie wypisuj jak nie wiesz.

Batony
@Gggg

' nie wiadomo czy będzie wypłaty

@Batony

Juz się brzydnie tym wszystkim

xyz
@Gggg

O widzę że magazynierek się obraził jakiś za prawdę haha bardziej opierdalac się w robocie to chyba tylko mechanicy potrafili no ale lepszy hajs mieli więc nie dziwne

@Nkk

Powinniśmy sie wszyscy zebrać i albo syndyk powie konkrety albo zwalniamy sie z winy pracodawcy bo to jest chora sytuacja co oni z nami robią , kiedy ta kasa z funduszu do ch...pana bo juz nie wytrzymuja nerwowo!!!!

Kod batony
@Pracownik WBG

Dozór nic nie wie

@Kod batony

A czy ktos wogóle wie kiedy te 1000 zl ma być wypłacone? Szkoda słów na to wszystko mogłem sie w grudniu zwolnic a nie ciągle nas robią za ch...

xxxxxx
@Kod batony

A CZY KIEDY KOLWIEK DOZÓR CO WIEDZIAŁ NIE PRZYPOMIAM SOBIE ON NIGDY NIC NIE WIEDZIELI I NIE WIEDZA TYLKO PYSZCZYC UMIA I WCISKAC KITY

XXXX

Najwyższa pora wziąć się za SOLARA Sam namawiał nas żebysmy olewali robote !!! chodzic na zwolnienia !!!nic nie robic !!! a teraz sam zapierda*a HA HA HA i kończy za 5 (usunięte przez administratora) Każdy jechał na psa SZARIKA ale jest gorszy od niego (SOLAR) Piesio narazie się uspokoił ale jak zacznie warczeć to napiszemy na co się tak zdenerwował .

człowiek produktywny

Teraz każdy widzi jakiś problem ale jak jeszcze jakiś czas temu schodziliśmy o 22 do domku a magazyn siedział do 2 w nocy i ładował te samochody to było lux. A i też się trafiały głosy że mają lepiej bo nadgodziny.

dupa

Er możesz nas mieć dosyć i co z tym zrobisz frajerze (ER) Ty zapierdalasz na swojej maszynce a my musimy twoje wypociny odstawiać bo jestes parobem i zapierd*lasz do za pięć frajerze kutas*e jeb*ny.

Er

Ej magazynierki skaczylo sie w h...a walenie. Kazdy ma was dosyc. Ten najpieknieszy loczek kulejacy i trzymajacy zimny łokiec w górze jest pierwszy do Sławusia na liscie a pozniej po kolei gęsiego magazynierki .

operator
@Er

Trzeba było się głąbie uczyć. A jak się ściągało na klasówkach to teraz trzeba pracować na pakowaniu.

dżery batory

Będzie wypłacone 1000 zł w dwóch ratach i nic więcej nie będzie wiem to na 100% ci co chodzili do pracy nie dostaną nic więcej Najgłupsze w tym wszystkim jest to że kupa ludzi zwolniła się ze pracy na umowe o dzieło ,zlecenie czy inną formę zatrudnienia uwierzyła syndykowi i tym z Węglokoksu że niby wypłacą nam wynagrodzenie za czerwiec wrócili do pracy i się okazało że ZROBILI SOBIE Z NAS JAJA, NIE BĘDZIE ŻADNEJ WYPŁATY tylko 500 zł a drugie 500 kiedyś tam Złóżmy wypowiedzenia z winy pracodawcy naprawdę NIEMA NA CO CZEKAĆ Syndyk gra na zwłokę bo chce wydzierżawić a nie sprzedać zakład ,a dlatego chce dzierżawić bo wtedy będzie czerpał kasę przez bardzo długi czas ,a interes załogi ma w NOSIE

@dżery batory

Ale robią się już jaja z nos to już za długo

Tok fm
@dżery batory

Żeby sie nie okazało ze z tego funduszu też dostaniemy pare groszy zamiast obiecanych 4000 tyś chopy jak dostaniecie pare groszy tylko wypłaty ,przestancie chodzic do roboty ,wtedy syndyk bedzie musiał szybciej zdecydowac co z zakładem a tak to gra na zwłoke ,a my na wszystko czekamy to jest chore!!"!jak do 19 tego nie bydzie tej kasy z funduszu trzeba tez cos z tym zrobic bo to juz wszystko bokiem wychodzi!!""

XXX
@dżery batory

Jak tak będzie jak ty piszesz to nic innego niepozostaje jak tylko zwolnić się z winy pracowdawcy i koniec i zakończyc ten cyrk raz na zwasze a ten cały Syndyk niech się zesra , bo co innego gadał na zebraniu a co innego teraz robi!!! Ludzie czekali tyle miechów na robotę a teraz zostaliśmy znów oszukani i daję se dwie ręce uciąć , że macza w tym palce nasz były pracodawca by coś jeszcze zarobić!!!

@XXX

Z tego funduszu to tuż nie wierzę że tak szybko dostaniemy

Roki
@Nkk

Tyle lat człowiek płaci składki a potem czeka na swoje pieniądze to tylko w naszym kraju nikt sie z nami nie liczy !!!!O tym wszystkim powinien byc reportaz w telewizji jak ludzie są zadłużeni i pozostawieni sami sobie za tyle lat pracy!!!!wstyd

dżery batory
@Roki

W Polsce jest wiele takich firm jak nasza, żadna tv nie pomoże chore jest prawo Wydawałoby się że syndykowi zależy żeby ten zakład uratować a jest zupełnie odwrotnie ON chce ugrać jak najwiecej dla siebie a my sie w tej grze zupełnie nie liczymy

ziom

TO jest bardzo przykre, że jak coś się dzieje z zakładem zamiast tworzyć Jedność to każdy pod każdym kopie dołki i jak by była "wojna" w Polsce to brat brata zabije ...nawet za garść chleba !! Ja rozumiem że jesteście wkurzeni , źli itp. ale jeżeli jest wola przejęcia przez Węglokoks to tak być powinno... Wy jako pracownicy powinniście złożyć zawiadomienie do prokuratury o wszczęcie postępowania wyjaśniającego dlaczego upadło to wszystko i gdzie Kasa bo ja nie jestem pracownikiem i śledzę dość długo ten wątek ale coś jest nie tak ...

As
@ziom

Tak na marginesie,powód tego burdelu na tym forum jest jeden.Walcownia pisze n forum odlewni o nie iadomo kto o czym pisze.Może się znajdzie jakiś inteligent i założy forum walcowni?Żeby tu już głupot nie pisali!!!

Er

Ej magazynierki ladowac samochody za darmo.A może kase dostajecie w kopercie bo zaden mordy nie otwierał na zebraniu.Tylko sluchacie i sie pod nosami sapiecie. Te wasze kierowniczki Ł.b i J.W tez h...a warte.Tylko śpią z rana a jak wyjada to zaspane.juz zostaliscie zaobserwowani.Dojdzie do pana Sławka.

Lolo
@Er

Jakie wy pierdoly piszecie ludzie nie mają na chleb w a wom chce się jeszcze dogadywać każdy chce już żeby była wypłata

Ty pracownik WBG a ty nie jestes czasem A.Ż.??? że tak ładnie piszesz?

Roki
@666

Jak jo nawet nie wiem kto to ten gość hehe poczekomy zobaczymy a nie zas sie nakręcać...

@666

Nie wiem o kim piszesz 666 pożyjemy zobaczymy a nie sie nakrecać

Ted
@Pracownik WBG

Z tym funduszem to też smieszne płacic to co miesiąc i owszem z wypłaty a potem czekac na nasze pieniądze nie wiadomo do kiedy ....żenada!!!!

Alf wypłata na raty (usunięte przez administratora) i wracaj do BAJKI

Opsss

Gostynin na 100% nie bedzie kasy wiec zebyscie wiedzieli ze w poniedziałek stoimy i koniec pier....nia.Oszukuja nas prosto w oczy te zlamasy kierownicze AŻ i DP i S.P i ten machajacy rękoma H.P Po prostu koniec. Fundusze tez zablokowane.Powinny byc wyjasnienia a nic nie powiecie nam tylko kazdy cos sie dowie i wychodzi z tego wielkie G na patyku. Kierownicy czekamy na wyjaśnienia! !!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa - Gostynin

H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa