Opinie o Carlsberg Polska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Carlsberg Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Carlsberg Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carlsberg Polska w Warszawa

Kaszti

Tej wiara a jak sytuacja w Poznaniu? Jak pani dyrektorka wielka i jej paź B? Chyba najbardziej kabaretowy duet w Polsce i najmniej profesjonalny. Kiedyś to było...

@Kaszti

Prosze zostawić naszego kochanego najwspanialszego kierownika Bartka. On jest bardzo sprawiedliwy, odnosi się do pracowników z wielkim szacunkiem, zależy mu na zespole jak mało komu. Jest naszym bohaterem.

Lipton
@Poznaniak

Poznaniak co ty bierzesz? Może jeszcze powiesz że się nie poci i nie harczy / pufa? HAhaha

@Lipton

Panie Lipton. Kochamy Bartka on jest filarem tej firmy. Gdyby nie on, nie byłoby też nas, a może cala firma Carlsberg by przestała istnieć gdyby nie dostał oświecenia pewnego dnia i nie wysłał CV do firmy? ??!!!!! Dziękujemy panie KOS za tak wspaniałą lekcje pracy i tak naprawdę życia.

Lipton
@Poznaniak

Naprawde nie wiem co bierzesz kolo. Szok i niedowierzanie. Albo jesteś tak mądry, albo jesteś zwykłym trolem. Każdy wie, co ten gość sobą reprezentuje. Jeśli chodzi o podejście do zespołu i równe traktowanie to takie coś nie istnieje. Są 4 osoby, które lubi, szczególnie wiadomo kogo, a reszty mogłoby nie być...

@Lipton

Nic nie biorę. B.C. jest dla nas jak ojciec, jak dobry wujek, zawszef jesto cierpliwy, potrafi wysłuchać, zawsze służy dobrą radą. To jest filar Carlsberga. A my go kochamy i nigdzie nie oddamy. Moglibyśmy nawet swoją premie oddawać byleby tylko chciał być dalej naszym kierownikiem.

Dawidek

Się gra się ma ????

Manaam
@Dawidek

Bylem podwładnym goscia, o którym się tu pisze. Szczerze, ma jedna dobrą cechę jako przełożony, prawie w ogóle nie wtrąca się do pracy, nie wie nic co się dzieje w rynku ani co robi zespół. No Ale złych cech jest więcej, nie będę się o nich tutaj rozpisywał. Wiadomo, że rzadko na jakimś wyższym stanowisku trafia się osoba, która jest sprawiedliwa i przyzwoita. O ile można mu wybaczyć brak kompetencji, podejścia do drugiego człowieka, intryganctwo, o tyle braku honoru się nie wybacza.

Południowy
@Manaam

Hahahah. Ladnie się w tym Pozku porobiło. Ludzie, zgłaszajmy wszelkie przypadki złego traktowania, agresji czy wyzwisk. To od nas zależy czy pozwolimy sobie na takie rzeczy. Fajnie ze tu piszesz, ale co zrobiłeś żeby tego człowieka pociągnąć do odpowiedzialności?

Olej-nick

Czy w łodzi dalej można kupić tanio piwo od handlowca ?

handlowiec
@Olej-nick

Zapytaj tego handlowca co od niego kupowałeś mądralo.

Janina

Ta firma traktuje pracowników jak potencjalnych "alkoholików" . Codzienne kontrole alkomatem wszystkich pracowników . Pracodawca nie może natomiast samodzielnie przeprowadzić badania, jeżeli pracownik nie wyraża na to zgody. Nie można zmusić pracownika, aby poddał się badaniu alkomatem. Takie działanie mogłoby stanowić naruszenie dóbr osobistych pracownika. Art. 11. KP Poszanowanie dóbr osobistych pracownika Pracodawca jest obowiązany szanować godność i inne dobra osobiste pracownika. W Carlsbergu ten kodeks jest łamany. To zarząd firmy na to?

jeden z nas
@Janina

Przedstawiciel jak nie dmuchnie to też nie wyjedzie do pracy. Mnie to osobiście nie przeszkadza. jest wiele więcej trudnych spraw do rozwiązanaia.

Mario
@Janina

No właśnie, nie można się już napić.. Kiedyś to były czasy, można było sobie poszarżować.. Znaczie przyjemniej się przy tym plotkowało..

Hanna

@zainteresowany, widziałam, że pytałeś o pracę w Carlsberg Polska. Zdecydowałeś się aplikować? A może już pracujesz w tym miejscu? @PH, długo już pracujesz w Carlsberg Polska? Na podstawie jakiej umowy pracuje się w tym miejscu? Słyszałam, że w wielu firmach przedstawiciele handlowy muszą mieć własną działalność gospodarczą. Czy tutaj też tak jest? @Cwks, czy Ty miałeś taką sytuację pracując w Carlsberg Polska?

Cwks
@Hanna

Osobiście nie, sam odszedlem. Ale dwóch kolegów miało taką sytuacje. Mógłby ktoś zwrócić w końcu uwagę na to jak kierownicy traktują swoje zespoły, jak się do nich zwracają- chodzi tu zwykłą kulture szacunek do drugiego człowieka. Nawet jak się kogoś zwalnia to można zrobić tp w sposób kulturalny, a nie wmawiać komuś, ze jest do niczego i do niczego się nie nadaje. Nie tak się załatwia takie sprawy.

florek
@Cwks

czego wymagać od KOSa, jak prezes traktuje ludzi jak śmieci

@Hanna

Ee tam aplikować? Taak, ze szklaneczki czy kubeczka, przyjść wcześniej, chlapnąć pifkooo, jedno, może drugie.. No może trzecie.. I na wydmuchu przed wyjsciem jest 0.0 . Trzeba sie wyluzować i jest git.

Przedstawiciel Handlowy

jakie zarobki przedstawiciel handlowy?

jakie zarobki przedstawiciel handlowy

Witam,czy mógłby jakis pracownik napisac jak wyglada praca na stanowisku PH ?? Ile wizyt dziennie i w ile godzin mozna temat ogarnac ? Jakie wynagrodzenie,podstawa +premia. Czy da sie zrobić premie,czy raczej targer z kosmosu. Jaka atmosfera w zespole? Dziękuję

Oskarek530
@Kandydat

Zależy. Uczciwie jeżdżąc to 10 godzin. Okolo 18 wizyt dziennie. Ale z domu nie musisz wyjeżdżać nie ma czegos takiego jak audyty i nikt nie sprawdzi co robisz chyba że bedziesz miał pecha i przejedzie się kos albo rys. Ale to tylko w dużym miescie. Grunt to znaleźć klientów do dilowania. Wynagrodzenie 2500 minus 250 za auto. Premia 40 %. 20 dostajesz za przeklepanie w systemie, kolejne 20 plan sprzedażowy. Parę konkretnych strzalow na podhurt i jest ok. Atmosfera taka sobie ale to jak wszedzie

Jan gec xd

Browarki to jest to. Szczególnie król z gór i niepasteryzowane kaztelan xdxdxdxd piwo niepasteryzowane, które ma termin 3 albo 4 miechy? Gec się w grobie przewraca slyszac te bzdury xdxdxdxd.

Jan gec xd

Po czteropaczku można spokojnie pracować. Najbardziej optymalne jest duże stado zuberkow czyli osmiopak. I na tym trzeba się sfokusowac. Powiedz mi ile możesz wypić a powiem Ci kim jesteś xdxdxdxd przestańcie pisać te brednie, że po browarkach nie można nic robić a przebadać alkomatem trzeba tego, który wprowadził te obowiązkowe kontrole.

Kasandra

Nie można nawet czterech piwek wypić? Przecież da się jeszcze po tylu chodzić..

suma
@Kasandra

W pracy się nie pije.

Nie pij

Masz problem z badaniem alkomatem? To chyba lubisz przychodzić do pracy na bani... właśnie dlatego powinni to zawsze sprawdzać, potem bedzie tylko problem przez takich pijaków jak ty.

Nie piję
@Nie pij

Opammiętaj się bezimienna osobo. Nie obrażaj innych. Nie wyzywaj ich od pijaków. Kultury więcej. Faktycznie, codzienne sprawdzanie ludzi czy nie piją zatrzymania na bramie to dość nie komfortowa sytuacja delikatnie mówiąc. Nawet policja nie ma prawa sprawdzać każdego bez wyraźnego powodu. Ludzie uczciwi czesem w takiej sytuacji mogą się poczuć upokorzeni. Nie przesadzajmy z tymi kontrolami. Na ludzi pijanych są różne inne sposoby łącznie z wywiadem i obserwacją kierownika oraz współparacowników. Pracujemy w zespołach i na pewno nie pozwolilibysmy nato, żeby w dzisiejszych czasach ludzie pijani przebywali w pracy dla ich i naszego dobra.

Malamiii

Czesc , mam pytanie jaka atmosfera panuje w os Zielona Gora?

Petr

Siema, Jak z pracą we Wrocławiu? Zastanawiam się nad aplikowaniem na ambasadora marek premium, ale nie pracowałem jeszcze w tym biznesie. Chodzi mi o te aspekty: - Czy hajs jest okay? (jaka proporcja podstawy do premii i czy da rade wyrobić na premie? - Czy management jest racjonalny? (czy można się dogadać normalnie w kwestii wymiaru pracy/wyników/sprzedaży etc?) - Czy ludzie są do dogadania i mniej więcej w jakim przedziale wiekowym? Będę wdzięczny za wszystkie opinie, dzięki z góry.

Pauuula
@Petr

Hej Petr, aplikowaleś? Byłeś na rozmowie? Ja aplikowalam do Poznania.

Xyz
@Petr

Pieniądze - za ilosc pracy włożona w to wszystko - nieadekwatne. 30 stopni, rano wizyta w hurtowni, załadowanie prawie palety piwa na pakę, później roznoszenie go po klientach za kapsle i tak 20 wizyt dziennie. Do tego ułóż lodówkę, expo, zadbaj o relacje z klientem, zrób zamówienie itd itp. BRAK BUDŻETU NA COKOLWIEK. WSZYSTKO TRZEBA ROBIĆ NA PIĘKNE OCZY. Targety nakładane przez centrale są wzięte z kosmosu także nie licz na 100% premii. Wszystko zależy na jakiego kierownika i rmsa trafisz. Jeśli interesuje Cię południowo wschodnia cześć Polski - nie aplikuj. Zainteresowani wiedzą (D)lac(Z)ego. Przedział wiekowy - wg mnie jest to młody zespół. Średnio 30/40 lat

mała MI
@Xyz

@XYZ Ty mówisz o ambasadorze?? (załadowanie palety piwa na pakę ?? ) Ktoś się dostał do WRO tutaj??

Bella
@Petr

A jak praca w Os Zielona Gora?? Ludzie spoko??

Hanna

@mała MI, a Ty pracujesz lub chciałabyś pracować w Carlsberg Polska? Jeśli jesteś pracownikiem tej firmy, to napisz proszę, jak oceniasz warunki oferowane przez tego pracodawcę. Jak obecnie przedstawia się sytuacja pracowników w Carlsberg Polska? Zachęcam Was do dodawania swoich opinii!

Hanna

@Pracujący, czy mógłbyś podzielić się z nami rzetelną opinią na temat pracy w Carlsberg Polska? Po Twoim nicku wnoszę, że jesteś pracownikiem tej firmy. @Xyz, czyli rozumiem, że praca jest ciężka? A na podstawie jakiej umowy się odbywa? Nie ma problemu z uzyskaniem umowy o pracę?

Hary

Droga hr biznes partner z regionu okocim. Czy nie uwazasz ze twoje zachowanie dotyczace programu Ambasadorzy 3A jest nie etyczne?Zgłaszając lekko mowiac nielubianego zeby nie uzyc mocniejszych inwektyw Rmsa zwanege super D. Do tak prestizowego programu jest hipokryzja...Czy naprawde uwazasz ze osboba przez ktora zwalniaja sie najlepsi ludzie w regionie a reszta szuka pracy, na widok ktorej ludzi boli brzuch ze stresu, zasluguje na miano ambasadora?Co zrobiliscie wspolnie z zainteresowanym ze nasi Kosowie w ostatni dzien namawiaja nas do "spontanicznego" glosowania wbrew naszemu sumieniu?Co trzeba zrobic zeby Waraszwa albo Kopenchaga wkoncu zauwazyla to co sie tu dzieje i skonczyla ten uklad towarzyski dając w koncu normalne mozliwosci pracy. Dlaczego w sasiednim Regionie ludzie z radoscia ida do pracy a tu wszyscy sa zastraszeni???

Mick
@Hary

Bardzo pomocna opina sądząc po ilości odznaczen , jakiego terenu dotyczy ?

Denis

I co sprawdza się ze jeden po drugim odchodzi z Okocimia? Ilu jeszcze?

Pracujący

Pieknie,tak jest jak piszesz. 5 z plusem

Hanna

@Cwks, rozumiem, dziękuję za odpowiedź. Może warto, żeby podjąć jakieś rozmowy w tej sprawie w Carlsberg Polska? @Były PH, forum GoWork.pl służy wymianie rzetelnych i merytorycznych opinii na temat pracodawców. Nie jest to miejsce na plotki i doniesienie o kolegach z pracy.

Ph

Czy u Was piwo w obszarach na fifo też jest jak yeti? Wszyscy o nim mówią a nikt go nie widział?

jeden z nas
@Ph

podobnie

zainteresowany

Czy ktoś może opisać uczciwie jak się pracuje w Carlsberg na stanowisku ph i czy da się coś zarobić?

PH
@zainteresowany

Pracuje się ciężko, zwłaszcza w sezonie, ale jak wyrobisz premie to kasa jest Ok.

Cwks
@PH

Wszystko zależy od kierownika i Twojej postawy wobec niego. Jeżeli przytakujesz i przeklepujesz wszystko w aplikacji tak by było ok, a nie robisz w rzeczywistości nic, to poklepie Cie po plecach. Jeśli bedziesz miał swoje zdanie i będziesz uczciwy to nie będzie z Tobą rozmawiał, a jak nadarzy się okazja to wymyśli jakiś powód i wręczy wypowiedzenie

Hanna

@Janusz piszesz o mobbingu. Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej. Czy takie sytuacje były powszechne w tej firmie?

@Hanna

Bardzo dobrze znam prawo cywilne i prawo pracy, nie potrzeba cytować tego artykułu, a tym bardziej tylko jego części. Na pytanie czy takie sytuacje są w firmie powszechne to ciężko powiedzieć, mam nadzieje ze powszechne nie są, ale są. I to jest problem.

Hanna

@Janusz piszesz, że pracujesz już 2 lata w firmie Carlsberg Polska. A mógłbyś opisać w kilku zdaniach swoją przygodę z tą firmą, jakie są warunki pracy, jak z płacą, może posiadasz też informację na temat aktualnych ofert pracy z ich strony? Każda merytoryczna wypowiedź się przyda.

@Hanna

Jedyny plus to auto i wypłata na czas. Atmosfera kiepska, a od kierownictwa w górę zaczyna się głupota i (usunięte przez administratora) niestety czasami na granicy mobbingu. Nie polecam.

@Janusz

Przepraszam czy C H a m S t w o to słowo wulgarne bądź obraźliwe? Uważam ze to określenie które opisuje niekulturalne i obraźliwe, często ponizajace zachowanie w stosunku do podwladnego. Sygnaly są z Brzeska, Okocimia, Piły i Poznania. Pracuje tutaj i słyszę co się dzieje.

Zostaw merytoryczną opinię o Carlsberg Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Carlsberg Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carlsberg Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carlsberg Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carlsberg Polska?

Kandydaci do pracy w Carlsberg Polska napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carlsberg Polska