Schrack Technik Polska Sp. z o.o.

Opinie o Schrack Technik Polska Sp. z o.o.

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Jak wygląda praca na stanowisku ds. obsługi klienta? Czy atomsofera jest przyjazna? Są jakieś szkolenia? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Jest wolne stanowisko dla Doradcy Techniczno – Handlowego z zakresu okablowania strukturalnego i rozwiązań teletechnicznych. Znam lokalny rynek, preferowane wykształcenie kierunkowe też mam, ale temat wydaje się trudny. Ta duża samodzielność w działaniu nie pomaga :P Oferują jakieś konkretne wdrożenie na początek?

Jan

Na stronie firmy wrzucili ogłoszenie dla pracownika działu sprzedaży. Napisali że jest możliwość podnoszenia kwalifikacji dokładnie projektowych oraz technicznych uprawnień branżowych. To znaczy że wysyłają na szkolenie i je finansują? Trzeba to potem odpracować?

@Jan

Firma Schrack Technik Polska zapewnia pracę nad ciekawymi projektami w branży, cykliczne szkolenia produktowe, szkolenia z programów branżowych: Schrack Design, Schrack CAD i inne. Ponadto, udzielamy szkoleń z profesjonalnej techniki sprzedaży, które umożliwiają zdobycie kompetencji gwarantujących sukces i są zakończone certyfikatem. Firma nasza wspiera pracowników w dalszym rozwoju oraz uzyskaniu świadectwa kwalifikacyjnego wydanego przez komisję kwalifikacyjną powołaną przez URE. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu e-mailowego: t.racki@schrack.pl Z miłą chęcią udzielimy więcej informacji na ten temat. Jako Schrack Technik Polska jesteśmy dumni z całego zespołu i zapraszamy do aplikacji na stanowiska wymienione na stronie www.schrack.pl/kariera . Pozdrawiamy serdecznie, zespół Schrack Technik Polska

pseudo Nowy wpis
@Jan

Takie i podobne ogłoszenia publikowane są regularnie od lat. O czym to może świadczyć...

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Schrack Technik Polska Sp. z o.o.?

Product Manager

Nie pamietam nazwiska rozmówcy. Chodziło o PM okablowania strukturalnego. Sami chyba nie wiedzą czego oczekują, bo rekrutacja na to stanowisko trwa ok 0,5 roku - to daje do myślenia.

Pisemny test (10 pytań) techniczny oraz normy. Pytanie o znajomość czytania schematów elektr. oraz znajomość AutoCada.

s

szkoda czasu firma zatrzymała się w rozwoju, wynagrodzenie na poziomie najniżeszj krajowej - porazka!!! 8,3godziny tyrania, ludzie b.moło pomocni wiekszosc skupiniona na sobie, na rynku konur.juz dawno sraka wyrzedziła. Słowem WOLONTARIAT w czystej postaci!!! LUDZIE SZANUJMY SIE !! cały czas firma szuka do pracy i cóż jak takie warunki oferują ......

@s

"S" dziękujemy za Twoją opinię. Z naszej strony możemy zapewnić, że dzięki ciągłemu rozwojowi jesteśmy na rynku już od przeszło 100 lat. Wynagrodzenia, to temat omawiany zawsze bezpośrednio z każdym pracownikiem. W codziennej pracy staramy się zawsze stawiać na wzajemną pomoc i szacunek, to przecież nasza siła jako organizacji. W tym miejscu prosimy raz jeszcze o rozwagę i nie rozpowszechnianie opinii opartych na pomówieniach, godzących w dobre imię spółki i jej pracowników, i tym samym naruszających jej interes. W razie pytań zapraszam do bezpośredniego kontaktu pod 606 119 996

były
@Schrack Technik Polska Sp. z o.o.

100 lat to ma firma w Austrii, a oddział PL to firma kupiona przez Schrack w tatach 80/90 - więc bez przesady z tą historią. Niestety ale opinia @s jest prawdziwa a pracodawca Schrack zaklina rzeczywistość. Szacunek ??? radzę zaznajomić się w definicją tego słowa.

Schrack jest śmieszny !!!!

Chodzi mi o to, że w ogłoszeniach o pracę piszą o ofercie odpowiedzialnej pracy w międzynarodowym koncernie, do tego atrakcyjne wynagrodzenie. Jak się człowiek dowie podczas rozmowy kwalifikacyjnej, że to atrakcyjne wynagrodzenie to jest w Schrack 4000 brutto i chce negocjować stawkę, to przychodzi odpowiedź o odrzuceniu kandydatury. Schrack jest śmieszny !!!!

Jak wygląda sprawa grafiku w Schrack Technik Polska Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Me

Praca jest w ustalonych godzinach, ale nie ma problemu z np. z wyjściem do lekarza. Jedynie magazyn pracuje w trybie zmianowym, tam nie ma problemu z ewentualną zamianą.

Renata
@Me

Jak wyglądają te ustalone godziny pracy w Schrack Techniku? Czy jeśli chce się wyjść do lekarza to trzeba brać urlop na żądanie czy może jakoś to odpracować?

@Carlos Aż dziwne, że po tylu latach chce się zaglądać w miejsca gdzie rzekomo było źle. A ja myślę, że konkurencja inspiruje widzą c dobre opinie o firmie!

Carlos

Jak czytam obecne komentarze, to widzę i ze smutkiem przyznaję, że niestety nic się nie zmieniło. Pod względem kultury organizacyjnej firma stoi w miejscu. 15 lat temu doświadczałem podobnych rozterek i rozczarowania.Wierzcie mi szkoda czasu. Poszukajcie organizacji, która jest w stanie wnieść więcej do Waszego życia. Niech nikt nie pisze o lenistwie, niedopasowaniu i podobnych frazesach. Można po za tą organizacją, w sprzyjającym środowisku mocno się rozwinąć czego ja sam jestem przykładem. Nie kopcie się z koniem. Szkoda energii i czasu. Powodzenia dla wszystkich, którzy szukają swojej zawodowej drogi.

Czy można w Schrack Technik Polska Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

Igna

Nie ma na co liczyć.

Byla

Czy firma nadal traktuje pracowników tak, jakby była fala bezrobocia (usunięte przez administratora)

Bolo

Rozmowa kwalifikacyjna na elektryk-magazynier ok, ale oferta finasowa kierownika we Wro to jakiś ponury żart ( życzę szczęścia w połowie frajerów). Kasa mega słaba i brak jakichkolwiek benefitów, nawet owocowych czwartków???? Ogólnie fucha dobra jeśli ktoś szuka wolontariatu????, inaczej omijać szerokim łukiem

Aneta
@Bolo

Przypominam, że wypowiadając się na forum publicznym powinniśmy wyrażać się o innych z szacunkiem, bez wyzwisk. Zarobki to rzecz indywidualna, no ale brak benefitów faktycznie może już niepokoić. A jaką formę współpracy oferują w Schrack Technik?

Roman pracownik

Schrack jako pracodawca stoi w miejscu lub się cofa. Pensja 2500 od kilku lat, zero benefitów, na święta plecak za punkty z BP., żadnych perspektyw rozwoju. Nie polecam.

Robert

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś słyszał czy potrzebują aktualnie pracowników?

Paulina

@Pracownik mógłbyś w kilku zdaniach opisać swoją przygodą z firmą Schrack Technik Polska, czy rzeczywiście jest tak źle pod kątem zarobków? W dzisiejszych czasach firmy dynamicznie zmieniają stawki dla swoich pracowników, może od tego czasu coś się zmieniło?

Handlowiec
@Paulina

Schrak i dynamicznie zmienianie stawki? Żart. Statyczna jest zasada by pracownik zarabial jak najmniej.

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

Pati
@Andrzej

Stara prawda, wszędzie jest dobrze, gdzie nas nie ma...

Prawda
@Pati

Święta racja! wszędzie indziej jest lepiej...

Bartek

Dlaczego tak oceniacie firmę?

Rozwielitka

Rozmowa o pracę - porażka. Nie dość że się spóźniają albo opuszczają rozmowę, to jeszcze zadają bardzo dziwne pytania, np dotyczące stanu cywilnego, liczby posiadanych dzieci i planów na najbliższe lata z tym związanych... byłam w szoku.

TeżByłemNaRozmowie
@Rozwielitka

Oni są mentalnie w PRLu więc się nie dziw.

Kuba

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Aplikant

Na temat samej pracy w Schracku się nie wypowiem, bo nie pracowałam. Natomiast byłam na rozmowie. W handlu mam ca.11 lat doświadczenia, w branzy elektrotechnicznej ponad 5 lat. A Schrack mimo tego, proponuje "na początek" - uwaga - 2500 zł brutto podstawy. W pierwszej pracy 15 lat temu miałam więcej. Oczywiście od tego są premie....czyli nie dajemy nic, bo ci nie ufamy, na pewno jesteś leniwy i nie będziesz pracował, mamy marchewkę i damy, ale....jak zrobisz 300.000 obrotu na mc, to wg wyliczeń rekrutera mogłabym liczyć na 3500 brutto podstawy, no szał po prostu, i uwaga, premia wtedy to chyba nawet 5000 brutto! Czyli jak przyniesz 300 tys i wszyscy klienci zapłacą to może 5000 zarobisz po jakimś czasie. Co ciekawe, jeśli chodzi o benefity, które dzisiaj są standardem, tam nie ma nic. Mało tego, na pytanie o bony na święta, Schrack odpowiada "Nie mamy na to czasu" na pytanie o tzw.dodatek urlopowy wypłacany przecież z FŚS, usłyszałam, że socjalizm się skończył. Drogi Schracku, krwiożerczy kapitalizm, też już się skończył :-) Lata 90' skończyły się 18 lat temu. Co do samej rozmowy, tak potwierdzam, testy z wiedzy sprzedażowej, technicznej itp. Generalnie rozmowa powiedzmy na poziomie, choć nie brakło pytań o stan cywilny, majątkowy, dzieci itp. Natomiast co być może dla niektórych istotne, Schrack sprzedaje bezpośrednio na inwestycje do inwestora, omija hurtownie elektrotechniczne, stąd w hurtowniach opinie ma bardzo złe.

@Aplikant

Mają fundusz na wakacje ale trzeba dłużej pracować. Co do zarobków jest bieda bez perspektyw na podwyżki. Aplikuj gdziekolwiek indziej.

Dluzej czyli ile? Po roku czy krocej sie dostanie?

Zostaw merytoryczną opinię o Schrack Technik Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Schrack Technik Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Schrack Technik Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schrack Technik Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Schrack Technik Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Schrack Technik Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Schrack Technik Polska Sp. z o.o.