Opinie o Carlsberg Polska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Carlsberg Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Carlsberg Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carlsberg Polska w Warszawa

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Carlsberg Polska?

hejsokoly

zalezy czy będzie wakat

Darek

Obiecują Ci z roku na rok a tak na prawdę nie dostaniesz nigdy, bo albo wrzuca Cię pod firmę zewnętrzna a później na rok pod Carlsberga i tak w kółko :)

nts

Człowiek pracuje 10, 12, 13, 14 lat w firmie i zarabia tyle samo co nowy pracownik który się dopiero uczy. Wogóle nie patrzą na wykształcenie możesz być kucharzem, cukiernikiem lub stolarzem i będziesz mieć stawkę jak tra la la a jeszcze jak masz znajomości to już masz karier zapewnioną.

@nts

potwierdzam. brak mozliwości podwyżek po kilku latach. żałosne.

Kamil
@pracownik

Jak kierownictwo reaguje na rozmowy o podwyżkach? Jak jest tłumaczony ich brak w Carlsbergu? Możesz mi też napisać ile konkretnie się zarabia na początku?

@Kamil

Brak podwyżek tłumaczony jest pandemią i małym sorzedazem piwa choć browar w czasie pandemi tzn produkcja nie była wstrzymana ani jeden dzień. Na inwestycje pieniądze są i to grube miliony.

Lgbt
@Kamil

Nic nie dostaniesz. Żadnej podwyżki. Kierownik Ci powie,że masz być wdzięczny za to że nie straciłeś pracy podczas pandemii. Ludzie się zwalniają zobacz sobie na pracuj.pl ile ostatnio było ogłoszeń na pH...

@Lgbt

nie tylko PH się zwalniają... w jednym z działów w ostatnich kilku miesiącach zwolnił się 4 osoby z powodu braku możliwości podwyżki. a to dział który najbardziej rozwija rynek i wspiera PH. Carlsberg nie da w tym roku nikomu podwyżek ponieważ jest ciecie kosztów i ogladanie każdej złotówki 5 razy. mało tego jest przymuszanie przez HR pracowników do pracy w biurze... podczas gdy uwaga uwaga.... połowa biurek jest wycięta z użytkowania i tylko w użytku jest połowa biurek. i zmuszają by każdy przyjeżdżał ileś razy przyjechał do biura co fizycznie jest niemożliwe buahahahahaha są (usunięte przez administratora)

Czy pracodawca Carlsberg Polska motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Nts

Oczywiście że tak tylko co madzna myśli? Do czego chcesz motywacji?

nie ma motywacji. czemu ma to służyć? pracujesz po 13h dziennie masz wypłatę za 8h i masz cięszyc ze pracujesz. takie jest właśnie tu podejście. nawet dziekuje za nadgodizny nie usłyszysz.

Pm

Może ktoś napisać jak w Carlsbergu wyglądają zarobki? Jakie premie? Dzięki

Patryk
@Pm

Zastanów się z milion razy czy na pewno chcesz tu pracować...

Pm
@Patryk

A Ty się zastanów czy w jakiś sposób odpisałeś na moje pytanie. Widać czytanie ze zrozumieniem to już wyższa Szkoła jazdy u ciebie...

Patryk
@Pm

To samo mogę powiedzieć o Tobie, sprecyzowałeś na jakie stanowisko chcesz aplikować? Zarobki w CP są następujące zaczynają się od 2k u mercha a potem idą w górę w zależności od zajmowanego stanowiska, mam nadzieję ze pomogłem :)

@Pm

w centrali brak szans na podwyżki. więc to co wywalczysz na początku to już z Toba zostanie na wieki wieków amen. Ostatnio z tego powodu 3 osoby odeszły z dużego działu ( takiego wsparciowego rozwojowego). Premie są ale zależy jakie masz cele i od tego zalezy w jakiej wysokości premie otrzymasz. żałuje za tamten rok że sie zgodziłem na cel który nie był do końca zalezy ode mnie. Druga strona nawaliła a przełozony tego nie uwzględnił. i nie otrzymałem całej premii. w tym roku na to nie pozwoliłem. Także uważajcie na co się godzicie.

Przedstawiciel Handlowy

jakie zarobki przedstawiciel handlowy?

jakie zarobki przedstawiciel handlowy

Jeżeli chodzi o pracę w centrali to brak podwyżek. Nie ma szans na podwyękę po roku, po 2 latach i nawet po 3 latach pracy.... wytłumaczenie że czasy covida to jakiś śmiech na sali. w obecnych czasach większośc firm przeszła na pracę zdalną, większośc moich znajomych dostała nowe umowy a tu...? tu centrala wymyśla prace hybrydową gdzie pracownik musi znów dojeżdzać do pracy i tracić czas w korkach i wzrastaja koszty dojazdu, które ( z tego co rozmawiałem z współpracownikami i osobami z innych działów) mogą wzrostnac do ok 350 zł ( ceny biletów również poszły w górę dla osób z poza Warszawy). Czynsze i ceny ida w górę a pensja nie. To nie jest normalne. Proszę omijajcę tę firmę. Rozwoju tu nie ma żadnego. Firma pracuje na bardzo starych systemach, które działaja bardzo wolne, raportowanie odbywa się na Accesach ( 21 wiek, są możliwości jak sql, sas całe bazy a tu średniowiecze....) kwestie techniczne są jakaś porażką. Tak żle jak jest teraz w Carslber to jeszcze nie było, nie tylko wśró PH ale i w centrali. Przykro mi to pisać ale nie polecam tej firmy. Kiedyś byłem bardzo zadowolony i dumny że tu pracuje. Obecnie wysyłam Cv i mam nadzieje na lepszy czas.

Lgbt

Powiem wam tak- omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Aspiracje jakby byli na pozycji KP a w rzeczywistości powinni być niżej niż VP. Kosowie boją się Rmsow dlatego mobbing jest na porządku dziennym. Kolesiostwo i zatrudnianie rodziny nie w jednym regionie ????

Yeti
@Lgbt

Potwierdzam !

Majk

Może altualni pracownicy wypowiedzą się o tym co dzieje się teraz w firmie i wszyscy idą na L4 lub wykorzystują urlopy? Max 5 wizyt , bo musisz używać sharka. Już kilka osób się zwolniło i kolejni to zrobią. Firma straci lepszych pracowników, którzy przez lata pracowali. Ale co tam , zarząd mówił, że będziemy teraz zatrudniać jedynie najlepszych ludzi, więc musi nastąpić wymiana :) Gratulacje CP

@Majk

powiem tak: warszafka sobie wymyśla różne dziwne rzeczy nie wiedząc co się dzieje w rynku, a ty jako przedstawiciel czy merch czy deweloper musisz to robić, najmniej połowę bym tych ludzi zwolnił bo najzwyczajniej nie są potrzebni w tej firmie, wyniki sprzedażowe sa naprawdę dobre, przy tej całej `pandemii` każdy ph ci to powie ,ale im wiecznie mało

Piotrek
@Majk

I dobrze,bo co poniektórym tylko wydaje się że są dobrzy,a rzeczywistość jest całkiem inna

@Majk

Ludzie odchadzą bo zarobki lipne. W tym roku wykorzysta sytuację z covidem mimo że zakład nie ucierpiał przez pandemie, nie da pracownikom podwyżek. Taka zagrywka taktyczna, jak możemy dać ale jest opcja nie dać to czemu by tego nie wykorzystać, proste. A ludzie sobie poradzą bo muszą pracować.

Lidia
@Nts

A jak wyglądają zarobki w Carlsbergu dla PH? Wspomniałeś, że w tym roku nie będzie podwyżek. Jak to wcześniej wyglądało jeśli o nie chodzi? Co roku były podwyżki? O ile i dla kogo? Trzeba było spełnić jakieś wymagania aby się na nie załapać?

A

Ta,nowa,butelka,jest okropna.jakby,co,tylko,w, przez opezedniej, wersji,będę,odbiorca,klientem,reklamoda wca,waszego,piwa s,sok,z,malin,i,wisninajlepiej, te raz,kupić,owice jest,lato,sezon,i,można,zrobić,sok,czysty,bez,dodatków,polepszających ,tylko,owice, za i,cukier, kryształ..jak,nie,to,i, tak tak,będę,robić,za raz, kupić własne, przez iwilasnie,z,takim,prz episem,.bo,nie,będę,truć, ludzi.

Na jakie benefity można liczyć w Carlsberg Polska?

Hendosz

Bardzo grube kolego, jest gruby splendor z beneitami :) są (usunięte przez administratora)e jak autobus do Lichenia :)

Lidia
@Hendosz

Nie za bardzo rozumiem co miałeś na myśli.. Mnie również interesuje kwestia benefitów ale z Twojego komentarza nie mogę za wiele wywnioskować :( Czy w Carlsbergu można liczyć np. na prywatną opiekę medyczną?

kinjelo

Czy w Łodzi dalej można jakieś tańsze piwko od ph zakupić ? Kiedyś Harnaś był na topie a teraz to nie wiem co w samplingu jest .

@kinjelo

Połechtałeś swoją próżność tym komentarzem?? To co wypisujesz jest (usunięte przez administratora)słabe.

@kinjelo

Kuchnia słabe

kinjelo
@Hendosz

Uderz w stół , a nożyce się odezwą .

Zastanawiam się czy jest tam jakiś ciekawy socjal?

@Marek

Opieka medyczna lux med Polecam. Multi sport, bony świąteczne itp. Także lipy nie ma. Są zakłady gdzie nie ma nic.

Jest ktoś w stanie rzetelnie opisać prace na pomorskim jako PH? Jaki samochód się dostaje? Informacje dostałem ze do użytku również prywatnego. Jak wyglada premia tzn od czego zależy i jakie są widełki? Pozdrawiam

Cześć wszystkim, pojawiło się ogłoszenie na ph Staszów, A jakiś czas temu było na ph/deweloper? Może mi ktoś wytłumaczyć czym te stanowiska różnią się od siebie?

PH
@Zainteresowany

To inne stanowiska i inni klienci do odwiedzania

Zainteresowny
@PH

Możesz choć trochę więcej napisać czym się różnią? Bo szczerze mówiąc w ogłoszeniu większych różnic nie widziałem, jedynie przy developerze była umowa agencyjna, więc domyślam się, że to jakiś chwilowy projekt

PH
@Zainteresowny

Deweloper obsluguje te sklepy do ktorych nie jezdza PH, ma ich wiecej w obsludze i rzadziej u nich jest.

Developer
@Zainteresowany

Praca devel polega na tym że odwiedzasz posy których nid odwiedzają PH, zadanie to wstawienie lodówek, jeżeli sklep spełnia po tym standardy PH może go wziąć. Kasa przeciętna. Zatrudnienie przez agencje nie masz multisportu, pod grusza, prywatnej opieki i reszty profitów które ma PH. Samochód - za dodatkowe kilometry płacisz, wszystkie zrobione w weekend masz odliczanie od wypłaty.

fafal
@Zainteresowany

I jak pracujesz w Carlsberg?

Zatwardziały PiSuar

No cóż by tu powiedzieć. 5 lat z CP i na reszcie wolność. Jeśli chodzi o samą prace to średnio. Mega dużo obowiązków, ciągle zmieniające sie priorytety, dokładanie nowych celów i aplikacji. Człowiek czasami sie zastanawiał od czego zacząć bo najlepiej żeby zrobić wszystko na raz i to w ciągu 8h bo firma boi się kolejnych spraw w sądach. Jeśli chodzi o zaplecze techniczne też bryndza. Stare słabe telefony, które nie wytrzymują tego natłoku pracy i aplikacji i najzwyczajniej w świecie się wieszają co po raz kolejny opóźnia pracę. Teraz nowość, czyli aplikacja Blue Shark. PH na koniec każdej wizyty ma zrobić zdjęcie lodówki by aplikacja zliczyła dostępność. Teraz dla przykładu jest sklep idealny który zawsze ma pełną dostępność i masz na nim ostatnią wizyte w miesiącu która wypada na 31 danego miesiąca. Po przyjeździe okazuję sie ze brakuje jednego produktu bo kierowca hurtowni miał wypadek nie zdążył dowieść towaru na sklep. I co w takim wypadku? No właśnie nic bo skoro nie ma produktu w lodówce to aplikacja nie zaliczy dostępności i premia idzie sie je**ć. Jeśli próbujesz sie kłócić to RMS Ci powie ze to Twoja wina bo nie zastosowałeś zasady 3P i źle zrobiłeś poprzednie zamówienie skoro zabrakło, tak jakbyś z góry wiedział ze towar nie dojedzie następnym razem. Jeśli chodzi o kase to jak wyciągniesz 4000 to jest maks. oczywiście z wszystkimi premiami czyli raz w roku. Korpo gadki są na porządku dziennym. Nie ma dnia by nie usłyszeć że masz robić więcej niż firma oczekuje i że masz traktować CP tak jakbyś dbał o własny biznes. Szkoda ze nie przekłada sie to na wypłatę. Na koniec KOS i tak Ci powie ze jak sie nie podoba to zawsze możesz sie zwolnić i że nie będą Cię trzymać na siłe. Jeśli chodzi o ludzi z biura to jedna wielka pomyłka. Nic sie nie da załatwić i zawsze jest spychologia. Jeśli PH popełni błąd to jest afera na całą firmę, jeśli natomiast błąd popełni ktoś z marketingu lub trademarketingu to trudno sie mówi i jedziemy dalej. Zero odpowiedzialności. Dział HR prowadzi szkolenia i nic z nich nie wynika. Ludzie przechodzą szkolenie, dostają zapewnienia ze w ciągu 3 msc odezwie sie HR partner w celu feedbacku i rozmowy o przyszłości a mija rok i dostaję sie odpowiedź ze jakoś wyleciało z głowy i sie zapomniało. Paranoja. Dużo by jeszcze wymieniać ale szkoda mi już więcej czasu. Jeśli ktoś ma jakieś pytania to śmiało chętnie odpowiem. Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia bo nadchodzą ciemne czasu dla PH we wszystkich branżach.

Cześć. Biorę udział w rekrutacji do Waszej firmy. Mam doświadczenie w fmcg. Może ktoś napisać jaka podstawa? Jakie premie i czy plany realne do zrealizowania? Jakie auto i czy można korzystać prywatnie? Z góry dzięki i pozdrawiam.

Merchandiser

Poprzez którą Agencję, Carlsberg zatrudnia merchandiserów ? InterKadra, TargetPro, WorkService, Adecco Consulting czy może jakąś inną ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Krzychu
@Merchandiser

Przez Payroll 360

merch
@Merchandiser

W interkadrze jest projekt dla carlsberga na biedronkach, ale przy okazji 4 inne i wszystko musisz robic.

Ciekawa

Merchandiser zarabia 2000 zł netto? Jakieś premie do tego? A jak z użytkowaniem auta na własne potrzeby? Rozliczają? Generalnie polecacie pracę na tym stanowisku?

Wybitny
@Ciekawa

Tak 2k na reke. Niestety bez premii. Samochód jest do użytku własnego, ale dwuosobowy tylko. Co do pracy to trzeba się urobić w sklepach, żeby układać lodówki według planogramu, ok 10 dziennie.

Krzychu
@Wybitny

Troszkę mają zbyt duże wymagania jak na to co nam oferują, ale sami to wybraliśmy ;).

Jaki jest wkład kierownictwa Carlsberg Polska w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Hary1

Ogromna zwłaszcza w Regionie Okocim!!! Oj ogromną.

Bartosz

O firmie powiem tak. Firma jako firma jest Ok, wiadomo dużo obowiązków i ciagle dochodzą nowe.Pieniądze nie są super, ale są okej. Niestety ostatnio się trochę pozmieniało , brak pieniędzy na umowy, brak pieniędzy na fifo, brak pieniędzy na pakiety, brak pieniędzy na akcje lato. Straszne ciśnienie na lodówki, nie wstawisz nie dostaniesz premii.

Exkandydat

Pani HR Business Partner obiecała dać znać co do wyniku rozmowy do końca tygodnia, a do tej pory, po miesiącu, nie ma żadnej odpowiedzi, nawet maila. Jeżeli firma nie ma zamiaru odpowiedzieć kandydatowi, wystarczy przecież zaznaczyć, że firma zastrzega sobie brak odpowiedzi w przypadku wyboru innego kandydata zamiast mówić "do usłyszenia". Nie polecam.

Mike
@Exkandydat

Dokladnie, człowiek zwalnia się z pracy, jedzie na drugi koniec W-wy, a potem cisza, brak szacunku do kandydata. Minęło juz 1,5 m-ca, napisałem nawet maila do pani od rekrutacji i zero odzewu. No comment na takich specjalistów.

ml
@Mike

Czy to może taka niezbyt niemiła blondi? Też nie dosłałem żadnej odpowiedzi, chociaż obiecała dać odpowiedź w przeciągu tygodnia. Mija 3 tydzień i cisza...

@Exkandydat

To fakt nie spieszą z odpowiedzią, dostałem odpowiedź po prawie półtorej miesiąca

@ml

A na jakie stanowisko aplikowałes?

@Kandydat

Developer

Mike
@ml

Też miałem chyba do czynienia z ta sama panią na rozmowie. Nieprzyjemna, arogancka, co chyba myli z asertywnością. Przerywała mi jakby wszystkie rozumy pozjadała, a nie potrafiła odpowiedzieć na większość moich pytań. DO tego oczywiście zero odpowiedzi po rozmowie. Duże rozczarowanie.

Gonzo
@Mike

A byłeś na rozmowie w biurze w Warszawie na jakie stanowisko? Bo ja byłem na spotkaniu i była ta babka plus osoba ze sprzedaży i nie było złe, o wszystko pytali plus scenka i odpowiedz w ciągu 2 tygodniu od gościa który mnie umawial.

@.

Nie mówi się po "półtorej miesiąca" tyko po "półtora miesiąca". Jezeli posługujesz się taką polszczyzną, to trudno się dziwić, że nie dostałeś pracy...

Ortograf
@Gość

On nie kandydował na dziennikarza tylko na developera

Zostaw merytoryczną opinię o Carlsberg Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Carlsberg Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carlsberg Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carlsberg Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carlsberg Polska?

Kandydaci do pracy w Carlsberg Polska napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carlsberg Polska